Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#919) MDanny válasza Milestone2 (#918) üzenetére


MDanny
senior tag

Egyszerű. Nem értem miért írsz le olyat, ami egyértelmű, de lehet valakiben inkább kétséget ébreszthet, mondván lehet Telekommal nem működik. Leírod finom megfogalmazással, hogy nem tudod működik-e, ez számomra majdnem olyan, mint egy kérdés, főleg azután, hogy a szolgáltatóknál gyakori, hogy többször kell kérni az aktiválást, miközben arról tájékoztatnak, hogy aktív. Leírod, hogy nem érdekel, de szóba hozod. Nem érdekel egy olyan, ami a jövőben egyre fontosabb lesz és ez a telefon ráadásul még alkalmas is rá. Semmi baj, amik engem nem érdekelnek, azokat nem is feszegetem, de nem vagyunk egyformák.

Már amikor betettem korábban képet a V10.3.2.0 frissítésről, akkor is furán reagáltál.

A napokban leírtam, mint VoLTE használó, hogy mit tapasztaltam a frissítés után, gondoltam más számára is hasznos lehet. Ez a jelek szerint senkit sem érdekelt, aztán volt, aki beleszaladt, miközben fontos számára a dolog. Fura egy világ ez...

Valószínűleg teljesen felesleges még benézni is ide.

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.