Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Balinov válasza Herczi (#750) üzenetére


Balinov
félisten

Hmm..ugy tunik meg amazon.es-en is felment az ara, dragabber van a 8/128-as picivel, mint par hete volt nekem a 12/256-os

kukacfej: C27 elott is tapasztaltam ilyet, remelem kijavitjak, vagy egy ujabb Viber verzio megoldja a gondot.

norbi145: nalam semmi gond NFC-vel halistennek, miota megvan csomoszor hasznaltam kulonbozo helyeken.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#752) Ezekiell válasza Herczi (#750) üzenetére


Ezekiell
veterán

Sztem ennyit meger

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#753) monti0222w válasza Balinov (#751) üzenetére


monti0222w
addikt

Érdekesek a különböző kis gondok, ráadásképp csak egy-két embernél jelentkeznek, mi lehet ez?
Pedig amúgy nagyon jó telefon! :K

(#754) Balinov válasza monti0222w (#753) üzenetére


Balinov
félisten

en bizok benne, hogy ezek nagyresze a colorOS-> RealmeUI valtas miatt van csak es 1-2 OTA utan megszunnek, mert amugy egyetertek, tenyleg jo telefon

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#755) monti0222w válasza Balinov (#754) üzenetére


monti0222w
addikt

Egyetértek, de az még mindig érdekes hogy a jelentkező hibák nem mindenkinél jelentkeznek, vagyis nem általános hibáról van szó!

(#756) Herczi


Herczi
senior tag

Úgy tűnik jó ár volt, mert mire hazaértem 177k lett. Most olasz amazon a legolcsóbb 155k-val, maga az eladó is az amazon, legtutibb garancia sztem. Nagyon gondolkodok rajta, egyetlen bánatom, hogy fehér, ami nem baj, de na, a kék szebb. :DDD

Nézegetem egy ideje a telefonokat, mert a mostani Sony Xz3-at meguntam és egyszerűen durva, hogy szinte a nagy régi márkák kiestek mind. Sonym van most, nem estem hasra tőle (na meg az ára), LG vergődik, Samsung kapja be az exynost, Pixel ujjlenyomatolvasó nélkül kuka. Xiaomi rendszere nekem eddig nem volt szimpi, nem tom mennyit változott, Huawei-Honor gaps nélkül nem pálya. Oneplus 7 ránézésre kb ugyanaz, mint az X2 Pro, csak drágábban. Oppo megint drága. 150k körül nem is nagyon látok alternatívát, főleg, hogy az 5G nem érdekel, ezért nem is akarok érte fizetni.

Igazából csak látni akartam a gondolat menetem leírva, de szóljatok, ha kihagytam valamit. :DDD

(#757) Ezekiell válasza Herczi (#756) üzenetére


Ezekiell
veterán

Teljesen jó a gondolatmeneted, én ugyanezért vettem az X2 Prot. :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#758) monti0222w válasza Herczi (#756) üzenetére


monti0222w
addikt

Amennyiben tokban fogod hordani úgy nem számít a hátlap színe szerintem.
Nem rossz a gondolatmeneted, de azért az Exynos nem annyira rossz mint mondják, szerintem felhasználó függő nem rosszabb mint a Kirin 990, ( az asszonynak S10+ van) az LG igazad van, de ott a quad dac ami szerintem nagyon durva! :K
Az X2 Pro-val nem fogsz rosszul járni még idén sem! :N

(#759) Herczi válasza monti0222w (#758) üzenetére


Herczi
senior tag

Nem magával az exynos teljesítményével van bajom, hanem az elvvel, hogy nekünk a "gagyibbat" adják ugyanannyiért. Most ha eleve a cég engem másodrendű vásárlóként kezel, ne hogy pénzt adjak már nekik.

LG kb ugyanez, van G8, meg adnak nekünk G8S-t, ami megint csak elmarad a G8-tól. Vagy mint anno, hogy a quad dac az európai modellből kimaradt.

Amúgy meg is rendeltem a realmet.

(#760) Kormi76


Kormi76
aktív tag

Nem tudom írták-e már, de a cikkel ellentétben az új szoftverrel, realme UI 1.0 (Android 10) alatt már lehet váltani videózás közben is a különböző látószögű kamerák között, és elég jól működik.

(#761) monti0222w válasza Herczi (#759) üzenetére


monti0222w
addikt

Értelek, valahol igazad is van, de viszont abban nem értek egyet veled hogy a gagyibat adják, mert azok a különbségek csak számokban mérhetők, gyakorlati szinten nem észre vehető. Nekem is volt az Axon 7-nél olyan, hogy valami beragadt és leszívta az aksit, de ez nem a ZTE hibája nem a Qualcomm-é, ez user hiba stb. :K
Akkor sikerült döntened, melyik változatban rendelted meg, ram-rom?

[ Szerkesztve ]

(#762) Herczi válasza monti0222w (#761) üzenetére


Herczi
senior tag

SOT-ban elvileg észre veszed az exynost, meg ha sokat játszol "megéget", aztán vagy igaz vagy nem.

128/8, a 256-os nem éri meg a felárat nekem, 64-est meg nem is nagyon találni, meg sztem ár/értékben a 128-as jön ki a legjobban talán.

(#763) monti0222w válasza Herczi (#762) üzenetére


monti0222w
addikt

Na ezt majd kipróbálom, mármint a játékot, nem szoktam az asszony teloját használni, ha gondja van ránézek de ennyi. :K
Igen, jó az a kiosztás, az árát nézve is, a 64 Gb annyival kevesebb a tárhely mennyiségén kívül hogy az UFS tároló 2.1 és nem 3.0.

(#764) Koviisti válasza Herczi (#750) üzenetére


Koviisti
csendes tag

144-ert nem rossz ár

[ Szerkesztve ]

(#765) Koviisti válasza Herczi (#750) üzenetére


Koviisti
csendes tag

177 a turbado-n már

(#766) norbi145 válasza monti0222w (#755) üzenetére


norbi145
csendes tag

Szia Monti és Balinov!

Nos úgy néz ki, hogy nem a telefon vagy a frissítése miatt nem tudom használni az NFC-t, hanem a Simple frissítése kavar be valamit. Június elején még tudtam használni, aztán egyszer csak nem. A Play áruházban sokan panaszkodnak, hasonlóan, hogy az utolsó frissítés óta használhatatlan az alkalmazás.
És ez így valóban elég gáz, hogy használnád, de mindíg legyen nálad a kártyád, mert mivan, ha mégsem működik....mögötted meg áll a sor....vagy egy nagyobb összegért tankoltál...stb

(#767) Balinov válasza norbi145 (#766) üzenetére


Balinov
félisten

Üdv, csak egy kérdés, mi az a simple?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#768) norbi145 válasza Balinov (#767) üzenetére


norbi145
csendes tag

Az OTP Banknak az alkalmazása, többféle szolgáltatást egybefűzve....röviden

[ Szerkesztve ]

(#769) Ezekiell válasza norbi145 (#766) üzenetére


Ezekiell
veterán

Hát legalább tudjuk, h nem a telefon baja. Ez téged nem vígasztal, azt értem :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#770) Helltak válasza norbi145 (#766) üzenetére


Helltak
őstag

Ha van Curve kártyád, az alá be tudod rakni bármelyik bankkártyádat és a Curve bankkártyát meg hozzá lehet adni a Google Pay-hez. Nekem így van a Revolut és céges kártyám is és nincs semmi probléma szerencsére.

Xiaomi 14 Ultra

(#771) norbi145 válasza Helltak (#770) üzenetére


norbi145
csendes tag

Lehet, hogy az lesz a végső megoldás, mert már eléggé unom azt a xarakodást....

(#772) Oppenheimer válasza Helltak (#770) üzenetére


Oppenheimer
veterán

mo-n nincs google play, valami regiovaltas lepest kihagytal a todo listabol.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#773) Oppenheimer válasza Helltak (#770) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ez norbi145-nek akart menni.

Nekem mukodik, neha meg kell nyitni az appot fizeteskor hogy leszedjen tokeneket. Regen megcsinalta megnyitas nelkul magatol, szoval valoban szarabb lett. De volt mar ilyen a simplelel, majd javitjak. Kis turelmet.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#774) norbi145 válasza Oppenheimer (#773) üzenetére


norbi145
csendes tag

Köszönöm az infót. Legközelebb kipróbálom.

(#775) Lovi24 válasza norbi145 (#774) üzenetére


Lovi24
senior tag

Ha megnyitom fizetésnél a Simple-t,akkor nálam is hiba nélkül működik.
A frissítés utáni 1-2 hiba óta már fizetésnél automatikusan nyitom is az alkalmazást és azóta nem volt gond.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#776) Oppenheimer válasza Lovi24 (#775) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Elég csak akkor megnyitni mikor elsőre nem sikerül. Utána lesz 5 token tárolva a következő fizetésekre.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#777) Helltak válasza Oppenheimer (#772) üzenetére


Helltak
őstag

Így van, sajnos nincs, de Curve kártyát simán hozzá lehet adni szerencsére:)
Revolut-ot is, ha előtte módosítjuk a címet mondjuk egy Brit címre.

Xiaomi 14 Ultra

(#778) Oppenheimer válasza Helltak (#777) üzenetére


Oppenheimer
veterán

De akkor mit erunk vele, ha nem mukodik?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#779) Lovi24 válasza Oppenheimer (#776) üzenetére


Lovi24
senior tag

Már nem foglalkozom azzal,hogy vajon sikerül-e elsőre,mert már berögződött ,hogy nyitom mindig:)

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#780) Ezekiell válasza Oppenheimer (#778) üzenetére


Ezekiell
veterán

De működik. Azt használom minden nap :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#781) Oppenheimer válasza Ezekiell (#780) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ez egy kulon Google Pay nevu app a storeban? Nekem ilyet nem is mutat.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#782) Balinov válasza Oppenheimer (#781) üzenetére


Balinov
félisten

Aham :K

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#783) Ezekiell válasza Oppenheimer (#781) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ilyen app a magyarországről elérhető storeban nincs, mert hivatalosan nem támogatott.

Azt kell csinálni, hogy:
- letöltöd a Google Pay-t mondjuk APKPure-ről (tők valid, legláis, nincs vírus és stb, nyugodtan)
- felrakod
- beregisztrálod a Revolut kártyádat Curve-be
- beregisztrálod a fizikai Curve kártyádat Google Pay-be

És kész is, menni fog az NFCs fizetés. 1 hónapja így csináltam, azóta megy :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#784) Oppenheimer válasza Balinov (#782) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Akkor ezt a hsz-t meg erdemes lenne kiegesziteni a szerzonek hogyha valoban azt akarja, hogy valaki google payt kezdjen hasznalni. [link]

Miattam nem kell, csak igy magaban ez eleg felrevezeto.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#785) Helltak válasza Ezekiell (#783) üzenetére


Helltak
őstag

Igen, így lehet egyelőre csak sajnos.

Oppenheimer:
Kicsit hiányosan írtam, sorry!

:R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra

(#786) Balinov válasza Ezekiell (#783) üzenetére


Balinov
félisten

wow, nem is gondoltam, hogy ilyen trukkel meg lehet meg otthon is oldani :)

Nalunk halistennek van hivatalos Google es Apple pay is, ott nem kell trukkozni,csak hozzadom a kivant kartyat.

Apropo vasarlas. Google Pay kezeli pl a teszko kartyakat (is), de anno mikor az U11 SuperLCD kijelzojevel probaltam tobb boltban, nem mukodott. Kosza infom errol, hogy a kijelzo tipusa miatt nem tudjak a boltban beszkennelni. Probalt mar valaki hasonlot az X2 pro Super AMOLED kijelzojevel?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#787) norbi145 válasza Oppenheimer (#776) üzenetére


norbi145
csendes tag

Uraim!
Ma újra próbáltam használni a Simple-t. Mondanom sem kell, elsőre nem sikerült, majd jött az általatok javasolt megnyitósdis fizetés, úgy már sikerült. Valóban, amikor ráböktem a Simple megnyitásra, néhány pillanat múlva ki is írta, hogy tokenek letöltése. És sikeres fizetés. Csak az a gondom, hogy eddig ugye az volt a kritérium, hogy előtte időben be kell kapcsolni az NFC funkciót, hogy legyen ideje az applikációnak letölteni tokent, a sikeres fizettetéshez....nem értem ezt miért kellett megváltoztatni....no mindegy, legalább működik.
Mégegyszer köszi az infót/tanácsot!

(#788) Ezekiell válasza norbi145 (#787) üzenetére


Ezekiell
veterán

Hát az már a Simple/OTP sara. Eleve nem volt nekem szimpi a Simple, ezután végképp nem.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#789) norbi145 válasza Ezekiell (#788) üzenetére


norbi145
csendes tag

Így van, az OTP sara. Már csak azért is bosszantó, mert a saját OTP-s bankkártyájával is csak így működik. Valahol megérteném, ha egy idegen bank kártyájával kellene így bohóckodni, de hogy a sajátjával is, ez számomra érthetetlen.....

Más: A Realme Watch-ról tud már valaki elérhetőséget? Engem érdekelne....

(#790) monti0222w válasza norbi145 (#789) üzenetére


monti0222w
addikt

NFC-hez nem tudok hozzá szólni, egyelőre nem használom fizetésre.
Engem meg a Realme band erdekelne az óra az milyen, mármint a tudás funkciók stb.?

(#791) norbi145 válasza monti0222w (#790) üzenetére


norbi145
csendes tag

Én is sajnos csak a neten fellelhető infókat találtam eddig....az alapján, az én igényeimnek megfelelne, de a hivatalos oldal szerint egyenlőre csak néhány Eu-s országba szállítanak csak....😔. A karkötővel is hasonló a helyzet....mármint elérhetőség terén....

(#792) monti0222w válasza norbi145 (#791) üzenetére


monti0222w
addikt

Értem, Indiában már árulják a band-et. Tv-t is csináltak azt olvastam hogy elég jól fogyott, sőt már az Oppo is készíti az ő verzióját. :K

(#793) M0RGI


M0RGI
őstag

Sziasztok!
Milyen tokot ajánlanátok, ami esetleg a kijelzőt is védi, de fotózni tudok anélkül, hogy kinyitnám. Túrákra vinném és többször van esély rá, hogy elejtem esetleg.
Köszönöm!

(#794) monti0222w válasza M0RGI (#793) üzenetére


monti0222w
addikt

Pl, [link] vagy itt van [link] is, de [link] ] sem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#795) monti0222w válasza M0RGI (#793) üzenetére


monti0222w
addikt

[link] ez is jó, vagy ő is [link]

[ Szerkesztve ]

(#796) M0RGI válasza monti0222w (#795) üzenetére


M0RGI
őstag

Köszi!
Lehet tényleg valami ilyen flip kellene. Körülnézek nincs-e olyan ami ablakos elöl (bár attól nem tudom kezelhető-e a kijelző érintésileg).
Ez a mágneses mennyire hullhat darabokra, ha leesik?

(#797) monti0222w válasza M0RGI (#796) üzenetére


monti0222w
addikt

Szívesen, nem írtad hogy elől ablakos kell, amúgy olyat nem is találtam még! Hasonló van mint a Samsungnak, becsukva a tokot, akkor függőlegesen egy sávban kijelzi az időt, értesítési adatokat. Az asszony is az ilyen nyíló tokokat szereti, ezért is nézek ilyeneket kíváncsiságból. :K

(#798) monti0222w válasza M0RGI (#796) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem nézzem meg ezt már linkeltem-e, de ez is jónak néz ki [link] . :K

(#799) monti0222w


monti0222w
addikt

[link] készül a 11. :K

(#800) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Simple írt emailt a usereknek hogyan tudják megjavítani maguknak a token letöltő bugot.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.