Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) urgoz válasza Vagany (#1042) üzenetére


urgoz
tag

Ez a Soloop merre van? Felment a frissítés, de én ilyet nem találok.

(#1052) Vagany válasza urgoz (#1051) üzenetére


Vagany
őstag

Én sem találtam, valami video vágó program:
[link]
Ami van videó editor most a telefonon az eddig is ilyen volt? :B

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#1053) urgoz válasza Vagany (#1052) üzenetére


urgoz
tag

Szerintem csak az indiaiak kapták meg. A Realme 6 Pro changelogjában legalábbis már ott van, hogy IN only. Amúgy innen le lehet tölteni, de nem egy nagy szám...
[link]

(#1054) urgoz válasza vargi2 (#1030) üzenetére


urgoz
tag

Na most már nekem se működik a BK-nél a bluetooth... Ahogy elnézem a Play-es értékeléseket, Android 10-en nem megy más telókon sem. Valószínűleg nekem is még 9-es volt rajta, mikor még működött...

(#1055) Vagany


Vagany
őstag

Decemberben jön: [link] :C

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#1056) vargi2 válasza urgoz (#1054) üzenetére


vargi2
csendes újonc

Hm fura, barátnőm telefonján is Android 10 van (oneplus 5), viszont az övén működik.. Na de talán túléljük ezt a hibát és legalább nem realme hiba :)

(#1057) Balinov


Balinov
félisten

Srácok, usb-c fülhallgatóval van tapasztalata valakinek? U11 fulesevel próbálom éppen, de nem működik

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1058) monti0222w válasza Balinov (#1057) üzenetére


monti0222w
addikt

Egy Haylou GT1 Pro-val használtam azzal jól müködött.

(#1059) Balinov válasza monti0222w (#1058) üzenetére


Balinov
félisten

Köszi, simán plug and play? Semmi állítás? Ilyesmi?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1060) monti0222w válasza Balinov (#1059) üzenetére


monti0222w
addikt

Párosítottam őket és utána flottul ment minden, Rádió, zene-spotifly, film nagyon minimális hang késésel müködött. A későbbiekben pedig automatikusan csatlakozott akárhányszor csatlakoztam.

(#1061) Ezekiell válasza monti0222w (#1060) üzenetére


Ezekiell
veterán

Sztem vezetékes fülesrol kérdezett... :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#1062) gyalu 1


gyalu 1
aktív tag

Sziasztok!
Mivel nincs topikja itt kérdezem... hátha? :) X3 superzoom van valakinek esetleg? Az x3 superzoom és a poco f2 pro között vacilálok:F néztem youtube videókat. Nem tudom eldönteni melyiknek jobb a kamerája?

[ Szerkesztve ]

(#1063) fluxpen válasza gyalu 1 (#1062) üzenetére


fluxpen
csendes tag

Szia!
Én is pont e kettő között vacillálok! :)

(#1064) gyalu 1 válasza fluxpen (#1063) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

A fő kamera ugyanaz mint az x2 pro. Esetleg itt a tulajok talán tudnak segíteni ebben

(#1065) trance89 válasza gyalu 1 (#1062) üzenetére


trance89
őstag

Az x3 a kamera részt leszámítva ugyanaz a teló mint az x2 pro, itt ne nagyon várd hogy az emberek egy miui-s telefont fognak ajánlani a jól bevált hibátlan realme ui(color os) helyett :)

(#1066) urgoz válasza gyalu 1 (#1062) üzenetére


urgoz
tag

X3 csak IPS
Pocoba nehéz lenne hardverileg belekötni, de nekem a miui miatt nem kéne.

(#1067) trance89 válasza urgoz (#1066) üzenetére


trance89
őstag

Ja igen ips, viszont 120hz-es panel...
A pocokban viszont egy 60hz-es amoled panel van, 2020-ban már biztos nem vennék ilyet ebben az ársávban...

(#1068) Vagany


Vagany
őstag

[link] C33
Semmi lényeges.

Security
● Android security patch: October, 2020
Settings
● Added toggle for system icons in Status bar
● Added From Sunset to Sunrise toggle for eye comfort
● Added toggle for display keyboard when entering app drawer
Game Space
● Optimized the logic of the default state of the Brightness lock
Network
● Fixed the network connection loss in some scenarios
Album
● Fixed the probabilistic screen flicker when entering the album
Status bar
● Fixed the display issue of the seconds display of time

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#1069) Lovi24


Lovi24
senior tag

Sziasztok!
Android auto-t használ valaki?
Sikerült belefutnom egy hibába ezzel kapcsolatban.
Töröltem az alkalmazás adatait,frissítéseit. Visszaállt az alaphelyzetbe,de az ikonja nincs sehol,elindítani nem lehet. Csupán az alkalmazások listázásánál lehet megtalálni. Felraktam hozzá a frissítést,de így sem lehet elindítani.
Valaki esetleg ötlet?

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#1070) Balinov válasza Lovi24 (#1069) üzenetére


Balinov
félisten

Üdv

Igaz, csak 4 napig de augusztus közepén használtam egy seat aronat,android autóval. Akkori friss aa app illetve x2 Pro fwvel nem volt semmi gond, navigáció, YT prémium, hanghivas ment hiba nélkül,

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1071) Lovi24 válasza Balinov (#1070) üzenetére


Lovi24
senior tag

A használatával nem volt gondom nekem sem. Eddig rendben működött.
Páromnak vettünk egy Realme 7 pro-t. Az előző telójáról átköltözött az újra,és nála volt némi anomália az AA-val. Reset után produkálta nála a fent említett dolgokat. Gondoltam megnézem az enyémen mit csinál ...... kár volt,mert most egyiken sem működik .......

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#1072) Lovi24 válasza Lovi24 (#1071) üzenetére


Lovi24
senior tag

Úgy tűnik megoldódik. Utána olvasva ez Android 10-nél jön elő.
Ezt az apk-t kell telepíteni és működik.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#1073) Balinov válasza Lovi24 (#1071) üzenetére


Balinov
félisten

Sajna (vagy szerencsere) annyi ideig nem volt nalunk a Seat, hogy jobban kiismerjem, de orulok, hogy a normalis apk megoldotta a hibat. az mar mondjuk egy mas kerdes, hogy Play Store miert nem tudja az acc./deviceID-bol hogy melyik verziot toltse.

Hamar mocorog a topik. Jooomultkor emlitettem hogy a roidmi 3s-el valahogy nem szol ugy az x2 pro , mint anno a HTC. Teljesen veletlen rajottem par hete, hogy a hulye en vagyok.ATMOS beallitasoknal kell ugykodni es maris szol legalabb olyan jol, ha nem jobban, mint u11-nel

Igy utoag orulok, hogy nem voltam a 8/128-assal filler**szo, 12/256-ost valamelyik nap neztem, 120GB szabad tarhely, 4GB korul szabad memoria. Mondjuk utobbin elegge megleodtem :)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1074) Lovi24 válasza Balinov (#1073) üzenetére


Lovi24
senior tag

Nem értettem én sem,hogy miért okoz ez problémát. De még jó,hogy megoldódott. Mi már évek óta használjuk az autóban,eddig nem is volt vele gond.

Pár éve még elég volt a 8-16gb háttértár,most meg simán telepakolja az ember a 128-256 gb-ot is :)

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#1075) Ezekiell válasza Balinov (#1073) üzenetére


Ezekiell
veterán

Play Store miert nem tudja az acc./deviceID-bol hogy melyik verziot toltse

Mert hivatalosan Magyarországon nem támogatott az Android Auto. Amelyik telókon fenn van az APK, azokon fut, de play storeból nem tudod leszedni pl.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#1076) Balinov válasza Ezekiell (#1075) üzenetére


Balinov
félisten

Jaa, ezt nem tudtam, nálam elérhető a tab ez telos verzió is a storebol

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1077) mongoose66


mongoose66
tag

Most az Árukeresőn 140e-ért van az x2 pro. Nagyon elgondolkodtam, mert amit kinéztem oneplus nord-ot, ugyan ennyibe kerül. Jobban járnék, mert sztereó, erősebb sot, szuper gyors töltés. Még a realme os-ről is jókat olvasni mert sokban hasonlít az oxygenre.
Egy dologtól félek, hogy a rendszer frissítések és a főverziók támogatottsága nem olyan hosszútávú mint a oneplusnàl.
Azt olvasni hogy az Android 11 is kétséges. Hivatalos információ nincs róla. Pedig még a 12-t is megérdemelné.
Vélemény erről?

I have spooken!

(#1078) urgoz válasza mongoose66 (#1077) üzenetére


urgoz
tag

11 biztos lesz, már megvan az ütemterv, ha visszaolvasol . 12 meg szinte biztos, hogy nem, mert a Realme-nél 2 főverzió frissítés szokott lenni.

(#1079) mongoose66 válasza urgoz (#1078) üzenetére


mongoose66
tag

Igen ez a baj. Mivel mikor idén januárban kijött a telefon már Android 10-zel jöhetett volna de 9-el jött. :((
Az köcsögség.
Marad a Nord

[ Szerkesztve ]

I have spooken!

(#1080) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, beepitett lepesszamlalot le lehet valahogy tiltani? Most valtottam MI Band 3-rol Honor MW2-re es mig a Mi Band (gyari es 3rd party) appja nem szamolta bele a telefon lepesszamlalo adatait, addig a Honornal a Huawei Health app igen.

Annyit talaltam, hogy a SMART Assistant-nal kikapcsoltam a lepesszamlalot, de ugy nez ki, ez nem eleg.

Koszi
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1081) norbi145


norbi145
csendes tag

Erre én is kíváncsi lennék, szintén tegnap újított egy ilyen kütyüt, igaz, én még csak most lakom be, állítgatom....

(#1082) norbi145 válasza Balinov (#1080) üzenetére


norbi145
csendes tag

Miután olvastam írásod, én is kutakodtam....valószínűleg ugyan azt találtam mint Te. Kikapcsoltam, és egyenlőre azt látom, hogy nekem az órán és az aplikációban is ugyan az a lépésszám van, vagyis csak az óráét számolja és szinkronizálja be....

(#1083) Balinov válasza norbi145 (#1082) üzenetére


Balinov
félisten

egyenlore en is kikapcsoltam, de home office miatt komoly lepesszamot nem tudtam meg beletenni, talan majd holnap a kisfiam edzesen, ott feltetlen elinditom a workoutot mind az MW2-n, mind a mi band3-on, hogy legyen ertekelheto adat.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1084) norbi145 válasza Balinov (#1083) üzenetére


norbi145
csendes tag

Szia! Mivel az a jelenlegi práblem kettőnket érint, ha nem bánod folytassuk privát üziben, hogy ne terheljük a topikot......

(#1085) Ezekiell válasza norbi145 (#1084) üzenetére


Ezekiell
veterán

Nem mintha bármilyen beszélgetést agyonvernétek ebben a hihetetlenül pörgő topikban :D

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#1086) monti0222w válasza Ezekiell (#1085) üzenetére


monti0222w
addikt

Mivel gond nincs vele, nincs miről írni! :)

(#1087) Ezekiell válasza monti0222w (#1086) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ez amúgy tényleg így van, amennyire tartottam tőle vásárlás előtt, annyira atomstabil a cucc. Nagy pacsi a Realmenek! :K

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#1088) SkiDev válasza Ezekiell (#1087) üzenetére


SkiDev
senior tag

Szintén zenész, egyedül a csirke üzemidő miatt tudnék károgni. A 4 óra elég harmatos, igaz ez a sok YT Vanced miatt is lehet, de a gyorstöltés kárpótol, mert én is a lusták kategóriájába tartozom, aki nem éjszakára teszi fel töltőre, hanem indulás előtt 20 perccel, és ebben verhetetlen. :D
Esetleg a gyenge éjszakai mód, de annyit úgysem fotózom. :))

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#1089) monti0222w válasza Ezekiell (#1087) üzenetére


monti0222w
addikt

Részemről is, :K kíváncsi vagyok a jövő évi felhozatalra, várok egy-két ütős mobilt. :K

(#1090) vargi2


vargi2
csendes újonc

Biztos már próbálta más is, de végre elérhető a Google pay. Én azt tapasztaltam, hogy gyorsabb a mobilos fizetés része, mint a Simple, ráadásul itt rendesen működik az, hogy megjelenik egy felugró ablakban, hogy milyen kártyával fizettem. Másnak tapasztalat?

(#1091) M0RGI


M0RGI
őstag

Sziasztok!
Én is csendben vagyok, szinte tökéletes ez a telefon. Miui után a realme os meg felüdülés. Minden olyan logikus, felhasználóbarát, mint amilyennek előbbinek is lennie kéne.
De hogy legyen is valami:
Ikon packokat szeretnék felrakni, de a gyári launchert egyik sem támogatja. Launchert viszont nem akarok váltani.
Tud valaki valamilyen módszert?

(#1092) ajapi


ajapi
tag

Az AOD mutatja az üzeneteket, hÍvásokat is? Folyamatosan megy, vagy csak fölemelésre?
kösz

(#1093) Ezekiell válasza ajapi (#1092) üzenetére


Ezekiell
veterán

Folyamatosan megy, és mutatja (mármint hogy volt hívás/üzenet, részleteket nyilván nem).

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#1094) tarbela777


tarbela777
tag

Üdv mindenkinek! Kedvet kaptam én is egy ilyen telóra, várom, hogy megérkezzen.

(#1095) Balinov válasza tarbela777 (#1094) üzenetére


Balinov
félisten

udv a Klubban! ;) :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1096) tarbela777 válasza Balinov (#1095) üzenetére


tarbela777
tag

Megjött, neki fogok belakni.

(#1097) Ezekiell válasza tarbela777 (#1096) üzenetére


Ezekiell
veterán

Egyik első dolog legyen a GCam felrakása - keress rá itt a topicban, tényleg jobb képeket lehet vele csinálni.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#1098) tarbela777 válasza Ezekiell (#1097) üzenetére


tarbela777
tag

Nem vagyok egy nagy fotóguru, így nekem az saját kamerája tökéletes. De azért köszi! :R

(#1099) Helltak válasza tarbela777 (#1098) üzenetére


Helltak
őstag

Csak telepíteni kell az applikációt semmi mással nem jár ;)
Szó szerint ég és föld a gyári és a Gcam között a különbség.
link
Ezzel működik mindhárom kamera!

U.I. remek készüléket választottál :)

Xiaomi 14 Ultra

(#1100) tarbela777 válasza Helltak (#1099) üzenetére


tarbela777
tag

Igen, nekem is tetszik. Ha már a linket is bemásoltad megnézem ezt a Gcam-ot magamnak. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.