Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) monti0222w válasza Vagany (#848) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszi vagány. :)

[ Szerkesztve ]

(#852) Balinov


Balinov
félisten

Majd elfelejtettem, meg multheten megjott az itt linkelt/ajanlott KEYSION 3 in 1 tok. 2-t rendeltem annyiert, egy fekete/piros es egy fekete/szurke valtozatot. Kinyitom a csomagot, a 2 piros lotyog a zacsiba. Mondom, bakker, Mr. Chen, becsomagolhattad volna jobban is, majd nezem a hasznalati fecnit, hat ez ilyen, ra kell pattintani. A fekete resz passzentos, rendesen illeszkedik, az also/felsomuanyag is, eddig patent, bar alul/felul kb 1 mm-t ralog a kijelzore, de vedi rendesen. Hatlap gumirozott hatasu, megleheteosen jol tapad, hasonlit kicsit HTC-m Spigen Armour tok hatlapjanak a tapintasara. Ennyiert szvsz megeri az arat.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#853) Oppenheimer válasza Balinov (#852) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nekem is jött valami a postaládába, remélem ez.

(#854) Oppenheimer válasza Oppenheimer (#853) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Az jött meg, nekem is bejön. Jött mellé egy üvegfólia ami eléggé gyűjti a zsírt, az nem az igazi. 😁

(#855) M0RGI válasza M0RGI (#832) üzenetére


M0RGI
őstag

Zajosodás ugyanúgy, de nem minden képen ami ugyanott ugyanakkor készült.
Remélem nem a telefon hibája lesz ez...

(#856) vargi2


vargi2
csendes újonc

Sziasztok,

Egy 12/256-os x2 prom van. Nem tudom, hogy valaki másnál is előfordul-e a probléma, de nekem a Chrome nagyon gyakran befagy, majd újraindul magától az alkalmazás. Nem tudom hogy mi okozhatja, minden más tökéletesen fut a telefonon. C26-C28ig mindegyiken ez volt a problémám. Valakinek van valami tuti tippe erre?

[ Szerkesztve ]

(#857) Balinov válasza vargi2 (#856) üzenetére


Balinov
félisten

Ugyanez a verzió van nekem is, de se a stabil se a béta nem művel ilyet

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#858) Oppenheimer válasza vargi2 (#856) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nem vagy egyedül, nekem is be szokott fagyni. Kimegyek a homera és vissza a böngészőbe és utána jó

(#859) LantosBerry8 válasza vargi2 (#856) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Sima X2 -n is előfordul néha...

(#860) Ezekiell válasza LantosBerry8 (#859) üzenetére


Ezekiell
veterán

Az érdekes, hogy P30 Pron is láttam már ilyet...

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#861) trance89 válasza Ezekiell (#860) üzenetére


trance89
őstag

Azért mert ez egy ismert android 10 bug, nemrég egy reddit-es cikkben panaszkodtak tömegek ugyanezzel a problémával

[ Szerkesztve ]

(#862) Ezekiell válasza trance89 (#861) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ó, ezt jó tudni, köszi!

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#863) trance89 válasza Ezekiell (#862) üzenetére


trance89
őstag

Pl én ugyanezt még fél éve Mi A2-n kezdtem el tapasztalni
De ez legyen a legkisebb probléma, amúgy nagyon elégedett vagyok az x2 pro szoftverével, ezen a chrome hibán kívül abszolút semmi problémát nem tapasztaltam

(#864) Ezekiell válasza trance89 (#863) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ezen kívül én se semmit - és nagyon nem ezt vártam, be kell valljam :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#865) monti0222w válasza vargi2 (#856) üzenetére


monti0222w
addikt

Nálam sem produkálja ezt a Chrome, mindig őt használom általában vagy 25 nyitott ablakkal és semmi ilyen anómália nem jelentkezett ezidâig! :N
Fólia: megérkezett [link] ő, tapasztalat: kicsit kisebb minden oldalról mint maga a kijelző, de mivel tok öleli körül így nem venni észre, viszont ami pozítiv szerintem, hogy annyira nem látszódik az újlenyomat rajta ez részben a matt felületnek is köszönhető, jól bírja a karcokat is, a gyárinál sokkal jobb ebben a tekintetben! Ugyanilyen fóliát raktam a kamerára is idáig ott jól szerepel!
A többit várom még, sajna se az Aliról se a Wishről nem jött meg még semmi amit rendeltem, pedig kíváncsi leszek a bőr tokra milyen lesz a videón minőséginek tűnt nagyon.

(#866) SkiDev válasza vargi2 (#856) üzenetére


SkiDev
senior tag

Csendes olvasója lettem a topiknak, mert valamiért első blikkre nem tetszett a telefon, most viszont már látom benne a fantáziát. :)

Szerintem minden Android 10 telefon produkálja, nekünk most frissült Mate 10 Pro, és tömegesen tapasztaljuk.

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#867) Ezekiell válasza SkiDev (#866) üzenetére


Ezekiell
veterán

Azért mondjuk ilyen bugot bennehagyni elég gáz...

Ettől még az X2Pro tényleg remek teló :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#868) Balinov válasza Ezekiell (#867) üzenetére


Balinov
félisten

Másnál is megeszik az FB app egy töltés alatt 1200+ maht?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#869) Oppenheimer válasza Balinov (#868) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Pont ma néztem hogy egész nap strandoltam, Facebookot meg se nyitottam és 1400-at megevett. Galaxy S8-on nem hiába nem volt telepítve... Aksi és RAM gyilkos.

(#870) trance89 válasza Oppenheimer (#869) üzenetére


trance89
őstag

Én pont emiatt használok telefonon kizárólag messenger lite-ot, az egyáltalán nem szívja az akksit. A facebbok megteszi böngészőből, úgyis jó ha heti 1 alkalommal ránézek, semmi értelmes dologról nem maradok le...

(#871) SkiDev válasza SkiDev (#866) üzenetére


SkiDev
senior tag

Nos, legkésőbb szerdától csatlakozom. :D Túlságosan kompromisszummentes. Igaz aksiban nem lépek előre, de a fél órás töltés kárpótol.

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#872) Balinov válasza Oppenheimer (#869) üzenetére


Balinov
félisten

sztem valamit elkefeltek az FB appnal (szokasosnal joval nagyobb mertekben). Miota megvan a telefon nezem, melyik appoknak van kiugroan magas fogyasztasa, de a tegnap latott 1200-1300mAh-s fogyasztast meg sosem lattam elotte. Felsegem is panaszkodott ma, anelkul, hogy beszteltunk volna, hogy szinten alig tobb, mint 1 honapos P30-at tegnap este ra kellett tolni a toltore, pedig az is siman birja meg az o HC FB/messenger felhasznalasa mellett is a masfel napot...

Gyari power usage meter szerint FB 64%-ot hasznalt. Osszehasonlitaskeppen a 2 oras 1080p F1 futamot LocalCAst+Chromecast komboval nezve az evett 4%-ot, pedig sztem meg lehet transzkodol is on-the-fly

U11-en megvettem a Simple for Facebook-t, most megnezem azzal is, remelhetoleg joval szolidabb etvagyu

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#873) Ezekiell válasza Balinov (#872) üzenetére


Ezekiell
veterán

1200 mAh az nagyon durva... Nekem 13 óra alatt 140mAh-t fogyasztott az FB app (mondjuk backgroundban végig kb), direkt megnéztem most.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#874) Balinov válasza Ezekiell (#873) üzenetére


Balinov
félisten

Az, ugye? Pont ezért is kérdeztem hogy ti mit tapasztaltok

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#875) Ezekiell válasza Balinov (#874) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ja, ott valami durván el van kefélve... Pedig nekem is latest a FB app, szóval nemtom, mi lehet.
Én mondjuk tegnap/tegnapelőtt raktam fel a legfrissebb firmware-t a telóra, hátha ez számít vmit...?

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#876) Balinov válasza Ezekiell (#875) üzenetére


Balinov
félisten

nekem is a c28-as van, gyakorlatilag 15 percen belul felraktam, mikor topiktarsunk linkelte par napja. Reggel 7-kor levettem a toltorol, tiltottam az FB appot, ment helyette a Simple Pro, azota 16% fogyasztas (flickr, simple, index.hu, google news, kis Gameloft classics)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#877) Lovi24 válasza Ezekiell (#875) üzenetére


Lovi24
senior tag

Nálam a legutolsó frissítése óta zabál a Facebook,ami 2 napja volt. Előtte nem okozott problémát.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#878) monti0222w válasza Lovi24 (#877) üzenetére


monti0222w
addikt

Nálam sem, most hogy írjátok ránéztem a fogyasztásra és tényleg a face a torony magasan a legnagyobb fogyasztó.

(#879) Lovi24 válasza monti0222w (#878) üzenetére


Lovi24
senior tag

Már a play áruházban is írták többen az appnál,hogy ismét ''jól sikerült'' a legutóbbi frissítésük. Többeknél pörgeti a procit,fut a háttérben....
Én visszaraktam az előző verziót,aztán majd kiderül.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#880) Ezekiell válasza Ezekiell (#875) üzenetére


Ezekiell
veterán

Raneztem így nap végén azért még egyszer, 1000mAh fogyasztás, kb 10 perc screen time mellett. Uhh... Ment is rá az uninstall.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#881) Balinov válasza Ezekiell (#880) üzenetére


Balinov
félisten

ez egy rohadek egy app, force stoppoltam, de valahogy csak sikerul elinditani sajat magat hogy 2 torokkal le tudja az akkut szivni. hatarozatlan idore ment a levesbe, simple meg fel :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#882) Oppenheimer válasza Balinov (#881) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Auto startot akkor nem kapcsoltad ki?

(#883) Balinov válasza Oppenheimer (#882) üzenetére


Balinov
félisten

De, pont ezért bosszantó :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#884) Oppenheimer válasza Balinov (#883) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Jó, mert nekem is ez volt hétvégén. Én mikor feltettem a facebook appot mikor megjött a teló, első dolgom volt auto startot kikapcsolni neki, meg battery saverbe kényszeríteni az appot. Mégis 1400 mAh-t fogyasztott vasárnap.

[ Szerkesztve ]

(#885) Balinov válasza Oppenheimer (#884) üzenetére


Balinov
félisten

Pofátlan egy dög, az fix. Összehasonlítául a simple így majszolja az áramot

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#886) Viper26


Viper26
nagyúr

AOD mennyire működik jól?

Pixel 7 | FR955

(#887) Ezekiell válasza Viper26 (#886) üzenetére


Ezekiell
veterán

Tökéletesen működik - mit jelent a mennyire jól? :) Működik, megjelenik rajta minden notification, stb...

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#888) Viper26 válasza Ezekiell (#887) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ennyi. :)

Ár / érték arányban nem nagyon találok jobbat úgy látom, persze ott a mi note 10,de ott meg nincs 90Hz.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#889) Ezekiell válasza Viper26 (#888) üzenetére


Ezekiell
veterán

Sztem kb ezen gondolatsor mentén vettük mindannyian a telót :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#890) monti0222w válasza Viper26 (#888) üzenetére


monti0222w
addikt

Meg a processzor, + a gyors töltés a többi meg nüansznyi különbségek. :K

(#891) Viper26 válasza monti0222w (#890) üzenetére


Viper26
nagyúr

Kamera az egyetlen ami miatt tartok tőle. :)

Pixel 7 | FR955

(#892) Balinov válasza Viper26 (#891) üzenetére


Balinov
félisten

Nem kell, teljesen jó ;)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#893) monti0222w válasza Viper26 (#891) üzenetére


monti0222w
addikt

Nézd, biztos van jobb az X2 Pro kamerâjánál nem is egy mobil, nem vagyok nagy fényképész sőt amatörrként is amatör vagyok, de arra ez a kamera bőven jó amire én használom. Munka, család, kutyáink, élmények, nagyjából ezeket szoktam fényképezni.

(#894) Ezekiell válasza Viper26 (#891) üzenetére


Ezekiell
veterán

Tökéletesen vállalható képeket csinál, pláne GCammal. Nem kell tőle félni.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#895) Viper26 válasza Ezekiell (#894) üzenetére


Viper26
nagyúr

Mondjuk nem is kapni itthon kékben, úgyhogy egyelőre ennyi. :)

Pixel 7 | FR955

(#896) Ezekiell válasza Viper26 (#895) üzenetére


Ezekiell
veterán

Amazonról rendelés?

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#897) Vagany válasza Viper26 (#895) üzenetére


Vagany
őstag

Pedig nagyon szép a fehér: [link]
Kár, hogy keveset látom, mert tok nélkül nem merem használni :B .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#898) monti0222w válasza Viper26 (#895) üzenetére


monti0222w
addikt

Anno, én pedig fehérben szerettem volna és kék adódott. :K

(#899) Viper26 válasza monti0222w (#898) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nem csúnya, csak eddig kb nem volt fehér telóm, nyilván ettől még meg lehet szeretni. :)

Pixel 7 | FR955

(#900) SkiDev


SkiDev
senior tag

Sziasztok!

Már lassan egy hete ismerkedek a telefonnal. Eddig bejön nagyon, egyáltalán nem bántam meg. :D

Egy olyan kérdésem lenne, hogy itt is szenvedős az értesítés jelzés ezzel az edge jelzős megoldással? Be van állítva, hogy narancs színben villogjon bejövő hívás és értesítés esetén is a képernyő széle, bejövő hívás esetén működik, nagyon szép, de elmulasztott értesítés esetében nem. Eddig egyszer láttam csak, hogy villogott, akkor is párat, de máskor nem. A képernyő felvillan, viszont, ha lemaradok róla, akkor rá kell néznem a telefonra. Xiaominal is hasonló probléma van, ha jól tudom, azért kérdezem.
:R

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.