Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) tarbela777


tarbela777
tag

Szűk másfél nap tapasztalata alapján megvan a húha faktor. A 12/256 változatot vettem meg, gyönyörű kijelző, baromi gyors, talán utoljára a HTC U11-gyel volt ilyen érzésem, hogy el leszek vele egy darabig. Blitzwolf BW-FYE7 Bluetooth fülest használok zenehallgatásra, baromi jól szól. Kenterbe veri a Huawei Mate 20 pro, P30 pro, Honor 20 pro, OnePlus 7 pro felsőkategóriás telefonokat. A fotózás nem az erősségem, arról nem tudok nyilatkozni, nekem megfelelő. Szerintem az üzemidő is jó lesz, éjszakát kivéve folyamatosan nyüstölöm, egyszer töltöttem fel. A töltés valami brutál gyors, úgyhogy az üzemidő annyira jelentéktelen dolog. Egy napot biztosan kibír az akksi etetés nélkül. A stock-közeli Androidért pedig nálam plusz pont.

(#1102) ajapi


ajapi
tag

Alzában most 130e

(#1103) Peter.70 válasza tarbela777 (#1101) üzenetére


Peter.70
őstag

Hol veted?

(#1104) Peter.70


Peter.70
őstag

Sziasztok,

Olyat tud a telefon, hogy ha bejövő hívás van, akkor ha a fülemhez emelem, azzal tudom fogadni a hívást?

(#1105) tarbela777 válasza Peter.70 (#1103) üzenetére


tarbela777
tag

Itt vettem a Hardveren egy sráctól, még garis

[ Szerkesztve ]

(#1106) Vagany válasza Peter.70 (#1104) üzenetére


Vagany
őstag

Még soha sem próbáltam :B .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#1107) SkiDev válasza Peter.70 (#1104) üzenetére


SkiDev
senior tag

Beállítások > Kényelmi eszközök > Kézmozdulatok és mozdulatok és ott be lehet kapcsolni. Az esetek többségében szokott működni, néha azért előfordul, hogy már nem is tudom jobban a fejemhez nyomni, de csak csörög. :D

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#1108) Balinov


Balinov
félisten

Na, kicsit porog a topik, gondoltam megkerdezem.

Masnak is elofordul neha legfissebb YT alkalmazassal, hogy landscape modban es teljeskepernyon levagja a video aljat es/vagy tetejet. Magyaran nincs fit to screen.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1109) vargi2 válasza Balinov (#1108) üzenetére


vargi2
csendes újonc

Ez nem azért van, mert a videók képaránya nem ugyanakkora, mint a telefon képaránya? Ha pedig kirakod teljes képernyőbe és "fit to screen" lenne, akkor torz lenne maga a videó, ami nem túl esztétikus. Ehelyett csak simán "belenagyít" pont akkorát, hogy a videó széle a képernyő szélén legyen, viszont ilyenkor a tetejéből és az aljából le kell vágni egy kis részt.

20:9-es képarányú videóknál is ezt csinálja?

(#1110) Peter.70


Peter.70
őstag

Sziasztok,
Megéri, ma még venni ezt a telefont?

(#1111) trance89 válasza Peter.70 (#1110) üzenetére


trance89
őstag

Ha jó áron hozzájutsz nagyon is

(#1112) Peter.70 válasza trance89 (#1111) üzenetére


Peter.70
őstag

130 az jó ár?

(#1113) Ezekiell válasza Peter.70 (#1112) üzenetére


Ezekiell
veterán

Szerintem igen, annyiért én ma is megvenném.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#1114) ajapi válasza Ezekiell (#1113) üzenetére


ajapi
tag

Xiaomi MI 8 mellé kellett a családba egy új telo. Ez két éve abszolút best buy volt.
Az X2 pro ezzel összevetve minden tekintetben legalább olyan, ha nem jobb, kamerában pedig ég és föld az X2 javára. Ezek az első benyomásaim.

(#1115) darthsmoke


darthsmoke
Korrektor

Sziasztok!

Én is nézem ezt a telót 130-ért, és rendkívül szimpatikus. Az a kérdésem, hogy a témaáruház működik-e itthon? Még pontosabban: tudok a teljes rendszerre vonatkozóan betűtípust cserélni? Illetve az AOD mutatja az összes app értesítését?

Köszi,
G.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1116) PACSA75 válasza darthsmoke (#1115) üzenetére


PACSA75
őstag

Most vettem a feleségemnek egy ilyen telót. Mivel akkugyílkos a drágám, azonnal rácuppant a telefonra, mikor megmutattam a hipergyors töltést. Imádja a telefont, bár a méret, kihívás volt (Samu S10e után), de le küzdötte és most nagyon meg van elégedve a telefonnal.
Az AOD egyébként mindent kijelez.
Viszont Volte és VoWifi nincs benne, remélem ezt pótolják valamelyik frissítéssel.

(#1117) Peter.70 válasza PACSA75 (#1116) üzenetére


Peter.70
őstag

Szolgáltatónál be van kapcsolva a volte?
Vowifit milyen SIM-el próbáltad?
[Volte]
[VoWifi]

[ Szerkesztve ]

(#1118) PACSA75 válasza Peter.70 (#1117) üzenetére


PACSA75
őstag

Erdély - Digi mobil, amivel a Volte és VoWifi minden telefonon működött eddig, azaz alapból megjelentek a beállításokban és be is lehetett kapcsolni, tehát a szolgáltató tudja és aktív a funkció.
Az X2 pro ban nem jelenik meg a menüben ez a lehetőség és nyilván ezek a videók sem véletlenek, viszont semmit mondóak, hiszen azokon a készülékeken amelyek szerepelnek a filmecskékben, már ott csücsül a menüben, csak be kell kapcsolni.
Az enginer mod, pedig ezzel a kombóval nekem nem jön be.
A telefon értékéből ez nem vesz el, tudunk élni enélkül, de jobb lenne vele.
Más telókon azt tapasztalom, hogy mikor a VoWifi működésben van, sokkal tisztábban lehet hallani a másik felet.

[ Szerkesztve ]

(#1119) Peter.70 válasza PACSA75 (#1118) üzenetére


Peter.70
őstag

Lehet hogy itt is kell valami kód, mint a Xiaomikban?

Esetleg ezzel? ##4636##

[ Szerkesztve ]

(#1120) Peter.70


Peter.70
őstag

Sziasztok,
Akinek van ilyen telefonja, mennyit bír az aksi?

(#1121) Ezekiell válasza Peter.70 (#1120) üzenetére


Ezekiell
veterán

Nekem egy olyan másfél napot 6-7 screen on timeal, de igazából a 30 perces 0-100 töltés miatt tökmindegy :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#1122) SkiDev válasza Peter.70 (#1120) üzenetére


SkiDev
senior tag

Nem tudom, hogy a sok YT Vanced miatt, de nekem kissé csirke. :N
Általában 1-1.5 nap ~3.5 óra SOT, igaz nekem (is) belefér a gyorstöltés miatt.
(Mondjuk érdekes, hogy most 1 nap 4 óránál és 2 óra 13 perc SOT-mal 70%-on állok :)) )

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#1123) Peter.70


Peter.70
őstag

Sziasztok,
A kameránál mennyire érződik az OIS hiánya?

(#1124) darthsmoke


darthsmoke
Korrektor

Sziasztok!

Megrendeltem én is a készüléket, de egy korábbi hozzászólás kicsit elbizonytalanított. Én is Digi kártyával használnám, és januártól szükségem lenne arra, hogy a VoWiFi működjön, mert hálózaton belül az ilyen hívások ingyenesek lesznek. Használja valaki itthon Digi kártyával?
Másik: egy korábbi kérdésre nem kaptam választ, bár videókban láttam, hogy lehet rendszerszinten betűtípust módosítani. Meg tudja valai erősíteni?

Üdv,
G.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1125) Oppenheimer válasza Peter.70 (#1123) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Eléggé érződik sajnos. Ez a telefon legnagyobb hibája. De együtt lehet vele élni.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1126) Peter.70 válasza Oppenheimer (#1125) üzenetére


Peter.70
őstag

Hát a Xiaomi MI 10 T Pro-ban van, de az, meg a kamera, meg a jobb proci nem ért meg nekem + 70K-t

(#1127) Oppenheimer válasza Peter.70 (#1126) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Es sokkal rosszabb a Xiaomi szoftvere

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1128) Vagany


Vagany
őstag

[link] C34
Csak a szokásos security, meg 1-2 fix. :B

Security
● Updated Android security patch: September, 2020
Applications
● Added Soloop
File Manager
● Fixed the probabilistic crashing issue when renaming
Settings
● Fixed the display issue of the battery icon in the status bar while switching to Super power saving mode
● Fixed the probabilistic issue of unable to turn down the brightness after turning on the Power saving mode
Multi-user
● Fixed the missing prompt window when swiping upward to exit in horizontal-screen games
Gaming
● Fixed the noise issue in Marvel Contest of Champion
System
● Fixed the probabilistic restart issue caused by network stuck
● Fixed the probabilistic noise issue of Whatsapp when playing voice messages in the background
● Fixed the probabilistic issue that the fingerprint pattern is displayed when using Face unlock to enter the locked apps

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#1129) Peter.70 válasza Oppenheimer (#1125) üzenetére


Peter.70
őstag

Tudnál mutatni fotót, ami telefonnal készült?

(#1130) Oppenheimer válasza Peter.70 (#1129) üzenetére


Oppenheimer
veterán


Tájképet nem tudok felrakni mert nagyobb mint 5MB.

Macskán látszik a részletek elmosódnak + sok a zaj.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1131) Peter.70 válasza Oppenheimer (#1130) üzenetére


Peter.70
őstag

Hát nem vagyok maximálisan biztos a telefonban, de talán nem fogom megbánni

(#1132) Balinov válasza Peter.70 (#1131) üzenetére


Balinov
félisten

Aláírásomban lévő Flickr oldalamon van x2 galéria, ha gondolod nézd meg

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1133) Peter.70 válasza Balinov (#1132) üzenetére


Peter.70
őstag

Már nézem is, köszönöm.
Annak, hogy 12/256 vagy 8/128 gondolom nincs jelentősége

[ Szerkesztve ]

(#1134) Oppenheimer válasza Peter.70 (#1133) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Dehogy nincs, RAM-ból sosem elég. Vedd a 12-est.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1135) Peter.70 válasza Oppenheimer (#1134) üzenetére


Peter.70
őstag

A fotókra gondoltam :) Csak 8/128-as van

(#1136) Balinov válasza Oppenheimer (#1134) üzenetére


Balinov
félisten

Úgy úgy, nálam a 12bol rendszeresen csak 5-6 szabad

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1137) Peter.70 válasza Balinov (#1136) üzenetére


Peter.70
őstag

Hol lehet venni 12/256-osat?

(#1138) Balinov válasza Peter.70 (#1137) üzenetére


Balinov
félisten

Én valamikor májusban a spanyol amazontol vettem

449eur a 12/256 fehér, amazon az eladó
[kép]

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1139) darthsmoke válasza Balinov (#1138) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Csak ez nem ez a telefon, hanem az X3 SuperZoom. :D

Nem adom fel és újra megkérdem: használja valaki Digi kártyával? Megy a VoLTE és a VoWiFi? A többi szolgáltató kártyájával mi a helyzet?

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1140) Balinov válasza darthsmoke (#1139) üzenetére


Balinov
félisten

Jájj, ezt benéztem ;)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1141) Vagany válasza darthsmoke (#1139) üzenetére


Vagany
őstag

Telenor és Digi van benne, de semmi VoLTE, vagy VoWIFI. Gondolom a szolgáltatókkal kéne beszélnem, majd a héten talán felhívom a digit, hátha mondanak valamit. Eddig nem foglalkoztam vele, de januártól jól jöhet a VoWIFI a Diginél.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#1142) Helltak válasza Vagany (#1128) üzenetére


Helltak
őstag

Köszi a linket!
Remélem még iden megjön a 11-es droid az új Color OS-el :))

Xiaomi 14 Ultra

(#1143) Vagany válasza Helltak (#1142) üzenetére


Vagany
őstag

Most úgy látom, hogy az x2pro-ra nem lesz stabil Realme UI 2.0 az idén, esetleg béta. Jelenleg az x50 pro-ra sincs csak béta. Gondolom a kínai verziókra jönnek előbb.

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#1144) Helltak válasza Vagany (#1143) üzenetére


Helltak
őstag

Bétával is elégedett lennék, valószínűleg elég stabil lesz a mindennapokhoz.
Az a kérdés, hogy milyen béta lesz.. ha open, akkor nincs gond :)

Xiaomi 14 Ultra

(#1145) monti0222w válasza Helltak (#1144) üzenetére


monti0222w
addikt

Úgy tudom nyitott lesz, de majd elválik. ☺

[ Szerkesztve ]

(#1146) Helltak válasza monti0222w (#1145) üzenetére


Helltak
őstag

Úgy legyen, ennyit adhatnának nekünk karácsonyra :D

Xiaomi 14 Ultra

(#1147) Peter.70


Peter.70
őstag

Kijelző feloldásához lehet több újlenyomatot is rögzíteni?

(#1148) Peter.70 válasza Peter.70 (#1147) üzenetére


Peter.70
őstag

Megtaláltam.
Az osztott képernyőt hogy lehet bekapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#1149) SkiDev válasza Peter.70 (#1148) üzenetére


SkiDev
senior tag

3 ujjal felfelé képernyő közepéről az aktuális alkalmazásban, amit osztani szeretnél.

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#1150) Peter.70


Peter.70
őstag

Sziasztok,
NFC-s fizetésnél odatartom a telefont a terminálhoz, csippan, sikeres a fizetés, de nem jelenik meg a telefonon a kártya képe, mint másik telefonon. Ezt be lehet valahol állitani?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.