Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) norbi145


norbi145
csendes tag

https://www.rmupdate.com/2020/07/31/realme-x2-pro-july-2020-security-patch-update/

(#952) Helltak


Helltak
őstag

Akkor a hétvégén már tuti le lehet tölteni :)

Xiaomi 14 Ultra

(#953) norbi145 válasza Helltak (#952) üzenetére


norbi145
csendes tag

Szerintem már is le lehet, csak nem tudom, hogy Vagány honnan szokta linkelni....

(#954) Helltak válasza norbi145 (#953) üzenetére


Helltak
őstag

Ahonnan előbb linkelték, onnan szoktuk tölteni: [link]
Szerintem a héten már fent lesz és le tudjuk tölteni. Szinte rögtön le lehetett eddig, most se lesz másképp remélhetőleg :)

Xiaomi 14 Ultra

(#955) norbi145


norbi145
csendes tag

Már elérhető.....lehet tölteni!

(#956) Ezekiell válasza norbi145 (#955) üzenetére


Ezekiell
veterán

Van benne valami lényeges update?

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#957) Helltak válasza Ezekiell (#956) üzenetére


Helltak
őstag

link

Xiaomi 14 Ultra

(#958) Ezekiell válasza Helltak (#957) üzenetére


Ezekiell
veterán

Király, köszi! :R

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#959) Vagany


Vagany
őstag

Júliusi frissítés:

[link]

Security
● Updated Android security Patch: July, 2020
Game Space
● Optimized the probabilistic crash issue in Game Space
● Fixed the probabilistic setting data loss issue after update
Settings
● Optimized flight mode, Bluetooth status will not be affected after flight mode is turned on
● Fixed the probabilistic crash issue when enter settings
Bluetooth
● Fixed the voice jam issue when connected to Bluetooth headset using LDAC codec
● Fixed the low minimum volume issue when connected to the Bluetooth headset
System
● Fixed some interface display issue in dark mode

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#960) Helltak


Helltak
őstag

Csak én érzem gördülékenyebbnek a rendszert? Mintha az animációk finomabbak lennének.
Kamera talán nem szaturál annyira, de ezt még tesztelem.

Xiaomi 14 Ultra

(#961) turika86 válasza Helltak (#960) üzenetére


turika86
aktív tag

Szerintem is gördülékenyebb lett a rendszer, meg pld a chrome ba a görgetés is fluidabb lett, ha még lehet ilyet mondani

"Time is the fire in which we burn"

(#962) Helltak válasza turika86 (#961) üzenetére


Helltak
őstag

Akkor jó, nem placebo :DD
Eddig is nagyon elégedett voltam a telefonnal, de most még inkább :)

Xiaomi 14 Ultra

(#963) norbi145


norbi145
csendes tag

Sziasztok!

Használ valaki, valami jó reklám mentes (akár fizetős is lehet) jegyzet/jegyzet tömb appot? Egyszerű, sallang mentes legyen, nem szükséges szinkron, megosztás stb.

Előre is köszi a tippeket.

(#964) Ezekiell válasza norbi145 (#963) üzenetére


Ezekiell
veterán

Itt jobb eséllyel lesz válasz: https://mobilarena.hu/tema/android_alkalmazasok_szoftver_kibeszelo_topik_ninc/friss.html

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#965) aprokaroka87 válasza norbi145 (#963) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Én egy ideje ezt használom link

Nemrég vettem meg, ingyenesben van reklám, illetve nincs sync funkció.

De szerintem 600ft-ot megér.

Van benne auto save is :)

De persze ha komolyabb kell akkor van más is :)

(#966) trance89 válasza norbi145 (#963) üzenetére


trance89
őstag

Colornote
Hosszú évek óta használom

(#967) monti0222w válasza norbi145 (#963) üzenetére


monti0222w
addikt

Én a Keep jegyzetek használom pár éve, nincs gondom vele, könnyen, gyorsan használható szinkronizálás is ok.

(#968) kukacfej


kukacfej
tag

Keep +1

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#969) Vityak válasza Vagany (#959) üzenetére


Vityak
tag

Ma megjött OTA-n is a frissítés. :DD Eddig én is letöltögettem.

(#970) monti0222w válasza Vityak (#969) üzenetére


monti0222w
addikt

Ez is jó hír, legalább tudjuk hogy onnan is letölthető, az elején én is onnan vártam, de nem jött, így a vagány által linkelt letöltést választottam. :K

(#971) SkiDev válasza Vityak (#969) üzenetére


SkiDev
senior tag

Megerősítve. :D Nem akartam mókolgatni, szóval megvártam OTA-n. Már jön lefelé.

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#972) M0RGI


M0RGI
őstag

Sziasztok!
Aki használ Gcamet, tudna segíteni?
Itt ajánlottatok egy jó configot (már nem tudom melyik volt az), azt próbáltam és nem volt rossz, de a sötét részeket nagyon zajosra csinálta, meg mintha magától hdr-ezett is volna, illetve túlszaturált sok esetben. A gyárihoz képest élesebb volt, jobb színekkel, de ezek a hibák elfogadhatatlanok.
Most letöltöttem négy configot, mert meg szeretném találni a legjobbat.
A kérdésem az volna hogyan lehet kiválasztani mindig csak egyet-egyet? Ha az expo gomb melletti fekete területre nyomok duplán és előjön a négy config fálj választási lehetőség, hiába választom ki valamelyiket, nem nem lehet leokézni. Mért nem működik ez?

(#973) Helltak válasza M0RGI (#972) üzenetére


Helltak
őstag

Melyik Gcam-et használod?
Nálam két fajta is fent van, de ilyen hibát nem tapasztaltam a confignál.
Ha azt próbáltad, amit én töltöttem fel, akkor most felraktam azt, amit most használok:
link

Xiaomi 14 Ultra

(#974) M0RGI válasza Helltak (#973) üzenetére


M0RGI
őstag

Ugyanez.
Urnyx's 7.3 v2.1 és pár korábbi.

Mire kell nyomni ha kiválasztod a configot?

(#975) Helltak válasza M0RGI (#974) üzenetére


Helltak
őstag

Restore.

Xiaomi 14 Ultra

(#976) M0RGI válasza Helltak (#975) üzenetére


M0RGI
őstag

arra nyomok, újra is indul vagy mi, de amikor újra rámegyek hogy choose config, ugyanúgy a lista első helyén lévő config fájl neve látszódik, nem az amit kiválasztottam.
Vagy attól még az az aktív amit kiválasztottam? Csak így nagyon nem lehet tudni hogy mi az ami épp ki van választva.

(#977) Helltak válasza M0RGI (#976) üzenetére


Helltak
őstag

Sajnos nem azt írja ott, ami már ki van választva, de ha már megvolt a restore-ra kattintás, akkor aktív.

Xiaomi 14 Ultra

(#978) M0RGI válasza Helltak (#977) üzenetére


M0RGI
őstag

Ez is valami.
Köszönöm!

(#979) SkiDev


SkiDev
senior tag

Sziasztok!

Másnál is jelen van a frissítés (C29) óta, hogy ha töltőre van téve a telefon, akkor nem kapcsol le a kijelző, csak ha manuálisan van kikapcsolva a képernyő? Végig mutatja a narancs színű animációt, látszik, hogy próbál lekapcsolni, elsötétedik, majd vissza kivilágosodik. Múltkor nem láttam, hogy úgy maradt, tűzforró lett a teló, mire észrevettem. :O

Más: A peremvilágítás Nektek megy? 100/1, ha olyanja van felvillan értesítésnél, de nem működik.

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#980) Herczi válasza SkiDev (#979) üzenetére


Herczi
senior tag

Ez nekem előtte volt probléma, a Google óra app okozza asszem, letöröltem, azóta jó.

(#981) SkiDev válasza Herczi (#980) üzenetére


SkiDev
senior tag

Köszönöm szépen! :R Tényleg ez volt a gond. Nemrég szedtem le, mert nincs egy kis widget a kezdőlapra, a gyári túl sok helyet foglal el, ezért töltöttem le. Letöröltem, tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#982) trance89


trance89
őstag

Egy kis érdekesség realme tulajoknak:
Download Google Camera 7.0 for all Realme Smartphones

[ Szerkesztve ]

(#983) Koviisti


Koviisti
csendes tag

Tisztelt Realme x2 pro tulajok!

Leszedtem a gcam-et, nekem sokkal stabilabb vegeredmenyt hoz mint a gyári app, videóban!
Nem rázza ugy a képet az algoritmus,sot sehogy nem rázza, a fokusz is sokkal jobb, de csak 30 fps-ben tudok videot rogziteni gcam-mel. Esetleg van megoldás, hogy 60 fps-sel is lehessen?? vagy barmely más app-pal, 60 fps-ses videot csinalni? Ezek utan ugy erzem barmelyik jobbat csinal. Gcam-mel lenne baró, ha engedné a 60 fps-t :(

(#984) trance89


trance89
őstag

A realme nem töketlenkedik:
[link]

(#985) M0RGI


M0RGI
őstag

Sziasztok!
Egyszer már kérdeztem, hogy miért van Gcamben az, hogy ha fotót készítek, akkor valami egy másodperces mpeg videó szerűt készít, aminek jpg-nek látja google fotók a kiterjesztését.

Vagy válaszoltatok, de azt nem találom, vagy megoldottam magamtól, de nem emlékszem hogyan, így segítenétek, hogy mitől van ez? Köszönöm!!

(#982) trance89:
Szia, mi az újdonság? Nekem a GCam_7.2.010_Urnyx05-v2.3.apk-ra mutat itt, közben már régebb óta a 7.3.... használom.

[ Szerkesztve ]

(#986) Vagany


Vagany
őstag

[link] RMX1931EX_11_OTA_1310_all_C72zQ0nPd0RA.ozip

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#987) Balinov válasza Vagany (#986) üzenetére


Balinov
félisten

fel is ment, de huh, kicsit megijesztet mert kicsit lassabban ment vegig a korabbi updatekehez kepest.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#988) Ezekiell válasza Vagany (#986) üzenetére


Ezekiell
veterán

Köszi! :R

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#989) Helltak válasza Vagany (#986) üzenetére


Helltak
őstag

Ez most hamarabb jött :)
Jó sok hibajavítás. Tetszik ez a hozzáállás, pedig már lassan egy éves lesz a típus!
Olyan, mintha egyre gördülékenyebb lenne a rendszer, legalábbis az előző frissítés óta biztos.

Xiaomi 14 Ultra

(#990) Oppenheimer válasza Helltak (#989) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Szerintem nem lett gördülékenyebb az előző frissítéssel sem. Most sem számítok változásra ebben. Én megvárom az OTA-t.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#991) trance89 válasza Balinov (#987) üzenetére


trance89
őstag

nálam fájlkezelőből indítva kb 2 perc alatt felment a 3gigás ota csomag
kifejezetten tetszik ez a manuális frissítési lehetőség, eddig más gyártónál nem láttam ilyet
a szoftveres supportjukat pedig megirigyelhetné sok más nevesebb gyártó, minden egyes frissítésnél részletes changelog-ot kapunk ami szintén nagyon ritka más gyártók esetén

(#992) Balinov válasza trance89 (#991) üzenetére


Balinov
félisten

Nálam is minden simán ment a végén, csak egy kicsit tovább tartott mint szokott.. Realme update gyakorisága meg szvsz is példás, pláne ha a htchez hasonlitom (pedig azon a vonalon Heroval kezdtem)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#993) monti0222w válasza trance89 (#991) üzenetére


monti0222w
addikt

Ugyanígy csináltam én is gond nélkül felment, az hogy hogy gyorsabb esetleg smootabb lett még nem tünik fel! Nem lett lassabb, egyelőre nem találkoztam hibával sem, mit mondjak? Grat Realme! :K

(#994) kukacfej


kukacfej
tag

Nekem jelzett a teló és magától telepítette. Meg is lepődtem mert eddig én is kézzel raktam fel.

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#995) monti0222w válasza kukacfej (#994) üzenetére


monti0222w
addikt

Következőt frissítést direkt megvárom ezért, kíváncsiságból!

(#996) trance89


trance89
őstag

Amúgy próbálta már más is az új frissítéssel érkezett "Smooth scrolling" funkciót? Settings -> realme lab alatt kapcsolható
Sztem gördülékenyebb lett az egész rendszer, úgytűnik mintha már rendszerszinten kényszerítve lenne minden appon belül a 90hz
Akkut nem eszi jobban mégis érezhető a hatása mindenhol

(#997) Oppenheimer válasza trance89 (#996) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Semmi nem befolyásol a rendszer sebességén.

Leírás hogy mit csinál:

[link]

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#998) Helltak


Helltak
őstag

Új fajta Gcam-al, megy már mindhárom kamera :))
link

Speciális menü, Auxiliary camera.

Xiaomi 14 Ultra

(#999) Ezekiell válasza Helltak (#998) üzenetére


Ezekiell
veterán

Hoppá! Töltöm is, köszi! :R

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#1000) Koviisti válasza Helltak (#998) üzenetére


Koviisti
csendes tag

sajnos 60 fps-ben videot még mindig nem lehet csinalni, ha meg 30 fps-ben veszem fel ( gcamon pedig 60 fpsre megyek :D) a gyari galeriábol eleggé döcögve játsza le. Ez igy elég... :( :( :( :( :( :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.