Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Vismajor01 válasza Pug (#219) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nekem 1440p 144hz monitor van, 3600x és 5700Xt.

Csgo 350-400 fps, Apex legends 120-160 között. Freesynccel tökéletes. AAA játékokkal nem szoktam játszani, tegnap felraktam az AC: Odyssya 70 fpsel ment stabilan, ha ez jelent bármit is. Shadow Tomb Raider nem tudom mennyi fpsel ment, nem néztem, maxed out beállitásokkal mentem és nem akadt sehol semmi.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#252) Cifu válasza Yutani (#230) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ez megítélés kérdése, azért az RX6800/6900 már nem olyan olcsó kártya, hogy a felhasználók ne használják ki az új effekteket csak azért, mert lassabban fut a játék vele.
Szerintem.

Ez az egy az, ami miatt az nV még jobban áll, mert a jobb RT teljesítmény mellett ott van a DLSS is.

Ezzel együtt örömteli, hogy végre valahára sikerült az AMD-nek felzárkózni a zöldekhez.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#253) #16729600 válasza Vismajor01 (#251) üzenetére


#16729600
törölt tag

Borderlands 3 is 60 fps környékén futkorászik, Witcher 3 meg még jobb ( 1440p/5700XT ).
Amit fentebb írtam az vonatkozik a RTX 3700-ra is : kevés az is 4-K ra. Úgy csepegtetik az előrelépéseket, mint a kanalas orvosságot. ( pedig biztosra veszem, hogy mindkét oldalnak régóta rendelkezésre áll 4K-ra a technika, de csak tyúklépésekkel lehet profitot maximalizálni.

[ Szerkesztve ]

(#255) wattafaka válasza #16729600 (#253) üzenetére


wattafaka
senior tag

Ez így van, ha az egyiket épp megszorongatja a másik az épp kijövő generációjával, akkor valahogy mindig előkerül a tarsolyból egy még erősebb kártya :DD
Mentségükre ha működik a dolog, miért is csinálnák másképp.

#254 ttwepinefrin
Máshol biztosan.

[ Szerkesztve ]

(#256) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Köszi a tesztet! :R
Nagyon jól sikerültek az új kártyák, kicsit még optimalizálgatni kell a teljesítményt, hogy jó legyen főleg RT alatt is meg az árak sem mindegy hogyan alakulnak, de különben jó lesz ez.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#257) sb válasza gbors (#250) üzenetére


sb
veterán

Nem sikerül megérteniük egyeseknek, hogy ezzel csak a gond lesz, hűtés, hőszállítás, táp, stb... és főleg, hogy mik az arányok. Mit kapnak és milyen áron.

Épp itt linkelték fentebb a visszafogott vga-kat.
Gyárilag van 20-30W különbség most két modell között. Ott a tesztben viszont 50W-ot is visszavették és úgy is csak pár % van teljesítményben. Gyanítom 70-80W körül is bőven 10%-on belül lennénk.

Ehhez vegyük hozzá, hogy átlaguser ugyanezt csinálja csak ellenkező irányba. Még tol rajta 50-70W-ot +3%-ért mert boldog, hogy OC-zhet.

Ezt megcsinálja procira is (érdemes a Threadripper teszteket megnézni, ott is 50-80W-okat vesznek vissza -5% mellett. -100W -10% kb. és az a durva, hogy arányaiban -100W már a fogyasztás 1/3-át jelenti)

Aztán lehet csodálkozni, hogy van 3 konfig. Mondjuk default 125W+280W. ~400W
OC mellett +5% és 200+350W. ~550W
Visszavéve meg tudna -5-7%-ot 95W+200-ból. 300W
Utóbbi kettő között van egy 2x szorzó 10-20%-ért.

szerk: De a legjobb érv a "kiaf*szérdekel a fogyasztásra" amikor a fenti bonyolult összefüggések helyett pistikének csak annyit mutat a teszt, hogy egy kis UV és önmagában pár %-kal gyorsabb lesz a kártya. Ez is ide tartozik áttételesen. Látszik, hogy a nagy fogyasztás mekkora barátja a teljesítményt szomjazó usernek (is). :)

[ Szerkesztve ]

(#259) Vismajor01 válasza #16729600 (#253) üzenetére


Vismajor01
addikt

Ja, Project Cars-al a tv-n játszottam controllerrel, az meg 4k és meg se döccent (Persze fogalmam sincs project cars mennyire demanding, gondolom nemnagyon mert azért valóban nem 4k kártya)

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#260) Peat;) válasza Cifu (#252) üzenetére


Peat;)
veterán

Ez az RT+DLSS csak a jövőben derül ki, olyan mint anno AMD-nél a profécia vagy valós támogatottság lesz mögötte érezhető előnyt kimutatva. AMD akkor tenné jól ha nem menne ebbe bele és nem hozna ki dlss-t, meg RT-t nem nyomná. Ha nem terjed el az ő kártyáik jobb ár érték arányt mutatnak.

Engem az érdekel hogy melyik vga kell majd hogy az erősebbik új konzol szintet elérje az ember pc-n. Most talán már korábban megvehető ez a vga a középkategóriában, a ps4 idejében erre kellett várni 1-2 évet.

(#262) Cifu válasza Peat;) (#260) üzenetére


Cifu
nagyúr

ŐŐőőőőő.... LoL.
A DLSS egy nagy csomó játéknál megvan ma is (épp ma próbáltam ki a War Thunderben), az RT pedig hamarosan kötelező elemnek tekinthető lesz, részben amiatt, mert a konzolokban is van RT támogatás. Tehát már nem lehet arra mutogatni, hogy csak az RTX kártyák támogatják. Most már az RDNA2 kártyák is...

Az RT mindenképpen itt van velünk már. A DLSS dettó.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#264) Csokifalo válasza Peat;) (#260) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

mit jelent Neked a konzol szint? az se mind1
1999 óta vannak konzoljaim, mellette pc is, és én pl most amikor mindenki a konzol felé megy, én a gépre gyúrtam inkább ( frissítettem 3070-re és 9900K-ra ). Mert oké hogy olcsóbb a konzol, na de milyen áron? Ha nézek csak simán egy xbox one x grafikát mondjuk doom eternal, akkor mennyi az fps a konzolon, és mennyi a pc-n. Plusz ami a legfontosabb ( nekem legalább is ) hogy hogy néz ki egy ultra grafika pc-n, és hogy a boxon? A másik, vegyük a nextgent. Grafikailag azért ott se olyan mint egy pc, de tegyük fel legyen olyan. Egyrészt MEDDIG, egy konzol 6-7 évre van, mi lesz addig? másrészt pedig mekkora képfrissítéssel? Mert pl az series s már most szenvved 30 (!) fps esetén, de a nagytesó is közelébe se jut még a 120-nak se, ha meg igen, akkor dinamikusan, az meg megint minőségromlás. Akkor újra kérdezem, mi az számodra amit MOST nem tud a pc? Ha az árakat nem nézzük, főleg hogy pl a COD ColdWar is csak ps5 meg XSX-el rak össze mivel elite series 2 kontrollerrel tolom, még egérrel se kell

[ Szerkesztve ]

(#265) wattafaka válasza ttwepinefrin (#261) üzenetére


wattafaka
senior tag

Mert az NVidia.

(#266) Sanya válasza Cifu (#262) üzenetére


Sanya
nagyúr

Musthave lett a raytracing mindenben. Kávéfőzők és mikrók is nyomatják napi szinten élesben, szimuláció nélkül verik vissza a fényt. Musthave, csak egyelőre felesleges.
Hogy miért?
Első körben el kell adni a modern, drága GPU-kat:
tehát ki kell mondani, mondatni, hogy 4k 60 fps ultrán, akkor a jó.
Ez egy nagyon jó mondás, mert jöhet utána 120fps 4k, 144fps 4k, majd pedig léphetünk fentebb a 8k-ra és így tovább.
No, ha már belevertük a s*ggfejekbe, hogy 4k 60 fps alatt mindenki b*zi, akkor bedobtuk a raytracinget, amivel meg nem annyira megy sem a 4k, rendesen, és a 60 fps még az nvidiának is álom, ami gyorsabb benne.
Nehéz úgy elfogadni napjainkban a raytracinget, hogy nélkülie 4K 60fps a minimum, de vele együtt a legmodernebb kártyák sem tudják ezt, vagyis csak kb 1 millió forintos gpu felett tudjuk ezt. Lehet velünk az RT, de ez ilyen kötelező valami, már mindegyik modern kártya tudja, de nem elégséges sebességgel, legalábbis marketing szempontjából.
Még a végén kiderül, hogy elég a fullHD ultra részletességgel RT-vel és mindenki boldog (javarészt nem látod a különbséget). Utána meg rájövünk, hogy az rt nem dob annyit a latba, mint egy jó történet a játékban.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#267) Sanya válasza wattafaka (#265) üzenetére


Sanya
nagyúr

1 oldalas 6800 teszt: [link]
1 oldalas 3800 OC teszt: [link]
egérrel megmérheted, hogy hány görgetés egyik és a másik.
De ha kell, megkérjük Parcit, hogy az nvidiásat 1 oldallal többre tördelje már át, hogy igazságos legyen. Mert az oldalszám számít.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#268) Csokifalo válasza Sanya (#266) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

Még a végén kiderül, hogy elég a fullHD ultra részletességgel RT-vel és mindenki boldog (javarészt nem látod a különbséget).
Bocs, de nem minenkinek elég 24 meg 27-es monitor. Viszont 32 colostól felfelé meg okédék a 1080p.És akkor még nem beszéltem arról, amikor mondjuk gépről játszok a 4K-s 75' tv-n ágyból...azt is futassam 1080-ba? LEHET, hogy Neked elég a 1080, de akkor a magad nevében nyilatkozz :DDD persze most jön az hogy ez nem átlagos... de sokan pont azért nem mennek 27 col fölé, mert nincs mivel megghajtani, és fölötte meg gáz a 1080
Egy dologban adok igazat, csepegtetve van a cucc, hogy minél több pénzt húzzon ki a zsebekből. De az meg minden technikával úgy van

[ Szerkesztve ]

(#270) Sanya válasza Csokifalo (#268) üzenetére


Sanya
nagyúr

igen, mert a 32 inch-es tévét 20 centiről nézed.

ha ágyból nézed a 75"-os tévét, és 4K a felbontása, akkor milyen távolságra van a szemed a televízió kijelzőjétől?
Csak érdekel, hogy egyáltalán látnád-e a különbséget (persze utána is 4K-ban játszhatsz, meg minden, csak érdekes lenne kiszámolni.)

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#271) Csokifalo válasza Sanya (#270) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

MONITOR nem TV ...és általában egy monitor az asztalon szokott lenni, ami előtt ül az ember, nem pedig 2 méterről nézi...ez egy 32 es monitor...elég nehéz 2 méterre elé ülni
1440-nél is zavaró egy kicsit, nem még ha 1080 lenne...
A TV más dolog...de ekkora méretben 3 méterről ott is érdekes lenne a full hd

[ Szerkesztve ]

(#274) Cifu válasza Sanya (#266) üzenetére


Cifu
nagyúr

Kicsit savanyú a szőlő életérzés jön át a posztodból...

Dunno, mert én elvagyok még FHD-n, a 4K-ra lépés majd meglesz jövőre, ha normalizálódnak a hardware árak (optimista volnék :D).

Az, hogy jobb-e a képminőség az RT-nek hála, az nem vitás: igen. És nem csak a tükröződés, de a szebb árnyékok és a főleg a Global Illumination miatt. Hogy van, aki ilyenekre nem ad, mert szerinte nem feltűnő? Akkor minek húzza fel ultra szintre a játék grafikáját? Ott sem olyan látványos a különbség.

Az nVidia esetében erre még van egy megoldás, a DLSS. Quality beállításszinten egész jól néz ki, és RT egyes effektjeit is fel lehet húzni. Így a kettő együtt jól működhet. Tudjuk, hogy dolgoznak a DLSS-hez fogható technikai megoldáson a Microsoftnál, ami remélhetőleg jön a DX-be. Utána még egyszerűbb lesz a dolog, mert nem csak nV oldalon lesz efféle opció...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#276) Sanya válasza Csokifalo (#271) üzenetére


Sanya
nagyúr

te azt vágod, hogy össze vissza beszélsz?

milyen felbontású a monitorod, mekkora a képátmérője és hány centiről nézed?

milyen felbontású a tévéd, mekkora a képátmérője és hány centiről nézed?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#279) Sanya válasza Cifu (#274) üzenetére


Sanya
nagyúr

de nincs ultra 4K 60, neadjisten legyünk már gémerek, ne csak mezei 60fps, 144fps és RT. Sehol senkinek, pedig tudjuk, hogy azazlegjobb. Minden gémer így tolja, és úgy kell tolni, ahogy ők tolják. meg amit a marketing mond. Nem te döntesz.

(2db 2080 van a gépemben, ritkán csutkára hajtom ezeket, de akkor sem játékkal)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#281) Csokifalo válasza Sanya (#276) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

kérdezhetnélek én is, hogy mi az összevissza beszélés? 32-es a monitor, és 1440, 75' a tv 4K és kb 3-4 méter. Ez mennyiben változtat a hülyeségen, hogy ugyanezeknél a távoknál nem látni különbséget 1080, 1440, 4K között. Szerintem akkor forduljon szemorvoshoz akinek ez jön le.Mint írtam, normális ember nem 2 méterre ül egy monitortól...és a tv-t se 6 méterről nézi az ember, ezért dobtam be a képet, hogy a dolgozó asztal széle és a monitor közott kb 50 cm van, ha nem húzom annyira oda a széket akkor 60

[ Szerkesztve ]

(#282) #16729600 válasza Sanya (#270) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nálam kanapé ( lehet aludni is rajta ) és 1.5m ről nézem a '75-ös TV-t. :K

(#283) Cifu válasza Sanya (#279) üzenetére


Cifu
nagyúr

Hogy a "gamer" marketing mit állít, az engem especiel nem érdekel. :DDD
Az RT-t olyan plusz grafikai lehetőségnek tartom, mint anno a 3Dfx Voodoo vs. TnT2 esetén a 32bites színmélységet (akkor is sokan jöttek azzal, hogy nem látni a különbséget a 16 vs. 32 bit között), vagy az élsimítást (vissza lehet nézni, hogy a Ph!-n anno milyen érvek mentek az MSAA tesztek alatt).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#284) Csokifalo válasza smc (#278) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

milyen infóra vagy kíváncsi még amit nem írtam meg...de tudod mit, maradj 1080-on még jó sokáig, nekem nem fáj, de ne hirdesd másnak hogy ez mekkora jóság, eleve nem kisebb baromság egy elvileg 4K-ra készült kártya fórumán 1080-at Isteníteni, mint hogy kitettem 2 képet...részemről itt lezártam, mint írtam, szerintem Neked/Nektek elég lesz 2030-ban majd váltani, de akkor is csak 1440-re menj, a 4K felesleges, mert vagizni nem kell :DDD

[ Szerkesztve ]

(#285) smc válasza Csokifalo (#284) üzenetére


smc
addikt

Én egy szóval nem mondtam ilyet.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#286) wattafaka válasza Sanya (#267) üzenetére


wattafaka
senior tag

Engem ez tök hidegen hagy, de tényleg. Csak a kollégának reagáltam.
Én elhiszem, hogy lehetetlen objektívnek maradni, hogy ne menjen a minőség róvására, és emiatt én egyáltalán nem haragszom Abura. De ez egyértelmű, hogy az AMD felé húz a szíve, ezt tök felesleges tagadni/vitatni. Kettőnk közül te kezdted el méregetni a cikkeket, én még csak meg sem nyitottam, szóval ezt véleményem szerint elcímezted.
Történet vége :)

[ Szerkesztve ]

(#288) Sanya válasza Csokifalo (#281) üzenetére


Sanya
nagyúr

forduljunk, de számoljunk is.
Az emberi szem 1 méterről 0,3mm-t tud felbontani. ( ha egymás mellett van 2db 0,3mm nagysgú, eltérő színű valami, akkor azt 2 dolognak látod, nem egy közös színű valaminek. Ha neked ennél jobb, akkor nem ember vagy)
A te 32"-os monitorod ( ekkora a tévém a hálóban) 1440p-s, de nem tudom hány centiről nézed.
A mondjuk nézzed 50 centiről, mert izgalmas a jelenet. A szemednek ekkor a felbontása 50 centiről legyen a fenti állítás alapján 0,15mm
A 32 inches tévének fullhd-n a pixel/inch értéke 68.841, de legyen 69 pixel 2,54 centinként.
25,4/69= 0,36 mm méretű egy pixeled, tehát a pixel neked nagy, látod a különbséget a fullhd és a 1440p között!
Bár nem nézünk 32"-os tévét 50 centiről, mert a fovea centralissal nem látod át, de most biztosan ezt fogod mondani :D

A 4K tévéd 75"-es és 3,5 méterről nézed.
A szemed felbontóképessége ezen a távolságon legyen mondjuk 1mm
A 4k 75" pixelsűrűsége 4K felbontáson 58.744, legyen 59, míg fullHD-n 29.372, legyen 29.
A fenti konverzióval 25,4/59= 0,43mm/pixel, azaz az ágyból nézve szemészorvos általá a legjobb emberi szemnek titulált szemmel is jobb a felbontása a tévének, mint a szemednek, ergó felesleges 3,5 méterről ez a felbontás (4K).
25,4/29= 0,87mm/pixel ( mert ugye 4 pixel ad ugyanolyan színt), még mindig a szemed felbontása alatt van. FulHD-4K különbséget a 75"-es tévéd esetében az ágyból fekve nem látod meg. Ha igen, akkor sem :D Nem látod a különbséget a 4K és a fullHD között a 4k tévéden!

forrás: [link]
[link]

De persze én is 4K tévét vettem, mert abból a modelből nem volt fullHD felbontású, csak 4K

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#289) BusinessGuy válasza Peat;) (#260) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Ahhoz már rég van vga. A ps5 nagyjából rtx 2070/5700xt az XsX nagyjából 2080. Többnek egyik sem több hiába képzelegnek sokan magasabbat pláne 3070 szintet csak mert fix hw és optimalizáció,stb. Ennyi az annyi minden előnyével.

(#291) Peat;) válasza Csokifalo (#264) üzenetére


Peat;)
veterán

A konzol szintet nálam az jelenti hogy xsx és ps5 szintet lekövetni pc-n, mondjuk 2k 60 fps-el (bár 30 fps-ről talán leszoknak a mostani genben, kivéve xss?)

Szóval nekem pont hogy nincs nagy igényem a grafikára, 4k, ultra meg 144fps...nekem teljesen felesleges, de újabb címekre van igényem. Azokat meg nagyrészt high szinten szeretem játszani hogy azért visszaadja a hangulatot amit a fejlesztők megálmodtak.

Egy vga csere ugyanakkor komfortosabb, voltak konzoljaim ill. switch most is van, de nekem bőven elég egy pc single playerre. PC mindig van, néha veszek bele egy i5-ös cput azt kész, már csak egy vga kell bele amit olcsóbban szoktam venni mint amennyibe a konzol kerül. Casual játékosként nekem ennyi bőven elég és nem kell még egy + ketyere az életembe már.

(#292) Alogonomus válasza Cifu (#262) üzenetére


Alogonomus
őstag

Az a nagy csomó játék. Nyilván vannak ezeken kívül is játékok, de így is bőven a fél százalék alatt marad a DLSS játékok aránya a komolyabb játékok között, és a jövőben várhatóan már a DirectML alapon jön a felskálázás, mert az mind a két gyártó kártyájával kompatibilis lesz.
RT pedig bár valóban sokkal elterjedtebb lesz, de már csak azért is DRX 1.1-es játékokat jelent ez a jövőben, mert az új generáció is DXR 1.1-re van optimalizálva, így arra fejlesztenek.

(#293) wattafaka


wattafaka
senior tag

A 1080 vs 4K témára:
Én személy szerint azért nem váltok 4K-ra, mert nem ad akkora pluszt képminőségben, mint amennyit az "alacsony" fps játékélményben elvesz.
1080-ban pedig mehet ész nélkül az élsimítás/ RT, bármi. 4K-ban ezektől számomra már játszhatatlan lesz. És nem kell csórózni senkit, mert ha végtelen pénzem lenne sem tudnék jelenleg olyan hardvert venni, ami konstans adja a 4K High (+AA) 60 fps-t minden játékban. És RT ilyenkor már szóba sem jöhet. De ha adná is akkor jövőre kitalálnának valami új technológiát, ami megint megfekteti a jelenlegi csúcskáryákat is. Valamivel rá kell venni az embereket a váltásra.

[ Szerkesztve ]

(#294) smc válasza wattafaka (#293) üzenetére


smc
addikt

Engem aztán csórózhat, a red dead 2 óta nem ültem le játszani, minek tartsak fel erre egy pénznyelőt.. :)

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#295) gejala válasza wattafaka (#293) üzenetére


gejala
őstag

Ezért jó az 1440p. Csak 40%-al gyorsabb GPU kell hozzá, mint 1080p-re, de sokkal jobban néz ki. 24-25" 1440p és 23-24" 1080p között ég és föld a különbség. 4K már sokkal kisebb előrelépés onnan.

[ Szerkesztve ]

(#296) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Szerintem ár/érték/élmény arányban a 1440p/144hz/32" a csúcs. Persze lehet azért mondom, mert nekem az van. :D

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#297) do3om válasza BusinessGuy (#126) üzenetére


do3om
addikt

Ha tudnád mennyi ilyen van csak itt a PH-n. Minden féle műszaki, és egyéb cikkel. Hogy neki pont nem kell, ajándék volt hasonló hazugságokkal. Tele van és megtűrik, hiába írja a topikba hogy megvette de nem is kell neki mert adja el. Utána meg a hirdetésben hogy jaj 2őt kapott.... Mocskok

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#298) Csokifalo válasza Sanya (#288) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

a 32 cm-es MONITORT folyton TV-nek írod ( mondjuk nézzed 50 centiről, mert izgalmas a jelenet.), nem tudom milyen jelenetről besszélsz, az ember nem jelenetket néz monitoron, hanem netez, dolgozik, játszik.Emellett nem igazán tudok elmenni, de oké, amint írtam, maradj 1080-as monitoron Te is , nekem nem fáj, csak akkor meg azt nem értem mit keresel Te is 1440 vagy 4K-ra kiadott vga topicban?!

(#299) wattafaka válasza Vismajor01 (#296) üzenetére


wattafaka
senior tag

Persze csak ha valamilyen Sync-es :P

(#300) Csokifalo válasza Peat;) (#291) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

de akkor meg nem értelek, az az igény amit konzol szinten írsz 60fps 4K miért is nem hozható most pc-n? ezt még a 3070-es is túlhajtja, RT-vel is, de legalább is tartja, 3080-3090 meg lazán, ha nvida vonalat nézem. Viszont nem kell várni egy pach-re hogy 30 vagy 60 főlé tudjon menni, meg van a 60 meg a 120, közte meg semmi...

wattafaka 1080 és 4K között is van élet...

smc
Engem aztán csórózhat, a red dead 2 óta nem ültem le játszani, minek tartsak fel erre egy pénznyelőt
Még mindig nem tudom mit keresel akkor ebben a csoportban
Ugyanolyan gáz mint mercis csoporban suzukit dícsérni

A PH is az utóbbi időben tele van olyanokkal akiket nem is érdekel az adott termék, soha nem is akar venni, de a véleménye azért megvan, javarééészt az, hogy hülye meg vagizó aki ilyet vesz, mert Neki aztán elég az amilye van. Akkor minek van ebben a csoportban?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.