Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) wody21 válasza raczger (#13) üzenetére


wody21
tag

Ja, külső állásból' látszódna csak igazán :)

Ami az én "fejemen" volt kínai kamera, az igazából nem is eksönkem, hanem egy primitív "FullHd black box dvr" ebay-ről, kb 1 éve volt 9e Ft - ezt szigszalagoztam a bukóra :D Azért nyomtam rá' ff-et, mert nagyon szörnyű (=gusztustalan) színei voltak az erdőben a zöld leveleknek - biztos azért, mert fedélzeti kamerának szánták, és a szenzor közeli infravörösben is érzékel (infraLED-ek is vannak a kütyün) - emiatt lehettek a színei olyan mókásak :)

Barátomnak a napokban érkezett meg kínából egy SJ4000, "GoPro Hero 3 replika", nah az már meggyőzőbb! Masszív a tokja, masszív maga a készülék. Egyedül a csatlakozóknál, a rögzítőcuccokon kell kicsit alakítani - a műanyag túlzottan sima, így hiába szorítják össze, mint állat', elmozdulhat - csiszolópapírral a sima felületet megérdesítve kijavítható a bug. YT-on van már elég sok videó (GoProval összehasonlító videó is), izgalmas nagyon! HuszonX e Ft volt, egész gyorsan ideért, ha nem döglik be egy fél év alatt, akkor tényleg ajánlható a cucc!

Ha lesz tekerés (+videó), majd töltök fel ismét valamit, most így elsőre meglehetősen jónak tűnik a minősége!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.