Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sandrew


Sandrew
őstag

Feltaláltad a hibrid autót :K

(#2) Tálydi


Tálydi
senior tag

[link]

Én úgy 1éve kitaláltam, mekkora jó lenne egy új autókategóriát teremteni, mégpedig a SUV Cabriot, pl BMW X3 cabrio, biztos lenne vevőközönsége. Erre úgy 2 hete olvasom totalcaron, hogy elvileg készül egy Audi Q5 cabrio...

Eeeeh, what’s up, doc?

(#3) vtechun


vtechun
veterán

Hehe, ilyenem nekem is volt jopar, persze most nem ugrik be egy sem

(#4) Z86


Z86
őstag

Én is mindent szétszedtem. Volt egyszer egy traktor, amit fel lehetett húzni a kerekénél, és volt rajta valami sebváltószerűség is. Azt hiszem piros volt, és borzasztó bonyolultnak tűnt akkor a belső felépítése. Ekkor még törökülésben simán befértem egy pad alá (ott szereltem szét). Nagy szívfájdalmam azóta is, hogy összerakni már nem sikerült :O :DDD
Meg kísérleteztem rakétameghajtással is. Egy csomó gyufa fejéről leszedtem a bevonatot, alufóliából készült kis hengerbe tettem, és az így kapott ajtóművet papírrepülőre ragasztottam. Úgy vélem egész jó eredményeket sikerült elérnem, de sajnos a szerkezet súlyát nem sikerült megfelelő mértékben csökkentenem, így néhány év megfeszített munka után végleg le kellett állítanom ezen grandiózus projektemet. :U
Amúgy csináltam ebből ágyút is, ahhoz a rotling fém kupakja a legjobb kilövőcső. :DDD

(#5) Bortolinni válasza Z86 (#4) üzenetére


Bortolinni
csendes tag

gyerek koromban én is mindent buheráltam :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.