Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) tomazin


tomazin
veterán

Hat engem reggel bsod fogadott, restart utan is kb fel percen belul bsod. Eloszor pfn list corrupt, aztan atiomdag.sys
Remelem a videokartya...csak most tesztelni sincs idom, mert dolgozok.
Gpu undervolt/underclockolva, cpu/ram a a gyari referenviara "huzva".
Kb 4-5honapja stabilan megy (0-24). Ha van tipp mivel erdemes kezdenem szivesen varom.

(#452) lugosi válasza -ZeeZee- (#449) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem nem kellett passkey, csak beírtam a csapatot, nevet és kész. Ha elküldte a feldolgozott csomagot, bekerültem a listába.

Viszont, mivel GPU-s gépem nincs itthon, csak CPU-s feladatot tudok fogadni, és olyan feladat nincs tegnap óta. :(

(#453) Yany válasza tomazin (#451) üzenetére


Yany
addikt

Kezdeni? Először minden defaultra, hogy gyári körülmények között egyáltalán stabil-e. Ha az nem oké, akkor kár bármi mással is folytatnod, azt kell rendbe tenni. Ha ott stabil, akkor lehet lépésenként kitesztelni újra, hogy mi a stabil keményebb terhelés alatt, amit a folding csinál.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#454) TTomax


TTomax
nagyúr

Nekem nem ad most semmit.... :(

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#455) schawo válasza tomazin (#451) üzenetére


schawo
titán

Gpu undervolt/underclockolva

több feszültséget neki

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#456) XZoli


XZoli
aktív tag

Én is csatlakoztam, 24 óra tétlenség után, kitöröltem a CPU, meg is kaptam egyből a napi feladatot

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#457) Locutus


Locutus
veterán

Na ma már toltak csomagot a Quadro M1200ra is.
Mondjuk a web control megmakkant, csak refreshel bele a végtelenségbe. Csak az advanced control működik.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#458) martonx válasza Locutus (#457) üzenetére


martonx
veterán

Böngészőben F12 - Network - Disable cache

Én kérek elnézést!

(#459) Strezi válasza tomazin (#451) üzenetére


Strezi
őstag

Nekem is stabilnak hitt OC-m volt, erre rögtön dobott hátast a gép :Y
Szépen mentek vissza a gyári alap beállítások a procira, azóta nincs gond. Mondjuk CPU csomagot nem is kapok azóta :(((

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#460) tomazin válasza Strezi (#459) üzenetére


tomazin
veterán

nekem december óta nincs kikapcsolva a gép, megy rajta a számolás (hibátlanul), illetve az "OC" az az volt mind a ram, mind a cpu esetében ami a dobozán szerepelt...
most volt egy kis időm, memtest azonnal sípolt a hibák miatt. még egy kicsit tesztelem (beállítottam, hogy csak addig a címig tesztelje amig nem talált hibát, eddig ok)

[ Szerkesztve ]

(#461) XZoli


XZoli
aktív tag

96% terhelés mellet 63°C a kártyám hűtöm rendesen a gépet 6db 12cm, 2db 9cm Noctua van befogva erre :D

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#462) Pörp válasza XZoli (#461) üzenetére


Pörp
senior tag

Én már levettem az oldalát :DDD

(#463) fatal`


fatal`
titán

CPU-ra nekem kb. 1 napja nem jön feladat, nektek se? GPU számol szerencsére.

(#464) Pörp válasza fatal` (#463) üzenetére


Pörp
senior tag

Most megy egy 1 órás rákkutatásos a CPU-n. GPU-ra meg jött egy "project unspecified", szerintem ez se koronás.

[ Szerkesztve ]

(#465) -ZeeZee- válasza fatal` (#463) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Nekem pont fordítva van. GPU pihen, CPU folyamatosan dolgozik, mindig kap újabb feladatokat... GPU eddig 1 feladatot teljesített, CPU már az 5.-ket számolja...

(#466) Locutus válasza martonx (#458) üzenetére


Locutus
veterán

Ez nálam semmilyen hatással nincs a problémára.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#467) Strezi válasza Locutus (#466) üzenetére


Strezi
őstag

Nekem pár ki-be kapcsolás után megoldotta. Vagy valami mástól javult meg abban a 15 másodpercben.

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#468) fatal` válasza -ZeeZee- (#465) üzenetére


fatal`
titán

Akkor változó. Nekem most minden pihen éppen.

(#469) Hajdi válasza Locutus (#466) üzenetére


Hajdi
senior tag

Másold be a linket Edge-be. Ott nincsen gond vele.

"The Man Who Sold the World"

(#470) -ZeeZee- válasza fatal` (#468) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Tessék, erre beindult...

Szerk.: megjött a hangja is :) (70-72C, 70%-os fordulattal...)

[ Szerkesztve ]

(#471) Locutus válasza Hajdi (#469) üzenetére


Locutus
veterán

Ja, Edgeben megy, köszi :)

Most mondjuk nyomtam egy pauset, mert az M1200 úgy felfűti, hogy a laptop fém felületein tojást lehetne sütni...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#472) raider21 válasza -ZeeZee- (#449) üzenetére


raider21
aktív tag

Négy napja igényeltem, még mindig nem jött email...! :P De írd be a neved, meg a csapatazonosító számsort, onnantól is számolja a statisztikád.

raider21

(#473) fatal` válasza -ZeeZee- (#470) üzenetére


fatal`
titán

GPU elkezdett nekem is számolni. CPU semmi, bár mediumon hagytam most. :)

(#474) Hajdi válasza raider21 (#472) üzenetére


Hajdi
senior tag

Freemail-re nekem nem jött meg. Gmail kb: fél óra volt.

"The Man Who Sold the World"

(#475) Moonline. válasza XZoli (#456) üzenetére


Moonline.
aktív tag

Ez nekem is bejött, ahogy kilőttem a CPU-t egyből kaptam a vidkarira csomagot.

CPU-nak amúgy sincs sok értelme, GPU-n sokszoros a számítási teljesítmény.

Más: Én instant megkaptam a passkeyt ahogy kértem.

[ Szerkesztve ]

(#476) Sylvanas


Sylvanas
csendes tag

1 hete tolom amikor pont nem gamelek. Tökéletes videó és sorozatnézés közben :D

MSI Z370 Tomahawk, i7 8700k @ 4.70GHz, Corsair Vengeance 16GB 3200MHz CL16, Asus TUF RTX 3080 OC, Samsung 970 EVO 500GB, FSP Hyper S 700W, Noctua NH-D15, Coolermaster MasterBox 5, Acer Predator XB271HU IPS

(#477) Maelephant válasza Sylvanas (#476) üzenetére


Maelephant
aktív tag

Az már szép! Én még csak kb. 800E-nél tartok. GPU-ra szinte folyamatos a feladat, CPU-ra néha nincs, néha rák, egy beugró rák volt GPU-ra is.

(#478) Sylvanas válasza Maelephant (#477) üzenetére


Sylvanas
csendes tag

Rakd Any disease-re és akkor többet fogsz kapni, köztük a covid-19-es projekteket is :)

MSI Z370 Tomahawk, i7 8700k @ 4.70GHz, Corsair Vengeance 16GB 3200MHz CL16, Asus TUF RTX 3080 OC, Samsung 970 EVO 500GB, FSP Hyper S 700W, Noctua NH-D15, Coolermaster MasterBox 5, Acer Predator XB271HU IPS

(#479) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Üdv... én linux klienssel csatlakoztam a Team-hez... Beleadom laptopom kapacitását... i7-620m...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#480) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Szerintetek érdemes betenni egy GTX 660-at a GTX 1070 mellé?
Próbaképp betettem de a kliensben nem látszik. Újra kéne telepíteni vagy ilyenkor mi van?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#481) XZoli


XZoli
aktív tag

van munka rendesen :DDD :DD

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#482) XZoli válasza Sylvanas (#476) üzenetére


XZoli
aktív tag

Team: 239968 :D

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#483) XZoli


XZoli
aktív tag

én gépem elég jól bírja :DD
:DD

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#484) jerry311


jerry311
nagyúr

Én leginkább csak azt látom a logban, hogy:
WARNING:WU02:FS00:Failed to get assignment from '65.254.110.245:8080': No WUs available for this configuration

Talán 2 WU-t kaptam egész nap.
Ryzen 5 3600x + Vega 64

(#485) hunluki válasza jerry311 (#484) üzenetére


hunluki
senior tag

Linus-ék elvileg dolgoznak a foldingosokkal közösen hogy legyen náluk is egy WU szerver mert bitang le vannak terhelődve a folding gépei.

Remélhetőleg jóféle LTT módon túltolják ami sose baj, legalább kapunk számolnivalót.

Amúgy ez az az időszak ahol az eddig akik benchmarkhuszárkodtak a gépükkel azok bedobhatják valami jóra. Ha más nem stressztesznek sem utolsó, a gép is fűt picit ebben a hűvösebb időben és lehet e-penist is villantani annak aki számít, összességében mindenki jól jár :)

(#486) schawo válasza jerry311 (#484) üzenetére


schawo
titán

Dettó. Ma összesen egy darab GPU-s WU-t kaptam (egy óra meló), és néhány CPU-st.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#487) BlacKSouL válasza jerry311 (#484) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nekem sajnos tegnap óta semmi. A gpum nem tud DPt, így nem kívánatos, de ezek szerint a cpum se nagyon kedvelt az algoritmusok által, mert kb. 2 naponta kapok egy CPU wut.
Hát akkor addig is dolgozzanak a félmilliós gépek.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#488) martonx válasza st3v3np3t3r (#479) üzenetére


martonx
veterán

Aranyos vagy, de ez az a számítási kapacitás, amivel szvsz feleslegesen turaztatod a régi géped.

Én kérek elnézést!

(#489) Pörp válasza BlacKSouL (#487) üzenetére


Pörp
senior tag

Mert a 470 petaFLOPS-al kiszámoltunk már mindent is. :DDD

(#490) tomazin


tomazin
veterán

Na az egyik ram halt meg. Viszont azota nem indul el hatterben a fahclient, csak command line tudom elinditani..(ujra is raktam mar)

(#491) NandoXXL válasza Pörp (#489) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Mennyire hatékony ez, és valós? Egy extrém időszakban, megéri vajon terhelni az elektromos hálózatot? Adatforgalom nem tudom mekkora. Kb. mint a búcsú cédula a középkorban, megmented vele a lelkeded.

(#492) Pörp válasza NandoXXL (#491) üzenetére


Pörp
senior tag

Nem valós, csak szórakoznak az amerikai egyetemek kutatói, mert nincs jobb dolguk. Lebuktunk, észrevettél, követeld hogy azonnal állítsák le!

[ Szerkesztve ]

(#493) st3v3np3t3r válasza martonx (#488) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

de több mint a semmi...és som kicsi sokra megy :DDD

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#494) tomazin


tomazin
veterán

Aki hianyolja a cpu terhelest, annak ott van a rosetta@home. Az is szamol koronat (is) es mindig van melo. Kb 30-40%ban kuld koronasat ahogy neztem.

(#496) schawo válasza tomazin (#494) üzenetére


schawo
titán

Az meg nem GPU-s

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#497) martonx válasza tomazin (#494) üzenetére


martonx
veterán

Nekem a boinc-al az volt a bajom, hogy rögtön felzabált 6GB tárhelyet, és még semmit se csinált a gép. A gépem viszonylag erős, de tárhellyel az SSD-k korában mindig szarul állok :(

Én kérek elnézést!

(#499) FRIZ 22 válasza martonx (#497) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

Mert a BOINC, proci szálanként tölt le egy feladatot, minél több a CPU szál annál több hely kell neki. A cliens kb. 23Mb. Egy feladat meg kb. 500Mb.
Nálad a 12 szálra az 6Gb.

[ Szerkesztve ]

(#500) Moonline. válasza martonx (#497) üzenetére


Moonline.
aktív tag

BOINC beállításaiban be lehet korlátozni hogy mennyi helyet foglaljon amúgy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.