Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
raidx
őstag
Én is vettem egy ilyen billentyűzetet. Sajnos a tablet hibás volt az majd lessz. Alcor Access Q114M 16GB GPS + Wi-Fi + 3G tablet, White (Android) lenne.
Nemtudom a billentyűzet jóe? Winnel nem sikerült összepárosítíni. Huawei telón sikerült. Qwertz-nek látja de Qwerty és angol keverékeként működik. Winnél állandóan Pin kódot kér amiről halvány fogalmam sincs. A gari papíron kívül semmi másom nincs. Nesze neked karácsonyi ajándék!
-
kisza25
félisten
2 hónapja kezdtem el írni címlapra szántam, de sajnos nincs időm vele foglalkozni, így inkább itt publikálom, hátha lesz benne valami hasznos
Új hozzászólás Aktív témák
lo Nemrég jutottam hozzá a szóban forgó tablethez és BT billentyűzethez és mivel vásárlás előtt nem találtam róluk...
- Pécs és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Fixált kábelekkel jönnek a SilverStone legfrissebb, ATX 3.1-es tápjai
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Futás, futópályák
- Tőzsde és gazdaság
- S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl
- Kettő együtt: Radeon RX 9070 és 9070 XT tesztje
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- LEGO klub
- Gitáros topic
- További aktív témák...
- LG 65" C1 OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready!
- Beszámítás! Lenovo Thinkpad P15 Gen1 15 FHD notebook - i7 10750H 16GB RAM 512GB SSD Quadro T1000 W11
- Samsung Galaxy A12 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10600KF 16/32/64GB RAM RTX 3050 6GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! AMD Ryzen 7 5700G 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest