Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Somatom


Somatom
veterán

Pedig, megennék azt a patkányburgert a pesti úrinépnek he. Tíz ujjukat megnyalnák utána. Nincs tékozlás/pazarlás! Nincs! :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2) totron válasza Somatom (#1) üzenetére


totron
addikt

Underground burgerezőben kell enni miközben Sylvester Stallone-k vagyunk!

Az ölés lélektana. Ahogy én látom van a középút, amikor is érett személyiség nem sportélvezetből cselekszik, gyérítés vagy élőállat élelemmé való átalakítása során. Egyik oldalt meg ott vannak az emberileg szégyen vadászok (nem mind, de bőven akad köztük ez a fajta), másikon meg a mesekönyvben élő vegánok. Lőttem már, nyúztam már, ki tudott jönni utána lelkileg nullára mindegyik, amire nem vagyok büszke az az egerek vízbe fullasztása, nem is csináltam többet. Egyébként nyilván halál a jutalmuk, gyors, tiszta meló keretében, nem fognak távol maradni értelemszerűen.

(#3) BoB


BoB
veterán

"100mm-es kaliberű fegyverek"

T-55?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4) potyautas válasza BoB (#3) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Az. T-55 A. A kifutón visszafelé jövet ömlött befelé a por a nyitott lövegen át. Nem tudtam mitől fuldoklunk.

(#5) bkercso


bkercso
nagyúr

A mi ílypuskánk üvegszálerősített síbotból készült és átlőttünk vele az emeletes ház fölött, ki az utcára. (Hetekig visszatérő szórakozás volt ez.) Senki se halt vagy sérült meg, szóval csodák igenis vannak... A nyílvesszők ugyan ilyen anyagból voltak, levágott fejű facsavarral a végükben. Egyszer belelőttünk egyet a meggyfába: 3 évre benne is maradt. :D
Hatodikban meg osztálytársam vett olyan vadászcsúzlit, ami az alkarra támaszkodott fel és alig bírtuk kihúzni, pedig jó erőben voltunk. Belelőttem vele egy nagyobb követ az égbe (Budapesten :DDD ), de nem láttuk süllyedni, mielőtt eltűnt.

[ Szerkesztve ]

Oh yeah!

(#6) buherton


buherton
őstag

Nem kell a tyúkoknak tápot adni és akkor majd vadásznak a patkányokra. :DDD

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.