Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

A legjobb szerintem (persze csakis rendszeres használattal) a Nivea Visage Young!

when the sun shines, we'll shine together

(#2) ToBeY


ToBeY
nagyúr

A neutrogena visible clear termékek elég jók, azt hiszem van miteszer eltávolító krém is.

[ Szerkesztve ]

(#3) pohár válasza ToBeY (#2) üzenetére


pohár
félisten

És használ is? Vagy csak lehet hogy csinál is valamit? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4) ToBeY válasza pohár (#3) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én a Wash&Mask cuccát használtam mivel elég zsíros és pattanásos a bőröm és baromi jó volt.A miteszeres kencéjéről viszont fogalmam sincs hogy milyen :U

(#5) mexicanraven válasza pohár (#3) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Azt hiszem az általam említett cucc, nem pont miteszer eltávolító, hanem arclemeosó, de van benne bőrradír is ami nagyon jó szolgálatot tesz. A helyedben kipróbálnám, az ára se olyan borzalmas, kb 1600ft!

when the sun shines, we'll shine together

(#6) Lenry


Lenry
félisten

Asszonykám Avon-tanácsadónő... a többit ki lehet találni :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) pohár válasza Lenry (#6) üzenetére


pohár
félisten

Jaj azokat inkább kihagynám :D

everyone else... köszönöm a tanácsokat, valamelyiket kipróbálom majd :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8) Metalfan


Metalfan
senior tag

Két izmos ujj elég hozzá :))

(#9) ngabor2


ngabor2
nagyúr

nekem valamikor régen az aknesol ecsetelő használt.

gondolkodtam, hogy zsírosodás ellen a kálium-hidroxidot, vagy a krómkénsavat ajánljam-e... de inkább nem teszem. pedig mindkettő keményen elbánna a zsírral, az biztos ;]

(#10) mephi666 válasza Metalfan (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem is ez jutott eszembe elsőre :) (asszem ma hajmosás után le is rendezem az orromon a miteszereket...)

itt egy rész a kevin és perry a csúcsra tör című filmből, ha már itt tartunk... mindenki saját felelősségre nézze 5:28-tól :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) pohár válasza Metalfan (#8) üzenetére


pohár
félisten

Nem pattanás, mitesszer :D
Mire azokat kinyomkodnám, beszarnék... :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12) Lenry válasza mephi666 (#10) üzenetére


Lenry
félisten

fujjj bazdmeg.
de undorító volt
[öklendezős-hányós smiley]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) Metalfan válasza pohár (#11) üzenetére


Metalfan
senior tag

Barátnőmnek egyre megy, amint meglát egyet rajtam, azonnal ráugrik :D Már egész jól tűröm a fájdalmat, de kellett hozzá jópár órányi szenvedés :K

(#14) Bencexp válasza Metalfan (#13) üzenetére


Bencexp
tag

Ismerős helyzet :DD

Jako vážně?

(#15) Móci


Móci
addikt

Kozmetikus esetleg?
Nekem is van bőven az orromon ebből a csodából, bár még nem szántam rá magam, hogy elmenjek egyhez. Állítólag jó, de fene tudja. Aknesol nálam nem használt.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#16) puttputt válasza ngabor2 (#9) üzenetére


puttputt
őstag

Annak idején kénytelen voltam majdnem mindent kipróbálni... tele volt az arcom...
Jórészt annak köszönhettem, hogy kisgyerekként kaptam olyan "zsírosító" bőrápolót (egész testre), mint a csuda.
Rettentő száraz volt a bőröm akkoriban, az a bőrápoló segített.
Ámde... visszaütött tinikorban.
Szenvedtem tőle rettenetesen.
Az Aknesol elég erős egy készítmény, ahogy emlékszem... amúgy, nem akarok "lázítani", de mióta nem használtam semmit rájuk, ill. arcszeszt is alig-alig, nagyon ritkán, nem jönnek elő.
Pedig, már csak tudom... 10 éve, olyan 5-6 évig folyamatosan, intenzíven és beteges mértékben "élvezhettem a társaságukat".
A kozmetikus viszont valóban jó ötlet. Szakember és nem "pusztítja" az arcbőrt.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#17) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

hát nagyon sok félét próbáltam.

a lényeg h egyrészt kinőttem belőle (kb tavaly már egész elviselhető szintre lement a dolog 24 évesen :( ) másrészt meg van egy gyógyszer ami nagyon jól mukodik!

Roacuttan vagy acnenormin. bőrgyógyász tudja felírni. 2 hónap mire hatni kezd. kezelés (kb 4-6 hónap) után fél évig biztos tünetmentes maradsz.

meg ami még jó, bár nem olyan jó mint ezek a bogyók az a nivea deep clear, mosó zselé izé.

ps.: amikor végeztem fősulival, megtaláltam életem értelmét, jó munkám lett a hátamon pár hét alatt eltüntek a kis pici piros gyulladásos pattanások.....szval lelki úton is meg lehet oldani a dolgot vmenyire.

A kozmetikus azért nem jó!!! mert tüneti kezelés. és a problémát nem a gyökerénél oldja meg!

[ Szerkesztve ]

(#18) Csemike


Csemike
csendes tag

Én is azt mondom, hogy menj el egy kozmetikushoz. Egy-két napig csúnya lesz a bőröd a nyomkodástól, de aztán rendbejön. És hogy ne jöjjenek vissza a mitteszerek, minden este arclemosóval mosd meg az arcodat (nem tonikkal, hanem amit fel kell habosítani az arcon), hetente 2 alkalommal pedig arcradírossal, amiben ilyen apró szemcsék vannak (én a DM-eset használom, amiben darált barackmag mag van, Naturkosmetik vagy mi a márkája).
Bonyolultnak hangzik, de nem az, nekem ez a módszer vált be. :) Szokták mondani, hogy szép bőröm van. :B
Sajna a miteszer olyan mint a töredezett hajvég. Annak is csak az olló az ellenszere, aztán a megelőzés.

(#19) hejesírásó válasza Csemike (#18) üzenetére


hejesírásó
senior tag

a tapasztalatom az h a fokozott faggyú termelést csak hormonális változások miatt vagy gyógyszeres kezelés miatt lehet teljesen letudni. azon lehet dolgozni h ne legyenannyira fekete, ne gyúlladjon be, kisebbek legyenek. de igazán csak
A gyógyszerek
B öregedés
segít :B

[ Szerkesztve ]

(#20) Timocicu válasza pohár (#11) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Gőzölni kell előtte. :K

Akkor nem fog annyira fájni és sokkal könnyebben ki is tudod kezelni, majd kis pórusösszehúzó és kész!

Itt több okos dolgot is olvashatsz, nagyon jó termékeik vannak, manapság a legtöbb kozmetikus ezekkel dolgozik. Tőlük kis mennyiségben ( 30 - 50gr ) be is lehet szerezni. :K

Másfél évig testmasszőrként dolgoztam, én is használtam jó pár terméküket. Tényleg csak ajánlani tudom! Bízz bennem! ;)

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#21) Thunderzolee

..ööööö... lehet, h tévedek, már nem emlékszem, de nem erre mondják, h a szex hiánya pattanásokhoz vezet? :F :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#22) BigStake


BigStake
csendes tag

Én ajánlom a bőrgyógyászt és ezt a gyógyszert kérd tőle: Roaccutan
Ha lejárt a fél éves kúra az arcod olyan lesz mint a babapopsi.

(#23) Katica01


Katica01
újonc

Van egy nagyon klassz hely, amit ismerek, mindig innen szoktam rendelni kézi készítésű szappanokat. Www.ballmerszappan.com - nézzétek meg, nálunk az egész család tőlük vásárol. Egyrészt árban is nagyon jó, másrészt miőségben is szuper dolgokat árulnak! Tavaly vettem náluk karácsonyra uncsitesómnak egy spéci holttengeri iszap szappant, mert mondták, hogy nagyon jó az ekcémás és pattanásos bőrre. Na unokatesómnak mind a kettőből kijutott :( Szóval amióta használja sokkal jobb tőle az ekcémája is, meg apattanások is sokkal kevésbé gyulladnak be az arcán. Amúgy teljesen úgy néz ki mint egy beton tömb, ilyen nagy kocka formában árulják, és levágják neked amekkorát kérsz. Szerintem állati, de van tök sok színes, illatos szappanuk is, meg valami luffás- azt én testradírnak használom heti egyszer és azóta a férjem is mondta, hogy puhább a bőröm, ami nem hátrány több év házasság után :) Amúgy vannak férfi illatok is, szoktam neki is venni, ő is használja és azóta nincs gond a száraz bőrével. :R ;) ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.