Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) PioDVD válasza CoolBoy323 (#2699) üzenetére


PioDVD
senior tag

Valaki valami spanyol app-ról írt. Lehet, Te. :)

Nálam itthon xar a hang, de már az előző telefonnal is az volt. Pedig fafödém, nem monolit beton. Bár a fal meg ytong, a válaszfalakban 2 soronként huzal, lehet, attól ilyen. Máshol nincs panasz, igaz, én nem merem a vállammal tartani.

Ami furcsa, de ez is ilyen volt az előzővel is, hogy mesdenger hívás wifi-n értékelhetetlen, mobil neten meg tökéletes. Fordítva vártam volna.

(#2702) Tomtailor85


Tomtailor85
senior tag

Kicsit visszatérve a kijelző érintési problémáira, nekem az a tapasztalatom, hogy kijelzőfólia nélkül tökéletesen érint, viszont, ha rajta van akkor már picit gyengébb az érintési képessége.

(#2703) Aryon87


Aryon87
félisten

Ismételten készült egy képcsokor, akit érdekel, itt megtekintheti :) Teljesen elégedett vagyok a kamerájával, meg úgy az egész telefonnal. Korábban ugye magasabb kategóriájú telefonjaim voltak, de amit ez a Pocok tud, meg tud lepni ennyiért.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2704) fery02 válasza Tomtailor85 (#2702) üzenetére


fery02
addikt

Pontosabban ez milyen fóliával értendő?
Például az ilyen 5D-snek nevezett, színezett keretes üvegfóliaknál én is el tudok ilyesmit képzelni, mert azok ugye csak a széleken ragadnak a telefonhoz, maga a kijelző és a fólia között csak levegő van és ha például nem elég határozottan történik az érintés, akkor olyankor lehet nem is éri a kijelzőt semmi.

(#2705) Tomtailor85 válasza fery02 (#2704) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

Legelsőnek nekem is ilyen 5d-s üvegfólia volt rajta kb 1 napig bírtam használni, inkább levettem és rendeltem keret nélküli fóliát. Annál is tapasztaltam érintési problémákat..

(#2706) natë


natë
nagyúr

Sziasztok, Mi 8 üveg jó lehet a Poco-ra?

(#2707) Klaymen válasza fery02 (#2704) üzenetére


Klaymen
tag

Az enyém ragad középen is, viszont pont a szélén poros. :)
Érzékenységgel nincs problémám, működik rendesen.

(#2708) Ádám1979 válasza maistro566 (#2658) üzenetére


Ádám1979
csendes újonc

Harmad árban ez semmivel sem rosszabb tok, nekem ez van...500 Ft:) Erre jó a wish...kicsit lassú ugyan:)

[ Szerkesztve ]

(#2709) Ádám1979


Ádám1979
csendes újonc

Gyerekek ez a gcam, egy rakás...nem részletezem, lassu, szaggat,borzasztóan rossz, vagy én nem vágok róla valamit?.)

Üdv

(#2710) PowerBuldog válasza Ádám1979 (#2709) üzenetére


PowerBuldog
veterán

A dev romon tökéletesen fut. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2711) Ádám1979 válasza PowerBuldog (#2710) üzenetére


Ádám1979
csendes újonc

Mókolni kell hózzá..Miui Global 10.1.3.0 Stabil..Pockos:)

(#2712) CoolBoy323 válasza Ádám1979 (#2709) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

user error :W

(#2713) Ádám1979 válasza CoolBoy323 (#2712) üzenetére


Ádám1979
csendes újonc

Nem user error...:)Több verziót is feltettem, mindegyik használhatatlan:)

Azért köszi:)

(#2714) CoolBoy323 válasza Ádám1979 (#2713) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

de, az ;)

nem megfelelő romot használsz... ezerszer le lett írva itt is, h dev-en tökéletes, többin vegyük úgy, hogy nem megy (van 1-2 verzió ami működik amúgy néha egyeseknél)

(#2715) Ádám1979 válasza CoolBoy323 (#2714) üzenetére


Ádám1979
csendes újonc

Akkor bocs, én néztem be...Köszi!

(#2716) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Itthon lehet valahol QC4-es töltőt kapni valahol? Találkoztatok már ilyennel?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2717) mr.perfect válasza Ádám1979 (#2709) üzenetére


mr.perfect
tag

gcam beállítások között van valahol egy buffer fix nevű.. azt megpróbálhatod bekapcsolni.. volt már olyan akinél segített.. de a tuti/végleges megoldás tényleg a dev rom felrakása..

az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája...

(#2718) retesz147 válasza fery02 (#2704) üzenetére


retesz147
addikt

Nem akarok beleugatni, de változás van fólia, de inkább üveg téren.
Léteznek a full cover, azaz fekete keretes fóliák, amik csak a széleken a keretnél ragadnak. Szerintem egy kalap sz*rt nem érnek, tapasztalat. Alámegy a por, letörnek a széleken, szivárványosodnak a légrés miatt, szóval szerintem felejtős.

És van egy mostanság felbukkant fóliatípus. Ezeket szokták 5D-nek nevezni (sajnos a név csalóka). Ezek is keretesek, viszont teljes terjedelmükben tapadnak/ragadnak, nem csak a keret mentén., ahogy Klaymen is írja. Az üveg és a kijelző között van még egy réteg, az úgymond ragasztós réteg.

Ezeket a fóliákat/üvegeket arról lehet megismerni, hogy fehér hordozó műanyagon érkeznek. A tapadó réteget nem egy fólia védi, hanem egy keményebb fehér műanyag hordozó.
Ezekkel a fóliákkal van jó tapasztalatom: Ytaland, Choetech, Tomkas, Neuftech,ESR (igaz, MI MIX 2S-en).

Fontos: értékeléseknél nézzétek meg, hogy fehér hordozó műanyagon érkezik-e.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#2719) tomboy0013 válasza retesz147 (#2718) üzenetére


tomboy0013
veterán

"A tapadó réteget nem egy fólia védi, hanem egy keményebb fehér műanyag hordozó."

Már 2 éve is rengeteg ilyen fóliát raktam telóra mikor telefonos boltban dolgoztam. Fele kuka volt mert nem ragadtak rendesen. Szóval ez nem újkeletű dolog és a hiba arany is óriási. Ali-s értékeléseknél is látok ilyet szép szammal a mai napig. Én a kisebb fóliákat tudom ajánlani ami nem ér ki az kijelző széléig. Persze ott se mind tökéletes, de nagyobb eséllyel tudod hosszú távon használni mint a színezettek bármely típusát.

[ Szerkesztve ]

(#2720) retesz147 válasza tomboy0013 (#2719) üzenetére


retesz147
addikt

Én jelenleg cca 15 db-ot raktam fel különböző készülékekre, abból 4-5öt Mixre.
Eddig csak a drágább 4-5 dodósakat próbáltam, de még 1-el sem volt gondom. Nyilván egy mobilos üzlet forgalmát nem tudom űberelni.
Én ezt tapasztaltam, leírtam, offba.

A kicsi fólia... Hát, szarul néznek ki... Mint a kinőtt ruha... Akkor inkább karcolódjon....

Xiaomi 13 eu dev...

(#2721) tomboy0013 válasza retesz147 (#2720) üzenetére


tomboy0013
veterán

"A kicsi fólia... Hát, szarul néznek ki... Mint a kinőtt ruha... Akkor inkább karcolódjon"

Ahogy érzed, én ütés védelem miatt veszem nem karcolás védelem miatt, arra elég a sima fólia is. A színezett fóliák széle meg könnyen elpattan zsebben is és az sem szép látvány. Kinek a pap kinek a papné.

(#2722) retesz147 válasza tomboy0013 (#2721) üzenetére


retesz147
addikt

Na meg ugye van a hydrogel, ha már fólia....Csak az meg nem csúszós, kicsit tapadós...Én hátra azt tettem, ott pont jó, hogy nem csúszik.

Igen, a sima full cover letörik a széleken, arra írtam is, hogy kalap sz*r, ebben egyetértünk, de ezek az 5D-k eddig jól vizsgáznak nem törnek le, eddig, nálam.

Xiaomi 13 eu dev...

(#2723) hacki87


hacki87
senior tag

Beköszönök ide, a mai naptól én is egy poco f1-et használok! :)

(#2724) Aryon87 válasza hacki87 (#2723) üzenetére


Aryon87
félisten

Es ismet egy topikban:))
Udv!

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2725) maistro566 válasza Ádám1979 (#2708) üzenetére


maistro566
csendes tag

Szeretném megnézni a tokot amit linkeltél de ezen a képen konkrétan semmi nem látszik. :)

(#2726) PioDVD válasza maistro566 (#2725) üzenetére


PioDVD
senior tag

Délelőtt rossz helyen kérdeztem:
Eu stabil rom-ra van működő gcam?

(#2727) CoolBoy323 válasza PioDVD (#2726) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Olvass vissza picit...

(#2728) PioDVD válasza CoolBoy323 (#2727) üzenetére


PioDVD
senior tag

Olvastam. Éppen azért kérdeztem, mert nem akarok próbálgatni és nem lepődnék meg, ha az eu stab-ra talált volna valaki működőt. (Teljes a katyvasz, nem egyértelmű, hogy az eu stab a global stab-bal egyezik ilyen téren.)

(#2729) Lacikaa01


Lacikaa01
csendes tag

Sziasztok az mitől lehet hogy gyorsan merül a kis Pocok és a cella készenlét tobb energiát fogyaszt mint a képernyő?:)

(#2730) retesz147 válasza Lacikaa01 (#2729) üzenetére


retesz147
addikt

Térerő gondok lehetnek. Térerőd milyen, erős, gyenge?
Sim kártyád is okozhatja, ha régi, vagy esetleg hibás.
Újraindítás megvolt?

Xiaomi 13 eu dev...

(#2731) D1L1ZS válasza PowerBuldog (#2655) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Kösz!

Ma rendeltem egy ilyet feketében!

Kíváncsian várom!

Üdv.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#2732) CoolBoy323 válasza PioDVD (#2728) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Dev-en megy csak. Maradjunk ennyiben!

(#2733) PioDVD válasza Lacikaa01 (#2729) üzenetére


PioDVD
senior tag

A legegyszerűbb magyarázat, hogy nem használod a telót. :) Főleg azok látnak ilyet a telefonjukon, akiknél nem 1 napig bírja a teló (mint nálam), így nyilván arányában több megy el a cella készenlétre.

Amúgy tényleg, másnál mit mutat a teló? Nálam 103 dBm, 37 asu és borzalmas a térerő.

CoolBoy323: Remélem, Cup... olvtárs azért talált. :)

(Őt tudom, hogy eu stabilt használ/használt.)

(#2734) Lacikaa01 válasza PioDVD (#2733) üzenetére


Lacikaa01
csendes tag

Használni használom internetezek mindig rajta:) De most nézem 70%-on vagyok és 3 órás képernyő időm van. Szóval ha úgy nézzük nem rossz most

(#2735) PioDVD válasza Lacikaa01 (#2734) üzenetére


PioDVD
senior tag

Én 1 nap alatt simán lemerítem (mármint nem 24 óra alatt, hanem 10-12 óra alatt), sajna túl jó a teló, sokszor be sem kapcsolom a pc-t... :) Kb. 8 óra a SOT nálam. Most 63 %-on vagyok, 3 és fél óra a képernyő-használat, 73.6 %, hanghívás 2.5 %, cella készenlét 2.1 %. De változó, van, hogy éjjel 8 óra alatt 3 %-ot csökken az akku, máskor meg fele ennyi idő alatt közel 10-et. (Ugyanúgy félrerakva, wifi vekapcsolva.) Összességében nagyon jó, csak le kellene szokni róla, hogy pc helyett is ezt használom.

(#2736) Aryon87 válasza PioDVD (#2735) üzenetére


Aryon87
félisten

En a PC-t joforman csak filmezesre hasznalom. Meg most ujonnan jatszok rajta, ill kepeket toltom csak fel a fotos topikba. A tobbit azt telon nyomom:))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2737) PioDVD válasza Aryon87 (#2736) üzenetére


PioDVD
senior tag

A melóhoz azért PC kell nálam, de most 2 napig nem kellett dolgozni. De olyankor is könnyen a telefonnál találom magam a lyukas időben, pedig megy a pc. Azért sajnálom, mert így naponta töltenem kell és a nem cserélhető akkuk korában kímélni kellene. (nyilván cserélhető, csak nem annyi, mint régen)

(#2738) Alonso69 válasza PioDVD (#2733) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia.
Nem tudom már melyik volt fent a Stabil EU-n,ezt próbáld [link]és kapcsold be a Fix-et[kép]
Kb.ennyi van a Pie-ra[kép]
Most ezt használom[kép]

Xiaomi 12

(#2739) PioDVD válasza Alonso69 (#2738) üzenetére


PioDVD
senior tag

Kösz, megnézem.

Akku: mára bő 10 óra alatt 19 %-ot esett az akku, az marha sok. Ahogy írtam, hol alig eszik, hol zabál. Lehet, a 3 %-os éjszaka mégis ki volt kapcsolva a wifi? Ma éjjel kipróbálom.

(#2740) dns86


dns86
tag

Sziasztok.
Megkérdezhetem honnan lehet rendelni ezt a telefont EU-ban (érdekelne ship to UK and HUN)?

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#2741) Csápájev válasza dns86 (#2740) üzenetére


Csápájev
őstag

Eustock nem tudom szállít-e UK-ba,szerintem van rá esély.

[ Szerkesztve ]

(#2742) dns86 válasza Csápájev (#2741) üzenetére


dns86
tag

Köszönöm

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#2743) PowerBuldog válasza Csápájev (#2741) üzenetére


PowerBuldog
veterán

GLS szállít UK-ba, de szerintem a szállítási költség miatt olcsóbban megússza ha kint keres valami forrást.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2744) Csápájev válasza PowerBuldog (#2743) üzenetére


Csápájev
őstag

iLogistic -kal szállíttatják,szerint ott találhatnak jó árú kiszállítást.

(#2745) Aryon87 válasza PioDVD (#2739) üzenetére


Aryon87
félisten

10 ora alatt -19% sok? Boven jo.. mas telefon f3leennyi ido alatt esik ennyit uresjaratban

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2746) Altradan


Altradan
tag

Sziasztok!
Gondolkozok a telefon megvásárlásán, de kicsit aggaszt amiket írtak a face unlockkal kapcsolatban. Működik már Magyarországon? Vagy xiaomi.eu-s romot kell felrakni? Illetve ilyenkor ugrik a garancia?
Köszi :)

(#2747) zool1 válasza Altradan (#2746) üzenetére


zool1
őstag

Ne kombináld túl...😉 Régiót átállítod Lengyelországra, és örülsz. Van arcfelismerő, és ugyanabban a régióban vagy mint kis hazánk. 🙂

(#2748) Altradan válasza zool1 (#2747) üzenetére


Altradan
tag

Ohh ezt tényleg túlbonyolítottam :D És van bármi hátránya, ha átállítom a régiót?

(#2749) tomboy0013 válasza Altradan (#2748) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nincs. Én Hong kong-on használom és semmi hátrány nincs, csak előny.

(#2750) Csápájev válasza tomboy0013 (#2749) üzenetére


Csápájev
őstag

Max bekerülsz a pontrendszerbe :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.