Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) w333 válasza PowerBuldog (#2300) üzenetére


w333
félisten

Igen ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2302) F-ECT$ válasza kiccipo (#2299) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem is 6T lenne a másik jelöltem, de 1.5x-es ár talán kicsit sok érte.

Dive ever, work never.

(#2303) kiccipo válasza F-ECT$ (#2302) üzenetére


kiccipo
csendes tag

kicsivel több is, mit másfélszeres... :)

(#2304) PowerBuldog válasza F-ECT$ (#2302) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én is vaciláltam a 6T-n, de számomra nem érte volna meg az árkülönbség. :N

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2305) PioDVD válasza fery02 (#2298) üzenetére


PioDVD
senior tag

Kösz mindkettőtöknek!
Nagyon nem akarok mókolni, legfeljebb ha nem jön be a miui és lenne közel stock, mint a mi 8-ra. A titkosítás is csak azért érdekes, mert mintha mi 8 fórumon javasolták volna az eltávolítást, bár nem emlékszem, miért. Majd ránézek.

Amúgy a tegnap megrendelt teló még mindig feldolgozás alatt van (szóval semmi sem történt). Remélem, péntekig leér Debrecenbe. (ED)

(#2306) PowerBuldog válasza PioDVD (#2305) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Van rá már rég lineage os 16 :K

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2307) PioDVD válasza PowerBuldog (#2306) üzenetére


PioDVD
senior tag

Na, akkor lehet, tényleg mók lesz. :) De egyelőre megnézem a miui-t, bár páran nem szeretik, azért elég sokan meg kimondottan igen.

Közben már át is vehetném, valószínűleg amúgy is küldtek Debrecenbe, így hipp-hopp itt lett. Viszont lehet, péntekig halasztom, akkor a 3 nap teszt meglehetősen hosszúra nyúlhat. De, nem, nyitva vannak folyamatosan, akkor szerintem holnap elhozom. Már csak tok, fólia/üveg kellene izibe. :)

(#2308) Robynho


Robynho
tag

Helo!
Android Auto-t használ valaki?

(#2309) Alonso69 válasza PioDVD (#2307) üzenetére


Alonso69
senior tag

Van választék :)
8.1android 10db.Custom ROM[kép]
9.0 Pie 28db.
[kép]
[kép]

Xiaomi 12

(#2310) Aryon87 válasza Alonso69 (#2296) üzenetére


Aryon87
félisten

Fene, remelem a devre is megmgcsinaljak..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2311) PioDVD válasza Alonso69 (#2309) üzenetére


PioDVD
senior tag

A bőség zavara. :)

Tényleg nem igazán vagyok oda a próbálkozásért, mindjárt 50 évesen már kinőttem belőle, csak akkor teszem, ha "muszáj". A zte-n is csak azért tettem, mert a komoly 8 gb tárhely még ketté is volt osztva, sehogy sem fértem rajta. Meg akkor már felment a mókolt 5-ös droid.

Megnézem a miui-t, ha nincs egetverő baromság benne (nekem), akkor marad, ha valamivel nem tudok megbékélni, akkor meg valami közel stock, az biztos, hogy 27 rom-ot nem próbálok ki. :)

(#2312) lacka47


lacka47
újonc

Valaki tudja már hogy a wish reklámokat hogyan lehet eltüntetni ?

(#2313) maistro566


maistro566
csendes tag

Udv!
Android pie frissítés óta eltűnt a váltakozó háttérképek funkcióm. Maga az alkalmazást sehol sem találom a telefonon. Vkinek vmi ötlet h tudnám visszahozni illetve olvastam itt a fórumon h automata fényerő előbb utóbb alkalmazkodik hozzám a sötétben a mesterséges inteligencia által azonban ez még nem történt meg egy hét alatt így zavaróan sötét este a kijelzőm.Ezekre vki? :R

[ Szerkesztve ]

(#2314) mester777


mester777
tag

Sziasztok!

Gondoltam megosztom a tapasztalatomat a telefonnal és a szervizzel kapcsolatban.

Megvettem a hivatalos MI shopban (Lurdy) a POCO-t.
Hamar észrevettem, hogy alulról ott a bevilágítás, szóval visszavittem másnap este.
Mondták hogy be kell küldeniük a szervizbe, addig nem cserélhetik ki (pedig elvileg jogszabály szerint kötelesek azonnal cserélni 3 napon belül, no de nem kukacoskodtam, jó az úgy).
Hívtak rá 2 munkanapra délután, hogy mehetek a telefonért, kicserélték.
Elmentem, átvettem.
Otthon nézegetem a telefont, ismét ott a fénycsík bizonyos fényerő + háttérszín kombinációknál...
Szóval fogtam magam, bevittem, és mondtam hogy nekem ez a telefon nem kell.

Felajánlottam nekik hogy számítsák be az árat egy Mi 8-ba, Ők is jobban járnak bevétel terén, én meg nem szívok ezzel tovább. "Főnöknek" telefonálgatás után elfogadták.

Szóval ma estétől van egy Mi 8-am, remélem annak már boldog tulajdonosa leszek. :-)

Amúgy jó lett volna a POCO, csak 115k-ért nekem ez már nem fér bele. :((

[ Szerkesztve ]

A konfigomat lásd az adatlapomon.

(#2315) lacora5


lacora5
tag

Sziasztok,

az miért van, hogy bootloader nyitást kértem már elég régen, de nem jött róla semmi, jelenleg meg ha a miflash_unlock-ban csatlakoztatom a telefont, ott ahol kéri, nem történik semmi? A driver installálva van, de töröltem bizt. kedvéért és újra telepítettem, app is azt írja, hogy Mi drive installed.

előre is köszi

(#2316) RaZroX válasza mester777 (#2314) üzenetére


RaZroX
addikt

Ha jól tudom, csak online vásárlás esetén érvényes ez a visszavétel dolog.

This is the way

(#2317) w333 válasza RaZroX (#2316) üzenetére


w333
félisten

Online vásárlás estén 14 napos elállás van indok nélkül !

Személyes vásárlásnál 72 óra de csak akkor ha hibás a termék :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2318) Alonso69 válasza lacora5 (#2315) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia.
Itt le van írva pontosan (Mi8 összefoglaló)[kép]
A 72 óra állandó kapcsolat , eszköz keresés """"mobilnettel""" :K wifi nem jó,ez lehet a baj.

Xiaomi 12

(#2319) pergabb


pergabb
senior tag

Sziasztok!

Kérdés... a pocophone f1-re mennyire jellemző ez a fényszivárgás a képszéleken, amiről az eleinte hallottam? Esetleg csak ki kell fogni egy jó darabot, vagy már egyiket sem érinti, esetleg tucatbetegség?

Gábor

(#2320) ZsyfKo válasza pergabb (#2319) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Szerintem elég nagy százalékot érinti, de nem is kell úgy beállítani a dolgot mint mester777. Normális használat mellett észre se veszed ahogy ő is írta szinte csak bizonyos háttér szín és fényerő esetén vehető észre, én amikor megvettem kb az összes kollégám megnézte a telót meg családtagok és senki nem vette észre. Az persze igaz hogy kár hogy ennyi pénzért ilyen hiba van de nem olyan amivel nem lehet együtt élni, bár most van ellen példa.

OnePlus 8T

(#2321) Graphics válasza mester777 (#2314) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor nyomás a Mi 8 topicba :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2322) Graphics válasza pergabb (#2319) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

@pergabb: Előforduló eset, amit mondjuk hétköznap én észre se veszek ,de erősen nézve is max egy fekete háttérnél, ami ugyebár csak egy AMOLED kijelzőnél lenne fekete....

Nézd meg a monitorod, vagy a TV-d... 100-200 ezres TV-knél sincs homogén kijelző.. Csak valahogy az sosem zavar senkit.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2323) PioDVD válasza Graphics (#2322) üzenetére


PioDVD
senior tag

De, tv-nél is sokan nézik a hibákat. Sőt, én is úgy indultam neki, hogy majd jó alaposan vizslatom, aztán az lett belőle, hogy még a pixel-hibát sem kerestem. Bekapcsoltan, úgy ahogy elfogadható a kép, el is felejtettem. Szerintem az a nyugodt élet titka, ha nem vuzslatunk mindent.

Persze, ha olyan a hiba, ami ordít, nem kell keresni, vagy valaki tudja, hogy nemsoká elpasszolja a cuccot, az más történet.

(#2324) Aryon87 válasza pergabb (#2319) üzenetére


Aryon87
félisten

Az enyemen nincs fenyszivargas, legalabbis nem vettem eszre, igy nem kell "bosszankodnom" emiatt.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2325) ZsyfKo válasza PioDVD (#2323) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Az a baj, amit már az elején is tárgyaltunk egyszer, hogy ha ez nem lett volna ennyire felfújva az emberek 90%a észre se venné.

OnePlus 8T

(#2326) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Beléptem a klubba, sziasztok :)

Van valami teendő így az elején? Most frissül éppen valamire. Inkább most romolnék rajta, és az maradna jó ideig, nem akarok belakás után szívni egy újabbal :)

1.hsz hogyhogy nincs? Esetleg az Mi8-é/Mix2S-é ide is jó, hisz kb ugyanaz a HW...

[ Szerkesztve ]

(#2327) Aryon87 válasza CoolBoy323 (#2326) üzenetére


Aryon87
félisten

Udv koztunk.
A Mi8 osszefoglaloja jo nekunk is.
Erdemes developer romra atterni (torol mindent, BL nyitas nem kell hozza), azon megy a gcam es a Pite is megvan ejjeli moddal + 960-as videolassitassal.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2328) CoolBoy323 válasza Aryon87 (#2327) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nekem atomstabil rom kell, az se baj (sőt) ha riktán frissül, vagy sose.
Videózás nem izgat, kamera kicsit...

Root az kellene viszont... BL-t mindjárt kérek engedélyt nyitni, jó ha van ;)

[ Szerkesztve ]

(#2329) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Lineage OS-t még senki nem próbálta? Gondolkodom rajta egy ideje de nem akarom törölni a telót, csak ha jobb mint a miui.

OnePlus 8T

(#2330) PioDVD


PioDVD
senior tag

Dev fejledztőit sd-re kell menteni, vagy jó belső helyre is, előbb teszi fel és telepítés után gyalul?

(#2331) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Százalékos akku kijelzés a friss romban hova lett? Én vagyok vak??

Hongkong régión vagyok, azért lett más kb minden, vagy mert toltam egy FR-t?!

[ Szerkesztve ]

(#2332) Aryon87 válasza CoolBoy323 (#2331) üzenetére


Aryon87
félisten

Beállítások->értesítések és állapotsor és ott lesz középen :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2333) bostone válasza PioDVD (#2323) üzenetére


bostone
addikt

Mindenkinél más a határ, amit el tud viselni.
Én is vittem már vissza készüléket, mert zavart egy "kis" hiba. Kirázott a hideg a gondolattól, hogy letettem egy valag pénzt, de közben gyakorlatilag átvertek, illetve átverve éreztem magam.

A pocophone f1-et alig pár hónapja használom. Az egyik kedvencem, pedig nem kevés flagship fordult meg nálam. És hiába állítják róla, hogy a középkategóriát képviseli, számomra non plus ultra.

(#2334) pkgyerek válasza Robynho (#2308) üzenetére


pkgyerek
csendes tag

Én használok Android Auto-t. Gondod van vele?

[ Szerkesztve ]

(#2335) Graphics válasza bostone (#2333) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egyetértek. Én eddig mindig a középkategóriából vadásztam a Note 1-2-3-4-5-ösöket, talán a 2-es maradt csak ki a használatból.

Viszont az, hogy tovább bírja aksival a Poco, mint a Note 5, az nekem teljesen meglepő volt, és pont emiatt jöttem rá, hogy a csúcsvas fogyasztása kedvezőbb.

Nagyon jó érzés egy ennyire jó ár-értékű eszközt használni, úgy érzem nem feleslegesen kidobott pénz, hanem kiváló munkaeszköz inkább.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2336) CubeDogg


CubeDogg
csendes tag

Sziasztok!

Volt valakinek olyan problémája, hogy egy harmadik féltől származó e-mail kliens nem jeleníti meg az értesítéseket? Az app a Nine, ami egy fizetős app, de minden más telefonon működik. Itt valamiért csak úgy ha feloldom a kijelzőt, akkor szépen hozza az értesítéseket.

A beállítások->telepített alkalmazások->Nine->Értesítések->e-mail (itt külön külön állíthatóak ugye fiókonként az értesítések) és ezen belül hiába kapcsolom be mindet, bizonyos idő után visszaáll az alapértelmezettre, vagyis:

Értesítések jelzése: Be
Lebegő értesítések: Ki
Értesítés a képernyőzáron: Ki
Hang: Ki
Rezgés: Be
Értesítési fény: Ki

A biztonság appban minden ok, az akkumulátornál a korlátozást kikapcsoltam.
Több ötletem nem volt.

Valaki esetleg tapasztalt hasonlót és ha igen akkor hogyan oldotta meg?

Köszönöm!

(#2337) PioDVD válasza CubeDogg (#2336) üzenetére


PioDVD
senior tag

Lehet, hülyeséget beszélek, de mintha valahogy lehetne fixálni alkalmazásokat, hogy ne záródjanak be. (Ezt kérdezném is, hogy is lehet?) Ha fixálod, hátha nem felejti el.

Más:
Valaki nézte már az iránytűt? Nekem úgy tűnik, 15-20 fokot téved. Másnál?

(#2338) kiccipo


kiccipo
csendes tag

Sziasztok!

Gcam-mal kapcsolatban kérdezném, hogy legfrissebb stabil rom-ra melyik verziót érdemes feltenni? Próbálkoztam már több verzióval, de mindegyiknél akad a kép folyamatosan. :(
Tudnátok esetleg linkelni egy működő darabot?

(#2339) Aryon87 válasza kiccipo (#2338) üzenetére


Aryon87
félisten

En innen szedem le mindig a legfrissebbet, nalam nem akad a program

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2340) kiccipo válasza Aryon87 (#2339) üzenetére


kiccipo
csendes tag

Feltettem innen is a legújabbat, de továbbra is fagy. :(
Mi lehet a probléma illetve a megoldás?

(#2341) PowerBuldog válasza kiccipo (#2340) üzenetére


PowerBuldog
veterán

A stabil pitén szaggatott nekem is, a global dev-en viszont megy szépen.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2342) Aryon87 válasza PowerBuldog (#2341) üzenetére


Aryon87
félisten

Hm, akkor ezek szerint nem mindegy milyen rom van a telon. Nekem global Dev van

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2343) Aky válasza kiccipo (#2340) üzenetére


Aky
tag

[link]

Elso hozzaszolast (osszefoglalo) olvasd el a fenti linkren. Global stable eseten vagy nyitsz bootloadert es felteszed a javitast vagy hasznalsz korabbi oreo verziot. De szerintem jobban jarsz ha felteszed a legujabb betat, ott tokeletesen megy. Vagy megvarod esetleg a kovetkezo stablet amibe elvileg mar szerepelni fognak a megfelelo de most meg hianyzo libek.

(#2344) kiccipo válasza Aky (#2343) üzenetére


kiccipo
csendes tag

Köszi a válaszodat, de ez nekem sajnos totál kínai... :) Nem igazán vagyok otthon a teló mókolásában...
Nekem a lehető legegyszerűbb megoldásra lenne szükségem, ami esetlegesen nem jár molyolással. :)

(#2345) Aky válasza kiccipo (#2344) üzenetére


Aky
tag

Ezt a verziót próbáld meg MGC_5.3.015_MI8_V1a.apk
[link]

(#2346) PioDVD válasza kiccipo (#2344) üzenetére


PioDVD
senior tag

A dev felrakása gyerekjáték, a néhány lépést kell megcsinálni (fejlesztői mód bekapcsolás, 2 menüpont (oem... , usb hibakeresés bekapcsolása - Poco-n én máshol találtam, mint a leírásban van), mindenféle (ujjlenyomat, minta, pin) feloldás kikapcsolása, fiókokból kilépés) és megy simán.
A bl-nyitás sem egy nagy kunszt, bár ennél bonyolultabb.

Apropó, nem is tudom, hol kérdeztem: bl-nyitáshoz tényleg mobilneten kell lenni 72 óráig?

(#2347) kiccipo válasza Aky (#2345) üzenetére


kiccipo
csendes tag

Ez úfy tűnik működik. :)
Bár az elején kilépett, amikor fotózni akartam, de most úgy néz ki működik.
Köszi szépen! :)

(#2348) PioDVD válasza Aryon87 (#2339) üzenetére


PioDVD
senior tag

Ezek közül melyik? A h-s, mint hungary? Gondolom, A8-as kell amúgy.

(#2349) Klaymen válasza PioDVD (#2346) üzenetére


Klaymen
tag

Nekem nem kellett. Hozzákapcsoltam a mi fiókhoz, és vártam 72 órát. Közben kártya sem volt benne, és 20 perc kivételével kikapcsolva volt a fiókban.

(#2350) PioDVD válasza Klaymen (#2349) üzenetére


PioDVD
senior tag

Kösz!
A mi 8 formában volt talán, meg a telefon is kiírta (wifi-t kapcsolja ki, mobilnetet be és a telefon is menjen). Nekem a 3 nap menne így karácsonykor, de a 720 óra azért durva lenne (mi 8). :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.