Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Ahogy az első részben írtam, a kiindulás egy játék volt. Ez a rész viszont már teljesen az én agyszüleményem. Volt "előolvasóm" és szerinte ez jobb, mint az első rész, de én rátok bírom a megítélését! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) Chaser válasza Geri Bátyó (#1) üzenetére


Chaser
titán

ha ez valós és egy hölgyemény aluszkálni akarna mellettem "csak úgy" alapon anélkül hogy nem ismertem volna már meg nagyon mélyen ( : , hát hamagyorsan' hozzvágnék egy plüss macit, aluggyá' azzal bazze' ((( :
valahogy nekem nem életszerű, hogy felnőtt emberek aluszkáljanak anélkül, hogy a "kötelezőn" túlestek volna, mert ha egy 5 éves rokon kislány aluszkálni akar velem meg feleségül akarja vetetni magát még azt is megértem, de felnőtt nőnél egyiket sem ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3) Geri Bátyó válasza Chaser (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ez egy kitalált és idealizált sztori, ahol a felek erősen falusiak az összes ehhez tartozó fenntartásokkal és esetleges frusztrációkkal. Ne keress benne valós problémát, vagy megoldást, vagy bármi hasonlót! :N Ez most tényleg csak egy agymenés a részemről, aminek semmi köze a valósághoz!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem bírtam ki, nekiugrottam a történetnek, elolvastam. Sukár, ahogy Lakatosék mondanák. :)

A malom körüli földeket jövőre repcével kéne beültetni, az olyan szép sárga, és még olajat is ki lehet nyerni belőle.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Chaser válasza Geri Bátyó (#3) üzenetére


Chaser
titán

várjámá', úgy tudtam a falusiak még annyira sem húzzák a dolgot mint mink' puhány városiak ((( :
elolvasom majd a többit is, de ez "felzaklatott" :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6) Vakegérke válasza Chaser (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Túlteng benned a hormon. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Chaser válasza Vakegérke (#6) üzenetére


Chaser
titán

bennem? már 5 perccel utána is túlteng :K ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Jó a repce, de az csak 2 év után terem rendesen és bár Gabi örülne neki a méz miatt, inkább búza lesz majd!

(#5) Chaser: Most Pityu stílusban válaszolok: Rosszú látod barátom! Minálunk nem úgy megyen, mint amit a városiak gondúnak, hogy bárki, bárkivel a széna között! Ez csak egy legenda! Persze vót ilyen, meg van is, de nem ez a jellemző! Inkább olyan visszafogottak vagyunk, mert mindenki a szájára vesz. Minket is Marcsával már azelőtt, hogy bármi komoly lett volna! ;)

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#9) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lehetne árpa is, abból sört lehetne készíteni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#9) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Majd beszélek a Bandival, meg a Tibi úrral, mert lehet, hogy tetszik nekik az ötlet, aztán még lehet is belőle valami!

:DDD

szerk: Még a végén valahogy téged is beveszlek a sztoriba Egérke! :D

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#11) Chaser válasza Geri Bátyó (#8) üzenetére


Chaser
titán

mindenki a szájára vesz? ( :
no mi az a cím lelkem uram, hónap' bekötőzök' én arra a faluhelyre , mán' nyithassák' is a szájukat!
( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12) Geri Bátyó válasza Chaser (#11) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Te perverz disznó te! Pfúj! :P

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#13) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez a Te történeted, úgy csűröd, csavarod, ahogy csak akarod. Aztán ha jónak bizonyul az ötletem, sörtől kótyagos lesz a falu népe. :)

Hogy engem miként tudnál "beépíteni" a történetbe, fogalmam sincs, de ha komolyan gondoltad, ám legyen. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#13) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ha csak Pityutól és Tibi úrtól függ, akkor lesz itt még sörparti rendesen! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#15) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kecskez ftw.

Főleg, ha ellős bak fajta.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#16) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Válasz akart lenni:
(#15) Synthwave

Na várjál! Én ehhez a rejtjelkódhoz már túl öreg vagyok! :DDD

Pityu stílusban ugyan ez: Rosseb se érti ezt az izét, a kecském érthetőbben mekeg!

;]

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#17) Urby66


Urby66
aktív tag

Véleményem szerint az első részek voltak a legjobbak, de a mostani sem rossz. Én úgy ereztem kicsit nehezen indul ez az újabb adag, de a végére eléggé jól magára talált.
Azért én hiányolom, hogy Vitézdoktor már nem szereplő...

Egyébként így tovább, írni jó, bár egyre kevesebben olvasnak. :(

(#18) Geri Bátyó válasza Urby66 (#17) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Igazából ez nem is meglepő. Az első bejegyzések még konkrétan csak az ökörködésről szóltak (részemről is), de aztán kellett alapot adni a folytatáshoz és megmagyarázni néhány dolgot, bemutatni a szereplőket, stb. Rengeteg ötletem volt, köztük mellékszálak (Valentin nap, wellness), amiket bele akartam venni, mert később akár fontosak is lehetnek.
Ráadásul az ilyen hosszabb terjedelmű iromány még nekem is új.

(Vitézdoktor a 3. részben meg lesz említve és talán a 4-ben kap megint több szerepet, de psszt. ezt még nem tudhatod! ;] )

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#19) frem1790 válasza Geri Bátyó (#18) üzenetére


frem1790
tag

Zöldkártyát, hogy lehet szerezni Pityuékhoz??

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#20) Geri Bátyó válasza frem1790 (#19) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Jó kérdés! Már én is gondolkodtam, hogy Pityufalvára költöznék! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21) adika4444


adika4444
addikt

Az első és második rész is óriási! Várom a folytatást!

üdv, adika4444

(#22) Vakegérke válasza adika4444 (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezzel nem vagy egyedül. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) Geri Bátyó válasza adika4444 (#21) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Akkor jó hírem van, a 3. rész már egy ideje megjelenésre vár. :K

Örülök, hogy tetszett!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.