Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Tim82 válasza Parci (#150) üzenetére


Tim82
nagyúr

Most ment, elnézést a vaklármáért. Azért volt furcsa az előbb, mert elmaradt az ilyenkor megszokott hibaüzenet, hogy nem tudja betölteni az oldalt, csak nagy fehérség jött be.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#152) vtechun válasza Parci (#102) üzenetére


vtechun
veterán

nem mangos Omnia7-en igy néz ki

(#153) Parci válasza vtechun (#152) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, köszi, tudunk róla. mangóval javul majd automatikusan, mi már nem piszkáljuk ezt a részt.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#154) Blyan


Blyan
félisten

Látom hegesztődik a mobiloldal, mert nem volt elérhető vagy 20 percig. :D :R

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#155) Воланд válasza Blyan (#154) üzenetére


Воланд
titán

Nem csak a mobiloldal nem volt elérhető.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#156) Blyan válasza Воланд (#155) üzenetére


Blyan
félisten

Én is így értettem, csak szarul fogalmaztam. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#157) Воланд válasza Blyan (#156) üzenetére


Воланд
titán

Akkor nem szóltam. :R

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#158) doncortio


doncortio
senior tag

Látom beletettétek a fórumozást :C :R

Amúgy gépen is használni fogom, mert nekem átlátható :B És nincs hirdetés ;]

Írtam egy HSz-t, de nem kaptam választ :(

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#159) Воланд


Воланд
titán

Az itt szóltam hozzá és a kedvencek lista elérhető lesz? :U

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#160) petipetya válasza Воланд (#159) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezt nagy hirtelen úgy oldottam meg, hogy megnyitogattam a kedvencek közül a 2 legfontosabbat, és a http:// után írtam egy m-betűt: http://m.cím

"nincs rá lezsóidő"

(#161) doncortio válasza petipetya (#160) üzenetére


doncortio
senior tag

De az nem plusz adatforgalom?

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#162) sid87


sid87
senior tag

Bocsi ha már valaki betette, de gondoltam ezt jó megosztani:

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#163) petipetya válasza doncortio (#161) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem értem, mire gondolsz?

"nincs rá lezsóidő"

(#164) Parci válasza doncortio (#158) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bocs, de öngyilkosság volna megadni a szerkesztőség koordinátáit publikusan, nem csak te jönnél a segítő csomaggal, hanem öt kitiltott user is örök bosszút állni stb.

hirdetés lesz a mobil verzión is, illetve a teljes funkcionalitás azért ott nem lesz elérhető, hogy mást ne mondjak, a fórumban is csak egy hasáb lesz mindig, pedig ott a két szélső hasáb elég hasznos.

fórum rész még under construction.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#165) Parci válasza sid87 (#162) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

LIKÉ! :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#166) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Na, én most prábltam. A fórumot mentettem a kedvencek közé, az működik is, de akármire (PH, Gampoed..stb) kattintok, errort dob. A fórum működik rendesen, de ennek így nem sok értelme van addig, amíg nem személyre szóló. Nem látom a privijeimet, nem látom az "itt szóltam hozzá" és "kedvencek" részt. Egyébként tetszetős, elég gyors, de így még nagyon hiányos...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#167) doncortio válasza Parci (#164) üzenetére


doncortio
senior tag

Úgy nézek én ki akinek lenne miért bosszút állnia? :DDD (Bár az a pár ban ;] :D Hát így jártatok, én csak jószándékkal utaltam volna egy kis koffeint :N

De azért egy kedvencek menüpont meg az itt szóltam hozzá azért benne lesz a mobil verzióban? Ajánlom, hogy a hirdetés flashalapú legyen, mert azt a telóm nem jeleníti meg ;]

Amúgy a top free-hez én is hozzátettem már négy letöltéssel ;] :D

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#168) sid87 válasza Parci (#164) üzenetére


sid87
senior tag

A szerkesztőség amiről szó van megegyezik a ph és ma tévé stúdió helyszínével?

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#169) canniball válasza DeFranco (#144) üzenetére


canniball
nagyúr

Tedd fel az Opera Mobile-t és kapcsold be a Turbo mittoménmit, kb. ugyanott leszel.

Más.
Olyan funkció lesz-e hogy automatice érzékeli azt hogy mobilról vagyok és ezt a verziót tölti be?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#170) lezso6 válasza canniball (#169) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Persze, hogy lesz.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#171) canniball válasza lezso6 (#170) üzenetére


canniball
nagyúr

Remek! :C

Az is a béta fázisnak köszönhető hogy a PH-ra történő belépésem nem érvényes a m.PH-ra (mármint hogy oda nem léptet be)?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#172) lezso6 válasza canniball (#171) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igen, az is, egészen eddig a pillanatig. :P

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#173) canniball válasza lezso6 (#172) üzenetére


canniball
nagyúr

Ha mindig ilyesmi választ adsz kérdezek még párat és kész is a végleges rendszer. :DDD

Komolyra fordítva: látom alakul ez mint púpos gyerek a prés alatt, kitartás!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#174) doncortio válasza lezso6 (#172) üzenetére


doncortio
senior tag

Én várom az m.ma-t is :K

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#175) adorjant


adorjant
senior tag

WebOS 2.1 alatt (Palm Pré2) is megy szépen,egyedül a többsoros aláírásokkal gyűlik meg a baja :) Mert azoknak a nagy része eltűnik.

(#176) gaben88


gaben88
őstag

WP7, NoDo - A nagy oszlopos elrendelés nagyon rosszul jelenik meg! :(
BB9780 - Egy fokkal jobb, de a négy oszlopos elrendezés itt sem szerencsés... :( A képeken direkt van rajta a hsz-ek száma?

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#177) Воланд válasza gaben88 (#176) üzenetére


Воланд
titán

NoDo-t nem nezik Parciek, Mango alatt nincs semmi megjelenitesi gond az oldallal.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#178) petipetya válasza adorjant (#175) üzenetére


petipetya
nagyúr

A többsoros aláírások android alatt sem mindig látszanak, álló módban kevesebb, míg fekvő módban több látszik de ekkor is levág belőle.

"nincs rá lezsóidő"

(#179) gomsadi#


gomsadi#
tag

Fiuk! Nekem tetszik a mobil oldal, esetleg egy itt szoltam hozza valami lenyilo menuben jo lenne. De ami erdekel, a forumban, hogy lapozok oldalt? Gondolom azert nem talaltam, mert meg nincs, de ilyen lesz?

Have a Lot of Fun!!

(#180) stevve


stevve
nagyúr

Néhány tesztkép Mango-s WP7-en a fórumról. Van hsz, válasz, kép, topiklista. Szerintem jó. Egyetlen hibát látok, hogy az adott téma 1. hsz-e és a menü összeér.

(#181) Parci válasza gomsadi# (#179) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

persze, béta, folyamatosan készül, még ezer dolog nincs. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#182) stevve válasza stevve (#180) üzenetére


stevve
nagyúr

Az aláírások nem látszanak, de én ennek örülök. Felesleges infó a mobil verzióban.

(#183) Parci válasza stevve (#182) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez szándékos.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#184) stevve válasza Parci (#183) üzenetére


stevve
nagyúr

reméltem. :C

(#185) gomsadi# válasza Parci (#181) üzenetére


gomsadi#
tag

:R

Have a Lot of Fun!!

(#186) doncortio válasza Parci (#183) üzenetére


doncortio
senior tag

Hál istennek :K

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#187) Badb0y


Badb0y
addikt

Királyság :R

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#188) Weißturul


Weißturul
senior tag

Kis helyzetjelentés:
-PC-n minden tökéletes (:D)
-A fórumon nem lehet ugrani az oldalak között (a következő 50HSZ-es blokkra és a végére se)
-A keresés még (mindig) nem aktív :(
-A profilok nevére kattintva egy üres oldal jön be (normálban az adatokat, HSZ-ek számát és a többi nyűgöt adja ki)

Egyenlőre ennyi :R

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#189) danih


danih
addikt

Istenes.
Már csak a blogout és PÜ-k jelzése (bár lehet hogy van csak én vagyok vak) hiányzik - de az nagyon :DDD

(#190) Neck válasza Parci (#91) üzenetére


Neck
veterán

Pontosan :)

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#191) lezso6 válasza Neck (#190) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Azért kell nálad scrollozni, mert ősrégi böngésző (~IE6) van a telefonodon, ami nem tudja átméretezni a képeket. Amúgy máshol mindenhol tökéletesen illeszkednek a képek a képernyőhöz. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#192) Neck válasza lezso6 (#191) üzenetére


Neck
veterán

Olvass vissza, a legfrissebb opera mobile van rajta :)

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#193) Neck válasza Neck (#192) üzenetére


Neck
veterán

MOD: A 10-es Operánál dupla szélesek a képek a szöveghasábhoz képest, a 9.7-nél tökéletes, az ősrégi IE alatt pedig csak 1cm-el szélesebb a kép kb.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#194) gomsadi#


gomsadi#
tag

Azert folyamatosan latjatok el a mobil oldalt funkciokkal... A forumban lehet vegre lapozni: en koszonom. Kerdesem ezzel kapcsolatban az lenne, hogy a privat uzeneteknel is tervezitek ezt bevezetni vagy ott toroljek inkabb egy-egy szalban?

Have a Lot of Fun!!

(#195) canniball válasza gomsadi# (#194) üzenetére


canniball
nagyúr

Ez most élesítve van már vagy még nem? Csak mert néha az m. oldalt tölti be a telefon (függetlenül attól hogy az Opera Mobile az User agent: Desktop-ra van állítva) , de általában meg nem azt.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#196) Parci válasza canniball (#195) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hétfőtől éles lesz!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#197) canniball válasza Parci (#196) üzenetére


canniball
nagyúr

No akkor hétfőn majd figyelem, köszi!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#198) petipetya


petipetya
nagyúr

Sziasztok!
Szeretném jelezni, hogy a http://m.mobilarena.hu/temak/kedvencek.html nem jön be, hibát ír. Tegnap este még jó volt.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#199) petipetya válasza petipetya (#198) üzenetére


petipetya
nagyúr

Sztornó, már működik. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#200) bzoley


bzoley
veterán

Nem lehet ezt a mobil nézetet valahogy kikapcsolhatóvá/letilthóvá tenni? Mióta beüzemeltétek, csak a nyűg van vele. Töredékét nem látom a normál oldal információinak, ami mellesleg eddig teljesen megfelelt.
Külön gratuláció annak, akik kitalálta, hogy a teljes verzió gomb a lap aljára kerüljön, így adott esetben sok tíz postot kell végigtekerni, hogy normálisan lássam az oldalt. És ezt megtenni szinte minden második oldalnál nem túl felemelő.

[ Szerkesztve ]

(#201) had423


had423
aktív tag

Ha a fórumról megyek egy [RE:]-s topicra, akkor nem tudom megnézni a cikket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.