Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) BRIKLY válasza SUPREME7 (#3794) üzenetére


BRIKLY
veterán

550/7 :C

(#3802) runner 125 válasza Joci?? (#3797) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szavaztam én is, de ez brutálisan nő. :)

mod.

Áh, ez így fail, annyiszor szavazol ahányszor akarsz. 1 percen belül 125 lett a "maradjon" is, előtte volt kemény 7.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3803) philo válasza ooszi (#3784) üzenetére


philo
tag

Nyilván az írásoddal egyetértek, de, ha nincsen Orbán, akkor is várható lett volna, hogy fizetős lesz. Egyszerűen azért, mert valaki dolgozik vele, a felhasználó pedig pénzt csinál belőle. Ez így van rendjén. Ha vásárolsz nem fizetsz a használatért, ha kereskedsz, teljesen jogos, ha pedig valamit eladsz magánszemélyként, ami más úton nem, vagy nehezebben kelne el, akkor egy 200 Ft-os SMS-t megér. ...vagy nem, ezt majd majd mindenki eldönti saját maga és mehet egy fizetős hirdetési felületre, vagy egy ingyenesre, ami semmit nem fog érni.

Az egyetlen olyan hely, ahol nem csak lámák adnak-vesznek, szerintem jobb kiszolgálást kapsz, mint egy számtech boltban.:)

Orbánnal meg kár foglalkozni, mert ha tetszik, ha nem, ez van. Ha más lenne, azt szidnánk, ez a trend. Én inkább foglalkozom a saját dolgaimmal, amik előrébb visznek, de kár belemenni, mert mindenbe bele lehet kötni, a lényeg nem a kukacoskodáson van.:)

SOHA nem adok el semmit úgy, hogy kereső hirdetésre ajánlom fel! Ha valamim van meghirdetem, akkor is, ha keres valaki, én nem írok rá! Ha pedig feltörik a nevemet, akkor a hardverapro-t meg kell javítani!

(#3804) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Ment egy szavazat!

Védd a fákat, egyél hódot!

(#3805) LaptopSystem válasza runner 125 (#3802) üzenetére

Mindenki a régi mellett voksol ér ez valamit?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#3806) Alg válasza BRIKLY (#3801) üzenetére


Alg
veterán

638/43 - kb. 15 mp-ig nyomkodtam a szavazás gombot a 2. lehetőséggel, szóval erről ennyit ;] :P

Gyk új ablakban nyitja meg az eredményeket, és a régiben addig szavazhatsz abíg bírja az ujjad a kattintgatást

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#3807) kenwood3 válasza Joci?? (#3797) üzenetére


kenwood3
őstag

Annyi baj van vele, hogy annyiszor szavazhatsz ahányszor csak akarsz. Illetve hiába szavazunk úgy is az lesz amit parciék akarnak. Nem fogják kidobni az új aprót, amibe 1 halom pénzt fektettek, azért, mert nekünk nem tetszik.

(#3802) runner 125 valaki ráér és unalmába nyomkodja ;)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#3808) Oposszum válasza BaLee (#3765) üzenetére


Oposszum
tag

Remélem a rendszergazdák is elolvassák ezeket, a PayPal tényleg nagyon jó újítás lenne.
Sajnos itthon nem nagyon foglalkoznak vele, pedig sokat jelentene a csalók ellen...

(#3809) BRIKLY válasza teglasz (#3795) üzenetére


BRIKLY
veterán

ez így nem jó, mert többször is enged szavazni. komolyan kellene csinálni, akkor talán a házigazdák is észrevennék...

(#3810) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Legyen fizetős de nem kell az új... :W

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#3811) runner 125 válasza kenwood3 (#3807) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jaja, közben rájöttem én is. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3812) Atimester válasza ooszi (#3784) üzenetére


Atimester
aktív tag

Észre vettétek, hogy legtöbbször csak újoncok politizálnak.

(Politikába kár belemenni, mert a politikusok többsége csupán jól kommunikáló színész. A háttérben a multik és a pénzintézetek állnak. És mivel kevesen látjuk csak át, sokszor képesek vagyunk ostobaságokat írni.)

Félő, hogy ha valami fizetős lesz, akkor előbb-utóbb a profit lesz a mozgató rugó, és ezt is megveszi egy befektető, mint a Vaterát és a Teszvesz-t, ami további áremelésekhez vezet!!!

Attila

(#3813) Oposszum válasza kenwood3 (#3807) üzenetére


Oposszum
tag

Sajnos erős a gyanúm, hogy így lesz. Ha akarja a nép, ha nem, átállnak. Csak bennem felmerült, hogy ha ez megtörténik, előbb utóbb ez vár a prohardver család többi oldalára is.. az pedig.... hát nem is tudom.... :O

(#3814) teglasz válasza BRIKLY (#3809) üzenetére


teglasz
tag

Valóban! Jó lenne, ha egy IP-ről csak 1x engedné a szavazatot!

teglasz felhasználónak 238 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése a fórumon! ------ Eladó termékeim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/teglasz/index.html

(#3815) Joci?? válasza kenwood3 (#3807) üzenetére


Joci??
senior tag

1.Nem én csináltam a szavazót!!!!
2.Ha nekik az kell hogy szétszéledjen a nép akkor csak hajrá, élvezzék az új oldalt 100júzerrel!

béke :R

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#3816) LaptopSystem válasza teglasz (#3814) üzenetére

Teljesen mindegy úgysem ez a mérvadó rengeteg embernek nem tetszik az új dizájn és most nem a fizetésről beszélünk azt támogatom én is

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#3817) Ranagol_5 válasza Joci?? (#3797) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Nézzétek meg a szavazást, valaki gusztustalan mód manipulálja. 1 perc alatt nem mehetett rá +10% arra, hogy "legyen az új oldal"..

Szerk.: Valamelyik buzeránst írt rá egy scriptet..

[ Szerkesztve ]

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#3818) runner 125 válasza teglasz (#3814) üzenetére


runner 125
nagyúr

Tök mind1, nézd végig a topikot - hányan írták, h "Igen, legyen az új!" Kb. pont az a 7 ember aki az elején szavazott az akkor 300 szavazattal szemben, most meg egy qrván ráérő Troll ráugrott az egérre és jó poénnak tartja, h egy szintre hozza, vagy megfordítsa.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3819) pentium4


pentium4
senior tag

örülök hogy vissza a régi rend, de olvasva az erről szóló irományt és hogy mik lesznek a jövőben, rohadt elszomoritó a helyzet, főleg az hogy a hirdetések nem kerülnek átvitelre, itt azokkal basznak majd ki akiknek több ezer hsz e van a hirdetésbe, tele jó szóval, aka referenciával, igy itt és most eldőlt hogy cumi az egész azoknak akik régebben kezdték, továbbá a feladás időpontja is eltünik igy, és hát valjuk be egy oylan bazárba énse szivesen vásárlok amit 1-2 napja adtak fel, ellentétben ha látom hogy 2007 vagy 2008 óta megy több ezer hsz el, nincs félnivalóm!
köszönjük PH a szivatást!

P4

(#3820) teglasz válasza LaptopSystem (#3816) üzenetére


teglasz
tag

Teljesen 1et értek Veled! A design a gáz nem a fizetés és a pontozási rendszer!

Ranagol_5:

Valaki tényleg szórakozik, és ezerrel nyomkodja az új oldalt!
Már csak 50%-50%, ez így tényleg nem mérvadó! Kár!

[ Szerkesztve ]

teglasz felhasználónak 238 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése a fórumon! ------ Eladó termékeim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/teglasz/index.html

(#3821) kerekfej válasza kerekfej (#3723) üzenetére


kerekfej
addikt

Ötletem

Az apró így nézne ki:

A fizetési oldal ilyesmi lenne:

(#3822) Friczy válasza LaptopSystem (#3788) üzenetére


Friczy
senior tag

A maja naptár decemberben jár le, tehát érthető. :)

(#3823) albert8 válasza Ranagol_5 (#3817) üzenetére


albert8
addikt

Már 3000 szavazat és többen akarják az újat LOL
Ez FAIL :DDD :DDD :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#3824) BRIKLY válasza teglasz (#3820) üzenetére


BRIKLY
veterán

Valaki, aki ért a weboldalakhoz, csinálhatna egy normális szavazást,ahol mindenki csak egyszer szavazhat...

(#3825) gabo9201 válasza kerekfej (#3821) üzenetére


gabo9201
senior tag

Ez nekem tetszik!!!

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#3826) syl5


syl5
őstag

Szavazzatok inkább itt, és mindenki csak egyszer!

Szavazás!

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#3827) Atimester válasza runner 125 (#3818) üzenetére


Atimester
aktív tag

Én "gratulálok" neki. Egy igazi kis gyökér. Ilyenek írnak vírus progikat, és hacker-kednek mások kárára. De ettől teljes a világunk. A sorsunkat meg az arányuk dönti el. És sajnos egyre több van belőlük…

Attila

(#3828) Joci?? válasza runner 125 (#3818) üzenetére


Joci??
senior tag

+1!! :R

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#3829) Alg válasza kerekfej (#3821) üzenetére


Alg
veterán

Ilyet csináltak egy on-line stratégiai játékban, ott napi egyszer játékbeli aranyat kaptál, ha eltöltöttél 2 percet egy szponzor oldalán.

Szerk: a szavazósdival meg leállhatnátok, tekintve hogy mindig, mindenhol a panaszkodó tábor a hangosabb (támogató tábor nincs, mert nem is volt még alkalmunk igazán kipróbálni, a semlegesek meg nem járnak ide panaszkodni) - ez olyan mintha pl az 560Ti topicba kérdeznéd, hogy jobb-e az éppen konkurens AMD kártyánál

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#3830) runner 125 válasza kerekfej (#3821) üzenetére


runner 125
nagyúr

..szerintem korrekt, nekem tetszik.

De, ahogy fentebb is írtam, én külön az adatlapon is jelezném az adás-vételek értékelését, így nem csak a hardveraprón jelenne meg, ha valaki megnyitja a másik (vagy a saját) profilját.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3831) kenwood3 válasza syl5 (#3826) üzenetére


kenwood3
őstag

mekkora már a 2. válasz :DDD
eredményt miért nem lehet látni?

Mi az az ekezet dragasag??

(#3832) LaptopSystem válasza Friczy (#3822) üzenetére

Hat az lehet de ki hisz ebben mèg?màr nem egyszer josoltàk ezt de nem jött be)

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#3833) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Azt hiszem ez a szavazós cucc kicsit pofáraesés lett :DDD

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#3834) föccer válasza kerekfej (#3821) üzenetére


föccer
nagyúr

Ezzel a kattintgatós módszerrel 1 marha nagy baj van. Kb amint bevezetésre kerülni, nem hirdetne senki a PH-n, mert a hirdetési felülete teljesen elértéktelenedne. Mert miért is fizetne a tisztelt hirdető? Hogy legyen 1 csilliónyi vakon rányomott kattintás? A hirdetési felületeket bérlőknek marhára nem az számít, hogy mennyi kattintás jött be az adott oldalról hanem az, hogy mekkora bevétel növekményt tud realizálni az adott hirdetési felület bérléséből.

Az igaz, hogy a beérkező találat a mérvadó jelenleg, de ezzel a módszerrel ezzel tönkre is lehetne ezt a rendszert tenni.

Teljesen felesleges ebben gondolkodni. Ez konkrétan csak ártana a PH bevételeinek, és nem növelné azt.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3835) tajcsi válasza Joci?? (#3779) üzenetére


tajcsi
senior tag

Egy dolog a kinézet....azt viszont nem értem, hogy akik az újra szavaztak, azok valami géniuszcsodagyerekek? Mert akkor elárulhatták volna, hogy hol mit lehetett volna megtalálni...
A színkombináció mint "kinézet" relatív mindenkinek más tetszik. Én azt mondom, kell hagyni egy opciót ilyesmit hogy "régi felület" és "új felület". Szerintem nagy része az embereknek műszaki beállítottságú, aki szereti gyorsan átlátni a dolgokat... :B

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#3836) teglasz válasza syl5 (#3826) üzenetére


teglasz
tag

Ja-ja, és az eredmény? :F

teglasz felhasználónak 238 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése a fórumon! ------ Eladó termékeim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/teglasz/index.html

(#3837) Hunyus


Hunyus
senior tag

Szerintem inkább minden user utaljon X forintot az eddigi munkáért és,hogy maradjon a régi HA :DDD

(#3838) építész


építész
aktív tag

Felfújjátok a dolgot.
Belegondoltál már abba, hogy hogyan regáltad le az élet más területein a változásokat?
Amikor a Pannon GSM arculatot váltot, meg a nevét is lecserélte, akkor hányan hagyták ott ezért?
Amikor a Skála áruházat havonta átrendezték kevesebb lett a vevő?
Átálltál a Windows 7-re vagy maradtál a bevált XP-nél?
Átálltál már az idétlen elrendezésű office 2010-re, vagy még mindig az office97 fut a gépeden?

Akinél a pénz van, diktál, mi meg megszokjuk idővel a változást, a másságot, a kissé buzis arculatot és az élet megy tovább.

bye

(#3839) Joci?? válasza syl5 (#3826) üzenetére


Joci??
senior tag

Ez jó!! Az új fosszínű buzisat :DD :DD :DD

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#3840) syl5 válasza kenwood3 (#3831) üzenetére


syl5
őstag

Mert most nem találtam hirtelen azt az opciót!
Holnap reggel első dolgom lesz megkeresni, illetve posztolni az arányt, de képzelhetitek.

Most: 55 válasz 82-18 % régi - új

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#3841) kerekfej válasza syl5 (#3826) üzenetére


kerekfej
addikt

Valaki rákattint az új képére és véletlenül szavaz. A kép nincs linkesítve!

(#3842) Joci?? válasza építész (#3838) üzenetére


Joci??
senior tag

Átlátható vagy átláthatatlan? látom te még mindig nem érted! nem az újítással van itt a gond!!!

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#3843) teglasz válasza Hunyus (#3837) üzenetére


teglasz
tag

Itt van a zsebemben és már adnám is, csak maradjon
a megszokott és szeretett oldalam! :K
Csak lehet egy olyan megoldást találni ami mindenkinek
megfelel? Én megértem, hogy már egy csomó munka és
pénz lett az újba fektetve, de azért valamit számít talán a
sok felhasználó véleménye is! Ráadásul mi is az oldal javát
és jövőjét szeretnénk, nem csak a tulajdonosok!

teglasz felhasználónak 238 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése a fórumon! ------ Eladó termékeim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/teglasz/index.html

(#3844) runner 125 válasza syl5 (#3840) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ez sem lesz jó.. őszintén, most került be, pár perce.. Kérdem én; hol van az a pár user aki az újra kattintott? Itt kussol, de kerek, érvelt véleményt alkotni már nem mer itt?!

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3845) Alg válasza Joci?? (#3842) üzenetére


Alg
veterán

Nem, a szokatlansággal.
Meg persze sokkal egyszerűbb szarozni, visszaarégit-ezni, mint próbálni ötletekkel segíteni, hogy mi hogyan lehetne jobb.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#3846) PazsitZ válasza runner 125 (#3844) üzenetére


PazsitZ
addikt

Én az újra szavaztam, mer csak. Jóvan!? :)

Egyébként szép a régi se volt szerintem. Funkcionálisan jobb volt, de gondolom még azon is heggesztenek, úgy mint a kód összességén.

- http://pazsitz.hu -

(#3847) Atocha


Atocha
senior tag

Sok 100-adik vagyok a mostani hozzászólásban, de hátha elolvassátok srácok.

Először is csak az nem hibázik, aki heverészik a fotelba. Szóval kitartás, menni fog ez az egész. Jó munkát kívánok. Megértem az okokat, amik miatt ez az egész szükséges, még ha nem is örülök neki! De!

Az alatt a rövid idő alatt amíg ment az új oldal én magam is sok dolog előtt döbbenten álltam, kettőt emelnék ki, ami rettenetes szívfájdalom volt számomra. Egyenlőre nem rinyálnék miattuk, mert nem volt végleges a cucc, de megemlíteném, hogy hátha mégis elolvassa valaki akinek ez szól és talán nem én vagyok az egyetlen aki ezt megjegyzi.

1, én mindig is kicsibe 1 sorba összecsukva használtam a hwaprót, mert így volt átlátható, gyors stb. Az új oldalon 1 hirdetés legalább 3-4 sor volt és átláthatatlanná tette az egész oldalt. Nem is találtam rá lehetőséget, hogy összecsukjam.
2, sok kategóriát nem engedett kinyitni. Lehet ez is egy bug volt? Így a keresés is szinte lehetetlenné vált. Beírtam hogy "DDR2 800" és nem adott ki semmilyen hirdetést. Most hogy fut a régi oldal ez a keresés sok 100-at kidob. És persze ha kiválasztottam a ram kategóriában a DDR2-öt, akkor csak abban keresett és dobott ki eredményeket.
Az új oldal ennek a közelében sem volt.

Mégis lenne egy 3. említeni való. Tudom, hogy írjátok, hogy új dizájn, meg megy az anyázás stb. Nekem nincs bajom magával a kulcsínnyel. Simán csak lassú egy bikaerős gépen is.

Elveszett a gyorsaság/pontosság/átláthatóság. Pont az amiért a hardverapró hardverapró volt, toronymagasan a legjobb a piacon.

Abban reménykedem, hogy ez mind, mind csak bug, átállási hiba és ezt mind javítani fogjátok.

Szóval tisztelettel kérem, hogy ha lehet, egy mód van rá, ezeket a régi oldal mintájára javítsátok. Ha pedig nem jó helyre írtam és valaki veszi a fáradságot, hogy ír nekem egy privátot, "hogy te birka ebbe a topikba írd be és majd elolvassák: LINK", akkor a hálám örökké üldözni fogja!

Thx és sok sikert!

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#3848) kerekfej válasza föccer (#3834) üzenetére


kerekfej
addikt

Az lehet ott kevesebb lenne, de itt meg megnőne lehet. Soha nem tudjátok meg ha nem próbáljátok ki. Például akkor számítva kifizetve ha 15 másodpercet tölt el az adott banner-on levő weboldalon. Azalatt meg tutti belenéz ott is a kínálatba.

De viszont jönnének új hirdetők nagy számban aki fizetnének kevesebbet, de viszont többen lennének így az egyensúly is megmaradhatna.

Ráadásul itt hirdethetnének az átlag PH userek is kisebb banner-ba pár ezer forintért (lenne 30-40 nagy bazáros ott is az egész oldal egy banner hegy lenne) havonta, így a bevétel se maradna és a látogatottság is nőhetne. Több időt töltenének el a felhasználok az oldalakon és ez mindenkinek jó lehetne. Esetleg kialakulhatna valami új ebből is.

Ugyanarra a banner-ra kétszer nem lehet kattintani, elhalványul amit már megnézett az user. Így többen néznék azokat a cégeknek a weboldalait akik nálatok hirdetnek.

Én például ritkán nézem a hirdetéseket, de ez így elkerülhető lenne és nektek pénz állna házhoz. Mivel ez egy új ötlet ilyet nemigen csinált még senki, lehet bejönne nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#3850) Joci?? válasza Alg (#3845) üzenetére


Joci??
senior tag

mi lenne a legjobb? hagyják meg a régi külsőt az újításokkal azaz az új motorral! ennyi, "mindenki" ezt mondja.

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.