Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) TheSaint válasza mghltm (#3644) üzenetére


TheSaint
aktív tag

Remélem nem gondolja senki, hogy ez nettóban majd a HA üzemeltetők zsebében marad...... ez magyarisztán.......
Még ha ezzel az 1000 fős relative kis számmal számolok, társasági formától függően a befizetés min. 40% az állam zsebében landol + még jönnek a járulékos kiadások: számlázás, könyvelő, könyvvizsgáló, etc + ezeknek a járulékai....

(#3652) joshua7


joshua7
veterán

Ésszerű megoldás volt visszaállítani. Ez kellemes meglepetés lett így, estére. :R

Semper Fi

(#3653) Ricardooo válasza BlackPriest (#3649) üzenetére


Ricardooo
tag

szintem sokan!

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#3654) cadeyrn válasza TheSaint (#3651) üzenetére


cadeyrn
aktív tag

... amire rájönnek a hirdetések bevételei, plusz lehetne pl. adsense a megfelelő helyeken.

(#3655) ABnormal


ABnormal
őstag

...pedig olyan egyszerűt kérdeztem...

(#3656) HollyBoni válasza ABnormal (#3655) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nekem a fizetéssel nincs semmi gondom,csak ne az a design legyen ami most volt 1 napig! :DDD Szívesen fizetnék én. :K

(#3657) mobileman


mobileman
aktív tag

Én nem értem azokat, akik sírnak, hogy fizetni kell, hát bésszák meg, mikor itt adják el a szaros cuccokat, közvetített a hardverapró, googleban elsők között mutatja a hirdetett cuccot, hát ne sajnáljanak már egy kis pénzt áldozni erre, básszá meg a sóherkedőket! :D

[ Szerkesztve ]

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#3658) PazsitZ válasza V.Stryker (#3584) üzenetére


PazsitZ
addikt

A Ph lapcsalád már túllépett azon, hogy értékesebb legyen 50db 40 írást/hírdetést megjelentető, mint 1000 1-2 írást/hírdetést megjelentető ember.
Majd idővel születik 40000 új reg és már 400000+ regisztráció lesz.
Hozzáteszem megértem, kemény lehet fenntartani egy lapcsaládot, manapság egyre inkább.

A végéhez:
Legjobb tudomásom szerint:
Nem eladták, hanem pont, hogy megvették, azaz megbízást adtak egy külsős cégnek az oldal ekészítésére. Tehát mivel pénz van benne, nem fogják csak úgy kidoni. Egyébként pedig biztos jó lesz az, csak kicsit rá kell a megbízott cég tökére lépni :D, van miért. (és itt nem a designra és az oldal elrendezésre gondolok)

(#3636) cadeyrn: nginx-el kapcslatosan +1 simán nem statikus tartalomra is :K

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#3659) kenwood3 válasza Ricardooo (#3650) üzenetére


kenwood3
őstag

666 hozzászólásod volt az aprón nem hirdetésed. Jelenleg 300. hirdetésed van fent

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#3660) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Én is nagyon örülök hogy átmenetileg vissza lett állítva a régi oldal. Kár hogy átmenetileg :O de azért reméljük sokáig eltart ez az átmenet :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3661) teglasz válasza mghltm (#3644) üzenetére


teglasz
tag

Egyet értek vele! Szívesen fizetnék éves tagdíjat, csak maradjon
a régi imádott hardveraprónk! Találjatok ki egy mindenki számára
kedvező díjat és az új oldal látványának fényében szerintem az
emberek nagy része szó nélkül fizetne, hogy maradhasson a régi!
+ még egy kis átalakításra is jutna a régi oldalra!
(pontozás, fizetés stb.)

Átmenetileg még pár évig maradhatna a régi! :C :Y

[ Szerkesztve ]

teglasz felhasználónak 238 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése a fórumon! ------ Eladó termékeim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/teglasz/index.html

(#3662) lajosx válasza Ricardooo (#3650) üzenetére


lajosx
őstag

gyorsan lépd át amig a régi h.a van:) am szerintem valszeg te is tolnád az éves 2k :DD

(#3663) TheSaint válasza cadeyrn (#3654) üzenetére


TheSaint
aktív tag

Amiről szépen lecsippen az állambácsi szintén nem keveset + ha még reklámok is ugrálnának a képembe a kedvenc aprós oldalamon, Én biztos tökön bökném magamat, meg még páran....

(#3664) cadeyrn válasza TheSaint (#3663) üzenetére


cadeyrn
aktív tag

szerinted: új felület vagy régi reklámokkal? ;)

(#3665) kungzi válasza Ricardooo (#3645) üzenetére


kungzi
veterán

havi 2k-t már én is meggondolnám :D évi 2k így is évi 200.000.000Ft :D

(#3666) BRIKLY válasza mobileman (#3657) üzenetére


BRIKLY
veterán

nézzél már körül...a régi oldalon mindenki hajlandó lenne fizetni, de az új átláthatatlan izén....:U

(#3667) Saint válasza Parci (#3470) üzenetére


Saint
aktív tag

Nagyon nagyot , nöttetek a szememben, eddig is szimpatizáltam veletek, és a munkátokkal, és sok sikert kivánunk az új és jól müködő Apró újrainditásához, és az hogy a felhasználók véleményét is kikéritek az nagyon üdvőzülendő hozzáállás :)

Gigabyte X99 Gaming 5P, I7 - 5820K- 3,3 GHz, 32GB Corsair 3000, 1080 GTX , Codegen S101, Sata 6 SSD, Popcorn A-500, Asus Transformer Book T100Ta 64GB+500GB, FULL-FULL VIZ Hűtés..

(#3668) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Én akár a havi 1000Huf is kifizetem ha azon múlna :K Igaz nem állok jól anyagilag,de egy-egy üzlet és megvan a havi beugró :U

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#3669) Atimester


Atimester
aktív tag

Most csatlakoztam. Hogy-hogy megy a régi hardverapró? Imáink meghallgatásra találtak, vagy ekkora volt a nyomás az üzemeltetőkön?

Attila

(#3670) Ricardooo válasza kenwood3 (#3659) üzenetére


Ricardooo
tag

igaz fordítva akartam írni:)

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#3671) Creep


Creep
tag

Ez a 2k-s éves szintes dolog elég jó megoldás lenne,de úgy sem lesz bevezetve sajnos.Minden már elvan tervezve.......

[ Szerkesztve ]

Privátra válaszólj.

(#3672) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Jött egy email még reggel,hogy megvették egy cuccomat,ráírtam a tagra és rá sem nézett a hirdetésemre. :DDD

(#3673) banánocska válasza vlcsko82 (#3668) üzenetére


banánocska
aktív tag

Régi oldalon énis simán fizetnék! Még szép! Főleg az értékelő rendszer is bekerülne a régibe akkor meg főleg!

(#3674) TheSaint válasza cadeyrn (#3664) üzenetére


TheSaint
aktív tag

szerintem tudod a választ :)
Kulturáltan is lehetne egyébként a reklámokat alkalmazni, csak én olyan hazai oldalt keveset ismerek....

(#3675) Ricardooo válasza lajosx (#3662) üzenetére


Ricardooo
tag

én tejelek mint a tehén :K
ha addig freddy nem jön értem ma éjjel :C

[ Szerkesztve ]

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#3676) lajosx válasza Creep (#3671) üzenetére


lajosx
őstag

ettöl félek énis,,na de majd lesz valahogy

(#3677) mobileman válasza BRIKLY (#3666) üzenetére


mobileman
aktív tag

Nem is az újra értettem a fizetősdit, hanem a régibe kellene beleintegrálni, és nem egy új szart kilökni a nép elé :D
De azért van, aki a régibe sem hajlandó áldozni..

[ Szerkesztve ]

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#3678) goodboy007


goodboy007
senior tag

Amíg nálam működött (kb. 3 másodpercig), nagyon unszimpatikusnak tűnt az új oldal, puritán, "trendi", amely szavak elsőre eszembe jutottak róla.
Az meg egyből feltűnt, hogy semmiféle szűrőfeltétel nincs, hogy mi szerint listázódjanak ki a hirdetések (vagy lehet csak én nem vettem észre ezen röpke idő alatt).

Amin viszont mindenképp javítani kéne, hogy a régóta halott hirdetések törlésre kerüljenek, mert elég nagy hányadot képviselnek a rengetegben és átláthatatlanná teszik a böngészést, logikus magyarázat pedig nincs rá, hogy a fél éve regisztrált ember feladta a hirdetését, majd azóta be se lépett, mégis ott van a listában.

Mint mindent, az új felületet is meg lehet majd szokni, de személy szerint az egész internet és a népszerűbb oldalak rossz irányba halad(nak), elég csak megnézni az iwiwet, facebookot, gmailt, mindegyik rá akarja erőszakolni az userre a szarságait, a funkcionalitás pedig elveszik a rózsaszín ködös mézesmadzag mögött.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#3679) zed1983 válasza kungzi (#3665) üzenetére


zed1983
őstag

Örülök, hogy átmenetileg a régi HA-t használhatjuk! :R

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#3680) Ricardooo válasza kungzi (#3665) üzenetére


Ricardooo
tag

yes yes :B

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#3681) Imi91


Imi91
aktív tag

Végre újra a régi a hardverapro! ez a megjelenés sokkal át tekinthetőbb mint az új volt:)
Esetleg ezt kellene kiegészíteni egy-két új funkcióval pl a felhasználói értékelések, ami ugyebár eddig is volt, de így csak egyszerűbb lenne, bár nekem a topikba írkálás sem volt gond, de ha egyszerűbb lenne az értékelés sokkal többen értékelnék az adásvételt szerintem:)

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#3682) Creep


Creep
tag

Még ha lenne havi 400ft,az sem eget rengető bőven elég lenne erre arra.
Amin dolgoznak,azt állítják vissza :O :(((

[ Szerkesztve ]

Privátra válaszólj.

(#3683) opeter87


opeter87
senior tag

Éljen, hogy visszajött a régi. Még ha idéglenesen is.

Bár amióta Ph-t olvasok, azóta nem láttam 3500 hozzászólást egy topicban 2 nap alatt. És ez azért jelent valamit.

[ Szerkesztve ]

(#3684) LaptopSystem

király vissza kaptuk a régi Hardveraprot))

Remélem ez igy marad))) :R

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#3685) Picur1992


Picur1992
tag

Igazatok van fizesen mindenki aki akar itt üzletelni!!
De jó lenne már nem a pénz témán lovagolni mert ezt úgy sem mi döntgyūk el lehetne még 1000000 hsz is róla !!!

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#3686) kungzi


kungzi
veterán

A lényeg! Kit kell lefizetni, hogy a régi maradjon ne az új? :DDD

(#3687) TheSaint válasza vlcsko82 (#3668) üzenetére


TheSaint
aktív tag

Értsétek már meg, egy pl. havi 1000 Ft-ból, jó esetben nettó 200-300 maradhat az üzemeltető zsebében......
Sajnos egy ilyen fizetős rendszert nem hiszem, hogy a HA üzemeltetői felvállalna, Én sem tenném....

(#3688) LaptopSystem válasza mobileman (#3677) üzenetére

a régibe szivesen áldozunk :K

nem azzal van a baj!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#3689) zed1983 válasza opeter87 (#3683) üzenetére


zed1983
őstag

Pedig van olyan topic!

És pontosan a hardverapróval van kapcsolatban, ez pedig a : Kivel érdemes üzletelni
itt azt hiszem 2 nap alatt 1700 Hsz. láttam legutóbb

[ Szerkesztve ]

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#3690) Carline


Carline
őstag

A nagynevű rádiók névváltásánál volt ilyen nagy még a felhajtás.

Egy hónap múlva meg a Bözsi Mucsaröcsögéről boldogan beleordította az éterbe, hogy ti vagytok a királyok Klassz/Neo FM. Mindig is titeket hallgattalak. Szuper minden.

Úgyhogy így múlik el a világ dicsősége.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#3691) opeter87 válasza zed1983 (#3689) üzenetére


opeter87
senior tag

Tudom néha néha olvasom, nem vagyok egy nagy ūzletelő, de azért egy 2-es szorzót betehetūnk még így is.

(#3692) BRIKLY válasza mobileman (#3677) üzenetére


BRIKLY
veterán

nyilván van, aki nem fizetne a régiért, de szerintem többen vagyunk,akik nem fizetnek az újért.. de ez senkit nem érdekel úgy látom. kéne szervezni egy gyűjtést,és oda lökni a lét a házigazdáknak, hogy ne vésszen kárba a munkájuk,és hagyják meg a régit...

(#3693) Parci válasza antikomcsi (#3606) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszi, nagyon jól esett, alapvetően gyomorideg van napok óta, azon felül, hogy tényleg két hete torokgyulladásom van, most már tüszős mandulával. asszem a mai nap egy igazi mélypont volt. megyek, megnézem az új sherlockot a feleségemmel. aztán alszom egyet. :)

ami a moderátorokat illeti, nem gondolom, hogy bármiben visszalépés lett volna "a régiekhez" képest, sőt. nagyon is hálás vagyok nekik, amiért nap mint nap pátyolgatják ezt a közösséget. akkor is, ha egyesek szerint nem elég jól. pedig a legjobb tudásuk szerint csinálják, és hát láthatod, hogy amikor kritika van, senki sem finomkodik. én egy-két nap alatt kifeküdtem ebbe, milyen lehet egész évben?

szeressük egymást, gyerekek! :)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3694) WonderCSabo válasza Parci (#3693) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Betegen mész moziba?

;]

[ Szerkesztve ]

(#3695) mobileman válasza Parci (#3693) üzenetére


mobileman
aktív tag

Jobbulást, de azért gondolom, nem kölcsönzőből vagy boltból van az új Sherlock film :D

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#3696) Just486 válasza Picur1992 (#3685) üzenetére


Just486
senior tag

Te inkább egy helyesírási szabályzatra költsed a pénzed, ne a Hardverapróra.

That unconquered country we call the future.

(#3697) Atimester válasza TheSaint (#3687) üzenetére


Atimester
aktív tag

Eddig ingyenes volt, és remekül ment. Ha pár száz Forint lecsapódik egy-egy felhasználóról, éves szinten az is jelenős összeg. Te az üzemeltetőknek kampányolsz? Mennyit fizessünk ezentúl? Egyre magasabb összegek hangoznak el, miközben fogalmunk sincs a háttérről….

Attila

(#3698) zed1983 válasza WonderCSabo (#3694) üzenetére


zed1983
őstag

ez durva :DDD

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#3699) LaptopSystem válasza Parci (#3693) üzenetére

jobbulást :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#3700) mobileman válasza Just486 (#3696) üzenetére


mobileman
aktív tag

Bisszki, megmondták, hogy egy méretes ban- t adnak annak, aki más hejesírásán" lovagol.. :DDD

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.