Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3751) V.Stryker válasza kerekfej (#3723) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekem teccik. :R

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3752) Picur1992 válasza Ricardooo (#3738) üzenetére


Picur1992
tag

Köszi nem tudok helyesen írni mert ....... Nem az én hibámbol van ez így.

Még így is 7-üzletem volt 57-nap alatt!!

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#3753) Joci?? válasza Atimester (#3745) üzenetére


Joci??
senior tag

De ilyen Mo. nincs!!!!! Nincs értelem se logika. Saját tapasztalat a munkáltatom cég felől ami az egyik legnagyobb itt Mo. :O :O

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#3754) Ricardooo válasza :MTC:kandur (#3744) üzenetére


Ricardooo
tag

:))

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#3755) dundipók


dundipók
csendes tag

Otthon, édes otthon!

:DD :DD
Köszönöm: d.pók

u.i: ha már ezen a fekete szerdán így teljesülnek a _nép_ kívánságai, akkor ne álljunk le, tisztelt hölgyeim, uraim! Még több mint egy óránk van a napból! :)) :))

Ha egy kék szám hívása mobilról 44 HUF/perc, akkor mennyibe kerül 15 perc várakozás az ügyintézőre és kinek éri meg?

(#3756) Ricardooo válasza Picur1992 (#3752) üzenetére


Ricardooo
tag

Én nekem nem gond,elsiklok felette. :K
Max ha nem vagy biztos benne nézd meg a neten,hogy írják helyesen!
Nem szégyen,ha megnézed :N

[ Szerkesztve ]

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#3757) Picur1992 válasza :MTC:kandur (#3746) üzenetére


Picur1992
tag

Gondolom :))

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#3758) runner 125 válasza zedeRIP (#3735) üzenetére


runner 125
nagyúr

Teljesen mindegy, ha Vatera stílus lesz, ha nem.

Előre utalva így is, és amúgy is át fognak bszni, ha olyan emberbe botlasz.
..én már őstag és minimum jó pár pozitív értékelés alatt senkinek nem utalok előre, sőt, az olyan user-rel (ha megbízik bennem), elküldtem magamnak előre - már nem egyszer működött, s természetesen utána fillérre pontosan utalom a pénzt.
Annó én pont vaterán jártam meg 100.000 Ft-tal. Aminek a mai napig nincs nyoma, s gyanítom már nem is lesz, pedig több ember is tett feljelentést az eladó ellen, és SEMMI. Ráadásul nem 0 napos újonc volt, hanem 100+, csak pozitív értékeléses.

Úgyhogy a biztos csalásokat gyakorlatilag lehetetlen kiszűrni - maximum ebay-hez hasonló - paypal-es fizetési módszerrel működne.

kerekfej

Igen, valami hasonló mehetne, de én megjeleníttetném Hardveraprótól függetlenül is az adatlapokon az értékeléseket. Természetesen nem a fórumba beírt nicknév alatt, de ha valaki külön megnyitja, akkor látszódjanak az eddig értékeléseinek a kimeneteli.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3760) LaptopSystem válasza philo (#3747) üzenetére

neked egyébként mi a véleményed az oldalról?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#3761) tajcsi


tajcsi
senior tag

Kurwarosszat álmodtam...de felébredtem és minden a régi, még az oldal is. Köszönöm!!!

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#3762) teglasz válasza Joci?? (#3731) üzenetére


teglasz
tag

Egyetértek veled! Napok óta kétségbe vagyok esve,
hogy eltűnik ez is a süllyesztőbe mint olyan sok
minden manapság ami jó és szeretik!
Mit szólnátok, ha mindenki aki a régit és az újításokat
támogatja az az aláírásába beszúrná ezt ni:

Nem kell az új oldal maradjon a régi újításokkal !!!!

Fogjunk össze az oldalért, magunkért és a tulajdonosokért!
Nyugodtan szidjatok, ha hülyeség! :K

teglasz felhasználónak 238 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése a fórumon! ------ Eladó termékeim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/teglasz/index.html

(#3763) WonderCSabo válasza philo (#3747) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ha olyan nagy magyar vagy, tudhatnád, hogy a magyart kis betűvel kell írni, stb...

(#3764) zolee5016


zolee5016
őstag

Szerintem az én hirdetésembe tört bele az új version :DDD Ott is meg a mostani régin is karbantartják!Sorry mindenkitől :B

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#3765) BaLee válasza zedeRIP (#3735) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

A vatera értékelési rendszere egy hulladék. Ezt csak az nem látja aki nem használta huzamosabb ideig vagy szerencséje volt és nem fogott ki egy marhát sem.

Kaptam 3 negatívot, elmondom miért:
1. Először meghirdetett cuccomra jött egy licit de az ürge nem akart fizetni, 1 hónap után meguntam, adtam egy negatívot neki, amire 1 napon belül adott ő is egyet bosszúból, holott előtte 1 hónapig nem is válaszolt semmit
2. Licitált valaki a termékemre, olyan termékre amire (mivel tudtam hogy népszerű lesz) tettem jó pár kiemelést, ami maga belekerült jó pár 100Ft-ba. Majd a vevő kitalálta, hogy neki mégsem kell, mondom akkor legalább a káromat fizesse ki, erre nekiállt fenyegetőzni mindennel, meg fenyegetett, hogy negatívot ad nekem ha én is azt adok neki. Megkapta...
3. Vettem egy terméket, ami újként volt árulva. Megkaptam a cuccot, 2 hét híján egy éves volt azaz a gari épp lejárt róla és egyik funkciója nem is működött. Az eladó hallani sem akart visszavételről, bizonygatta, hogy az jó, én nem értek hozzá és teljes mértékben megfelelt a leírásnak. Mikor már oda jutott, hogy nem is válaszol nekem, ő is kapott egy negatívot, leírva az egész tortúrát, hát tőle is kaptam egyet én is.

Ezeket a példákat azért írtam le, mert aki azt hiszi hogy a vatera értékelési rendszere ér valamit az téved.
Ebayen tudod hogy működik a dolog? Ha te megveszel valamit és paypal-en kifizeted, automatikusan megkapod a pozitív értékelést, mint vevő. Ha nem érkezik meg a termék vagy bármi probléma van vele akkor a paypal ha nem tudsz dűlőre jutni az eladóval vagy nem kapod meg a csomagot szépen visszautalja a pénzed.

Ide kellene eljutnunk végre nekünk is. Nem az előre utalástól elriogatni a népet amikor rengeteg korrekt ember van, akinek simán lehet előre utalni, de egy utánvételes csomaggal ugyanúgy átcseszhetnek és még többet is fizetsz érte.

Ja a végére még annyit, hogy örülök, hogy amíg az új nem szuperál legalább a régi újra működik. Ezért respect... :R

(#3766) philo válasza LaptopSystem (#3760) üzenetére


philo
tag

Az aláírásom tükrözi.:)

Ezen felül pedig, pénzt szeretnének kivenni valamiből, amit nagyon szépen beindítottak, ezért többet akarnak nyújtani annál, hogy stabilan fut az oldal. Felesleges. Aki ott nem fog fizetni, az itt sem fizetne, de, ha már valamit pénzért veszek meg, akkor megválogatom mire költök. Én a régiért fizetnék. Az expressz is pénzbe kerül, szerintem ez a régi rendszer megér havi 10e Ft-ot, nincsen szükség újításra.

Az új oldal kb 1 évre lecsökkentené a forgalmat és ki tudja valaha lenne olyan, mint a jelenlegi, de szerintem nem.

SOHA nem adok el semmit úgy, hogy kereső hirdetésre ajánlom fel! Ha valamim van meghirdetem, akkor is, ha keres valaki, én nem írok rá! Ha pedig feltörik a nevemet, akkor a hardverapro-t meg kell javítani!

(#3767) Picur1992 válasza Ricardooo (#3756) üzenetére


Picur1992
tag

Jogos amit mondasz de jelenleg mobilon vagyok fent és így nem olyan kőnyű

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#3768) BRIKLY válasza Picur1992 (#3740) üzenetére


BRIKLY
veterán

használj googe chrome-ot. aláhúzza ha hibázol.

(#3769) philo válasza WonderCSabo (#3763) üzenetére


philo
tag

Ha olyan okos vagy, tudhatnád, hogy kár kukacoskodni! Nem írtam, hogy nagy MAGYAR vagyok, egyszerűen nem bírom, ha valaki felelőst keres a saját butaságáért.

SOHA nem adok el semmit úgy, hogy kereső hirdetésre ajánlom fel! Ha valamim van meghirdetem, akkor is, ha keres valaki, én nem írok rá! Ha pedig feltörik a nevemet, akkor a hardverapro-t meg kell javítani!

(#3770) LaptopSystem válasza philo (#3766) üzenetére

egyetértek!Én is a régit preferálom :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#3771) philo válasza LaptopSystem (#3770) üzenetére


philo
tag

És rajtunk kívül a felhasználók 98%-a:)

SOHA nem adok el semmit úgy, hogy kereső hirdetésre ajánlom fel! Ha valamim van meghirdetem, akkor is, ha keres valaki, én nem írok rá! Ha pedig feltörik a nevemet, akkor a hardverapro-t meg kell javítani!

(#3772) Atimester válasza runner 125 (#3758) üzenetére


Atimester
aktív tag

Régi tagokkal eddig nekem sem volt gondom! Én is utaltam előre, és nekem is küldtek pénzt és csomagot is előre. Még én éreztem magam kellemetlenül, és igyekeztem minél előbb postázni, illetve fizetni.
Persze lehetne az oldalon növelni a biztonságot, a tagok megszűrésével, de szerintem itt inkább a profit lehetősége motiválta a változást.

Attila

(#3773) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

Helyes döntés volt, köszönjük.

(#3774) Alg


Alg
veterán

Egyébként nem annyira sz@r az új, mint amennyire itt sokan írják (csorda-effektus ugyebár) csak még nagyon nincs kész...

Volt egy kis éles teszt, most vissza a tervezőasztalhoz - a fikázók lenyugodnak hogy visszakapták a régit, és lehet nyugodtan hegeszteni a hibákat.

Bugokat kijavítják, kap egy kis vizuális tuningot (kontrasztosabb megjelenés, keretek, stb.), néhány hét pofozgatás az építő jellegű kritikák alapján és jó lesz ez. Én bízok benne hogy a srácok nem engednek ki félkész munkát élesbe. (Nem lenne meglepő ha komoly leb@szások történtek volna PH -> fejlesztő irányban).

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#3775) Ricardooo válasza BRIKLY (#3768) üzenetére


Ricardooo
tag

:K

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#3776) LaptopSystem válasza philo (#3771) üzenetére

hát ezaz remélem ez már elég nyomos ok,hogy vissza álljon a régi rendszer!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#3777) KrAt válasza Alg (#3774) üzenetére


KrAt
veterán

Ennyi, ez a helyes meglátás :) És a tervek szerint így is fog zajlani :)

(#3778) philo válasza Alg (#3774) üzenetére


philo
tag

Az igazság az, hogy szerintem nem vagyok egyedül vele, hogy a technikai részéhez nem értek. Ami nem tetszett, hogy annyira szeretett volna modern, divatos lenni, hogy az elcseszte az egészet. Ha a design átalakul úgy, hogy szerkezetileg minden a helyén van, akkor nem lenne "hiszti"!

Jogunk így sincsen hozzá, mert ingyen van, de, ha az fizetős lesz, hatalmas bukás lesz belőle!

SOHA nem adok el semmit úgy, hogy kereső hirdetésre ajánlom fel! Ha valamim van meghirdetem, akkor is, ha keres valaki, én nem írok rá! Ha pedig feltörik a nevemet, akkor a hardverapro-t meg kell javítani!

(#3779) Joci??


Joci??
senior tag

Szavazás 2012 :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#3780) philo válasza Joci?? (#3779) üzenetére


philo
tag

Ez mekkora már?:D Azt hittem arról szavazunk legyen-e világvége, vagy maradjon el.:D

SOHA nem adok el semmit úgy, hogy kereső hirdetésre ajánlom fel! Ha valamim van meghirdetem, akkor is, ha keres valaki, én nem írok rá! Ha pedig feltörik a nevemet, akkor a hardverapro-t meg kell javítani!

(#3781) xxman


xxman
senior tag

Most amúgy mi ez a fizetős téma? :Y :F

I just wanna have some fun.

(#3782) kenwood3 válasza Joci?? (#3779) üzenetére


kenwood3
őstag

:DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#3783) teglasz válasza philo (#3780) üzenetére


teglasz
tag

Pedig arról szavazunk! :C :Y

teglasz felhasználónak 238 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése a fórumon! ------ Eladó termékeim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/teglasz/index.html

(#3785) WonderCSabo válasza xxman (#3781) üzenetére


WonderCSabo
félisten

(#3786) Joci?? válasza philo (#3780) üzenetére


Joci??
senior tag

Ez szerintem jelen esetben érdekesebb mint az! ;]

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#3787) Alg válasza philo (#3778) üzenetére


Alg
veterán

Éppen ezért nem lesz az elején fizetős (gondolom).
Ha már letisztult, bogármentesítve lett, akkor mehet a fizetős rész. (Aminek még a pontos paraméterei sincsenek meg, anélkül meg felesleges róla beszélni)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#3788) LaptopSystem válasza philo (#3780) üzenetére

világ vége elmarad :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#3789) Joci?? válasza teglasz (#3783) üzenetére


Joci??
senior tag

+1 :DDD

alfa156:
Jaja lefújták!! :C

[ Szerkesztve ]

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#3790) mory4ever


mory4ever
csendes tag

maradhatna a régi, ez egyszerü volt megszokott és átlátható.... az új mikor megláttam hát köszönöm szépen megfordult h én többet fel nem lépek. így tökéletes ahogy van, remélem marad a régi "design". peace :R

(#3791) Ghard válasza BaLee (#3765) üzenetére


Ghard
őstag

Szerintem sokat elmond róluk az, hogy egy magánember zsebéből (aki lehet eladna valamit fél évente egyszer) képes pár ezer vagy tíz ezer forintos hirdetés után is minimum 6%ot kivenni.

(#3792) ooszi válasza ooszi (#3784) üzenetére


ooszi
senior tag

A mai nap fojaman egy vilag omlott ossze bennem, az egyetlen kedvenc oldalamat atalakitjak.

BY ooszi

(#3793) Atimester válasza Joci?? (#3779) üzenetére


Atimester
aktív tag

Ügyes ötlet! :C

Attila

(#3794) SUPREME7


SUPREME7
őstag

7perc alatt ~300 szavazat? :D forró a téma :D

(#3795) teglasz válasza Joci?? (#3779) üzenetére


teglasz
tag

Szerintem is jó 5let! :R
Szóval szavazzatok!

supreme7:

Már 400 felé jár! :C

[ Szerkesztve ]

teglasz felhasználónak 238 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése a fórumon! ------ Eladó termékeim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/teglasz/index.html

(#3796) Picur1992


Picur1992
tag

Nem kel a modernizáció maradjon a régi!!
Maradjon
Maradjon
Maradjon

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#3797) Joci?? válasza Atimester (#3793) üzenetére


Joci??
senior tag

Köszi én csak "megosztottam" nem tom ki fejlesztette így hirtelen de tényleg jó!

Hajráá szavazz amig még nem késő!!! :P :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#3798) ooszi válasza teglasz (#3795) üzenetére


ooszi
senior tag

Szavaztam.

BY ooszi

(#3799) Picur1992 válasza teglasz (#3795) üzenetére


Picur1992
tag

Megvolt:))

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#3800) Friczy válasza Carline (#3690) üzenetére


Friczy
senior tag

Hogyne, mert a nagynevű rádiók visszahozták a régi műsorvezetőket és a régi műsorokat (legalábbis a reggeli műsort). Szóval jó az analógia: ha nincs drasztikus változás, akkor a népek megszokják. De a mostani átállás túl drasztikus volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.