Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Nem kell az újon dolgozni mert egy rakás.... Maradjon a régi, azt mókoljátok ne ezt a hulladék újat...

(#3502) szaszabee


szaszabee
aktív tag

Nekem 2 napja karbantartás ir ki Be sem jön az oldal Egyébként nem az átállással van gond ez ezzel jár Olyan 10 percet tudtam használni az új Ha de katasztrófa Átláthatatlan az egész Mit tettetek ezzel a jó oldallal :W Ha ez ilyen marad nem fogtok rekordokat döntögetni felhasználók terén :(((

(#3503) Titagyerek


Titagyerek
csendes tag

bonthatjuk a pezsgőt :DD

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#3504) Picur1992


Picur1992
tag

A privátoknál nem lehetne megoldást találni arra hogy jeleze ha jött valami mint régen??

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#3505) Varoz válasza Parci (#3470) üzenetére


Varoz
őstag

Na, eddig született vagy 1000 fújolós hsz. Ha ez után születni fog 1000 éljenzős akkor maradhat a régi, de fizetős rendszerrel?

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#3508) Gyufaaa válasza Parci (#3496) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Legyen a Hardverapró az úttörő!

(#3509) LGabor001 válasza Parci (#3496) üzenetére


LGabor001
tag

De általába van mód a régi designt is használni.
Szerintem sokak vannak amellett, hogy a régi design legyen fizetős...
Igaz sok munka és pénz oda vész, de meg kell próbálni eladni :D erről szól az oldalatok lehet valaki létrehozna egy hasonló oldalt és megveszi.

(#3510) mghltm válasza Parci (#3470) üzenetére


mghltm
addikt

az ev legjobb bejegyzese ;)

[ Szerkesztve ]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#3511) BlackPriest


BlackPriest
őstag

kínkserevesen felvettem az új "megfigyelt" hirdetéseket az újba, a régiből meg töröltem. failed :D

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#3512) Oposszum válasza Parci (#3470) üzenetére


Oposszum
tag

Köszönjük a korrekt tájékoztatást.
Úgy gondolom, hogy az alapvető probléma nem azzal van, hogy bizonyos feltételek mellett
ezután fizetni kell a hirdetésért, hanem hogy ezt ezzel az új arculattal együtt közöltétek, illetve ezután kerül bevezetésre.
Hiszen ahogy Ti is írtátok éppen elég negatív visszhang lehet egy új profil bevezetése során, de így meg aztán pláne. Nem kellett volna új oldalt csinálni, csak simán közölni az emberekkel, hogy ilyen és ilyen feltételekkel lehet tovább hirdetni.
Értem én hogy, szerettetek volna adni is valamit azért amit kértek, de jelen esetben ez nem volt jó ötlet.
Nekem sem tetszik az új HP. Átláthatatlan, nem Prohardveres! Ez vele a legnagyobb gond.
Ha egy új piaci versenyző lépett volna be ezzel a felülettel, szépen lassan elfogadták volna az oda reggelt felhasználók mert az olyan és kész, de a prohardver felülete tekintélyes múlttal rendelkezik... kérjük vissza... ;) :R

(#3513) Dominó85 válasza mghltm (#3510) üzenetére


Dominó85
veterán

Csupán 3500 komment kellett hozzá... :U

* Péter - 06302461862 *

(#3514) akoska23 válasza Parci (#3496) üzenetére


akoska23
aktív tag

Ez már tegnap is volt téma de én mondok egy napi több 100 000 látogatottságút: marktplaats.nl igaz hogy nem magyar de élég sokáig üzletelgettem ott többé kevésbé ingyenes és szavazást tartottak.De ugye tőlünk nyugatabbra más a helyzet............

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#3515) mghltm válasza Dominó85 (#3513) üzenetére


mghltm
addikt

de megerte, en mar latom a regit ( egy konnycseppet elmorzsoltam )

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#3516) LGabor001 válasza Oposszum (#3512) üzenetére


LGabor001
tag

Ha belegondoltok így fogadtuk volna a régi oldalon azt a hírt, hogy fizetős lenne, szidásokkal......
Így, hogy egy rossz oldalt kapunk ami nem tetszik és fizetős mindenki a régi oldalt választja fizetősen :D

(#3517) prmcsk válasza Parci (#3470) üzenetére


prmcsk
addikt

Legalább kiderült számomra, hogy emberek vagytok, tévedtetek és beláttátok.
Ez a belátás az, ami emberré tesz benneteket és nem a lesz@rom effektus, amit itt közülletek is megejtettek.

Pár észrevétel.

1.) Ezt a habos-babos csicsát felejtsétek el, ide nem ovisok járnak.

2.) A háttereket úgy intézzétek, hogy ne meneküljön el senki, 10 perc olvasás után, mondjuk a szemészetre és részemről lesz@rom, hogy mi a trendi.

3.) A régi motor átláthatósága és funkciói tökéletesek, azon csinosítsatok, ha már újítási kényszeretek van. Ne akarjátok a halat úszni tanítani, mert alapból tud.

4.) Úgy soha ne cseréljetek le semmit, hogy nem győződtetek meg az azt felváltó rendszer működéséről és hasznosságáról.

Mondjam még ?

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#3518) runner 125 válasza Dominó85 (#3513) üzenetére


runner 125
nagyúr

Azt tedd hozzá, h 2 nap alatt. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3519) runner 125 válasza Dominó85 (#3513) üzenetére


runner 125
nagyúr

Azt tedd hozzá, h 2 nap alatt. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3520) ]Phobos[ válasza Parci (#3496) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Én a lapcsaládot félig információs, félig közösségi oldalnak tekintettem, de ha te azt mondod, tévedtem, felesleges lelkizni az új bejelentésben, hogy ti mindig odafigyeltek a közösségre. Most közösség van, vagy fizető végfelhasználó? Amúgy felőlem a PH! is lehet mondjuk sms-es fizetős oldal, pár 100 Ft-ot kiperkálnék havonta, ha azon múlna a portál működése.

Amúgy van kb. 10 oldal amit látogatok, nem tudok linkelni. De a fentebb leírt véleményemet fent tartom.

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#3521) Ricardooo válasza Dominó85 (#3513) üzenetére


Ricardooo
tag

de megérte:)
én ha kell fizetek,csak ne legyen megint a retina égetős oldal :DD

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#3522) cashback


cashback
őstag

:C :R

A fizetéssel nem volt gond... vagyis, ha a régi alap szolgáltatásokon felül valaki még akar UP-ot, kiakarja emelni, 1hétig akarja a címlapon látni a hirdetését... etc... Az fizesse meg.

Sztem még az is reális, ha havi 10-15hirdetésre van korlátozva mindenki (esetleg kevesebbet is túlélnek az emberek). Így havonta hosszabbítható, nem veszik el az "értékes" sok hsz-es hirdetés.

A régi és az új design-t kell összevasalni, hogy mindenki elégedett lehessen, legalább egy kis részben.

A legtisztább a régi motorra ráültetni az új design-t. Csicsásabb gombok, több szín (ha már ez a trendi)... viszont lehessen állítani. (Windows effekt... van memória zabáló csicsa, de ki is kapcsolható :U )

Minden tiszteletem a fejlesztőké és hajrá. Várjuk a következő próbálkozást. :R

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#3523) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Tisztelt Parci!

Köszönjük! Ez is jobb megoldás, mint a semmi. Szeretném javasolni, hogy ha a régi visszaállt, utána igyatok egy sört és aludjátok ki magatokat. Addig itt is lehiggadnak a kedélyek és mindenki tisztább fejjel fog hozzáállni a dologhoz. :)

Én addig is mindjárt megfogalmazom ide a saját meglátásomat, hátha számba veszitek. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3524) Ricardooo


Ricardooo
tag

fel is csaptam a hirdetést :C

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#3525) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Néda,mi ez a retro hardverapro? Remélem ígymarad. :DDD

(#3526) Ricardooo válasza V.Stryker (#3523) üzenetére


Ricardooo
tag

"lehiggadnak a kedélyek"

3ik világháború szindróma :K

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#3527) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

:R :C :C :C :C :R Egy isten! :C

(#3528) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Mikorra lesz visszaállítva a régi?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#3529) Ricardooo válasza Mr.Grincs (#3528) üzenetére


Ricardooo
tag

nállam már megy pl,hirdetek matatok stb.. :C

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#3530) fako


fako
csendes tag

Szerintem is ultra gáz lett az új site. A dizájn egyáltalán nem segít, hogy bármit is megtaláljunk az oldalon. Az egyes részek teljesen összefolynak.
Emellet szerintem nagyon távol áll az oldalt látogató emberek izlésétől.
Azt sem értem, hogy lehet ilyen bugosan, félkészen élesbe tenni egy ilyen látogatott oldal új verzióját.

Pont tegnap találkoztam egy másik site új dizájnjával, és ott meg voltam lepődve mennyivel jobb lett mint a régi. Ráadásul hiba is csak elvétve volt benne. Ez a bizonyíték, hogy lehet jól is csinálni.

Miközben ezt írtam, visszakerült a régi dizájn! Remélem így is marad.

(#3531) hackeeeee válasza barca4ever (#3491) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Minnya' jobb.

Véleményem szubjektív...

(#3532) Tommi000001


Tommi000001
aktív tag

Csak hogy megnyugodjak,,más sem tud belépni a saját accjába?

:R

"A Föld,a Naprendszer elmegyógyintézete...."

(#3533) borkarico válasza Mr.Grincs (#3528) üzenetére


borkarico
aktív tag

Retro Hardver Apró on AIR :)

Powered by iPhone 14 Pro Max

(#3534) SUPREME7


SUPREME7
őstag

juhúú :) :R

(#3535) Jakesz válasza Tommi000001 (#3532) üzenetére


Jakesz
őstag

Én be tudok.

(#3536) csigafiu válasza borkarico (#3533) üzenetére


csigafiu
csendes tag

:C :C :C :Y

(#3537) Janoska26 válasza Parci (#3470) üzenetére


Janoska26
addikt

:R

(#3538) Tompo92


Tompo92
senior tag

Végre!! :C :C

(#3539) Norb3rto válasza Parci (#3470) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Nagyon nagy köszönet :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#3540) Tommi000001 válasza Tommi000001 (#3532) üzenetére


Tommi000001
aktív tag

Most töröltem a sötiket,de nekem még mindig az uj PH van ....

"A Föld,a Naprendszer elmegyógyintézete...."

(#3541) HollyBoni válasza Tommi000001 (#3532) üzenetére


HollyBoni
veterán

Engem ma egész nap nem engedett be semmelyik ph oldal,most lett jó.

(#3542) dredbiro


dredbiro
senior tag

Jó lenne,ha maradna a régi HA :)

Good hunting,STALKER !

(#3543) Tom77


Tom77
csendes tag

Tisztelt adminok!
Ne basztassátok tovább az oldalt!
Maradjon a régi formában ;)
Köszönöm :R
Tom

"FUCK YOU CHELIOS! FUCK YOU CHELI fucking OS!"

(#3544) Creep


Creep
tag

Mindenki nevében nagyon szépen köszönjük a HA újjáélesztését. :R :R
És ez maradjon is így jó pár"ezer"évig :R :D

Privátra válaszólj.

(#3545) Picur1992


Picur1992
tag

A régi hardveraprom van mindenkinél vagy csak nálam??

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#3546) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Hatalmas köszönet! Végre!!!

[ Szerkesztve ]

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#3547) laci laci


laci laci
addikt

Köszönöm HA.Ha kell,hogy fizetős legyen akkor azt kell valahogy megoldani. :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3548) dredbiro válasza Picur1992 (#3545) üzenetére


dredbiro
senior tag

nálam is a régi :C :DD

Good hunting,STALKER !

(#3549) cashback válasza Picur1992 (#3545) üzenetére


cashback
őstag

Nálam még az új.

\Windows\System32\drivers\etc\hosts -ból kellett kivenni a már korábban beillesztett sort és vissza állt. :B

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#3550) Picur1992 válasza dredbiro (#3548) üzenetére


Picur1992
tag

Ez igy is marad vagy csak Ideiglenes megint??

Nagyon jó hogy megint nincsenek meg a privátok amiket irtam az új hardverapron jó lenne ha el lenne döntve hogy most mi is legyen az oldal sorsa mert ez sem jó igy szerintem

[ Szerkesztve ]

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.