Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) m3tr0 válasza hackeeeee (#3194) üzenetére


m3tr0
senior tag

Nézd, szerintem jó páran leírták már ,hogy nekik mi bajuk az új hardverapróval. Persze látom én is,hogy sokan csak azt írják "szar" "fos" stb.
Ezt az átállást nem így kellett volna intézni. Főleg,hogy ebben az állapotban ez nem átállás hanem kiszúrás. Nekem nem az a a bajom, hogy nem tetszik hanem az,hogy nem találom azt amit keresek, továbbá nem úgy látom a hirdetéseket ahogy eddig, se nem átlátható se nem rendezhető...stb. Nem sorolom.

Ja igen, ezt írtam feljebb is, nem ez lesz az, nem kívánságműsor. Ha nem lesznek változások a mostani "remek" HA-n, akkor felhasználó sem lesz. Továbbá attól,hogy neked tetszik vagy te éppen tudod használni amit akarsz, attól még k*rva sok embernek meg egyáltalán nem vagy nem tudja úgy használni ahogy megszokta.

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#3202) werszomjas válasza WonderCSabo (#3195) üzenetére


werszomjas
őstag

Sok újdonság nincs, kár olvasni és írni is.

Én ma kicsit felbosszantottam magam, hogy szétdobálta a hirdetés szövegét az új HA, tele pakolta mindenféle HTML jellel, akkor úgy döntöttem várok 1 hetet, hadd dolgozzanak rajta.

Kár bosszantani magad.

Azért remélem ha nagyon lassan áll helyre a rendszer, az ingyenes időszak is meg lesz hosszabbítva, mert jelenleg használhatatlan így sokra nem megyünk azzal hogy ingyenes.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#3203) dh66e válasza WonderCSabo (#3195) üzenetére


dh66e
veterán

Az NSO-n szokott ez előfordulni főleg ha kikap a foci válogatott rossz teljesítmény mellett

(#3204) Gyufaaa válasza runner 125 (#3197) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Jah. Privi üzenet így elég macerás. :U

(#3205) Tibiajax válasza noorbertt (#3143) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az aprón csak...
rakás szar.
egyelőre..

(#3206) Bagira01 válasza WonderCSabo (#3195) üzenetére


Bagira01
veterán

Csak minek? Nagy többség szerint nem lett jó. A fórum alapján úgy se fog most semmi történni, hibajavítás/bugreport gondolom közbe folyik. Inkább csak azért van ennyi hsz, hogy mindenki hangot adjon az elégedetlenségének :DDD

(#3200) szab.tam: Biztos hallották, h bedőlt a HA...

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#3207) Jakesz válasza hackeeeee (#3194) üzenetére


Jakesz
őstag

"Lenne, de nem lesz, el kéne fogadni. Ha tetszik, ha nem."

Fő a felhasználók valamibe vétele. Végül is nem általuk kap nyereséget az oldal üzemeltetői, már ha ezért a tákolmányért tudnak profitot szerezni.

(#3208) Varoz válasza hackeeeee (#3194) üzenetére


Varoz
őstag

Tehát igazam van és a régi lenne jó.
Nem tetszik és nem is fogom elfogadni. Nem fogok az új apróba benézni az fix és ezzel szerintem sokan így lesznek.
Egy ideig voltam kereskedő. Ott az eladónak kell alkalmazkodni a vevőhöz, különben csődbe megy. Itt meg azt akarják, hogy a vevő alkalmazkodjon.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#3209) XaraX válasza Parci (#3006) üzenetére


XaraX
addikt

"a design nyilván nem tetszhet mindenkinek"
Van itt valaki, aki azt írta volna, hogy neki tetszik? :U

(#3210) sonique


sonique
őstag

azért az gusztustalan hogy a nagy semmiért valo fizetésnél

MINT UP vásárlás
nem lehet a 3 fizetési modszer ugyan azon az áron

miért kell büntetni ha paypallal fizet valaki ?
be kell válalni a költésgeket
ha már semmire kértek pénzt ...

gusztustalan egy oldal lesz ez ...

(#3211) Ricardooo


Ricardooo
tag

A régi "HA" visszasírom,nem fogok már itt hirdetni szerintem,semmi értelme,a régi "HA"-n ha felraktam egy hirdetést 4 perc múlva jöttek a privik hsz-ek.
Ehhez képest most néma csend.
Pedig nem kevés üzletet bonyolítottam le,sok embernek örömet okozva,korrekt termékkel,és korrekt árral....
Visszafele is működött ez,sokan örömet szereztek nekem(köztük egy hölgy is orálisan:) de ez más tészta :D ),jó dolgokat jó áron vettem...
Én már temetem sajnos az új "HA"...

marad az apród és társai ...

[ Szerkesztve ]

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#3213) Winner_hun válasza XaraX (#3209) üzenetére


Winner_hun
félisten

Van

Amúgy ahogy elnézem a buborékos háttér eltűnt.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3214) Ranagol_5 válasza XaraX (#3209) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Volt egy-két fizetett statiszta. :D

(#3212) Kalandor: Meg gondolom közületek mindenki. Ha nem tudnám, hogy nem vagytok nyeretlen 10évesek, akkor megérteném. De így..

[ Szerkesztve ]

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#3215) beefjeez válasza XaraX (#3209) üzenetére


beefjeez
senior tag

Egy emberre emlékszem talán, ő még fent lehet myvipen. :K

(#3216) Motion_Blur válasza WonderCSabo (#3195) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Kicsit már kezd unalmas lenni, főleg hogy a legtöbb hsz csak egy ténymegállapítást közöl mindenféle hasznos információtartalom nélkül.

És ez még meddig el fog tartani... sokan azt gondolják hogy 1-2 nap alatt rendbe lehet kapni az oldalt de szerintem minimum 1, de inkább 2 hét a bugmentesítés.

Komolyan mondom, én már sajnálom Parciékat azért amit itt kapnak, és respect nekik hogy nem húzzák fel magukat és nem törlik a fél topikot + osztják a bannokat. Mert lehetne...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3217) frail0007 válasza Kalandor (#3186) üzenetére


frail0007
újonc

KALANDOR !

Titeket(is) nagyon PALIRA vettek. Sajnos

(#3218) kenwood3 válasza XaraX (#3209) üzenetére


kenwood3
őstag

Nem sok, de van 1 pár :K

(#3216) Motion_Blur pihennek már 1 páran :K

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#3219) tajcsi válasza Lenry (#17) üzenetére


tajcsi
senior tag

Kár, hogy ezzel a fizetős rendszerrel majd sok hirdetés elfog tűnni. Mert mivan akkor, ha vettem valamit, aztán pl nem tetszik...akk fizessek érte, hogy feltegyem a hirdetést? Nem semmi...

Más.
Lehet beállítani, hogy a lap úgy nézzen ki mint régen? Én akárhányszor belépek majd keresgélek a hirdetések között, észreveszem, hogy a felhasználónévnél nem ír semmit, jelszómező üresen áll...szóval mintha be sem léptem volna. Aztán mozillaval kikeresem history-ból az egyik fórumt ahova írtam az meg még régi felületen van..lehet lemaradtam valamiről, de nem találok semmit én ebbe az új kinézetbe beleszédülök...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#3220) Norb3rto válasza XaraX (#3209) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Elszállt árakkal lesz gond :U

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#3221) adi mester


adi mester
tag

Egy BUG, nem tudom volt-e már:

A bekarikázott részen ott van egy oké gomb, de nem látszik...

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#3222) Creep


Creep
tag

Ez egy jó kérdés lesz.
Ha az apósok fele elmegy,vagy a 75%.Akkor ki fogja finanszírozni az egészet?
Főleg mivel fizetős lett.Gondoljatok bele.......
A fejlesztők nem adnak a felhasználok véleményére,akkor nem várhatják el azt.Hogy mindenki marad és kussol.Egyszerűen mindenki elégedetlen azzal amit kaptak.
De ha február elejéig sikerül minden hibát kijavítani,de akkor sem fog tetszeni a 90%-nak az új Ha.Akkor mi lesz?Gondoltnak majd egyet és vissza az egész a régire?

Ez csak egy gondolat volt csupán.

[ Szerkesztve ]

Privátra válaszólj.

(#3223) Winner_hun válasza frail0007 (#3217) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mondja egy hozzáértő, 0 napos újonc:DDD Ki tért vissza?:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3224) Nippon


Nippon
őstag

Elnézést de ez az új apró egy átláthatatlan, értelmetlen hulladék. Variálhattok a színekkel a betűközökkel de sajnos a lényegen nem fog változtatni. A régi elrendezés átlátható volt, ezért igazán kár volt kidobni...

(#3225) hackeeeee válasza Varoz (#3208) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezt ki mondta? Én nem, Te mondtad, hogy lenne..

Nekem tök mindegy.. Be tölti a funkcióját amire személy szerint Nekem kell? Be.. Innentől a többi megszokás kérdése, részemről.

Ennyi. :)

Ha semmit nem fogadnánk el ami nem tetszik, óóóóóóó... :)

Véleményem szubjektív...

(#3226) hackeeeee válasza Varoz (#3208) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Dupla.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#3227) Winner_hun válasza adi mester (#3221) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hibát ide

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3228) kenwood3 válasza Winner_hun (#3223) üzenetére


kenwood3
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#3229) #51736960 válasza Motion_Blur (#3216) üzenetére


#51736960
törölt tag

persze, tiltsanak ki mindenkit, egyből nem lenne leterhelt a szeró.

(#3230) adi mester válasza Winner_hun (#3227) üzenetére


adi mester
tag

Rendben :R

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#3231) Winner_hun válasza Nippon (#3224) üzenetére


Winner_hun
félisten

Miért nem lehet úgy fogalmazni hogy a régihez hozzászoktál, ez szokatlan, de idővel kiderül hogy tényleg használhatatlan, vagy sokkal nehezebben használható mint a régi, ha már ezt is használtad ~1 hónapot? Lehet 1-2 hónap múlva már ez is átlátható lesz, csak meg kell szokni..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3232) m3tr0 válasza hackeeeee (#3225) üzenetére


m3tr0
senior tag

Jól van látom te sem vagy egyszerű eset.
Mindegy, szerintem menj az új HA -ra és élvezkedj.
Amúgy amikor volt a fórumban is változtatás, főleg színekkel meg talán betű formátumokkal próbáltak újítani..akkor abból mi is lett?! :U :B

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#3233) gxyb


gxyb
aktív tag

Szevasztok!

Az új Hardveraprón sorba lehet trendezni az aprókat?
Időrend szerint szeretném... :U

(#3234) engine19 válasza gxyb (#3233) üzenetére


engine19
tag

Nem.... :W

(#3235) Varoz válasza hackeeeee (#3225) üzenetére


Varoz
őstag

Itt nem arról van szó, hgoy jajj ez nekem nem tetszik, mert nem. Meg ilyenek.
Hanem egy jól használható oldalt dobta a kukába a nagy semmiért.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#3236) hackeeeee válasza Varoz (#3235) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ugyan ezt mondták az új PH-ra is, ahhoz képest.. De jó mindegy.. :)

Ámen...

Én nem fogok "vitatkozni"... El kell fogadni, ez lesz, nem tetszik, van más, ennyi.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#3237) danih


danih
addikt

Na jó, ez egy vicc. A kiemelt hirdetésem szétesett, nem lehet megcsinálni, linkek nem mennek.
Fizessen ezért a franc - többet én nem fogok.

(#3238) frail0007 válasza Winner_hun (#3223) üzenetére


frail0007
újonc

Ó bocsáss meg (fél)istensége,hogy gyagyás Tódi szólni mert!

(#3239) prmcsk válasza Motion_Blur (#3216) üzenetére


prmcsk
addikt

Ne akard már ne érteni...

Rengetegen itt az eljárást kritizálják. Eltűntek cuccaik, a kommunikációjuk, a privát listáik, miközben eladtak cuccokat.

Tegyék fel külön a próba verziót, de addig ne szüntessék meg a működőt, amíg nem tudják a biztossal leváltani. Tényleg bonyolult ez ?

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#3240) engine19 válasza Winner_hun (#3231) üzenetére


engine19
tag

Én már írtam, hogy a fő baj nem a kinézettel és a dizájnnal van.

Közel sem lenne ekkora trollkodás és flame, ha hozzáértőkhöz hasonló módon élesítik a rendszert és nem "gyertek srácok basszuk ki oszt vagy jó vagy nem" jómunkásember módjára...

Felőlem lehet rózsaszín, kiscsillagos is... nem érdekel. Ha működik. De nneeeeeemmm. Nem működik, nem volt rendes szállítás, nem volt felhasználói tesztelés, nem volt funkcionális tesztelés. (becsülettel... mert ha lett volna akkor nem itt lennénk!)

A neptun-om pl. a szöszis rózsaszínre van beállítva mert annyira szar h az már jó :D

(#3241) Ranagol_5 válasza Winner_hun (#3231) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Nézz körül, mennyien értenek egyet ugyan azon dologban. Nyilván mindenki hülye, csak ez a pár ember helikopter, aki próbálja védeni azt, ami nagyjából érthetetlen.

(#3236) hackeeeee: Ezt a szöveget, hogy "ugyan ezt mondtátok..." már egy párszor hallotam. Akkor is 3000-en mondták ugyan azt? ;)

[ Szerkesztve ]

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#3242) Motion_Blur válasza Winner_hun (#3231) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Áhhh, itt nem kell várni 1 hónapot, én is szoktam időt adni a dolgoknak de itt látszik hogy a user-ek 95%-ának csak idegbajt okoz az egész és senki nem fog annyi időt adni az oldalnak, főleg ha mostanában akar venni/eladni valamit.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3243) Winner_hun válasza danih (#3237) üzenetére


Winner_hun
félisten

Majd egy hét múlva visszanézel, látod hogy nincs hiba, újra nekiállsz, ennyi.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3244) "Infinity"


"Infinity"
aktív tag

Arra van megoldás hogy én belépnék, kiírja hogy sikeres belépés , továbbítunk, majd nem történik semmi. Ugyan ugy nem vagyok belépve.

(#3245) Kiki18 válasza Bagira01 (#3095) üzenetére


Kiki18
őstag

Hát,erre se lehet sokat mondani.Ez van.Uccsó mondatottal is abszolút egyet kell értenem.

Akik meg rákérdeztek az előző hsz-emre,annak annyi tudok mondani,hogy google...ingyenes hirdetésfeladás és kész.

A dolgunk annyi lesz,hogy nem PH keresőb írjuk be azt,ami kell,hanem google-be.

(#3246) gxyb válasza engine19 (#3234) üzenetére


gxyb
aktív tag

Akkor ezt tényleg el...ták :)
Mindegy, ezért egy forintot sem fogok fizetni, megyek inkább másik oldalra!

(#3247) Dominó85 válasza Varoz (#3235) üzenetére


Dominó85
veterán

Egy valag pénzért eladta a felhasználóit az üzemeltető. Erről van itt szó. Kiadtak egy rakás xarért százezreket, amiután nyilván sír a szájuk és érzik ők is hogy igen csak mellé nyúltak ezzel az új HA-val. Én komolyan nem értem a magyar logikát és már igazából nem is akarom érteni. Sajnos túl sok itt a csökött agyú, aki jót szeretne tenni sok másikkal, de ehelyett szarból szeretne várat építeni... De kérdem én, ki szeretne egy xar-vár lakója lenni? :((

* Péter - 06302461862 *

(#3248) engine19 válasza "Infinity" (#3244) üzenetére


engine19
tag

Chrome + inkognitó ablak ctrl+shift+n

(#3249) m3tr0 válasza hackeeeee (#3236) üzenetére


m3tr0
senior tag

Ja így mindjárt más. Ők kitalálták,hogy fú most aztán újítunk az új HA-val amin már rég óra dolgoztak. Élesítették.

Csak azt felejtették el,hogy ahhoz ,hogy jól működjön a rendszer felhasználó is kell majd.
Őket (minket) meg senki nem kérdezte meg...Ja ha nekünk nem tetszik akkor húzzunk el?!

Jól van. Ez is egy hozzáállás.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#3250) hackeeeee válasza Ranagol_5 (#3241) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha gondolod nézegesd végig a régi topic-okat, hogy mennyi hisztiző száj volt akkor is. :)

(#3249) m3tr0: Már elmondtuk párszor, olyan oldal, dizájn a büdös életbe nem lesz ami mindenkinek jó, tetszik, megfelelő.. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.