Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    válasz Miklósbácsi #13103 üzenetére

    Szia!

    Nekünk is inverter motoros gépünk van, igaz még csak két hete jött meg és csak azóta használjuk. Ezt vettük.
    Bár soknak tűnik ennek a mosógépnek az ára elsőre, de már alapból 5 év garanciával adják (ez benne is van az árában persze), de mivel nőnap előtt rendeltük, meglepetésünkre kaptunk egy 15%-os nőnapi akciós kupont, így került a gép számlásan 212.490 Ft-ba. A régi gépet meg eladtuk 20 ezerért, és ha ezt a pénzt is beleszámolom a vásárlásba, plusz a jattot a szállítóknak, akkor így ez az új mosógépünk 195 ezer forintba került. Szerintem egy ilyen tudású géphez, 5 év garanciával és a 10 év inverter motorra, ez már nem is annyira húzós összeg.
    Beregisztrálva egyébként 10% kedvezmény jár az elux és az aeg oldalán is, egyszeri felhasználásra, de max. öt tétel egyidejű vásárlására. Én élve a 15%-al, rögtön vettem/rendeltem is a mosógéphez egy ilyet amit a mosógéppel együtt kiszállítottak..
    Panelben lakunk és olyannyira csendes ez a gép, hogy becsukott fürdőszoba ajtónál semmit nem hallani ki. Első mosásokkor többször is rá kellett nyitnunk a fürdőszoba ajtót, hogy megy ez a gép vagy leállt...? Mert akkora csend. Most már nyitott ajtónál használjuk....mert ilyenkor legalább azt hallani, amikor szívja a vizet... :)

    [ Szerkesztve ]

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés