Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Örökség

Hozzászólások

(#1) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Először is bocsánat, hogy nem vártam túl sokat az előző címlapos bejegyzésem óta, de mentségemre szóljon, hogy az legalább a szakmai részre került, és nagyon más kategória, mint ez. Idő híján vagyok, úgyhogy nem szerettem volna nagyon halogatni, mert minek? :)

Másrészről igen, talán még olvastátok az előző verzióját, melyet jópár hónapja töröltem mindenhonnan a netről. Ez már csak nyomokban és szerkezetében hasonlít arra, és mondanivalójában is több lett, szóval úgy tessék olvasni! :)

Remélem, senki sem bánja meg, ha benézett hozzám!

[ Szerkesztve ]

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Egy latin közmondás jutott az eszembe.
"Sic transit gloria mundi."

Szép történet, és sajnos általánosítható.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Lenry


Lenry
félisten

nem is tudod, hogy milyen aktuális ez most nekem...

a hétvégét a Velencei-tónál töltöttük Párommal.
mivel mindkettőnket érdekelnek az ilyen régi épületek, és azon a környéken elő is fordul pár régi kastély, így felfedezőtúrára indultunk. az egyik ilyen régi épületbe be is másztunk (volt egy nagy lyuk a körülötte lévő kerítésen :B )

szomorú dolog volt látni azokat a gyönyörű épületeket romokban
a hotelben volt néhány prospektus a környékről, volt egy kastélyos is, szinte minden kastély története úgy fejeződött be, hogy "a kastélyt 1945 után államosították, x és y célra használták. mára nagyon leromlott állapotban van. nem látogatható"

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) Crystalheart válasza Lenry (#3) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Köszönöm midkettőtöknek az olvasást!

És igen, sajnos általánosítható - "mára nagyon leromlott állapotban van", de nem csak a kastélyok...

(#5) rarri


rarri
senior tag

Nagyon tetszik ez az írásod is. Hihetetlen, hogy ilyen fiatal ember létedre ennyire komoly témát tudsz megjeleníteni ilyen mélységekben. Gratulálok ! :C

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#6) D1Rect válasza rarri (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Sajna :(
Grat az íráshoz.
Mod:#4-hez ment volna

[ Szerkesztve ]

(#7) Crystalheart válasza rarri (#5) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Kösznöm itt is. (Meg neked is, D1rect. :) ) No, ezek után tessék majd rám szavazni húsz év múlva. ;]

(#8) kai_sehmet válasza Crystalheart (#7) üzenetére


kai_sehmet
csendes tag

Nagyon tetszett! Köszönjük hogy megosztottad velünk.

"No, ezek után tessék majd rám szavazni húsz év múlva"
Remélem ha szavadon fogunk érdemes lesz :)

csak szubjektív véleményt írok, nem biztos hogy így is van, csak így gondolom... :) "Az egyetlen baj a semmittevéssel, hogy sohasem tudod mikor végeztél."

(#9) Egorov


Egorov
aktív tag

Nos picit megkésve de írok én is. Sajna nem volt netem mostanában Az írás elején nem gondoltam, hogy ilyen jó lesz. Lehet azért, mert most keltem fel és álmosan nem az igazi olvasni de miután átjutottam a első pár sorocskán, egyre jobban olvastatta magát a történeted. Azt se gondoltam, hogy ilyen komoly lesz :)

Gratula.
Nagyon tetszett, köszönöm a történetet és azt is, hogy írtál nekem, hogy megjelent :R

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Örökség
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.