Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-16 17:31:29

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) phernadi


phernadi
csendes tag

Múlt csütörtökön vettem egyet reggel és délután az ismert particionálási probléma miatt vissza is vittem. Először értetlenkedtek, majd jött egy fiatal úr, aki beismerte, hogy tisztában vannak a problémával.

Nem tudom ki, hogy van vele. Nekem 15 rugóért sem kell a cucc.

(#1352) AndrewBlase válasza kisspall (#1349) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Az ;] mindig az apró betűs részben rejlik! :D

Miért mindig én???

(#1353) syler123 válasza Kuter (#1340) üzenetére


syler123
veterán

Mennyi lesz utána a tárhely? Elég fontos lenne az infó.

(#1354) csakcsak válasza AndrewBlase (#1333) üzenetére


csakcsak
csendes tag

a mai világban 6e Ft sok pénz. nekem legalábbis. :DD

(#1355) phernadi válasza syler123 (#1353) üzenetére


phernadi
csendes tag

64 MB
Mé, mire számícc tizenöté?

Szerintem az van, hogy január 10-én jönnek a quad core, 16 GB-os cuccok 25 K-ért és majd akkor tépik a hajukat, akik megvásárolták akár 15 K-ért is a Tecsó gazdaságost. :DD

Sz*r felismerés, de úgy tűnik mint ha a zertéelklub a "nincs Karácsony Kevin nélkül"-özéssel a nézőket, míg a Tesco a vásárlókat alázná.

De hát ugye csak azzal tudják ezt megtenni, aki alkalmas rá.

[ Szerkesztve ]

(#1356) b0bcat válasza phernadi (#1351) üzenetére


b0bcat
addikt

Én meg úgy döntöttem, hogy veszek még egyet (korábbi elhatározásommal ellentétben), mert sokkal gyorsabb és élvezetesebb netezni rajta, mint a régi - másfél éve 50 ezerért vásárolt - Samsung táblámon. ;) Nem vagyunk egyformák.

Szerk.: Te fizetett anti-ügynök vagy? :D

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#1357) rasky válasza b0bcat (#1356) üzenetére


rasky
senior tag

Egyébként az ott dolgozók se hülyék, szerintem félre lesz rakva egy csomó, alig lesz pár darab, mint annó az Aldis HDD esetében, na mindegy majd kiderül.

(#1358) phernadi válasza b0bcat (#1356) üzenetére


phernadi
csendes tag

Vegyél. Legyen vele szerencséd.

(#1359) b0bcat válasza rosszkutya (#1320) üzenetére


b0bcat
addikt

Megnéztem még egyszer tüzetesen a Beállítások menüben a "csíkozódást". Az, kérem, a háttérkép, nem pedig a képernyő hibája! :N Sehol máshol nem csíkozódik a képernyő, csak ebben a menüben, és nem követi a szöveg mozgását.

@phernadi:

Fogok is. :K De már vettünk eddig ötöt. Ebből egy volt hibás, azt kétszer cseréltettem. A többi kifogástalan. ;) Te meg vegyél ájped levegőt! :DDD

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#1360) ozeviktor92


ozeviktor92
tag

Sziasztok. Néztem beállításoknál nekem is csikos a hátter, viszont kepernyőképet készítve és laptopon visszanézve is ugyan ott vannak a csíkok, tehát nem kijelző hiba hanem a háttér ilyen szerintem. Megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

(#1361) syler123 válasza phernadi (#1355) üzenetére


syler123
veterán

Normális vagy? Felfogtad mit kérdeztem és kitől?

Az alkalmazásokra felhasználható tárhelyre gondoltam, de gondolom ehhez már kellene egy kis értelmi szint, hogy valaki felfogja...

(#1362) kisspall


kisspall
aktív tag

phernadi aknamunkát végez, hogy neki több jusson az olcsó tecsó tabból.... ;]

[ Szerkesztve ]

(#1363) diablo1984 válasza phernadi (#1351) üzenetére


diablo1984
veterán

nálunk már kiírták egy táblára, hogy csak 1,6 giga szabad helye van a 8 gigából, mert a többit az android használja! így ez miatt reklamációt nem fogadnak el!

(#1364) üszök


üszök
őstag

Ha valaki Miskolcon járna a törölközők között gondoljon már rám is. :D
Súgja meg,hová tette. :K

Most ezért kelhetek fel 27-n reggel korán. :D

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1365) Kuter válasza syler123 (#1353) üzenetére


Kuter
senior tag

Ha jól van particionálva kb 4 gb.+sd felcsatolás a datának .

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#1366) üszök válasza diablo1984 (#1363) üzenetére


üszök
őstag

Melyikben van ez?

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1367) Orionhilles válasza Kuter (#1365) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Repartos script??? :Y :C
Screenshotot légyszíves :K

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#1368) diablo1984 válasza üszök (#1366) üzenetére


diablo1984
veterán

a hajdúböszörményiben! egy 30x20cm-es táblára van kiírva, meg valami a mobil mögé is, de az nem érdekelt így el sem olvastam!

gyári tescos tábla volt, nem saját nyomtatás, így szerintem mindenfelé ott lesz majd az országban, ha még nincs!

[ Szerkesztve ]

(#1369) syler123 válasza Kuter (#1365) üzenetére


syler123
veterán

Köszi, az már egész baráti :)

Lehet 15k-ért bezsákolok egyet :D

Igazándiból nem tudom szükségem van-e rá, a telefonom ettől lényegesen erősebb, a kijelző is nagyobb felbontású, viszont itt azért nagyobb méretről beszélünk, telefonom 4,7" ez 7,9". A tabon ennek ellenére talán jobb lenne netezni.

A tulajoktól kérdezném: Clash of Clans hogy megy rajta? Milyen az általános képminőség? Pl netezésre gondolok itt, esetleg sorozatok.

(#1370) üszök válasza diablo1984 (#1368) üzenetére


üszök
őstag

:R

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1371) Thor Steinar válasza phernadi (#1355) üzenetére


Thor Steinar
tag

Csak nehogy 2gb hely legyen benne.😝

(#1372) Thor Steinar válasza Viktor77 (#1350) üzenetére


Thor Steinar
tag

Ja ja gondolom már novemberben vágtad ezt kibontom hány gb stb.Mert , hogy bekapcsolod odáig ok.

(#1373) kenand válasza antibes2000 (#1301) üzenetére


kenand
veterán

Sajnos nem, csak kivülről. Kisebb tár gyengébb CPU

(#1374) Viktor77 válasza Thor Steinar (#1372) üzenetére


Viktor77
titán

A kibontás minden nagyértékű cuccnál így történik. Ők mondják, hogy nézz rá, nincs-e külsérelmi nyom.
A tárhely megnézése meg alap, főleg, mióta tudjuk, hogy a 4.4-ben milyen korlátozás van.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1375) b0bcat válasza üszök (#1364) üzenetére


b0bcat
addikt

Szerintem az egész országban nem lesz több mint két tucatnyi "fan", aki majd rohan megvenni. :D

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#1376) torma1981 válasza b0bcat (#1375) üzenetére


torma1981
veterán

Én is ezt érzem. Aki akarta megvette 21k-ért. Most nem rohannak tucatszám venni tuti.

(#1377) Scoobyka válasza ntomy (#1342) üzenetére


Scoobyka
addikt

Egyenlore meg nem szuletett vegleges dontes,ami tobszor elhangzott,hogy barki aki 29.990ert vette annak ingyen cserelik az uj tipusra fuggetlenul attol miert viszed vissza.

Egyetlen kitetel van,ne legyen fizikai serules a kijelzon. (Karcos kijelzoset nem cserelnek,sem ha horpadt a haz) erre mindenkepp figyelj!

phernadi: ;)

[ Szerkesztve ]

(#1378) b0bcat válasza torma1981 (#1376) üzenetére


b0bcat
addikt

Én azon csodálkozom, hogy 21-ért mennyire nem kapkodnak érte... :U

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#1379) diablo1984 válasza b0bcat (#1378) üzenetére


diablo1984
veterán

mert op3n dott márkájú ennyi! aki karácsonyra meg akarja venni, az megveszi 24.-e estig, a többit meg januárig kiszórják! :K
számtalan tablet van most is a tescoban, van 10ezerért is, az is megveszik, főleg gyereknek játéknak, annak még az is sok..... :U

(#1380) asboth6


asboth6
csendes tag

Üdvözlet
Vettem egy ilyen Op3n Dott ketyerét, majd kérte frissítsem...
Jó kisgyerek módjára meg is tettem, majd frissítés közben úgy gondolta, hogy nem működik tovább kidobott a recoverybe...
Oké mondom nem megy újra indítom...
és itt jön a vicc.. Nem indul be.. Kapok egy sima USB ikonkát, és annyi...
Valami megoldás van erre, vagy erre szól a gari és vigyem vissza ?
Előre is köszönöm !

(#1381) Andris_2 válasza asboth6 (#1380) üzenetére


Andris_2
aktív tag

Vidd vissza 3 napon belül és kicserélik.

(#1382) Andris_2


Andris_2
aktív tag

Azt nem tudom, hogy majd kell-e félni ha jön egy újabb frissítés... :F

(#1383) Viktor77 válasza asboth6 (#1380) üzenetére


Viktor77
titán

Olvass vissza, gariba vissza.
A következőnél már ott helyben, a Tescos wifivel frissítsd le, ne kelljen szaladgálnod.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1384) üszök válasza b0bcat (#1375) üzenetére


üszök
őstag

Úgy legyen. :D Nincs kedvem ezért felkelni hajnalok hajnalán.(Úgy 8 óra tájban)

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1385) asboth6 válasza Andris_2 (#1381) üzenetére


asboth6
csendes tag

Köszi !

(#1386) asboth6 válasza Viktor77 (#1383) üzenetére


asboth6
csendes tag

Oké :D Köszi a választ ! :D Ez nem is hülyeség ! :D

(#1387) ghostie válasza Scoobyka (#1377) üzenetére


ghostie
tag

A Tesco számára az lenne a jó döntés, ha a 24.000 ezreseknek is cserélnék, elvégre ők Clubcarddal vették, ahol tényleg lenne értelme a vásárlói elégedettség növelésének. Ez elég marketingesen hangzott, de ki tudja, mi sül ki ebből a történetből :)

(#1388) Scoobyka válasza ghostie (#1387) üzenetére


Scoobyka
addikt

Tudom,ezert is nincs meg dontes,mivel a torzsvasarlokat sem szeretne a ceg negativ elmennyel megajandekozni,csak a konyvelesnel megoldani ezt a problemat nem olyan egyszeru.

(#1389) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Én nemtudom ki mit vár el egy ilyen kis 20-30 ezer Ft os kütyütől ,de a bőrt nem lehet mindenről lenyúzni .Akinek mások az elvárásai az pótoljon és vegyen egy drágábbat szerintem :) Ezért a pénzért amit kaptam nekem bőven megérte .Az hogy tudok skype videótelefonálni vele ,böngészni a neten .Youtubon akár végig nézni 1-2 filmet mindezt kb 6-7 óra használat mellett az igen korrekt .((Itt hozzáteszem első nap ahogy kivettem a dobozból töltőt nem látott , és 7:12 percet sikerült belőle kihozni úgy hogy a 2 frissítést ráraktam és videókat is néztem rajta :) )) Persze ezenkívül még sokminden másra is jó ,amit leírtam én főleg csak ezekre használom .És még igyis van kb 1.20 gb szabad helyem úgy hogy vagy 10-12 alkalmazás rajta , amit személy szerint még kiszeretnék próbálni hogy egy Bluetooth GPS vevőt hozzá párosítani .Ha ez működni tud akkor még navigációra is képes lehet a kütyü ,persze ez csak feltételezés ..Ha tudunk még venni 15 ért ,1 re még biztos beruházunk a családnak

[ Szerkesztve ]

(#1390) Revoltek


Revoltek
aktív tag

Ma voltam a szolnoki tecsóban. Megnyomkodtam rendesen a kis tabot és azt kell mondjam, aránylag fürgén tette a dolgát. Lefrissíteni nem akartam, érthető okból... Egy fehérre fogok pályázni szombat reggel. Remélem még lesz...

(#1391) ntomy válasza Scoobyka (#1388) üzenetére


ntomy
újonc

Köszi a választ. Szerintem, aki 24-ért vette, lehet, hogy akár még rá is fizetne 6 ezret az új típusra, ha csak úgy lenne lehetséges a csere.

(#1392) rosszkutya válasza b0bcat (#1359) üzenetére


rosszkutya
tag

Köszi a megnyugtató választ! :)

(#1398) phernadi válasza Viktor77 (#1374) üzenetére


phernadi
csendes tag

A Lenovo mérnökei már régen túlléptek ezen a külső-belső tárhely problémán, ez már az A3500-asomon sem jelent akadályt, oda és azt teszek amit csak akarok. Nem értem, hogy a Tesco miért szívatja a népet.
No de lehetséges, hogy van akinek az a jó, ha szívatják... Különbözőek vagyunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.