Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-16 17:31:29

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) Orionhilles válasza Orionhilles (#1449) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Jó, hülye vagyok, notin látom már :DDD :K
NAGYON KÖSZÖNJÜK :R

Vagyis az SD a /data??? class10 kell hozzá?

[ Szerkesztve ]

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#1452) Kuter válasza Orionhilles (#1451) üzenetére


Kuter
senior tag

Szerintem bármilyen sd vel meg lehet probálni én cl10 -el probáltam,és 5 tabletet csináltam meg,mindenki meg van elégedve és használják rendesen a tárhely mostmár nem akadály.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#1453) tupuk válasza Scoobyka (#1425) üzenetére


tupuk
aktív tag

Köszi a választ, akkor ez is oké :) 27-én megyek...
Boldog karácsonyt.

(#1454) tupuk válasza Orionhilles (#1435) üzenetére


tupuk
aktív tag

Mi az a Paragon?

(#1455) Orionhilles válasza tupuk (#1454) üzenetére


Orionhilles
senior tag

google....... :o :(((
[tessék]

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#1456) tupuk válasza Orionhilles (#1455) üzenetére


tupuk
aktív tag

köszi... :) rákerestem én is de csak nem bírtam megtalálni...

(#1457) tupuk


tupuk
aktív tag

Amúgy senki ne vegyen táblagépet, mert a táblagép ártalmas! :)

http://index.hu/tech/2014/12/23/tablet_olvasasa_utan_rosszabbul_alszunk/

(#1458) sinya123 válasza Kuter (#1448) üzenetére


sinya123
csendes tag

Nekem a bootloader helyett usb ikon jön be egy pillanatra. Van vkinek ötlete hogy tudnék én belépni oda? Már próbáltam adb keresztül is, de ugy is az jön be.

[ Szerkesztve ]

(#1459) #32070144 válasza sinya123 (#1458) üzenetére


#32070144
törölt tag

USB hibakeresést bekapcsoltad Fejlesztői lehetőségeknél?

(#1460) sinya123


sinya123
csendes tag

Be van kapcsolva. Nekem a frissítés sem ment fel. Sztem nekem zárt a bootloaderem.

(#1461) finecsa válasza sinya123 (#1460) üzenetére


finecsa
tag

Á dehogy :)
Csak kifogtál te is egy selejtet. Próbálgasd addig a frissítést, amíg nem sikerül (bár ez nem valószínű), vagy addig amíg ki nem dob Recovery-be és ott beragad.
Akkor viheted vissza cseréltetni, de a következőt addig ki se hozd a tecsóból, amíg ott nem sikerül rányomni a frissítéseket.

[ Szerkesztve ]

(#1462) 56k


56k
tag

Gondolom root és custom recoveery után OTA kizárva?

LG:GT540,P990,G2,G3,G4 Nokia Lumia 900,920,1520,930 Samsung: S1,S2,S3,S5,S8 Huawei: Mate 8,9,10,P8,P9P iPhone: 3gs,4s,5s,6s,6sp,7,7p,8p,X,11,12 mini, 12 Pro MAX, 12 Pro MAX, 13 Pro MAX

(#1463) Orionhilles válasza 56k (#1462) üzenetére


Orionhilles
senior tag

A csutom rec az csak ideiglenes, temp recovery :K

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#1464) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Mindenki a 27.-ét írja.
Én vettem ajándékba kettőt ,20.9 ezerért egy hete akkor szarásig volt a polcokon.,és a raktárban is volt sok.
Most voltam bent mert ha 15 ezer lesz az ára annyiért nekem is kell egy.
Egyetlen egy darab volt a raktárban. Holnap nem hinném , hogy visznek új árukészletet így nem tudom, hogy mit akarnak leakciózni.
Ha tényleg nem visznek árút holnap, akkor a nagyon érdekes lesz a készlet erejéig hírdetés. Mert az jelenleg nulla! :)
Én azért elrejtettem az utolsót! /ne is keressétek nem a törölközők közé! :P ;] /

(#1465) Scoobyka válasza Silentfrog (#1464) üzenetére


Scoobyka
addikt

Errol a rejtegetesrol csak annyit irnek,h ezt videofelvetellel a biztonsagi orok nyomon kovetik folyamatosan,plane most karacsony derekan.

Mindenkinek csak annyit ajanlanek ne csinaljatok,mert a hatso szobaba talaljatok magatokat elobb-utobb es nem lesz kellemes,plussz ott van a megalaztatas is amit el kell szenvedeni.

Ha ennyire szeretnetek vegyetek meg 21e-ert es nem lesz para vele,mint azon gorcsolni,hova rejtsem,lesz-e meg....

(#1466) ottoarc válasza Silentfrog (#1464) üzenetére


ottoarc
tag

Erre kíváncsi leszek. Csak azért mondom, mert tegnap éjjel voltam a fehérvári áruházban, és a feltöltök szétszedik az egész vásárlóteret, majd újra összerakják. Meg a biztonsági kamerák is kiszúrhatják a rejtegetést, és simán visszavihetik az eredeti polcra. De azért sok sikert kívánok! :DDD

(#1467) b0bcat válasza Revoltek (#1447) üzenetére


b0bcat
addikt

A vevőszolgálatos, nyomtatott, teszkós papíron ír 1 év jótállást. Nem a Flag Kft.-s fecnin... :U Hármat is megnéztem, mindegyik ugyanolyan. 1 évet írnak.

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#1468) torma1981 válasza Silentfrog (#1464) üzenetére


torma1981
veterán

Te egy boltot mondasz. Több száz van lehet ott még simán lehet készleten.
(#1467) b0bca

Akkor lehez menni reklamálni.

[ Szerkesztve ]

(#1469) b0bcat válasza torma1981 (#1468) üzenetére


b0bcat
addikt

Első körben az érdekelne, hogy a kedves kollégáké mit ír. Hátha én néz(t)em rosszul... :DDD

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#1470) Silentfrog válasza Scoobyka (#1465) üzenetére


Silentfrog
veterán

Szerintem ha egy terméket leveszek egy polcról és átrakok egy másik helyre az áruházon belül az semmilyen jogszabályba nem ütközik.

Ha elkezdenének cirkuszolni akkor mielőtt a hátsó szobába kerülnék én hívnám a rendőrséget.
Az áruházból nem vittem ki semmit fizetés nélkül,nem bontottam ki a terméket,nem okoztam kárt senkinek.

Az a bolt szerint tisztességes piaci magatartásnak számít, hogy a meghirdetett termékből egy darab sincs amit el tudnának adni?
Mert jelenleg nincs egy se...

(#1471) b0bcat válasza Silentfrog (#1470) üzenetére


b0bcat
addikt

"Az a bolt szerint tisztességes piaci magatartásnak számít, hogy a meghirdetett termékből egy darab sincs amit el tudnának adni?"

Ez bevett szokás itt a Balkánon sajnos. :((( Emlékszem még, amikor - vagy 10 évvel ezelőtt - a Metro áruház akciózott egy laptop-ot. 100 ezer alatt hirdették akkor, amikor 150 alatt gyakorlatilag semmit nem lehetett kapni boltban. Igaz, valami no-name, ráadásul optikai meghajtó nélküli modell volt, de összességében jó ajánlatnak hangzott. Az akció első napján elmentünk az egyik áruházba, de mire odaértünk (nyitás után nem sokkal), már elfogyott. Kiderült, hogy kb. fél tucatnyit vittek minden áruházba (volt, ahova kevesebbet), de a készlet fele eleve nem volt működőképes. :(( És persze rengetegen keresték... Így megy ez. Sajnos. :(

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#1472) AndrewBlase válasza b0bcat (#1467) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Elsőre nekem a dobozban lévő flag-os papírt bélyegezték, 1 év, hiába mondtam, hogy 2 év jár.
Másodjára, ahogy ismét reklamáltam, kaptam helyette teszkós A4-es papírt, de 1 éveset, hiába járattam a szám a 2 évről.
Harmadjára kaptam meg a tegnapi hsz-embe bemásolt 2 éves papírt mindenféle szájkarate nélkül.

Nem minden ügyfélszolgálatos tud a 2 évről, nekem ez jött le.

Miért mindig én???

(#1473) sasa311 válasza b0bcat (#1469) üzenetére


sasa311
veterán

Így néz ki:

És a hátoldán van a 2 év:

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1474) b0bcat válasza AndrewBlase (#1345) üzenetére


b0bcat
addikt

Nekem koppra ugyanez van, csak 1 évet ír. Mind a három. Akkor majd januárban visszaviszem őket. :U

Köszi! :R

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#1475) Quqesz válasza b0bcat (#1471) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A lidliben néztünk ki egy elektromos kandallót (azóta is megvan tuti darab!) és minden boltba 3 db jutott,amit persze hamar elvittek és du már nem volt semmi...v az aldi újságban megjelent 2tb-os vinyó,ami sose került boltba....
Ebből a garipapírból van mind a kettő(1év/2év)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1476) Silentfrog válasza Scoobyka (#1465) üzenetére


Silentfrog
veterán

És jelenleg elegem lett abból, hogy megveszek egy terméket és egy héten belül beakciózzák és bukok a két darabon egy harmadik árát, elegem van, hogy elém állnak a sorba a nagyképű barmok,elegem van , hogy nekem semmi sem jut mert a dolgozók elrakják a durván leakciózott termékeket a barátoknak / Pl.Lidl /.
Szombaton megyek nyitásra és ha nem találom amit elraktam és nem találok a polcon egyet sem akkor kiverem a balhét,mert most tényleg kivan mindennel az a bizonyos! :DDD :P

(#1475) Quqesz .:Az Aldi kompenzálta is a vevőket valamivel,és a jobb boltok adnak helyettesítő terméket ha valami elfogy azonos áron.

[ Szerkesztve ]

(#1477) sasa311 válasza Silentfrog (#1470) üzenetére


sasa311
veterán

Csak miattad megnéztem pár bolti készletet.
60+ darabok vannak véletlenszerűen kiválasztott hipermarketekben Budapesten. Arra meg had ne mondjam mennyi a sansz, hogy ezt holnap (fél nap) alatt elkapkodják.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1478) Silentfrog válasza sasa311 (#1477) üzenetére


Silentfrog
veterán

Vidéki készleteket is meg tudod nézni? /nem tudom, hogy hol nézed,mert a Tesco oldalán nincs ilyen adat. /

(#1479) sasa311 válasza Silentfrog (#1478) üzenetére


sasa311
veterán

Nem, természetesen a készletadatok nem publikusak.

Már nem tudom megnézni, itthon vagyok szabin. De nagyobb áruházbakban (tehát 5-7-10e nm-esekben) biztos, hogy van készlet bőven!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1480) torma1981 válasza sasa311 (#1479) üzenetére


torma1981
veterán

Pécsen van 3 nagy. Ott tuti lesz még. :D

(#1481) Silentfrog válasza sasa311 (#1479) üzenetére


Silentfrog
veterán

Ok, azért majd kíváncsi vagyok, hogy aki itt azt írta, hogy venni akar 15 ezerért az meg tudja e venni,jut e mindenkinek.
Reméljük igen! ;)

(#1482) diablo1984 válasza Silentfrog (#1481) üzenetére


diablo1984
veterán

nekem ismim van a műszaki osztályon, ha gáznak érzem a mennyiséget eltetetek vele 1et..... :U

(#1483) kiváncsi38 válasza Orionhilles (#1336) üzenetére


kiváncsi38
tag

sajna ma nem látam a hölgyet a pult környékén sem ,nem hogy pult mellet.

(#1484) kiváncsi38 válasza b0bcat (#1375) üzenetére


kiváncsi38
tag

én sietek szombaton megakarom venni a férjemnek ezt a tabot .

(#1485) tupuk


tupuk
aktív tag

Azt hittem csak poénkodásból írjátok ezt a törülközős hülyeséget, lehet van aki tényleg komolyan gondolja? Azért ez gáz... Külön szánalmas az önigazolás, hogy a teszkó is milyen szemét. Hát nem tudom, a "a világ szemét, ezért én is szemét leszek" alapon minden szemétséget meg lehet magyarázni. Én nagyon szeretnék egy ilyen gépet 15-ért, szombaton délelőtt (nem hajnalban, délelőtt) meg is veszem, de ha már nem lesz, hát nem lesz, túlélem, pláne hogy januárban jön az új széria.

(#1486) Scoobyka válasza Silentfrog (#1476) üzenetére


Scoobyka
addikt

Ha annyira szeretned akkor vedd meg most....van keszleten meg ott ahol laksz,profil adataid alapjan.

Tipikusan azt a fogyasztot szemelyesited meg akinek semmi nem jo. 29.990 a keszulek,most 30%al olcsobban megkaphatod. Akik teljes aron vettek oket kompenzalja majd a Tesco.

Az eldugast nem kommentalnam,ezt tegyek meg helyettem masok,mivel ezt nem tamogatom en.
A keszletnagysag es bomba arakat fent mar reszleteztem,h a tipikus nyereszkedok miatt nem lehet tiszteseges akciokat adni. Ezert szinte mindig negativ kicsengese lesz egy nepszeru akcionak.

kiváncsi38:ha annyira megakarod venni,vedd meg most. Nem ertem az ilyesfajta viselkedest. :F

[ Szerkesztve ]

(#1487) kiváncsi38 válasza Silentfrog (#1476) üzenetére


kiváncsi38
tag

aki türelmes ,és ismeri kereskedelemet az tudja hogy drága nem kelendő dolgot le akciozák csak türelem kell hozá ,most is bejött.ruháknál is ez van ,szaloncukroknál,tableteknél ,egereknél .aki siett esetleg ráfizett.

[ Szerkesztve ]

(#1488) kiváncsi38 válasza Scoobyka (#1486) üzenetére


kiváncsi38
tag

minek vegyem meg most ha szombaton olcsoban megvehetem ,nem vagyok a pénztárcám elensége ,és hülye sem vagyok ugy érzem ,6 ezer ft különbség elég indok nekem a várásra.

(#1489) Scoobyka válasza kiváncsi38 (#1488) üzenetére


Scoobyka
addikt

Mert nem biztos,hogy lesz. Vagy ha lesz is es hibas nem tudod majd kicserelni.

(#1490) kiváncsi38 válasza Scoobyka (#1489) üzenetére


kiváncsi38
tag

akkor nem lesz ,igy jártam.ha nem lesz kökiben megnézem erzsébeti megában,ha ott sem lesz akkor ennyi . majd lesz más ,máskor .

(#1491) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Adódik a biznisz:
800Ft "munkadíjért" teszkó tabletet veszek szombattól kezdve a 14990 Ft-os készletből. Postaköltség 510 Ft. Tehát az összes fizetnivaló banki átutalással vagy paypalra vagy (Moneybookersre) Skrillre: 16300Ft. Igények leadása: tabletetakarok@merthulyeazertnmvagyok.hu email címre telefonszám megadásával kérem.
:DDD

Vagy inkább nem is. Inkább felvásárolom mindet, és majd később eladom. Most nincs kedvem emaileket olvasgatni. :DDD

Kéretik nem komolyan venni ;]

(#1492) balintka


balintka
addikt

A 27-31-i akciós Tescos újságban nem látom leárazva a tabletet.

(#1493) wagi válasza balintka (#1492) üzenetére


wagi
senior tag

utolsó oldal az almák alatt :D

(#1494) torma1981 válasza balintka (#1492) üzenetére


torma1981
veterán

Ott van az a legvégén. A hátlapon.

(#1495) Viktor77
Jól emlékszel.

[ Szerkesztve ]

(#1495) Viktor77 válasza balintka (#1492) üzenetére


Viktor77
titán

Asszem hátsó oldal, jobbra lent.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1496) balintka válasza wagi (#1493) üzenetére


balintka
addikt

Tényleg ott van :)

(#1497) syler123


syler123
veterán

Eldöntöttem ennyiért kell, remélem nem basznak ki velem, hogy nem lesz :D Ez nem nagy áruház ahonnan venném, attól függetlenül tarthatnak készleten (mindegyik tesco-ban van?)? Ami nekem közel van az kis teszkó, de voltam egy nagyban ma. Megnéztem, próbálgattam a böngészőt, kijelzőt stb, szerintem teljesen korrekt. 15k-ért ajándék.

[ Szerkesztve ]

(#1498) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Most beszéltem ismerőssel, tuti lesz, a készlet egy része félre van rakva az akcióra. Az már más kérdés, hogy az alkalmazottak barátai nem kapkodják-e el hamarabb, minthogy más beér az ajtón. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1499) ZS3NI válasza F.B.I. (#1498) üzenetére


ZS3NI
őstag

Kicsit túl hypeoljatok a dolgot emberek... Nem fogják eltaposni egymást egy ilyen szar miatt a népek... Szerintem még estefelé is lesz belőle készleten.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#1500) sasa311 válasza syler123 (#1497) üzenetére


sasa311
veterán

Kis tescocban nincs! Csak hipermarketekben!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.