Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-16 17:31:29

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) raziel01


raziel01
veterán

Akkor holnap hogy lehet majd a frissítést telepíteni? Rákattintok az értesítésre és megcsinálja magától vagy mi ennek a pontos menete?

(#1902) koncsik válasza raziel01 (#1901) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Erre is kiváncsi leszek: ha mindenki egyszerre akar frissíteni a tesco wifi hálozatán... Bár talán fel vannak készülve sok kapcsolódásra, csak adatmennyiségileg lehet kihívás...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1903) Scoobyka válasza koncsik (#1900) üzenetére


Scoobyka
addikt

A hudl 1 sztem nagyon gyenge volt...a hudl 2? :)

koncsik: most tenyleg ekkora roham lesz? Mert ez siman ciki mar :)

[ Szerkesztve ]

(#1904) dome.no1 válasza raziel01 (#1901) üzenetére


dome.no1
tag

Dá.

Rákattintasz, bead egy ujj panelt, online frissítés, leszedi, madj engedélyezed. Ha jól emlékszem.

(#1905) #22743424 válasza dome.no1 (#1897) üzenetére


#22743424
törölt tag

(#1899) Viktor77 válasza cybermanus (#1896) üzenetére
Válasz
Most ezen kicsit felhúztam magam , hogy ide csak a ( az itt leírtak nem feleltek volna meg a fórum irányelveivel ) jut el. Na majd holnap szép tatásan bemegyek :)

(#1906) koncsik válasza Scoobyka (#1903) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Hudl2-t dicsérik...
Én sajnos a fogyasztói társadalom mintapéldánya vagyok :W
Nem nagyon tudok ellenállni ilyen akcióknak és a gyerekekre fogom, miért is kell ez nekem, hopp nekünk :B a céges tabletet is meg lehetett venni (az más kategória teljesen) ennyiért, családfőnök validálta, de itt már erős fejcsóvába ütközöm...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1907) Quqesz válasza Scoobyka (#1903) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem tudod a szlovákoknál milyen verzió van és mennyiért?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1908) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Azt mondjátok meg, hogy az Asus memo pad hd 7-et megéri erre leváltani?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#1909) Scoobyka válasza Quqesz (#1907) üzenetére


Scoobyka
addikt

Sajnos nemtudom pontosan...maskep araznak,mint mi. :/
Annyi bizonyos,h olcsob ott. Minoseg ugyanaz elvileg,mivel regionkent ment a rendeles

MADcat: oszinten? Nem eri meg. Ami az op3n mellett szol az a +1col,de minden masban az asus a nyerobb.

Mindjuk ilyet nem volna szabad kiirnom,de maganemberkent ez a velemenyem.

róland: erre gondoltam,de nem ismerem a pontos %okat ezert nem mentem bele.

[ Szerkesztve ]

(#1910) róland válasza Scoobyka (#1909) üzenetére


róland
veterán

ÁFA és üres adathordozó díj jóval alacsonyabb arra.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1911) Quqesz válasza Scoobyka (#1909) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Thx!
Akkor ott is 8/2 lesz vszínű.

MADcat
No! Én is asusról írok,de hiába tetszett a tescos,nem cserélnék(pedig a memopad-et is sokszor a földhöz vágnám)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1912) MADcat válasza Scoobyka (#1909) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

:R köszönöm!

(#1911) Quqesz

Akkor nem ismeretlen a dolog. Ezért gondolkodtam a cserén..

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#1913) Scoobyka válasza koncsik (#1906) üzenetére


Scoobyka
addikt

Igen tudom,h jo ezert a mosoly ;)

Lehet,hogy lesz nalunk is hasonlo,lehet nem...jovore kiderul :)

(#1914) Scoobyka válasza Scoobyka (#1913) üzenetére


Scoobyka
addikt

Mielott vki megkerdezi...nem hiszem,h hudle 2 jovore jon ide...elmondom miert. Az ara miatt!
55.000 lenne itthon forgalmazni durvan,kedvezmenyekkel talan letolhato ez az ar 40e-re,de akkor a marketing es penzugyi osztaly nagyot okoskodott. Ez mashol a kedvezo arban van,nalunk viszont mar ilyenkor inkabb egy nevesebb gyartmanyt vesz a fogyaszto. Hasonlo lehet jon,de ez tipus nalunk nem lenne sikeres. mi arerzekeny piac vagyunk. Meg aztan osszegzik a tapasztalatokat gondolom fent is,h tanulopenznek milyen volt a tablet forgalmazas.

A telefonnal az van,h az jo aron van es keves a selejt igy egyenlore ott en nem gondolnam,h akciozni kene mert igy is jol viszik. Valamint a telefont ossze lehet kapcsolni a telefon feltoltes szolgaltatassal,a kovetkezo tabot ha engem kerdeznenek tuti 3g modemmel forgalmaznam es gpssel,mert a mobilinternetet is lehetne hozza adni.
Csak ez megint sok sok ujabb melo es a tableten a tanulopenz mar kiment.

[ Szerkesztve ]

(#1915) tatararpad válasza Scoobyka (#1914) üzenetére


tatararpad
őstag

Ez a tablet sem lett volna rossz ha megválogatják ki címkézi újra a kínai eredetit (ez érdekes egy szókapcsolat), mert gyakorlatilag többet ártott mint használt. Idióta név, fölösleges ikoncsúfítás, le nem tesztelt termék, tárhelymizéria = elkönyvelve gagyinak. Jogosan. Ilyet még a kínaiak sem csinálnak. Ha már egy leendő vásárlónak azt javasolják hogy még az üzletben frissítsd mert lehet hogy lehal, onnantól a termék imázsa menthetetlen, nem lepne meg, ha a következő széria már nem op3n dott név alatt futna, nehogy véletlenül asszociálják a régire a gyanútlan vásárlók.

Ha nem mennek messzire, ottvan ennek a 3G-s verziója, felütve gugliban nincs nagy eltérés az ár között, a mostani 15K-s söprés valahol a beszerzési árnál lehet, kisebb haszonnal simán adhatják 21-29K árban.

[ Szerkesztve ]

(#1916) DraXoN válasza tatararpad (#1915) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Szerintem bőven elég lehetett volna, ha kap egy normális partíció kiosztást.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#1917) tatararpad válasza DraXoN (#1916) üzenetére


tatararpad
őstag

Bőven elég lenne ha azóta megoldották volna. A support hiányát látva viszont szintúgy mindenki vásárlásra ösztökélve érezhette magát. Nagyszerű tablet azoknak akiket ez nem zavar, de nem 30K ért mint a kezdetekben, most 15-21k árban jó mert ilyen áron csak használtat/kínai gagyit talál az egyszerű földi halandó, aminél ez sokkal minőségibb és jó garanciája van rá. Anno mikor megvettem mondogatta az eladó hogy ez milyen jó tablet ,nem érti miért nem viszik, na vajon miért. Ezekkel a húzásokkal fölöslegesen vágták maguk alatt a fát, kb szerintem ha az eredeti Teclastot berakják egy kék-fehér-piros dobozba változatlanul vagy stock Androiddal is sikeresebb lett volna a rajt :D

Két évig nálam is jól fog szolgálni mert a felhasználási körét nem érinti a probléma (még), utána pedig kíváncsian várom a következő generációt, ha a tecsó megtanulta addigra a leckét, akkor örömmel veszek tőlük megint ilyen árban tabletet.

[ Szerkesztve ]

(#1918) Blaise


Blaise
veterán

Első vásárlóként fel is markoltam az enyémet ma reggel, a bekapcsoláskor végig ment a frissítés :)

(#1919) nzolo76


nzolo76
tag

Itt ülök a Tescoban, és...

*** iPhone 12 - iPad Pro - Apple Watch S6 ***

(#1920) MADcat válasza Blaise (#1918) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Örültek :)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#1921) diablo1984 válasza Blaise (#1918) üzenetére


diablo1984
veterán

nekem frissítés közben íráshiba, aborted...... féltégla effekt.....

(#1922) MADcat válasza diablo1984 (#1921) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Lassan indulok. Szerintem csak tejfölt és kenyeret veszek. :DDD
Nézem a tablet vásárlókat XD

Vangelis -é vajon kiolvadt már? :))

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#1923) rasky


rasky
senior tag

Itt vagyok Debrecenben, 6:30-ra értem ide és már csak kb 5 db fekete volt. Éppen frissítek...

szerk: ja és jópár ember aki visszahozta ünnepek után :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1924) Blaise válasza nzolo76 (#1919) üzenetére


Blaise
veterán

Na ez mondjuk durva, én azért hazahoztam.

(#1925) Zyrius


Zyrius
aktív tag

Budaörsön voltam van kb 40-50 db amit saját szememmel láttam.
Érden is jártam mert Budaörsön nem volt fehér, itt 6:30-kor már csak 20-30 db volt és itt Budaörssel szemben mindenki vett a kenyér mellé 1 tabletet :) szóval Érden szerintem még délelőtt elfogy, aki akar venni siessen!
Én elhoztam 2 fehéret és egy feketét :)

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#1926) syler123


syler123
veterán

Vettem én is egy feketét, fel is ment a frissítés gond nélkül, remélem más hiba nem lesz. A tablet sebességre patent, ennyit nagyon megért.

A Kiskőrösi tesco-ban kemény 2db várt reggel, az egyiket elhoztam, frissítettem is helyben, hogy cseréjék ha baja van.

Valaki nem válna meg egy kijelzővédő fóliától? Esetleg aki rendelt ebay-ről, ne kellene 1 hónapot várnom rá. Előre is köszönöm.

(#1927) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Én is még ott frissítettem.

Nincs semmi gond.

Sok darab, már nem volt.

Feketét dugtam el, de inkább fehéret akartam. Volt szerencsére választék.

Pixel hiba nincs. ... működik.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1928) scream


scream
veterán

Én is első vásárlóként jutottam be a Camponában a Tescoba, ahol az Op3nDott-os polcon már csak a bemutató tabletek voltak, de azért a raktárban akadt még egy fekete, meg is vettem.

A vevőszolgálatos néni elég mogorva volt, főleg azután, hogy kérdeztem, hogy, akkor ugye 2 év gari van rá. Mire azt mondta, hogy nem, csak 1, a telefonra van 2, mert a szerviz aki a tabletet javítja és a Tesco szerződésben áll csak 1 évre szól, a második elvileg valami független szerviz lesz... Lobogtattam előtte a Tesco hivatalos sajtótájékoztatóját az Op3nDott termékcsalád minden tagjára 2 év garanciát vállalós sort kiemelve, mire a válasz az volt, hogy "JÓ AKKOT KETTŐ VAN HOZZÁ!" de a garipapíron meg sehol sem történt ezután változás. :U

Aztán jött a frissítés, amin megint kiakadt, hogy mi az, hogy én ott akarom frissíteni, mert már több százat eladott és még egyet sem hoztak vissza gariba.

Szerencsére mind a 2 frissítés (v0.1, v0.2) felment elsőre, minden gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#1929) Vangelis válasza scream (#1928) üzenetére


Vangelis
nagyúr

JAh jah... 1 év van ráírva.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1930) tihibaby válasza DraXoN (#1916) üzenetére


tihibaby
senior tag

Megpróbáltam ezt a partició változtatásos dolgot,meg a link2sd-t,nem jött össze,vissza állítottam a 32gb-os kártyát az eredeti állapotába,csak az a gond azóta nem látja sem a tab,sem más androidos eszköz,a pc viszont igen,úgyhogy nem a kártya döglött meg valószínűleg.
Valami tipp,mi lehet a baj?

(#1931) Vangelis válasza scream (#1928) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Két frissítés van... :O
Én csak egyet raktam fel. Leültem a kínai elé frissíteni.
Jó lassú xar a net a tescoban. Inkább osztottam volna meg az enyémet a mobilon.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1932) scream válasza tihibaby (#1930) üzenetére


scream
veterán

Partíció típusa esetleg? Lehet NTFS lett, mikor újraformáztad.

(#1933) hacki87 válasza Vangelis (#1931) üzenetére


hacki87
senior tag

Nálunk csak a tesco honlapját hozza be a tescos wifi.

Ui.: nincs valami jó T akció? :D

(#1934) Vangelis válasza hacki87 (#1933) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Az mindig van! Csak keresni kell :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1935) tihibaby válasza scream (#1932) üzenetére


tihibaby
senior tag

Fat32-re formáztam.

(#1936) AndrewBlase válasza üszök (#1870) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Két memória kártyát leteszteltem az általad linkelt programmal.

Nekem kicsit kínai, amit ír az eredmény, de ezek szerint (ha jól értelmezem), szar ez a 2 példány :F

Miért mindig én???

(#1937) DoboWx20


DoboWx20
csendes tag

Karcag tesco tömve van feketével, volt 3 db bronz is, egyet elhoztam, vevőszolgálatos csaj rögtön mondta hogy 2 év gari, megvárta míg frissül, minden rendben volt hálisten! :)

(#1938) Vangelis válasza DoboWx20 (#1937) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De a jótállási jegyen csak 1 év garancia szerepel.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1939) DoboWx20 válasza Vangelis (#1938) üzenetére


DoboWx20
csendes tag

Azt írja, hogy 2 év jótállást vállal a tesco.

(#1940) hacki87 válasza Vangelis (#1938) üzenetére


hacki87
senior tag

Akkor rosszat kaptál. Nekem elösször a dobozban levőt töltötték ki. Másnap kaptam 1 A4 tescost amin 2 év van.

(#1941) Vangelis válasza DoboWx20 (#1939) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát én csak azt a részt láttam, ahol egy évet ír.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1942) diablo1984 válasza hacki87 (#1940) üzenetére


diablo1984
veterán

itt is 1 éves volt a dobozban, de mondta a csaj, hogy hiba van a dologban, cseréli 2 évesre! a 2. darabot már megvártam míg a tesco-s gyík neten lejött(15perc) és ez már működött! közben jött egy család is, akiknek fagyott a tablet, övékét is cserélték, csipegették rendesen a készletet!

(#1943) bajaki válasza syler123 (#1926) üzenetére


bajaki
őstag

Mikor voltál ott? Amikor én voltam 7 óra előtt, direkt megkérdeztem, volt még 3 db fekete. Én végül nem vettem. Megnyomkodtam, de a G2 mellett nem tudnám örömmel használni ezt a kijelzőt. Ettől függetlenül ennyiért best buy, szóval aki teheti és szüksége is van rá az addig csapjon le amíg még van.

(#1944) Vangelis válasza diablo1984 (#1942) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor majd reklamálok én is a 2 éves papírért.
De a kis matrica is rajta volt a garancia levélen. A szériaszám gondolom.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1945) lacafaca válasza Vangelis (#1941) üzenetére


lacafaca
őstag

Én is megküzdöttem a vevőszolis kiscsajjal, hívta a górét és elmagyaráztam neki, hogy mi a szitu...nem nagyon tetszett neki a kioktatás így reggel 6:20-kor, de belátta, kár vitatkozni :D . Már csak 1 db maradt utánam itt Kanizsán, szóval behúzhattak pár embert az 1 éves fecnijükkel. Irány vissza, és követeld a 2 évedet, ami jár.

Amúgy helyben frissítettem, minden ok a cuccal, kár volt előre a para. A többi nyügjére hamarosan lesz megoldás, ebben nem kételkedem, de aki ma megtudja szerezni ezt a "csodát" szerintem ne hagyja ki, ez az ár bagó érte...az almúlt években tucatjával mentek át a kezemen ezek a 20-30k-s kínai csodák, ez így első blikre ennyiért a legvállalhatóbb, nem beszélve a 2 év hivatalos garival a háta mögött. Aki most akar egy filléres tabot, fusson-szaladjon a legközelebbi tecsóba, nekem ez a véleményem. ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#1946) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Veszprém alig pár darab. Pultnál kell kérni. Frissítve. Kifizetve. :)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#1947) hacki87 válasza Vangelis (#1944) üzenetére


hacki87
senior tag

Nekem a gyari papirra tette a matricat mivel rosszat adott elsore, masnap meg az ujhoz tuztek tuti ami biztos alapon.

Ui.: hatha jovairnak valamit xD

[ Szerkesztve ]

(#1948) Vangelis válasza lacafaca (#1945) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Úgyis megyek és megoldom.

Imádok reklamálni :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1949) diablo1984 válasza Vangelis (#1944) üzenetére


diablo1984
veterán

az is kell majd, ne engedd kidobni! mondták, hogy kapták a körlevelet, hogy azt is benne kell hagyni, mert azon van a szériaszám, az előtt meg az volt, hogy az kuka és tesco-st töltsenek ki helyette!

(#1950) balintka válasza MADcat (#1946) üzenetére


balintka
addikt

Én is elmentem volna megnézni kíváncsiságból mennyi van itt Veszprémben, de akkor már kár :) Amúgy van gépem a még 21 ezres akcióból.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.