Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) kammler válasza rodi81 (#5646) üzenetére


kammler
senior tag

Győzd kivárni. Irogatnak ezek mindent, nyoma sincs.

(#5652) ghiottone válasza rodi81 (#5646) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Updater nálam most szedi lefele.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#5653) szabi__memo válasza ghiottone (#5652) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Most jelzett nem is 3 perce

(#5654) Ronam


Ronam
addikt

Megnéznétek majd, hogy a színek nálatok is elmosottak a 11-hez képest? Sokan panaszkodnak erre, nekem is fura volt az Indiai verzióval.

(#5655) rodi81 válasza ghiottone (#5652) üzenetére


rodi81
tag

Igen már nekem is szedi! :)

(#5656) kammler válasza Ronam (#5654) üzenetére


kammler
senior tag

Be van kapcslva a tág tartományú amoled? Erre azt írták, hogy tényleg van ilyen hiba, de ha az frissítés előtt már be van kapcsolva, és úgy frissít akkor jó marad, viszont utána meg nem szabad hozzányúlni. Aztán vagy javítják, vagy nem...

(#5657) kammler


kammler
senior tag

Aztán vége a jó világnak. Remélem legalább, ha van, az idiai 12 után kiderült hibákat kijavítják...legalább azt ami nagyon gáz. Nem tudom van-e az még, hogy mem jön gmail értesírtés. Nameg gondolom állíthatom be újból a simple kártyákat. Mert az a nagyszerű mindig eljátszotta, hogy törölnöm kellett a kártyákat, meg újból hozzáadni Android főverzió frissítésnél.

[ Szerkesztve ]

(#5658) Ronam válasza kammler (#5656) üzenetére


Ronam
addikt

Én nem mertem feltenni ezt az újat még :D, nekem egyelőre custom rom van a telón, amikor legutóbb próbáltam az indiai fw-t, ott nem voltak jók a színek, az értesítésekkel is gond volt..
ráadásul ha jól emlékszem írta valaki, hogy 8T-n is vannak ilyen problémák, és ott nem az első 12-es fw volt ilyen állapotban.

[ Szerkesztve ]

(#5659) kammler válasza Ronam (#5658) üzenetére


kammler
senior tag

Pár perc és kiderül ;] Mindjart árad a panasz :DDD Ilyenkor ha megfaragtam vajon megmarad a hangfelvevő? A gyári amit pc-ről parancssorból faragtam meg. Kar hogy ennyi gáz van az újabbakkal is. Pedig én szeretem ezt a telót. De rohadt drága lett. Mindig az eggyel régebbit szoktam megvenni. De nekem drága. Viszont én még olyat nem lattam se a 6-nál se ennél, hogy fagyna vagy akarcsak megbicsaklana.

[ Szerkesztve ]

(#5660) qltsar válasza kammler (#5659) üzenetére


qltsar
addikt

En is valahogy igy vagyok, ezert vettem a 9 Pro-t. Ahhoz kepest, hogy inflacio, nyersanyaghiany stb. 240.000-ert vettem meg OP-tol direktben.

Sima 7T 200.000 volt anno, viszont bar verziokulonbseg, tehat a chipsetet es a kamerakat elkulonitve, itt van IP vedelem es LTPO kijelzo.

Valamikor majd ranezek 7T-n en is a 12-re, kivancsi vagyok, hogy az AOD-s reszekkel mi lehet a rendszerben.

[ Szerkesztve ]

(#5661) ghiottone válasza Ronam (#5654) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Hasonló volt a 9-es frissítésénél is, vagyis átállította ott is és most itt is egy másik módra - nekem a természetesből pro-ra. A Watch 4-est is eldobta, lehet újrapárosítani....

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#5662) kammler


kammler
senior tag

No? Idegroham valahol? :D

(#5663) ghiottone válasza kammler (#5662) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Eddig nem vészes, majd holnap több bugot észreveszek szerintem :DDD

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#5664) qltsar


qltsar
addikt

Fura, nekem nem jött meg OTA-n, a jól bevált Canada-VPN módszerrel sem dobja fel. Oxygenből telepítette a többség, vagy jött normálisan OTA-n EU-ra?

(#5665) kammler válasza qltsar (#5664) üzenetére


kammler
senior tag

Olaszországból vpn nen jött rendesen. Namost akkor a volte telekomon megmaradt vagy ugrott? Be van állítva hogy jelezze de eltűnt.

(#5666) qltsar válasza kammler (#5665) üzenetére


qltsar
addikt

Wow, köszi a tippet! Olasz VPN-nel feldobta! :R

Tunnelbear, update keresés, üzenetet feldobta, majd VPN disconnect, hogy ne pörögjön a Tunnelbear adatkerete :U , és tölti is szépen :DDD.

Kíváncsi vagyok, hogy akkora katasztrófa e, mint 9 Pro-n :)).

(#5667) kammler válasza qltsar (#5666) üzenetére


kammler
senior tag

Ja hát a joneplus az nem működik, ennélfogva paranccssorból adb-vel se lehet a gyári hívásrögzítőt megcsinálni rajt. Most vagy van volte, csak ikon nincs vagy annak is lőttek. Fennt volt a oneplus diag, nem meglepő az is sutty. De mondjuk az mindegy.

(#5668) ghiottone válasza kammler (#5667) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nekem a Telekom kártyán a volte-t mutatja a 12-es menűjében is, de ikont nem látok+ még nem beszéltem rajta, hogy hívás közben aktív-e vagy sem.

Szerk.: Van ikon is, csak nem "hd hang"-ként kerestem ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#5669) kammler válasza ghiottone (#5668) üzenetére


kammler
senior tag

Igen ez nekem is be van kapcsolva, ikon nincs. Nem zavar ha ok. Elvileg mennue kell gondolom. Közben megfaragtam a call recordert is. Fejlesztői módban be kellett kapcsolni az engedèlymegfigyelés kikapcsolását... De az usb debugnak alapban nem kikapcsolva kéne lennie? Visszakapcsolódik.

[ Szerkesztve ]

(#5670) qltsar


qltsar
addikt

Első blikkre totál ugyanazok a hiányosságok, mint OP 9 Pro-n, tap2wake csak úgy működik, ha a telefont megmozdítod, simán egy értintés a kijelzőre nem megy, és nem is fog, Color OS-ben nincs benne, itt sem lesz.

Eye Comfortot csak manuálisan lehet állítani, 11 alatt simán mehetett a napfelkelte és lemente opcióval automatikusan beállítani...

Do not disturbnél minden egyes alkalommal jön a tök felesleges üzenet notificationként, amit amúgy lehet clearelni, szóval nem értem, hogy miért nem tiltható.

Bluetooth ikon folyamatosan látszani fog, nem csak akkor, ha csatlakozva van valami a készülékhez pl. fülhallgató.

[ Szerkesztve ]

(#5671) kammler válasza qltsar (#5670) üzenetére


kammler
senior tag

Én dupla koppintással használom, az ok. Meg ha felemelem, az is ok.

(#5672) kammler válasza qltsar (#5670) üzenetére


kammler
senior tag

Ez?

[ Szerkesztve ]

(#5673) kammler válasza ghiottone (#5668) üzenetére


kammler
senior tag

Fölhívtam a telekomos kártyámról a a yettelest. Nem volt egyenleg rajt de felment 4g re, a hivások közt meg volt-nek jelezte.

(#5674) qltsar válasza kammler (#5672) üzenetére


qltsar
addikt

Ez a dark mode, en az eye comfortrol beszelek :)!

[ Szerkesztve ]

(#5675) AnonymusX válasza kammler (#5673) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Vajon Yetteles Volte profil került a frissítésbe, vagy marad a mókolás továbbra is?

[ Szerkesztve ]

(#5676) kammler válasza AnonymusX (#5675) üzenetére


kammler
senior tag

Azt szerintem várhatjuk, hogy az lesz. Le van ez má tojva.

(#5677) kammler válasza qltsar (#5674) üzenetére


kammler
senior tag

Ja az nem tudom mi, magyarul használom. Viszont fizetésnél eddig volt olyan, hogy alapértelmezett, kivéve ha egy másik app meg van nyitva. Na most ezt otp, simple app gpay kombónál jól jött. Na most csak alapértelmezett van. Miért kell vmit kényszeredetten piszkálni nem fudom, ha egyszer jó volt.

(#5678) Timer válasza kammler (#5667) üzenetére


Timer
veterán

Akkor sem megy a rögzítés, ha a Google Dialer helyett a OnePlus sajátja van fent?

(#5679) kammler válasza Timer (#5678) üzenetére


kammler
senior tag

Azt nem tudom. Illetve írták azt amit mondasz, de indiai telón. Eu-nnis van, csak adatvédelmi blabla mistt rejtve van. De mint mondtam, pc-ről adb-vel ok.

(#5680) rodi81


rodi81
tag

A12-nél a testreszabásba a színeknél nem lehet sötét színeket választani (pl:szürke,fekete)?

(#5681) Timer válasza kammler (#5679) üzenetére


Timer
veterán

Ezt írtad:

"Ja hát a joneplus az nem működik, ennélfogva paranccssorból adb-vel se lehet a gyári hívásrögzítőt megcsinálni rajt. "

Akkor most megy a hívsrögzítés, vagy nem? :D

(#5682) Vazil


Vazil
tag

Nekem nem ajánlja fel se a teló és az updater se. Mit kellene átállítanom?

(#5683) Integrale válasza rodi81 (#5680) üzenetére


Integrale
veterán

Nem. Csak amit látsz, egy visszalépés az egész. Se ikoncsere, sem app elrejtés, ritkább a rácsozat is stb.

"Bad reklám is reklám too"

(#5684) kammler válasza Timer (#5681) üzenetére


kammler
senior tag

Megy. A fejlesztői módnál be kellett kapcsolni, hogy ne figyelje a mi is volt jogosultságot. Így lefutott pc-paranccsorból a a parancs. Így azt meg lehet csinálni. A vpn-el küzdök. Nincs L2Tp az android 12-ben. IKEV2 passkey-el odáig faragtam, hogy wifimrő ok, de ugye nem onnan kell használni. A mikrotikon semmi hibaüzi, ipsec ok. Nem tudom.

(#5685) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Eddig rendben van a 12-es, de a fényerővel mintha valami nem stimmelne. Ezt a buildet stabilabnak érzem, mint a 9-es első 12-esét. Kevesebb a hiba ;] még a simple is feldobja az értesítést a sikeres fizetésről.
Aksi is jó szerintem:

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#5686) szabi__memo válasza ghiottone (#5685) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Köszi szépen, ez jó hír eddig. Gyanús is volt, hogy egész jó, mert nagy volt a csend a topikban :)

(#5687) ghiottone válasza szabi__memo (#5686) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Visszaléptem most a 7T-re, mert a Pixel 7-est hirdetem, az op9-esemet meg naívan odaadtam a tesómnak - az ő Nord Ce-je meg 1 nap alatt új gazdát talált, így BF akciókig lehet várok egy 9 Pro-ra, vagy Oppo Find X5-re. De úgy vagyok vele, hogy ez is elég mindenre.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#5689) ghiottone válasza #32839680 (#5688) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:K tényleg, ezt nem is néztem.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#5690) Timer válasza kammler (#5684) üzenetére


Timer
veterán

Köszi! :R

(#5691) bekk


bekk
csendes tag

Üdv mindenkinek! OP7T_02_BETA_5-ről lehet frissíteni? ( Az AOD miatt van fent..nálam egész jól működött) Előre is köszönöm a segítséget..

(#5693) csako válasza #32839680 (#5692) üzenetére


csako
veterán

Igen, viszont nem teljes értékű alapból, "frissíteni" kell.
Én inkább kikapcsoltam, mert ahogy figyeltem ~20 percenként 1%-ot evett egy 3,5 éves 7 Pro-n, és zavart az óra mozgása is :D

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#5695) ghiottone válasza #32839680 (#5694) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Gcamot használok - sgcam, az szerintem nem változott.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#5696) bekk válasza #32839680 (#5692) üzenetére


bekk
csendes tag

Csak ebben a bétában volt..azért raktam fel..jól működött,de semmi frissítés nem jön már hozzá, több mint egy éve... Biztonsági sem

(#5697) szabi__memo válasza ghiottone (#5687) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Igen. Szerencsére elég mindenre. Ahogy korábban is mondtam én egyedül a frissítések elmaradásával vagyok elégedetlen. Most jön ki pár telóra a 13 mi meg az első 12-t kapjuk :(

(#5698) Timer válasza kammler (#5684) üzenetére


Timer
veterán

A rögzített fájl Nálad is AWB formátumú? Úgy látom, nem lehet átállítami, ezt meg kábé semmi nem játssza le. Soha nem fogom megérteni, mi a fenéért kell változtatni valamin, ami jó volt. Az aac-t natívan kezelte a telefon, erre tessék, most ezzel is lehet szívni.

(#5699) kammler válasza Timer (#5698) üzenetére


kammler
senior tag

Azért, mert prezentálniuk kellett az android12-őt, de rohadtul késében voltak. Bár ezt nem tudom mennyire a oneplustól függött ez a hívásfelvétel. A beépített file kezelővel megnyitva lejátsza, nekem az elég mondjuk. Ugyanezt eljátszották a fizetéssel. Eddig ki lehetett választani alapértelmezettnekpl. a google pay-t, illetve volt olyan opció hogy kivéve, ha más meg van nyitva. Namost az eltűnt. Menüben kell turkálnom minden alkalommal. De ez a büdös billentyűzet is más lett az tuti. Össze-vissza írok vele. Fenének kell hozzányúlni mindenhez. Nincs benn L2TP vpn. Oké, hogy n számít már biztonságosnak. De ahhoz jó, hogy a kamerám ne a netre vágjam ki, hanem vpn-ről belső hálóról nézzem. Hát faragom három napja az IKEV2 PSK-T meg certificat-et a mikrotiken. Jó mondjuk nem értek hozzá. Az USB debugging, ha kikapcsolid, nálad is visszakapcsolódik újraindítás után? Az aztán rohadt biztonságos.

[ Szerkesztve ]

(#5700) ghiottone válasza kammler (#5699) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A gboard kicsit tényleg érdekes most, hogy mondod és alatta ha gesztusvezérlés van bekapcsolva az alsó sávval, akkor ezt fehér háttérnél átüt 1-2 milliméteren.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.