Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6101) szabi__memo válasza Timer (#6100) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Kb tizedszerre sikerült, hogy a 4. driver miatt vagy sem, azt nem tudom, mert azzal amivel ment se elsőre jött össze.
Igazából ez már nem sokat dobott a dühömön

(#6102) mukkele válasza ghiottone (#6094) üzenetére


mukkele
kezdő

Az semmi. Így jó másfél hónap után megjött 1903-ra nekem is az F.20. Sikertelen ellenőrzéssel visszadobta. Fel kellett raknim külön a locak updatert az rakta fel...

(#6103) Ronam válasza mukkele (#6102) üzenetére


Ronam
addikt

Ő nem ugyanezt írta? :F:DDD

(#6104) szabi__memo válasza mukkele (#6102) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

A rohadék nálam simán végigvitte rebootig. ALkalmazások optimalizálása nem fejeződött be soha, folyamato reboot :W

(#6105) ghiottone válasza Ronam (#6103) üzenetére


ghiottone
nagyúr

De. :DDD

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#6106) Timer válasza szabi__memo (#6101) üzenetére


Timer
veterán

Frankó. Nálam 7 Pro van, ellenőrzési hibába futottam, nem is erőltetem. Az van, hogy a OnePlus is pont olyan gyártó, mint a többi: a legjobb két évente váltani , akkor érdekes módon semmilyen gond nincs a szoftverekkel sem.

(#6107) szabi__memo válasza Timer (#6106) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az biztos. És most annak az áldozata lettem, hogy nem volt nyitott a BL. Nem hiányzott ez a hétvégére. (bár nyilván jobb mint hétköznap).
Ha nyitva van szívás, ha zárva akkor is szívás :W

[ Szerkesztve ]

(#6108) kammler válasza szabi__memo (#6104) üzenetére


kammler
senior tag

Megúsztam. És a szép színek is visszajöttek. A 7-nek az alap kijelző színhőmérséklete jobban tetszik mint a 10 pro-nak. A 10 nél a fehér kékesebb, ha melegebbre állítom rózsaszínesebb. Szeretem ha a fehér csak fehér. A természetes módban meg mintha 500 ft-os könyv szürkés lapjait nézném. Erősebbre állítva a fényt ez a különbség eltűnik. Bár lehet a 10-é a "normális".

[ Szerkesztve ]

(#6109) ghiottone válasza kammler (#6108) üzenetére


ghiottone
nagyúr

10 Proval hogy vagy megelégedve? Aksi jól bírja? Frissítések jönnek rendszeresen?
Tegnap német ebayen vettem majdnem egyet, de az eladónak nem tetszett, az olcsó licit ár (451EUR), amin leütöttem és inkább belekötött a mailboxde csomagtovábbítós címbe.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#6110) kammler válasza ghiottone (#6109) üzenetére


kammler
senior tag

Őszintén szólva. Nekem ugyaolyan mint a 7t. Frissítéssel szerintem még egy ideig nem lesznek gondok. Szerintem a kamerája (ebben ugye "bajnokok" még így évek mulva is....) Mintha szélek felé kicsit homályosabb képet csinálna, de nehéz megmondani. Ugyanolyan gördülékenyen megy mint a 7T, de akkor meg minek ugye új a régi helyett. Ami plusz és tetszik nekem az a drótmentes töltés. Mennek az aperek rendesen, és nem az usb csati van nyüstölve. Sőt, mint mondtam a 7T kijelzője jobban tetszik nekem. Hiába van elvileg jobb a 10-ben. Az én 7T-mben az akku kicsit fárad már. Viszont azt meg meg akartam tartani tartaléknak. Hát lett egy 10 pro is. Ami a 10 pro akkuját illeti. Nehéz megmondani. Nálam megy a mobilnet mindig, VPN, csomó app. Annyit bir mint a 7T új korában, hiába 5000 mAh.

[ Szerkesztve ]

(#6111) kammler válasza ghiottone (#6109) üzenetére


kammler
senior tag

Habár, a gyári fólia van rajta. A 7t-re meg üveget raktam. Ezzel a puha foliával már jártam úgy hogy ahogy kopott úgy kezdte szórni a fényt. Mikor levettem ámultam micsoda színek vannak a 7T-n. Szóval lehet a gyári fólia se az igazi ilyen szempontból.

(#6112) storm3


storm3
senior tag

Használja még valaki napi szinten a készüléket mint 'daily driver'?
Nekem mostanaban force close-olgat a chrome es a messenger.
Oxygen OS 11.0.9.1.HD65BA verzion vagyok.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#6113) szabi__memo válasza storm3 (#6112) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nálam fél éve csinálja

(#6114) Ronam válasza storm3 (#6112) üzenetére


Ronam
addikt

Én frissítettem Android 12-re, miután kijött az utolsó fw, és semmi ilyen problémám nincs, de 11-en sem voltak fc-k sehol..

(#6115) ghiottone válasza storm3 (#6112) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálam Messengernél semmi hiba, de pár ismerősöm panaszkodott Xiaomi és Smasung telefonokon ilyenről. Chrome helyett pedig már régóta Operát használok, így azt nem tudom.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#6116) storm3 válasza Ronam (#6114) üzenetére


storm3
senior tag

A 12 gond nelkul fut Nalad? A korabbi kommentekbe bele-beleolvastam,nehanyan panaszkodtak ra.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#6117) Ronam válasza storm3 (#6116) üzenetére


Ronam
addikt

Nekem semmi bajom vele, a többiek mire panaszkodtak? Én csak azért nem használtam az utolsó előtti buildeket, mert a színek pocsékak voltak, de ezt javították az utolsóban..

[ Szerkesztve ]

(#6118) szabi__memo válasza Ronam (#6117) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Pl hogy az upgrade félremegy és gyalulhatod a telót

(#6119) Ronam válasza szabi__memo (#6118) üzenetére


Ronam
addikt

De ez csak egy embernél jött elő, nem? Vagy ez tömegesen volt? Én ha jól emlékszem, akkor csak egy ember írt ilyen problémáról..

(#6120) slice14


slice14
veterán

Egyik barátomnál történ egy fura anomália. Elrontotta a SIM PIN kódot, valamint a PUK-ot is. Ujjlenyomat feloldást használ és mivel a kártya használhatatlanná vált, így megszűnt létezni az ujjlenyomat feloldás. Én meg meglepődve hallgattam hogy mi van, mert ilyennel még nem találkoztam. Azóta cserélték a kártyáját és már müxik az ujjlenyomat feloldás.

Azért elég érdekes anomália. OP7T A12

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#6121) Ronam válasza slice14 (#6120) üzenetére


Ronam
addikt

Olvastam nemrég hasonlót.

[ Szerkesztve ]

(#6122) slice14 válasza Ronam (#6121) üzenetére


slice14
veterán

Azt elfelejtettem hozzátenni hogy a képernyőzár PIN működött.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#6123) szabi__memo válasza Ronam (#6119) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Azt hiszem akkor kb hárman írták hogy feltették. Ha úgy nézzük elég rossz arány

(#6124) ghiottone válasza szabi__memo (#6123) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én most 2 hétig a 7T-n voltam és szinte teljesen rendben volt a legutolsó hivatalos 12-es rommal. Azt se tudom mikor gyalultam utoljára.
Az automata fényerő valahogy beállt és jól is ment, erre tegnap, amikor kivettem a 2 simet és átraktam az újabba megint meghülyült és elfelejtette a korábban tanult mintákat :DDD - ennyi csak a problémám vele.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#6125) Colos1


Colos1
őstag

Sziasztok!

A hivatalos 12-esnek tudnia kellene alapból a Yettel VoLTE -t, vagy még mindig sz@rakodni kell vele?

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6126) Vazil


Vazil
tag

Sziasztok! Ki milyen üvegfóliá használ? Van egy gyári piros tokom és egy ringke fusion x tokom is. Ezekkel kompatibiliset vennék.

(#6127) ghiottone válasza Vazil (#6126) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nillkin H+Prokat használtam rajta - 1xer cseréltem csak újabbra, amikor összetörtem az elsőt olyan jó másfél éve: [link] - spigen tokkal anno, most pedig egy kínai hasonló tokkal van, de ezek tokbarát üvegek, viszont nem tudom fogsz-e még találni hozzá. Az alis linkek, amiket itt megosztottunk már nem élnek, ahogy nézem.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#6128) balazs1022 válasza Vazil (#6126) üzenetére


balazs1022
őstag

Én a 8T-re való üveget használom. Teli üveg, nincs rajta notch kivágás meg ilyesmi. Olyasmi mint egy sima téglalap (lekerekített sarkokkal). :)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#6129) vacs válasza Vazil (#6126) üzenetére


vacs
veterán

Kínai kb 1000 Ft-os üvegeket szoktam rendelni.
Már a 3-ik van a telefonon, ebből következik, hogy 2x már megvédte a kijelzőt! :K

(^)(>.<)(^)

(#6130) balazs1022 válasza vacs (#6129) üzenetére


balazs1022
őstag

Nekem is csak ilyen 500ft-os van. Teljesen jó. A hátsó kamerára meg vettem egy órára való védőüveget.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#6131) kammler


kammler
senior tag

A Yettel levette az összes telefonról a VoLTE tiltást. Azokról a típusokról, amiken eddig tiltva volt.

(#6132) Vazil


Vazil
tag

Köszönöm mindenkinek a tippeket! :)

(#6134) kammler válasza #32839680 (#6133) üzenetére


kammler
senior tag

Azt, hogy ugyan a 7T-ben nincs most benne a kártyám, de eddig a 10 pro-n se működött a VoLTE. Most magától elindult. Elvileg mindenféle típusú telefonon. Egy hónap átállást ígértek. Csak vigyáznom kell, mert most egyből kicsöng, fél mp. Túl hamar felveszik, ha úgy van :D

VoLTE fórumban írta valaki, hogy ezt válaszolták neki:
"Köszönjük, hogy hálózati működéssel kapcsolatos megkeresésével hozzánk fordult.
A folyamatban lévő hálózati modernizációnak köszönhetően, minden előfizetésről törlésre kerül a VoLTE tiltás. A VoLTE engedélyezése a 3G kivezetés miatt is fontos lépés. A teljes törlési folyamat várhatóan egy hónapot vesz igénybe."

[ Szerkesztve ]

(#6135) ghiottone válasza #32839680 (#6133) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nekem is megjelent:

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#6136) gyozoetz


gyozoetz
csendes tag

Nekem is múlt hét végén jelent meg, tegnap frissítettem. Nem vagyok nagyon boldog, reggel nem ébresztett, a shelf xar helyre került, de a legfájóbb,hogy az új telefonkezelő app gáz, az eddig szépen sorba rendezett csempés kedvencek fül eltűnt. A régi tárcsázóappot legalább vissza lehet valahogy hekkelni? Az nagyon kellene.. :(

(#6137) slice14 válasza gyozoetz (#6136) üzenetére


slice14
veterán

A Google tárcsázó miért nem jó?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#6138) gyozoetz válasza slice14 (#6137) üzenetére


gyozoetz
csendes tag

Köszi,akár jó is lehet, kinézetre nagyjából olyan, mint a 11 volt, de a kommentek annyira nem győztek meg... OPX 4 év+7T 3 év, a gyári mindkettőnél megfelelt, de ez most felhúzott picit. :( Nem akarnék visszafele menni, de egyelőre csak a hátrányát találtam a 12-nek. De köszi az ajánlást, lehet, h teszek egy próbát a Google-el,talán az is használhatóbb, mint ez ..

(#6139) slice14 válasza gyozoetz (#6138) üzenetére


slice14
veterán

Amióta elérhető nem csak Pixel telókra, azóta a Google tárcsázót használom.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#6140) Ronam


Ronam
addikt

Próbáltam ma én is frissíteni a telót, de hibát ír, ez vajon mitől lehet? Oxygen updatert is próbáltam, letölti, de utána nem tudom telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#6141) kammler válasza slice14 (#6137) üzenetére


kammler
senior tag

Nem-e tudom hogy nem arról van szó, hogy eddig gyakorlatilag volt fehér lista hívásnál, fekete lista, tehát csak ezek hívhatnak, vagy csak azok nem. Aztán kapásból lehetett országra szűrni, hogy ne jöjjön zimbabvéből sms, hogy fizessem ki a DPD csomagot. Na, ebből semmi nem maradt. Miért is kellett ehhez hozzányúlni a idiótájának? Mi a fészkes fsznak kell hozzányúlni mindenhez egy verziófrissítésnél?

(#6142) gyozoetz válasza kammler (#6141) üzenetére


gyozoetz
csendes tag

A kérdés jó, miért kell hozzányúlni ahhoz,ami jó. Ahogy nézegettem, jött pár okos beállítási lehetőség, finomhangolás, meg vannak bosszantó dolgok is. De a régi tárcsázó pl majdnem ugyanaz, mint a Google, rengetegen használják, akkor minek lebutítani? Ma egyébként ébresztett, ha a tárcsázó is rendben lesz,akkor Amen. Bááár, a Shelf most jobb fentre került, az gáz. A hírek nem érdekelnek,ami a helyén van, jobbkezes lévén meg az értesítéseket húzom le jobb oldalon, a Shelf meg vagy onnét jön le,vagy sehogy

(#6143) gyozoetz válasza slice14 (#6139) üzenetére


gyozoetz
csendes tag

Köszi a tippet, felraktam, a nézet pontjó, ha nem lesz hiba, megnyugtattál!

(#6144) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Mióta Android 12 van fent a töltés katasztrofális. Gyakorlatilag néha gyorsabban merül mint tölt... Rendes töltőről jó. Nem jöttem rá mi lehet a gond. Esetleg valakinek ötlet?
Az éjszakai optimalizált töltést kikapcsolva se jó. Adb-t kikapcsolva sem.
Két laptoppal is ugyanaz...

(#6145) rankesz válasza szabi__memo (#6144) üzenetére


rankesz
veterán

Valószínűleg elkoszolódott az usb aljzat, nálam anno az okozott csiga lassú töltést. Kikapcsolva tűvel alaposan kipiszkálva az összes zsebpiszkot újra jó volt

(#6146) szabi__memo válasza rankesz (#6145) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ahogy írtam, töltővel jó...
És természetesen ugyanazzal a kábellel

[ Szerkesztve ]

(#6147) qltsar válasza szabi__memo (#6144) üzenetére


qltsar
addikt

Hogy érted, hogy rendes töltőről jó? A Warp Charge 30T ami nem működik? Kicsit zavaros, most akkor a telefonod felveszi a töltést normálisan más töltőről, csak a gyári gyorstöltőről nem?

(#6148) szabi__memo válasza qltsar (#6147) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Bármilyen töltőről jó, kivéve ha számítógépbe dugom. Előtte jó volt természetesen. Hetek óta szívok vele

[ Szerkesztve ]

(#6149) qltsar válasza szabi__memo (#6148) üzenetére


qltsar
addikt

Gondolom tobb geppel, kabellel, es USB csatlakozoval is probaltad?

Esetleg van akkor valtozas, ha valtoztatsz az alapertelmezett USB csatlakozasi lehetosegen? (Csak toltes, file atvitel, fotok, stb.)

(#6150) szabi__memo válasza qltsar (#6149) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Igen, próbáltam. A kép meg a többi átvitelt viszont nem, csak a sima töltést. Azt még megnézhetem, bár nem fűzök hozzá sok reményt

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.