Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:16:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98) tixem válasza CHIPman (#94) üzenetére


tixem
addikt

Látom beakadt a 110 vagy 120 vagy 130 ezer. Legyen akkor 150 ezer az új Xiaomi, csak hogy megnyugodj. Mi nem tiszta azon, hogy jóval olcsóbb lesz, mint a OP 7 Pro

Visszatérve a felsorolásra. A 6,67 col inkább hátrány többeknek, mint előny. Így van, nem SD855. Antutu huszárok most a kardjukba dőlhetnek, egyébként a kutyát nem érdekli, hogy 300 vagy 350 ezer pontot ér el.
A 90hz-es kijelző tagadhatatlan előny, de ez vagy érdekel valakit, vagy nem. Engem pl nem, mert egy felesleges akkuzabáló baromság. Notch vagy nem notch, egyéni szocprobléma. Hányok tőle én is. De inkább nézem a lyukas kijelzőt, minthogy mondjuk olyan kamerám legyen ami nagyjából egy középkategóriás telefon szintjét hozza, vagy mint a most 2 éves Note 8-am. 230 ezerért. Kösz nem. Nekem ez a legfontosabb feature. Evvan. Ja izé. Hol is van a op-ban a jack csatlakozó. Merthogy ez is elég nagy dealbreaker sokaknak.

Még mindig ugyanazt a dumát fújják, mint anno a Oneplus 3 idején. Csak hát az árak picit elszálltak, meg kicsit el is qrvultak, meg néhány funkciót el is hagytak, holott tudták, hogy a felhasználók nagy része igényelné a jacket. Közösségre támaszkodó gyártó, meg a seggem partja. Egy valami maradt a régi: a marketing duma az nagyon erős. Aztán előállnak ezzel. Engem nem fogsz meggyőzni. Ezen a teljesítményen csak nevetni tudok. Ennyiért. És inkább fizetek 50 ezerrel többet, de úgy legalább nem kell kompromisszumot kötnöm. Vagy éppen kevesebbet, 140-150 ezret ahol máris sokkal hamarabb megbocsátom, hogy a kamera gagyika, vagy kevesebb a ram, vagy kisebb az akku stb stb. 230 ezer Forint már nem az az ár, ahol békákat akarok nyelni.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.