Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:16:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) ForRedGlory válasza csako (#2650) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem az M2 van meg. Ne nezegesd, jobbat nem fogsz kapni a penzedert. :)

[ Szerkesztve ]

(#2652) csako válasza ForRedGlory (#2645) üzenetére


csako
veterán

Szerintem a legjobb a P30 Pro, majd az OP7 Pro és utána Note10+. Valahogy nem éles a képe, nem egy jó éjszakai fotó, hiába világosabb, mint a 7-esé.

A fejhallgató tanácsot pedig köszi :)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2653) J.varga7 válasza tomp (#2621) üzenetére


J.varga7
tag

Köszönöm szépen a kimerítő választ, pont az ilyen hasznos kommentekért fordultam ehhez a fórumhoz! :R (Mielőtt valaki félreérti ez nem szarkazmus).

Don't waste your time, or Time will waste you

(#2654) brainticket válasza csako (#2650) üzenetére


brainticket
aktív tag

Én is ezzel használom, és bizony nagyon jól szól 🙂

(#2655) hjanos1 válasza csako (#2650) üzenetére


hjanos1
senior tag

Szerintem is a legjobb ebben a kategóriában, ajanlom.

The Factory Must Grow

(#2656) CptAdamica válasza csako (#2650) üzenetére


CptAdamica
veterán

Amikor fejhallgatót kerestem pont kipróbáltam ezt a Sonyt az egyik médiában Budapesten. Már csak azért is, mert akkor hype van rajta. Viszont első hallásra akkora csalódás volt, mint a ház, szörnyen erőtlen, középszerű hangzás potom 100 káróért. Persze lehet EQ-val, vagy az appjával lehet javítani rajta, de legyen már anélkül is egy normális hangzása. :D

Megyen!

(#2657) #78791680 válasza CptAdamica (#2656) üzenetére


#78791680
törölt tag

Igen, hallottam hogy hasonlo aron inkabb Bose vagy Sennheiser

(#2658) ForRedGlory válasza CptAdamica (#2656) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Neked gaz van a fuleddel, vagy nem azt hallgattad, esetleg hibas volt.

[ Szerkesztve ]

(#2659) CptAdamica válasza ForRedGlory (#2658) üzenetére


CptAdamica
veterán

Újra kell kalibrálni a fülemet. :D Mutatott még akkor egy Sennheiser HD 4.40 BT-t asszem, de sokkal jobban szólt. Persze lehet elvolt állítva a Sony, kitudja. :D

Megyen!

(#2660) brainticket válasza #78791680 (#2657) üzenetére


brainticket
aktív tag

Van a Sony mellett bose qc-m is, egyértelműen jobban szól a Sony, pláne ha normális Bluetooth codecet választ ki az ember.
Nem véletlenül nyerte meg idén szinte az összes tesztet, már ami noise canceling fejhallgatókról szólt.

(#2661) #78791680 válasza brainticket (#2660) üzenetére


#78791680
törölt tag

Redditen ennek pont az ellenkezojet irjak :DD
De nekem mindegy is, biztos nem koltenek ennyit ra, fejesre vegkepp nem

(#2662) betyarr


betyarr
veterán

mióta a row profilt használom,azt lehet mondani,hogy szinte sose tűnik el a vowifi ikonom.amikor nagyritkán mégis,akkor másodpercek múlva vissza is jön :R :K

(#2663) csako


csako
veterán

7T renderek, csúnya lesz, ha ilyen lesz :D

A többiektől is köszönöm a Sony megerősítést és az eltérő véleményt is :R

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2664) ForRedGlory válasza csako (#2663) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Csunya lenne, ha visszahoznak a notchot. Tuti kamu.

(#2665) fant0mi válasza ForRedGlory (#2664) üzenetére


fant0mi
addikt

Most is van notch sima 7-esen.

(#2666) #78791680 válasza ForRedGlory (#2664) üzenetére


#78791680
törölt tag

Csak a Pro verzion tunt el a Notch, a sima verzio T kiadasa kaphat notchot :D

(#2667) ForRedGlory válasza #78791680 (#2666) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jaja, valamiert azt hittem, hogy a Pro folytatasa lesz. :D

(#2668) Milanos


Milanos
csendes tag

Egy leejtést követően / be volt dugva 1 OTG kábel és azon lógott 1 másodpercig mielőtt a padlóra esett / nincs gyors töltés, csak lassú.Előfordulhat ilyen vagy a gyors töltő adhatta meg magát ?

(#2669) Sanya válasza Milanos (#2668) üzenetére


Sanya
nagyúr

Reboot volt? Egyébként lehet a csatlakozó vagy a kábel a rossz

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2670) Milanos válasza Sanya (#2669) üzenetére


Milanos
csendes tag

Igen volt.

(#2671) #78791680


#78791680
törölt tag

Vajon mikor jon az Android 10?' :)

(#2672) CptAdamica válasza #78791680 (#2671) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem már hamarosan, mostanában nem kaptunk már frissítést és valószínű azért, mert az lesz a következő. :)

Megyen!

(#2673) bordi10 válasza #78791680 (#2671) üzenetére


bordi10
senior tag

[link]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#2674) #78791680


#78791680
törölt tag

Koszi!

Ez mit jelent az OOS-re nezve? Kell egy honap, vagy tobb?

(#2675) tomp válasza bordi10 (#2673) üzenetére


tomp
félisten

Szerintem OB szeptember közepe/vége. Stabil pedig október.

(#2676) szlaci888 válasza tomp (#2675) üzenetére


szlaci888
aktív tag

A OnePlus fórumon azt ígérik, hogy 5-10 nap múlva lesz Open Béta és kb. szeptember végére végleges.

(#2677) tomp válasza szlaci888 (#2676) üzenetére


tomp
félisten

Melyik topikban írták? :)
Szerintem inkább 10nap lehet mert a Google féle végleges előtt kiadni egy OB-t hülyeség és semmi értelme...

(#2678) szlaci888 válasza tomp (#2677) üzenetére


szlaci888
aktív tag

(#2679) tomp válasza szlaci888 (#2678) üzenetére


tomp
félisten

Ja azt hittem konkrét infó. De ezt csak egy tulaj írta be mert a menetrendből erre következtet.
Eleve a DP egy totál más vonalon haladó verzió. Amikor kiadnak DP4 névvel egy verziót igazából már rég nem ott tart a fejlesztés.

(#2680) szlaci888 válasza tomp (#2679) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Ne legyél már ilyen kis hitű! Tényleg le van maradva, de hát abból dolgoznak gondolom amit a Google ad nekik, de legalább csinálják és ennek köszönhetően az elsők között lesznek akik kiadják majd a végleges 10-est.

(#2681) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

9es-ből kiindulva (sajnos csak ennyi tapasztalatom van) én október vége-november elejére tenném a 7esekre. 6/6t november közepe-vége. Stabil természetesen.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#2682) #78791680


#78791680
törölt tag

Megtudna valaki mondani hogy a referral link meddig hasznalhato?

(#2683) raddani


raddani
csendes tag

Sziasztok!

Én is elcsábultam, hogy 3 év után a Oneplus 3-masom megkapja az utódját egy 7 Pro képében! :K

Azonban nagy dilemmában vagyok, és érdekel a véleményetek: érdemes megvárni a 7T Prot 1-1,5 hónap múlva szerintetek, vagy nem valószínű, hogy felhasználói élményben jelentősen tudnak hová fejlődni?
A dizájn miatt aggódok leginkább, sajnos a szépérzetem nem tudom leküzdeni, a szivárogtatások alapján pedig a várható 'circular' kamerasziget hát mit ne mondjak, nem egy szépség, és gyanítom a nebula blue sem lesz majd opció, mint szín :U

Állítólag az új modellek szeptember 26-tól kaphatóak majd Indiában , oktróber 15-től pedig az EU-ban is. Akik megjelenésekkor figyelemmel szokták követni a Oneplus oldalát: a két időpont között lehet majd még nálunk rendelni a sima heteseket, vagy esetleg a készlet végével meg is szűnik a forgalmazás, és csak októberben indul újra a T verziókkal?

Nem lenne problémám a várakozással, azonban augusztus 31-ig tart a Back to school akció, az ingyen kiegészítőkkel, és jó lenne rá lecsapni, amennyiben most még megéri a 7 Prora beruházni; pont a sandstone tokot terveztem hozzá venni, úgyhogy ez 30 eurót le is faragna a végösszegből.


Hogy adjak is valami értéket a beszélgetéshez:
Egyetemistaként próbáltam életre hívni a diákkedvezményt a felhasználómhoz, hogy később ne kelljen ezzel foglalkozni. Ugye ezt a Studentbeans segítségével lehet megoldani, de az oldalukon az egyetemi e-learning rendszerbe nem tudtam sehogyan belépni az aktiváláshoz, egyetemi emailem nincs (csak a diák Office365-höz járó, de azt nem fogadta el természetesen), hivatalos dokumentum küldése nekik pedig nem volt a terveim között. Végül mérgemben beírtam egyetemi emailnek a freemailes címem.. Legnagyobb meglepetésemre siker! :C

Nem hagyott nyugodni a kíváncsiság, hogy ez csak véletlen vagy tényleg elfogadja, így csináltam egy ’kamu-freemailt’ és egy ’kamu-studentbeans felhasználót’ majd megpróbáltam újra a mutatványt, ami újra sikerült.
Szóval kedves fórumtársak, úgy tűnik, ez egy működő módszer BÁRKINEK egy kis 5-10%-os Oneplus kedvezményhez, függetlenül attól, hogy diák-e az illető, a lényeg, hogy freemail-es emailcímet írjatok az egyetemi email címnek, arra ki fogják küldeni az aktiváló linket és voila'! Nem tudom, befolyásol-e valamit, de a Miskolci Egyetemmel próbáltam. :)

(#2684) F-ECT$ válasza raddani (#2683) üzenetére


F-ECT$
titán

Én már megvárnám a T-t.

Dive ever, work never.

(#2685) tomp válasza szlaci888 (#2680) üzenetére


tomp
félisten

Úgy értem, hogy amikor a OnePlus kiadta a DP4-et valójában a OnePlus csapat már rég nem a DP4 szintjén állt a fejlesztéssel.
Az, hogy a Google milyen DP verziót ad ki nyilvánosan az egy dolog. A háttérben a béta programban lévő gyártók részére úgyis megküldi a friss kiadást amiből dolgozhatnak. Csak azt nem adják ki.

(#2686) marcarc válasza raddani (#2683) üzenetére


marcarc
senior tag

Senki nem tud semmi biztosat - még. Szerintem nagyon nagy változtatások nem lesznek, max még erősebb SOC 855+. A felhasználói élmény nagyot változni nem tud, csoda lenne ennél is gyorsabb telefont csinálni.

Ha tetszik a 7 pro, akkor szerintem vedd meg. Ha jön az új széria a régi már nem lesz kapható. Náluk nem nagyon van átfedés. Ha meg csalódás az új akkor marad a használt piac, kínai rendelős vagy sufni gsm. :/

[ Szerkesztve ]

(#2687) CptAdamica válasza marcarc (#2686) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem sem lesz nagy változás. Nem is lehet, max kamera és SOC. Maximum azért érdemes várni, mert akkor kicsit többet kapsz majd a pénzedért, gondolom ugyan olyan áron jön.

Megyen!

(#2688) #78791680


#78791680
törölt tag

Gondolom a kamera elrendezesen is csak azert valtoztatnak mert tenyleg nem tudnak most mit hozzaadni a T-hez. Az SD 855+ abszolut eszrevehetetlen upgrade lesz :)
Minden mas benne van a 7 Proban.

(#2689) betyarr


betyarr
veterán

sosem lehet tudni.lehet kap por és vízállóságot,vezetéknélküli töltést,jobb/több kamerát...stb.bár,a vezetéknélküli töltést már a 7-nél is vártam.hiába :O

(#2690) #78791680


#78791680
törölt tag

Ugy tunik vasarolni fogok egy Bullets Wirelesst, de nem tudok donteni hogy melyiket. Megeri a 2-es verzio a felarat? Esetleg van valakinek valamilyen tapasztalata?

(#2691) Jakesz válasza betyarr (#2689) üzenetére


Jakesz
őstag

Szerintem ezeket csak a 8-ban fogják megvalósítani, mert a főverziókra hagyják általában a nagy fejlesztéseket. A 7 Pro már így is nagyot durrant a 6T-hez képest. Most inkább a sima 7T-re kell rágyúrni, mivel a 7 nem volt nagy eresztés. A 7T Pro, ha kapni fog 4300-4500 mah akkut, meg egy kis fejlesztést a kameraszoftveren, és nem lesz áremelkedés a 7 Prohoz képest, akkor nem fogok panaszkodni.

(#2692) #78791680 válasza Jakesz (#2691) üzenetére


#78791680
törölt tag

Szep alom az a 4500 maH, szerintem max 4200 lesz :DD

(#2693) Jakesz válasza #78791680 (#2692) üzenetére


Jakesz
őstag

Miért lenne lehetetlen? A Mate 30 Proban is 4500 mah lesz. És úgy gondolom, hogy a 6.8 col, QHD és 90 Hz mellé el is kel legalább ennyi.

(#2694) zhata válasza Jakesz (#2693) üzenetére


zhata
senior tag

Akksi tekintetében egyáltalán nem rossz a telefon, két napot vígan bír. Nagyobb akksival valszeg még nehezebb lenne.
Más, mindenkinek.
Miért van az, hogy ha a hívó ismeretlen tuti, hogy más irányba kell csúsztatni hogy felvegyem, és viszont. Visszasírom a régi szép vízszintes és egyértelmű csúsztatásokat. Naponta többször előfordul, hogy leteszem a telefont, ahelyett, hogy felvenném.

(#2695) #78791680


#78791680
törölt tag

Tul nagy upgrade lenne az egy T-nek.
A Pro verzional mar nagyon szuksegszeru volt a nagyobb aksi, es csak 300-at dobtak rajta. Talan a 8-nal tudok egy kis eselyt adni a 4300-4500 mah-ra :) Marketing.

(#2696) tomp


tomp
félisten

Reddit infó szerint a Pixelekkel együtt jön ki nekünk is a 10! Szeptember 3-án!

(#2697) #78791680 válasza tomp (#2696) üzenetére


#78791680
törölt tag

Hogy mi? :Y

(#2698) csako válasza tomp (#2696) üzenetére


csako
veterán

Az szép lenne :DD

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2699) pcnet


pcnet
addikt

Tavaly is valami augusztus végén vagy szeptember elején jelent meg a Pie, 6ra. Augusztus elején vettem, alig használtam Oreoval és már jött is a Pie. Haverok csak néztek, hogy ilyen nincs! :D Elvileg az utolsó DP a hivatalos 10, nem?

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#2700) pengonorbert


pengonorbert
tag

pont ugyan úgy szivárgott ki mint a Googleé? :D Szép kis hírverést szereznének maguknak aznap ha ez így lesz: Reddit link

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.