Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-08-08 15:24:20

LOGOUT.hu

Ide csak a kimondottan az OnePlus 3T-vel kapcsolatos információk kerüljenek. Értem ez alatt a tokok, töltők, kiegészítők, szoftverek és egyéb trükkök.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) kano válasza adamfriday (#4350) üzenetére


kano
nagyúr

Ez már nincs így, ha jól tudom. A Telekomnál már van VoLTE. Persze a lefedettség még gyér.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4352) adamfriday válasza kano (#4351) üzenetére


adamfriday
senior tag

Egyelőre csak az általuk árult / szoftverfrissített készülékekkel megy, ha jól tudom (samu s7/8 talán).

(#4353) DummyBoy válasza adamfriday (#4350) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Igen, sajnos ezt tudom ...

Viszont kicsit meglep, hogy nincs olyan beállítási lehetőség, hogy NE váltson már internetezés közben EDGE-re, ha épp nincs hivás, de ott erősebb a jel.

Mert most vonatozás közben vagy nincs net, vagy nem tudnak hívni ... köztes opciót keresnék ...

Life is shor...

(#4354) Zöli


Zöli
csendes tag

sziasztok,

van valakinek tapasztalak resurrestion remix rommal? a legújabb verzio van fent, próbalgatok a különböző AKT profilokat, de valahogy mindig ilyesmi akku időnél kötök ki...azert a 3 óra SOT-ot egy teljes töltésre levetítve kicsit soványnak érzem, főleg h napközben szinten végig csak az asztalon fekszik, pár üzenetet írok, meg néhány értesítés jön...

nem várok a sok fórumon meg csoda YT videóban bemutatott 7-10 órás SOT-ra, de ezt azért eléggé keveslem...

köszi,
Z

(#4355) Kocsó


Kocsó
aktív tag

OnePlus 5 - Launch Live Event
- a forma maradt ami kiszivárgott
- 64/128GB
- 20+16MP camera
- 3300mAh
- 5,5" 1080p
- UFS 2.1
- 6/8GB LPDDR4X
- SD 835

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2)+OnePlus Watch 2 ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#4356) Rick4 válasza Kocsó (#4355) üzenetére


Rick4
félisten

Asszem marad a 3T még egy darabig.. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4357) darkpower válasza Rick4 (#4356) üzenetére


darkpower
aktív tag

Nekem viszont nem biztos :)
Így, hogy maradt a FHD kijelző, viszont jobb a kamera...
1+5

(#4358) Kocsó válasza Kocsó (#4355) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Június 27-től kapható 499€-tól (gondolom a 6GB/64GB verzió)
Határeset
:C :C :C

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2)+OnePlus Watch 2 ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#4359) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Az erdekelne engem - latva az OP5 arat - hogy ujonnan garanciaval honnan tudnek meg szerezni 3T-t?

Koszi!

Udv. core2

(#4360) Mukih


Mukih
tag

Midnight Black (8GB RAM + 128 GB Storage) 559 Euro. Aki elő akarja rendelni (nem tudom, hogy itthon lehet-e) annak itt a kód: Clearer Photos.

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#4361) darkpower válasza Mukih (#4360) üzenetére


darkpower
aktív tag

Hát én végülis megtettem, engedte a "magyar" oldalon keresztül, meglátjuk....
Az igazi kérdés, hogy vajon ezt is EU-ból küldik?

[ Szerkesztve ]

(#4362) Mukih válasza darkpower (#4361) üzenetére


Mukih
tag

Az jó kérdés. Viszont ahogy nézem van Welcome bundle ( tok + fólia + füles + dash töltő) elég jó áron. Remélem ez 1 hónap múlva is ennyibe fog kerülni. :D

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#4363) adamfriday


adamfriday
senior tag

Lehetne arról szó, hogy nem a OP3T topicot offoljátok szét, hanem pl. itt folytatjátok a OP5 témát? :R

(#4364) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Hát skacok aki halogatta a 3T vásárlást az 5 miatt, az most szívhatja a fogát :D Természetesen fejlődött az elődhöz képest de annyival nem mint amennyit az áron dobtak. Én egyedül a kamerát értékelem meg a standard matt fekete színt, a többi csak minimális előrelépés.

[ Szerkesztve ]

(#4365) snyper990 válasza Neil Watts (#4359) üzenetére


snyper990
őstag

Rendes garanciával újonnan? Valószínűleg sehonnan.

(#4367) kano válasza ricsi0307 (#4364) üzenetére


kano
nagyúr

Amiben kellett szerintem abban fejlődött: a kamera. Én ez miatt nem ettem 3T-t, mert sajnos az nem sikerült túl jóra a 3T-ben.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4368) zizol


zizol
aktív tag

OP5

+ jobb a kamera
+ továbbra is elérhető árban szerencsére

- nem vízálló
- csak FHD

Nagy a dilemma, de azt hiszem megvárom a Note 7R-t, utána döntök.

Üdv, zizol

(#4369) g0dl


g0dl
addikt

Ma megérkezett az átlátszó tok az ebay-ről. Azért ezt választottam, mert a kép szerint picit komolyabb káva van a képernyő kürül, ami talán véd a pofára eséstől. Nos valóban kiemelkedik rendesen, és a hátoldalon sem a kamerára fekszik fel ha lerakom az asztalra, ami nagyon zavart.
A hátoldala merevebb, és mindkét oldalon fóliával védett szállításkor.
Igazából felváltva használok ilyen, és flip tokot.

(#4370) Starz561 válasza zizol (#4368) üzenetére


Starz561
tag

Azért annyira nem lett jobb a kamera szerintem a 3T-hez képest. Legalább is az alábbi tesztben lévőkhöz képest.. Személy szerint picit többet vártam kamera fronton, egyedül az éjszaki képeknél van némi fejlődés.
Úgy fest marad a 128GB-s 3T egy jó darabig.

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#4371) kano válasza Starz561 (#4370) üzenetére


kano
nagyúr

Az a baj, hogy a 3T pont ott volt nagyon gyenge (kevés fénynél), na meg nem lehetett vele egy éles képet csinálni auto módban. :((( Na majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4375) Starz561 válasza kano (#4371) üzenetére


Starz561
tag

Nekem nincs sok gondom az autómata móddal, igaz nem minden kép sikerül jól, de kb 3 ból 1 kép már vállalható. :)

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#4376) Macika66 válasza kano (#4371) üzenetére


Macika66
addikt

Full automata módon készült kép, most vasárnap csináltam, egy rozoga alumíniumlétrán állva, fél kézzel, vakon felnyúlva a fészek mellé, kb. irányba fordítva a kamerát. Ja, és árnyékban.
Direkt az eredeti képet raktam fel, hogy látható legyen benne az EXIF, hogy nem kamuzok...

Érdemes megnézni az élességet. :)

(#4377) MrPetya19 válasza zizol (#4368) üzenetére


MrPetya19
addikt

És nincs OIS se

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4378) Macika66 válasza MrPetya19 (#4377) üzenetére


Macika66
addikt

OIS nincs, helyette valami elektronikus stabilizáció van állítólag...

(#4379) MrPetya19 válasza Macika66 (#4378) üzenetére


MrPetya19
addikt

De az nem olyan, főleg nem fotózásnál.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4380) Macika66 válasza Macika66 (#4376) üzenetére


Macika66
addikt

(#4381) Macika66 válasza MrPetya19 (#4379) üzenetére


Macika66
addikt

Khmmm, honnan tudod?
Tényleg biztos, hogy mindenki tudora egyből mindennek?
Könyörgöm, legalább várjuk már meg a fikázással, hogy ki lehessen próbálni! :)

(#4382) g0dl válasza Macika66 (#4380) üzenetére


g0dl
addikt

Ez kevésbé zajos, mijaza dng ( az oké, hogy egy formátum)

(#4383) laskr99


laskr99
addikt

3T-hez majd lehet még venni kiegészítőket? Tokok,fóliák,dash?

Majd augusztus környékén tervezek venni egy 3T-t használtan O+ accountal garival.

[ Szerkesztve ]

(#4384) MrPetya19 válasza Macika66 (#4381) üzenetére


MrPetya19
addikt

A fizikát a szoftver se tudja kijátszani.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4385) Lazlow válasza Macika66 (#4376) üzenetére


Lazlow
csendes tag

de komoly!Ez melyik madarfaj?

(#4386) lesoma


lesoma
csendes tag

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én sajnálom, hogy 3/3T-re nem jött ki olyan szilikon tok, mint a 1+X-re és most az 1+5-re. :(

[ Szerkesztve ]

(#4387) Kocsó válasza laskr99 (#4383) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Persze, kiegészítőket később is lehet venni a 3T-hez. :U
Csak a készülékeket söpörték ki a raktárakból. :K

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2)+OnePlus Watch 2 ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#4388) laskr99 válasza Kocsó (#4387) üzenetére


laskr99
addikt

Nem láttam az oldalon ahogy most néztem. Remélem augusztusra diákpénzből összejön a teló. Vágyok egy 3T-re mert mindig el voltam 2-3 generációval maradva.

(#4389) Macika66 válasza Lazlow (#4385) üzenetére


Macika66
addikt

6 db szajkófióka... :)
(más néven mátyásmadár)

(#4390) Macika66 válasza g0dl (#4382) üzenetére


Macika66
addikt

Az Adobe cég szabványa, DigitalNeGative.

(#4391) Macika66


Macika66
addikt

Itt egy másik fotó, amit a 3T-vel csináltam, szintén nyomdai kiadványban jelent meg. LA4 méretben, címlapon.

(#4392) M3oH válasza kano (#4371) üzenetére


M3oH
addikt

Pontosan így érzem én is. Én nem vagyok nagy fotós, automatában lövöm a képeket, de néha szinte már égő, milyen képet készülnek. Előtte egy honor 6om volt, nagyon veri képminőségben a 3Tt.

(#4393) kano válasza M3oH (#4392) üzenetére


kano
nagyúr

Sajnos ez ilyen.
Kíváncsi leszek az OP5 tapasztalatokra ilyen téren.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4394) bunfi


bunfi
őstag

Egy érdekes problémába botlottam. A Timely ébresztés helyet halkan pittyeg a beállított ébresztőhang helyett, amire elég nehéz felkelni. Legfrisebb verzió (az OS is 4.1.6), újra letöltöttem, megnéztem a beállításokat, a hangerőt, jogosultságokat, a gyári ébresztőt is teszteltem (az működik). Nincs valami ötletetek, hogy hol lehet a probléma?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#4395) twollah1976 válasza bunfi (#4394) üzenetére


twollah1976
őstag

Nekem semmi bajom vele, azzal ébresztett amivel be van állítva.

Fél órája ébresztett és még most is a szívem jegelem.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4396) adamfriday válasza bunfi (#4394) üzenetére


adamfriday
senior tag

2015-ben frissült utoljára az app, én azon csodálkoznék, ha gond nélkül menne Nougat alatt.

(#4397) macii97 válasza twollah1976 (#4395) üzenetére


macii97
senior tag

Made my day :DD :C

(#4398) bunfi válasza adamfriday (#4396) üzenetére


bunfi
őstag

Akkor megvan a megfejtés. Keresek másikat. Köszöntem szépen!

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#4399) Heroldg18


Heroldg18
tag

Egy olyan problémám akadt, ( na jó talán annyira nem probléma :D ) hogy ha a képernyő fektetett állapotban van, akkor nem tudok screenshotot csinálni, egyik módszerrel is.
Ez egyedi "probléma", vagy mindenkinél ilyen? Normál állapotban minden normálisan működik.

(#4400) Starz561 válasza Heroldg18 (#4399) üzenetére


Starz561
tag

Úgy látszik egyedi probélma. screenshot
(Hangerő le + bekapcs gomb kombóval idéztem elő a képet.)

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.