Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-08-08 15:24:20

LOGOUT.hu

Ide csak a kimondottan az OnePlus 3T-vel kapcsolatos információk kerüljenek. Értem ez alatt a tokok, töltők, kiegészítők, szoftverek és egyéb trükkök.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) kcs73 válasza MrPetya19 (#4699) üzenetére


kcs73
aktív tag

Rezgőn se rezeg!

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#4702) MrPetya19 válasza kcs73 (#4701) üzenetére


MrPetya19
addikt

Akkor nem lehet, hogy a rezgő motorral van baj?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4703) kcs73 válasza Cifu (#4700) üzenetére


kcs73
aktív tag

Köszönöm! De még mindig nem jöttem rá,hogy miért nem lehet egyszerűen szabályozni külön a rezgést,csengést!

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#4704) Rick4 válasza kcs73 (#4698) üzenetére


Rick4
félisten

Kell neked egy BT óra, ami a csuklódon rezeg.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4705) PistiSan válasza kcs73 (#4703) üzenetére


PistiSan
addikt

Azért, mert az oneplus szerint jó ötlet a csúszkát használni, de mivel nem sokan használták, így bele nyúltak a rendszerbe, hogy rá legyél kényszerítve.
LineageOS alatt van rendes rezgő mód is, OOS alatt is megoldható, mint ahogy mások írták.

(#4706) MrPetya19 válasza PistiSan (#4705) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nekem 1+X-en még van rezgő mód szerencsére.
De ez azért elég gáz.

[ Szerkesztve ]

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4707) ricsi0307 válasza PistiSan (#4705) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Hát nem tudom, amióta megvan a telefon én folyamatosan használom, szerintem király dolog. Régen a hangerőgombokkal kellett vacakolnom itt meg csak átcsúsztatom középső állásba ha szükséges és kész. Nekem annyira megtetszett, hogy a következő vásárlásnál nem kizárt, hogy ennek megléte is szempont lesz.

[ Szerkesztve ]

(#4708) kcs73


kcs73
aktív tag

Köszönöm!!!! :R

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#4709) Cifu válasza ricsi0307 (#4707) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ez jó is lenne, ha csendben meg lehetne tenni, hogy ne ébresszem fel a mellettem alvó páromat.

Csakhogy a riasztásmód-váltást valamiért kikapcsolhatattlanul rezgés is jelzi, ami sajnos elég hangos.

Én visszasírom a hagyományos opciót, amikor a hangerőgombbal simán le tudtad némítani a telefont - teljes csendben. Ez az egyik indok, amiért nagyon szemezek a custom romokkal...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4710) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Ha normál állásból egyből rezgőre csúsztatod gyorsan akkor alig rezeg egy picit, ha lassan tolod akkor csinálja csak hosszan.

[ Szerkesztve ]

(#4711) PistiSan válasza Cifu (#4709) üzenetére


PistiSan
addikt

LineageOS alatt nem rezeg a riasztásmód-váltást közben, illetve ott meg van a hangerő gombos verzió is.

(#4712) Cifu


Cifu
nagyúr

@ricsi0307: Ettől még rezeg és nem hangtalan. Mi a francért nem lehet a rezgést kikapcsolni alaphelyzetben?!?!

@PistiSan: Igen, tudom, nézegetem is bőszen, hogy vajon melyikre álljak át. Igazából úgy látom, hogy az OOS fejlesztése a 3/3T-re behúzta a kéziféket az 5-ös megérkezésével (lassan két hónapja nem volt új stabil verzió, az android biztonsági frissítés még a bétákban is megállt május óta... :U ).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4713) d0pam1n


d0pam1n
csendes tag

Dashchargerrel volt már valakinek működésbeli problémája? Egy pár napja vettem észre,hogy nem működik,úgy tölt mint egy átlagos töltő,ránéztem töltés közben és csak annyit írt hogy töltés,nem írta a gyorstöltést.Elromolhatott a dash, vagy szoftveresen van vmi kínja?Tipp valaki?

(#4714) adamfriday válasza d0pam1n (#4713) üzenetére


adamfriday
senior tag

Gyári kábellel?

(#4715) snyper990 válasza d0pam1n (#4713) üzenetére


snyper990
őstag

Biztos, hogy rendesen betoltad a csatlakozót a telefonba? Egyszer-kétszer nálam is előfordult, hogy nem toltam be kattanásig, és olyankor nem ereszti rá a Dash-t. Vagy próbáld meg kitisztítani a csatlakozót, lehet, hogy valami szösz ment bele

Más: eléggé melegszik ma a telefonom. Biztos elromlott. Küldöm is szervízbe...

:D :D :D

(Igyatok sokat és sok sikert a túléléshez! :) Szép napot!)

[ Szerkesztve ]

(#4716) d0pam1n válasza adamfriday (#4714) üzenetére


d0pam1n
csendes tag

Gyári dash töltővel, ütközésig tolva... :F

(#4717) Macika66 válasza d0pam1n (#4716) üzenetére


Macika66
addikt

Milyen színnel világít a bal felső státuszLED?
Milyen Launchert használsz?

(#4718) d0pam1n válasza Macika66 (#4717) üzenetére


d0pam1n
csendes tag

Pirossal világít, android 7.1.1

(#4719) Phülöp válasza d0pam1n (#4718) üzenetére


Phülöp
addikt

A DASH kék alapbeállítás szerint, úgyhogy ott valami zavar van valóban.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4728) laskr99


laskr99
addikt

Lenne egy pár kérdésem a kamerával kapcsolatban.

1. Kézi módban nem lehet vakuzni?
2. Hosszú záridőnél használtok álványt?
3. Felbontást hol lehet állítani?

(#4729) twollah1976 válasza laskr99 (#4728) üzenetére


twollah1976
őstag

1. lehet vakuzni.
2. ha nem remeg a kezed akkor minek.
3. nem tudsz felbontast allitani csak oldalaranyt. A 4:3 a nativ oldalarany.

Probald meg az Open Camerat, Bacon Camerat, ProCapture (fizetos) vagy a Google Camerat (ne a Google Playen keresd, mert ott nem talalod apk mirror es tarsain fenn van, de kiserletezni kell a verziokkal, hogy melyik indul el a telefonon).

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4730) laskr99 válasza twollah1976 (#4729) üzenetére


laskr99
addikt

Vakut hogy lehet beállítani? Nem találtam. Nekem a 3-4 mp-es vagy akár az 1 mp-es képeknél rögtönzött álvánnyal is kettős kép lesz. Mintha az élek,alakok duplázódnának.

(#4731) kcs73


kcs73
aktív tag

Sziasztok! Lehet valamilyen beállítással, erősíteni a jel vételt. Magyarul, hogy erősebb jelet fogjon, és így gyorsabb legyen a net! :R

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#4732) Cifu válasza laskr99 (#4728) üzenetére


Cifu
nagyúr

Felteszem a gyári kamera szoftverről van szó...

1.: Nem, én sem találok módot rá.
2.: Én már használtam így, de csak kísérleti célból.
3.: Nem lehet.

Ha részletesebb lehetőségeket szeretnél, akkor sajnos 3rd party szoftverhez kell fordulj, pl. Snap Camera HDR.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4733) Cifu válasza kcs73 (#4731) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nincs ilyenre mód, eleve hogy jutott ilyen eszedbe? :F

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4734) twollah1976 válasza kcs73 (#4731) üzenetére


twollah1976
őstag

Vannak beállítások amikkel gyorsabb lehet a net.

Pl:
- kiiktatod a router és a telefon közötti zavaró tényezőket (mikró, nagy fémfelületek, stb).
- közelebb mész a rouerhez.
- közelebb viszed a routert a telefonhoz.
- megnézed a router beállításait, kis bütyköléssel (csatorna váltás, stb) tudsz nyerni pár megabitet.
- erősebb antennákat veszel a routerre.
- más szögbe állítod a router antennáit.
- gyorsabb netet veszel.
- gyorsabb (ac-s) routert veszel.
- ha mobilról netezel akkor netezz az éjszakai órákban akkor kevésbé leterhelt a hálózat.
- ha rossz a lefedettség változtasd meg a helyzetet ahonnan netezel, extém esetben költözz el.

Próbálkoztál már azzal, hogy:
- éjfélkor, teliholdkor frissen ásott sír felett mormolsz, utána hazamész, a padlóra fekete macska vérével pentagrammot festesz, a pentagramm csúcsaira szűz lányok vérével átitatott, meggyújtott gyertyákat teszel, a telefont a pentagramm közepébe teszed egy oltárra, majd a kimondhatatlan szavakat mormolod és a végén fekete kakas vérét köpöd a telefon antenna kilépőire?

Ezt a rítust érdemes úgy elvégezned, hogy egy sóból felrajzolt védőkörben vagy, mert sokan jártak nagyon, nagyon rosszul a megjelenő gyorsabb legyen a netem démon miatt!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4735) zhata válasza twollah1976 (#4734) üzenetére


zhata
senior tag

:))

(#4736) tamas.nick


tamas.nick
aktív tag

Sziasztok!

Hol lehet még új 3/3T-t venni?

(#4737) svarc86 válasza d0pam1n (#4713) üzenetére


svarc86
csendes tag

Ha nem irod nem nezem meg, s eszre se veszem, de valamiert nekem sem tolt Dash-al....

(#4738) Macika66 válasza twollah1976 (#4734) üzenetére


Macika66
addikt

Ehhh, a szűz lányoknál lemorzsolódtam....

(#4739) Macika66 válasza tamas.nick (#4736) üzenetére


Macika66
addikt

24 havi gyári garival már szerintem sehol...

(#4740) Cifu


Cifu
nagyúr

Csak érdekesség szintjén:

Ugye tegnap kijött az OOS 4.5.7 a Oneplus 5-re, a 3/3T update pedig szépen sorvad (ahogy várható is volt az 5 megjelenése után), immár lassan 2 hónapja nincs új stabil verzió.

A hírek szerint csak egy kisebb bugfix és frissebb android security patch jöhet a 3/3T-re hamarosan, amúgy a fejlesztők az Android O-ra fókuszálnak.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4741) kcs73 válasza Cifu (#4733) üzenetére


kcs73
aktív tag

Bocsánat,hogy eszembe jutott! :R

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#4742) kcs73 válasza twollah1976 (#4734) üzenetére


kcs73
aktív tag

Köszönöm,kimerítő válaszod! Mindenképp kipróbálom! :R

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#4743) bunfi válasza Cifu (#4740) üzenetére


bunfi
őstag

Hát ez nem túl jó hír, remélem az O normális minőségben kerül majd kiadásra és nem lesz hotfix hotfixe.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#4744) twollah1976 válasza Cifu (#4740) üzenetére


twollah1976
őstag

Tegnap pont ezen agyaltam, hogy mintha lelassult volna a frissítés üteme.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4745) beeep146


beeep146
tag

Üdv!

Tudtok tanácsolni a Oneplus-on kivül olyan webshopot ahol a gyári vagy hasonlóan jó 3D tempered üveg kapható?
A gyári oldalon csak fehéret találtam..
https://oneplus.net/hu/oneplus-3-3t-curved-tempered-glass-screen-protector

A topicban rákerestem az üvegfóliára de nem találtam érdemi infót. Köszönöm a válaszokat.

(#4746) Cifu válasza beeep146 (#4745) üzenetére


Cifu
nagyúr

Amennyire én ismerem a témát, a gyárin kívül nincs más normális védőüveg a 3/3T telefonhoz. Szóval vagy veszel gyári fehéret, vagy sima fóliát raksz rá...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4747) G4bi89 válasza Cifu (#4740) üzenetére


G4bi89
senior tag

Sajnos ez várható volt, az OP2-vel is ezt csinálták. Tudom az alapból nem volt valami sikeres, ezért ezzel meglehetett magyarázni miért hanyagolják, de most látszik igazán valójában miért is...

Már ott lemaradt a 3/3T amikor nem kapta meg az 5-ösbe belerakott szoftveres okosságokat. (reader funkció, histogram a kamera appban stb.) Mondjuk erős a gyanúm, hogy nyári szüneten vannak a srácok :D. mert az OP5-re se kapkodják el a dolgot. Jött ugye most egy kisebb update (4K,EIS) meg volt a mini hotfix a 911-es hibára.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#4748) adamfriday válasza Cifu (#4740) üzenetére


adamfriday
senior tag

Eddig is 2 havonta volt stabil frissítés ( a hotfixeket kivéve), szóval ebben a hónapban esedékes a következő. [link] Akinek ez nem elég, annak ott van a beta.

(#4749) Cifu válasza adamfriday (#4748) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ott van az összefoglalóban, de kimásolom neked, dőlttel jelölve a "hotfixek", amiket említettél:

OOS 3.5.1 -> Android 6.0.1 (ezzel indult az első széria kiszállítása)
OOS 3.5.3 -> Android 6.0.1 (2016-11-28, bugfixek, UI update)
OOS 3.5.4 -> Android 6.0.1 (2016-12-19, optimalizációk, bugfixek)
OOS 4.0.2 -> Android 7.0 (2017-01-20, első Nougat főverzió, a frissítést leállították bizonyos bugok miatt)
OOS 4.0.3 -> Android 7.0 (2017-02-13, a 4.0.2 nagyobb bugjait javította, IPv6 támogatás)
OOS 4.1.0 -> Android 7.1.1 (2017-03-17, android főverzió váltás, leállították az OTA frissítést bugok miatt)
OOS 4.1.1 -> Android 7.1.1 (2017-03-28, a 4.1.0 egyes bugjait javították benne)
OOS 4.1.3 -> Android 7.1.1 (2017-04-11, bugfixek, kamera bemozdulás fix, stb.)
OOS 4.1.5 -> Android 7.1.1 (2017-06-07, bugfixek, optimalizáció, stb., visszavonták az OTA-t)
OOS 4.1.6 -> Android 7.1.1 (2017-06-12, bugfixek, optimalizáció, stb., a 4.1.5 javított verziója)

Lehet látni, hogy a 4.1.3 és a 4.1.5 között volt az első (csaknem) két hónapos botlás, de ott a 4.1.4-nek kellett volna jönnie, ami ugye nem jött. Azt meg lehet látni, hogy a stabil frissítés a 4.1.3-ig általánosan hónaponta jöttek.

Megjegyzés: a verzióváltások eddig hozták (majdnem) mindig az android biztonsági frissítéseket is. Ez is botladozott már, a 4.1.5-ösben is csak márciusi volt.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4750) beeep146 válasza Cifu (#4746) üzenetére


beeep146
tag

Köszönöm a választ, akkor marad így... Fólia nem jó. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.