Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-08-08 15:24:20

LOGOUT.hu

Ide csak a kimondottan az OnePlus 3T-vel kapcsolatos információk kerüljenek. Értem ez alatt a tokok, töltők, kiegészítők, szoftverek és egyéb trükkök.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) parkr válasza Phülöp (#4900) üzenetére


parkr
őstag

nálam még van középen app drawer ikon, nem ez a felhúzós van [link]. ilyenre akkor hogyan frissíthetem?

(#4902) Phülöp válasza parkr (#4901) üzenetére


Phülöp
addikt

Kb. másfél napig használtam a gyári launchert, az nem felhúzós volt. Ez a linkelt launcher nem tudom, honnan-miként van, de az én 3T-mre is azt írja, hogy nem kompatibilis.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4903) snyper990 válasza Kocsó (#4893) üzenetére


snyper990
őstag

Itt azt írják, azért lehet ilyen, mert elavult az adb driver. Elvileg innen tudod frissíteni, egy próbát megér

Szerk.: bár ez elég régi bejegyzés a O+ fórumon, egy kis guglizás után biztos találsz megoldást

[ Szerkesztve ]

(#4904) laskr99


laskr99
addikt

Egy Blitzwolf Ampcore kábel már elég lenne gyorstöltésre? Sngedné a dash?

(#4905) Sanya válasza laskr99 (#4904) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nem. Van benne egy chip is.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#4906) Macika66 válasza laskr99 (#4904) üzenetére


Macika66
addikt

Nem a minőség / márka számít.

A DASH minden egyes komponensében van egy-egy azonosító-chip. Annak a kis filléres cuccnak egyetlen szerepe van, hogy kizárja az idegen gyártású (teszteletlen) alkatrészeket a sorból.
Nem véletlen, hiszen a kábelnek bírnia kell tartósan a 4A-es áramot.
Mivel a DASH-on kívül egyetlen töltőrendszer sem használ 2,1 Ampernál nagyobb töltőáramot, így nem is nagyon gyártják olyanra a kábeleket, hogy a kétszeresét elbírják (drága a rézvezeték, fölöslegesen nem tesznek bele vastagabb huzalozást).
Emiatt, a kötelező anyagmennyiség-használat miatt (is) drága a DASH kábel (na meg az eredeti alkatrészeken tudnak fogni is rendesen a gyárban).

(#4907) Kocsó válasza Macika66 (#4906) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Ez is filléres cucc és nekem simán megy vele a DASH :U

(#4903) snyper990: ezen is túl vagyok de nem segített, ezt találtam legújabbnak: fastboot_adb(1.0.39)_190417_r26.0_rc1.rar

Ebben a videóban elvileg megoldja a srác (én a FULL zip-ekkel toltam), és nekem is megoldotta DE csak az első restartig :(( Utána ugyanúgy visszajött a dm-verity üzenet

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2)+OnePlus Watch 2 ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#4908) patoga válasza Kocsó (#4907) üzenetére


patoga
tag

Bocs, de miért nem nyitva adod el? A vevő még talán örülne is neki, hogy nem kell szenvednie a nyitással.

(#4909) mathews37 válasza csipuka (#4896) üzenetére


mathews37
tag

Most néztem igazából nem chrom cast hanem MiraScreen a neve de ugyanolyan bedugós vacak, lehet váltani hogy android vagy iphone rendszerről rakok ki tartalmat de ezzel sem megy, ezt az ip címes dolgot nem igen vágom hogy adjak neki ip címet vagy mi .

(#4910) Macika66 válasza Kocsó (#4907) üzenetére


Macika66
addikt

Ez is filléres cucc és nekem simán megy vele a DASH :U

Ez így van, ezt az egyet sikerült lemásolniuk rentábilisen a fiúknak, megy is szépen, nekem is van egy 1,5 méteres belőle.
De ebben is benne van az anyag. Érezhetően sokkal vastagabb a vezetékezés, mint bármelyik kábelben.

(#4911) mathews37


mathews37
tag

Valami csoda történhetett mert most kipróbáltam a stikkel és felment most jelenleg működik . Már csak a az "okos " tv -vel kellene összehozni .( de nem tudom hogy most miért megy semmit sem csináltam másként )

(#4912) bunfi válasza Macika66 (#4910) üzenetére


bunfi
őstag

Ha nem DASH kábelt használok, az értelemszerű, hogy nem engedi rá a 4A-t, de a töltés, mint olyan működhet (tegyük fel 1,5A-el)? Vagy egyáltalán nem is működik?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#4913) Rick4 válasza bunfi (#4912) üzenetére


Rick4
félisten

Persze, sok sok sok óra alatt fel tudja tölteni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4914) Macika66 válasza bunfi (#4912) üzenetére


Macika66
addikt

Természetesen kompatibilis csökkentett módban bármelyik kábellel....

(#4915) laskr99 válasza Macika66 (#4906) üzenetére


laskr99
addikt

Az ampcore 3 amperes. Ha a dash nem megy mennyivel engedné? Majd tervezek venni egy "készenléti" DASH-t.

(#4916) Macika66 válasza laskr99 (#4915) üzenetére


Macika66
addikt

A #4907-ben van a link, azt vedd meg, működik!
Ráadásul van 150 centis is, tudod, mondtam, hogy kevés lesz a 100 centis gyári... :)

(#4917) laskr99 válasza Macika66 (#4916) üzenetére


laskr99
addikt

100 centis gyári nekem bőven elég. Csak tartaléknak kell ha valami történne vele, vagy eltűnne.

(#4918) laskr99 válasza laskr99 (#4917) üzenetére


laskr99
addikt

Ezt vettem:
[link]

A 2 méter nekem már a mindenhova felakadok és mindenhonnan lóg kategória :D Ez is nagy lesz.

(#4919) nico9519


nico9519
tag

Sziasztok!

A napokban többen jelezték felém, hogy nem tudnak hívni illetve sms-t küldeni nekem időközönként. Ebből én ugye nem vettem észre semmit mivel értesítést nem kapok viszont nagyon kellemetlen, hogy nem tudnak elérni, főleg ha munkáról van szó :) Benéztem a Vodafone topicjába is, de másnak nincs ilyen problémája így arra jutottam, hogy lehet a telefonnal van valami. Az kizárható, hogy Ne zavarjra van téve a csúszka, szóval valami más lehet. Valakinek van/volt ilyen problémája?

(#4920) bunfi válasza Macika66 (#4916) üzenetére


bunfi
őstag

A lapos változatát véletlenül nem hamisították hasonló minőségben?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#4921) Cifu válasza nico9519 (#4919) üzenetére


Cifu
nagyúr

Beállítások -> Akkumulátor -> Itt kattints az diagram ábrára, ahol az aksi állapotát látod -> Itt az új ábra alatt legfelül látnod kellene a "Mobilhálózati jel" alatt, hogy milyen a jelerősség.

Ha zöld / sárga, no para, de ha piros, akkor bizony nincs mobilkapcsolatod. Innen már el lehet indulni, hogy mi a probléma (ha végig sárga / zöld, akkor nem a jellel van a gond, ha piros, akkor sem feltétlenül a telefon a hibás, lehet, hogy mobiljel nincs ott, ahol éppen tartózkodtál).

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4922) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Nekem mostanában előfordul az OP3T-vel, hogyha beszélek valakivel, hirtelen megváltozik, pontosabban leromlik a hangminőség. Vodafone-os vagyok. Pl. az előbb beszéltem kb. fél órán keresztül, és nagyjából félidőnél sokkal "tompábbra" váltott a hang. Újrahívtam a delikvenst, és megint jó volt a hangminőség, de csak pár percig. Ti tapasztaltatok hasonló furcsaságot?

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#4923) Macika66 válasza bunfi (#4920) üzenetére


Macika66
addikt

Az van a linken, amit említettem. És működik, 1 hónapja rendszeres használatban.

(#4924) Macika66 válasza AcCEsS (#4922) üzenetére


Macika66
addikt

Amióta van a HD-audio, azóta így megy, ha valamiért nincs meg a megfelelő lefedettség 3G-n és kénytelen visszaváltani EDGE-re, akkor leromlik (visszaromlik) arra a minőségre a hang, amin 2 évtizedig telefonáltunk. 😃

Sajnos, ha közben újra jobb lesz a térerő, vissza már nem vált HD-audiora, csak ha új hívás épül fel...

[ Szerkesztve ]

(#4925) Kocsó válasza patoga (#4908) üzenetére


Kocsó
aktív tag

hát most már az lesz, mert egyszerűen hiába próbálok ki minden (neten talált) javaslatot, csak nem sikerül. Pedig tuti csak egy alap dolgot nem csinálok jól, vagy nem úgy csinálok vagy csak kihagyom... nem tudom.
Kérdés: mi kell ahhoz hogy az OTA-n fogadja a frissítéséket?

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2)+OnePlus Watch 2 ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#4926) AcCEsS válasza Macika66 (#4924) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Köszi az infót! :-)

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#4927) Kocsó


Kocsó
aktív tag

Kedves OnePlus 3T tulajdonos társak!

Itt és most szeretnék Macika66 fórumtársnak köszönetet mondani az önzetlen segítségéért!!!
Végre sikerült a gyári állapotba hoznom a 3T-met. Ehhez szükség volt egy programra OP3T Unbrick Tool.7z egy driver-re és egy leírásra.
A leírás alapján végig csináltam és csodálatosan visszaállt a telefonom a dobozból kivett állapotára (Android 6.0.1 és OOS 3.5.1).
Remélem másnak is segítségére lesz ez a comment! :K

Macika66 még egyszer nagyon szépen köszönöm!!! :R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2)+OnePlus Watch 2 ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#4928) Macika66 válasza Kocsó (#4927) üzenetére


Macika66
addikt

De jó hír, nagyon örülök, szívesen!

(#4929) andyTM válasza Kocsó (#4927) üzenetére


andyTM
senior tag

:R :R :R

(#4930) mathews37


mathews37
tag

Sziasztok az lenne a kèrdèdem hogy èn kèt SIMkártyát használok ès a règgebbi telefonommal meglehet változtatni a SIM kártyák kijelzèsènek a szinèt . ( Ha èrthető hogy mire gondolok tehát ha pl .t-com os a kártya akkor lila színnel volt jelölve mert azt állítottam be a lehetősègek közzül ,ha telenoros akkor pl kèk . Ha pedig hívások volt vagy hívtam az adott színű volt a háttèr ). Itt nincs ilyenre lehetősèg ?

(#4931) Cifu válasza mathews37 (#4930) üzenetére


Cifu
nagyúr

Szvsz ez a tárcsázó (dialer) applikációtól függ. A gyáriban nem hiszem, hogy van ilyen...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4932) sbwolf válasza mathews37 (#4930) üzenetére


sbwolf
aktív tag

A PixelPhone tudja. Sajnos 1100 ft.

(#4934) Starz561 válasza Starz561 (#4805) üzenetére


Starz561
tag

Közben kíváncsiságból meg kérdeztem a kedves OP-t hogy mennyi lenne egy új hátlap stb.. Jött a válasz.. Kb 81 euró.. Úgy érzem hogy akkor ez most így marad, aztán majd másfél - két év múlva majd le cseréltem. Ha el akarnám adni lehet vissza hozná azt-a 81 eurót..

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#4935) snyper990 válasza mathews37 (#4933) üzenetére


snyper990
őstag

Tárcsázó appot torrentről? Hát... mondjuk azt, hogy bátor húzás

(#4936) laskr99 válasza snyper990 (#4935) üzenetére


laskr99
addikt

Volt mikor nekem ingyenes appokat kellett onnan X10 minire mert nem lehetett rárakni mert azt írta nem kompatibilis.

(#4937) snyper990 válasza laskr99 (#4936) üzenetére


snyper990
őstag

Ízlések és pofonok. Nekem megérne egy ezrest, hogy ne olyan emberek által feltört appot futtassak, akik egyáltalán értenek a feltöréshez... Mert azok valószínűleg értenek máshoz is. Így meg ingyen hozzáférnek a névjegyzékedhez meg a híváslistádhoz, sőt, engedélyt adsz hívásindításra is.
Ingyenes appokat torrentről meg... Inkább csak annyit mondok, hogy vannak tisztább források is, pl. úgy tudom, apkmirrorra is csak ellenőrzött tartalmak kerülhetnek

(#4938) laskr99 válasza snyper990 (#4937) üzenetére


laskr99
addikt

Akkor még nem tudtam. 11-2 éves fejjel ezekbe nem gondoltam bele. Habár hívhat csak pórul jár ha nincs pénz a kártyán :D

(#4939) crixtm


crixtm
tag

Megvesztem attol, hogy nem kapok meg minden notificationt egybol. Legjobb pelda, hogy a pebble FindMyPhone 3 oraval kesobb a villamoson szolalt meg.
Kikapcsoltam a Doze-t. Ha jol ertettem valaki fentebbi hozzaszolasat az okozza, mert nem eleg magas a prio, hogy felverje a deep-sleepbol a telot.
Funny stuff: nem csokkent erdemben (tapasztalati uton mertem: nem merul le estere) az uzemido.

(#4940) Cifu válasza crixtm (#4939) üzenetére


Cifu
nagyúr

Én is megőrülök ettől a problémától. Az elején (még ugye MM alapú ROM-al) tök jó volt, konkrétan előbb jelezte a telefon a céges e-mailt, mint az asztali gép.

Aztán a Nougat alapú romok óta fordult a kocka, kikapcsoltam minden energiatakarékossági opciót, de most is van, hogy percekkel később érkezik meg a telefonra az e-mail, mint az asztali gépre. Ha felélesztem a képernyőt, egyből megjön minden értesítés, de ha "alszik", feléleszteni nem akarja a telefont... :(((

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4941) laskr99 válasza Cifu (#4940) üzenetére


laskr99
addikt

N7 II detto. Volt már ,hogy 8 óra után kaptam meg és néztem mi ez :D

(#4942) adamfriday válasza Cifu (#4940) üzenetére


adamfriday
senior tag

Az is érdekes, hogy amikor belépek weben a Gmail-be, abban a pillanatban jelzi a telefon az új leveleket.

(#4943) macii97 válasza Cifu (#4940) üzenetére


macii97
senior tag

Sajnos a Nougat lett ilyen, és attól tartok nem hoz változást az O sem...

(#4944) bunfi válasza Cifu (#4940) üzenetére


bunfi
őstag

Milyen levelezőkliens? Webmail vagy exchange alapú?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#4945) Cifu válasza bunfi (#4944) üzenetére


Cifu
nagyúr

Outlook 365. :DDD

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4946) snyper990 válasza Cifu (#4940) üzenetére


snyper990
őstag

Én Nova launchert használok, múltkor unatkoztam, felraktam a TeslaUnread-et rá, hogy kipróbáljam. Hamarabb jelzi, ha mailt kapok, mint a Gmail. Mondjuk hangjelzést nem ad, de már beljebb vagyok vele, mint a manuális mail-szinkronizálásokkal. Szerencsére nekem fontos/sürgős levelek nem szoktak érkezni, úgyhogy különösebben nem aggaszt a dolog, de elhiszem, hogy őrületbe kergetne, ha fontos lenne

(#4947) crixtm válasza Cifu (#4940) üzenetére


crixtm
tag

Mit hasznaltok exchange-es levelezesre?
Lenovos androidon, meg cyanon volt E-mail nevu app ami okos volt, tudott push-t, naptart szinkelt.
De mar az asuson meg most ezen sincs ez az e-mail app, es hianyzik.

(#4948) Cifu válasza crixtm (#4947) üzenetére


Cifu
nagyúr

Én Outlook for Android-ot. A levelezés Outlook 365-re lett migrálva, mert hát a T-System a levelezésünk szolgáltatója, ők meg tavaly az egészet átköltöztették Exchange alapról Outlook 365-re, mert hát a jövő a felhő... :DDD

Ezzel együtt én ezt android problémának gondolom, mert mint említettem, az OOS 3.x verziók alatt nem volt ilyen problémám, pedig ugyanezeket a programokat használtam.

Most csak próbából küldtem saját magamnak egy e-mailt. Asztali gépen kb. 10 másodperc múlva jelezte az Outlook, hogy hohó, itt egy levél jött. Eltelt 5 perc, 20 perc és a telefon még nem jelez mindig...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4949) Phülöp válasza crixtm (#4947) üzenetére


Phülöp
addikt

Én a levelező szolgáltatóm saját app-ját használom, levelezés, kontaktlista és naptár szinkronizálással, file tárhely hozzáféréssel, jegyzetelési lehetőséggel - minden elérhető vele, ami webes felületen is.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4950) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Jött ma egy frissítés betara de biztonsági csomag még mindig májusi....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.