Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Binczet


Binczet
aktív tag

... és így lopják el a jelszavad.

(#2) nyozo


nyozo
aktív tag

Hivatkoztak egy kihágásomra, csak az már nem került rá a képre, de akkor hagyjam az egészet?

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#3) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Tisztán látszik, hogy ez egy átverős oldal, ahogy fentebb írták, így lopják el a jelszavad, úgyhogy mivel megadtad, ajánlott minél előbb megváltoztatni (és mindenhol máshol is ahol ezzel az e-maillel meg jelszóval regeltél).

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#4) Cathfaern válasza nyozo (#2) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

ASAP változtass facebook jelszót. És igen, hagyd az egészet.

(#5) Syl


Syl
nagyúr

Hmm. Tuti hivatalos FB oldal :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6) Met


Met
nagyúr

Csak szólok..
Ha felhívnak hogy vegyél egy mobil feltöltő kártyát, kapard le a festéket róla, diktáld be a számot akkor nyersz, az átverés.
Ha feladsz egy hirdetést és rád írnak dél afrikából hogy kellene nekik, az is átverés.
Ha kapsz a bankodtól egy levelet hogy lépj be a netbankba a levélben található linken és add meg a jelszavadat, az is átverés.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#7) nyozo


nyozo
aktív tag

Igen ez nekem is furcsa volt, csak az volt kicsit "hivatalos" szagú hogy küldték mellé hogy mi volt a kihágás, azt akkor hogy?

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#8) DeltaPower válasza nyozo (#7) üzenetére


DeltaPower
őstag

Sablonszöveg, ha tényleg elkövettél valamit és magadra illőnek érzed, akkor szerencséjük van, ha nem akkor nem. Olyan ez mint a horoszkóp.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#9) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Az fel sem tűnt, hogy vannak benne nyelvhelyességi hibák és megosztotta a bejegyzést, nem privát csatornán vette föl veled a kapcsolatot?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#10) szupermacs


szupermacs
veterán

Jó nagy kamu az egész. :D Miért kérné a FB az e-mail cím jelszavat? Jó lenne, ha figyelmeztetne az oldal is (mint a legtöbb online játék), hogy a FB munkatársai sosem kérnek el személyes adatokat és soha senkinek ne adjuk meg, ha arra kérnek.
Persze lehet mondani, hogy adatokat gyűjtenek és lopnak, de akkor is...

(#11) nyozo


nyozo
aktív tag

Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek! :R

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#12) gerii válasza Cucuska2 (#9) üzenetére


gerii
addikt

Az fel sem tűnt, hogy vannak benne nyelvhelyességi hibák - meg adtam 2x - szerintem nem tűnt fel neki...

(#13) zdanee


zdanee
őstag

Gratulálok, most változtass gyorsan jelszót MINDENHOL, ahol még be tudsz lépni, és lehetőleg mindenhol valami mást használj. Építsed be a jelszóba valahol 3-4 betűben, hogy hová akarsz belépni és akkor könnyebb megjegyezni, pl
- e-bay: almafaEBA1234
- gmail: almafaGMA4321
satöbbi

Ja, és csinálj egy olyan gmailes címet, amit csak regisztrációkhoz használsz.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#14) oriic válasza zdanee (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugye tudod, hogy egy negyed éves bejegyzésre válaszoltál? :D

Live-Die-Respawn

(#15) zdanee válasza oriic (#14) üzenetére


zdanee
őstag

Hopp. Nem is néztem. Valamiért a friss topicok között volt nálam, úgy a harmadikként. Fejlesztitek éppen a RI/OS-t? :)

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.