Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) Alexios válasza eszterencs (#1944) üzenetére


Alexios
veterán

ha egyedi a kulcs akkor nem lehet kiküldeni körlevélben :P

(#1952) Pubszon válasza Alexios (#1951) üzenetére


Pubszon
veterán

Miért ne lehetne?
Vagy ma ez nem oldható meg, hogy automatikusan kiküldje mindenkinek ugyan azt a levelet csak más kóddal? :B

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1953) Barthezz2 válasza Pubszon (#1950) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Mondjuk jogos. Most én is szólhattam volna, hogy anyám, apám, meg tesóm is játszik, aztán regelek gyorsan pár felhasználót és kitöltöm nekik is. De akkor is még mindig jobb lett volna előre szólni, mint utólag reklamálni..

Everybody lies.

(#1954) PhoenixK válasza Barthezz2 (#1953) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ez kicsit erős... Pl. mi is egy gépről játszottunk asszonnyal - mert egy gép van itthon!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#1955) Bib


Bib
őstag

Hali!

A megoldásokat végig néztem ,viszon arra nem emlékszem,hogy én melyik választ adtam.
Hogyan lehet ezt megnézni hogy legalább tanuljak is belőle?

(#1956) PhoenixK válasza Bib (#1955) üzenetére


PhoenixK
őstag

Az általad megadott válasz van bejelölve, a jó pedig vastagon kiemelve!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#1957) mephi666 válasza Barthezz2 (#1953) üzenetére


mephi666
nagyúr

na igen, főleg hogy ki is van írva:

"Amit tilos:

Több azonosítóval játszani – ha valaki ezzel próbálkozik, azonnal kizárjuk a játékból!"

mellesleg tényleg nem tudom, hogy fair dolog-e ilyen nyereményjátéknál beregelni a fél családot :U szerintem ez másokkal szemben nem épp tisztességes... főleg úgy, hogy csak a nyerési esélyek növelése miatt történik és az elkészített regisztráció totál inaktív lesz... mert ha így nézzük, ez a szabály megengedné, hogy beregisztráljam mondjuk barátnőmet (aki egyébként írt már 1-2 kommentet/privátot a nickemmel, tehát lehet hogy már eddig is aktívabb volt, mint ezek az új regisztrációk lesznek), anyukájánál az egész családot (kapásból +3ember) és így 5-ször nagyobb esélyem lenne nyerni :K és az a lényeg, hogy kizárt dolog, hogy anyukája, nővére, anyukájánal élettársa 1 percet is eltöltsön az oldalon... az ilyen esetek kiszűrésére kellene valami korrekt megoldás, mert akár az is előfordulhat hogy 2 (vagy több) ember csak ugyanarról a gépről tudja elérni a ph-t... legjobb lenne, ha bizalmi alapon működhetne az egész, de hát úgyis lesznek mindig sokan, akik csak nyerészkedni akarnak és emiatt sz@rnak a sportszerűségre...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1958) Bib válasza PhoenixK (#1956) üzenetére


Bib
őstag

Köszi, Kora volt még ehhez mire rájöttem :D

(#1959) skylaner válasza Pubszon (#1950) üzenetére


skylaner
senior tag

Akkora hülyeség a részvételt ranghoz kötni.
A nyereményjáték lényege, hogy minél többen böngésszék az adott gyártó, forgalmazó honlapját, termékeit.
Különben is mi van azokkal akik már 1000 éve reggeltek, de nincs idejük, se kedvük fórumozni? Mit szólnál ahhoz ha az lenne a feltétel, hogy például csak a 2006-nál korábban regisztráltak játszhatnak ?

(#1960) Barthezz2 válasza PhoenixK (#1954) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na oké, de ilyen alapon amit megnyertek, az is közös(ugye egy gép van), tehát lényegében dupla esélyetek van nektek nyerni, mint nekem..
Nem az, most semmi gond(ugysem szokásom nyerni :( :D ), de remélem azért érted mire gondolok.

És nem is azzal van gond, ahol ténylegesen többen játszanak, de most ezt senki nem tudja leellenőrizni, így akárki mondhatja, hogy mi 3-an nyomjuk egy gépről, ezért a 3 reg.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#1961) JoceeHunt válasza Barthezz2 (#1960) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Nyugi, én már ezen túltettem magam. Találomra ráböktem pár névre, és eléggé feltűnően vannak friss regisztrációk a játék idejére való tekintettel....
Persze, rágoghatjuk hogy új idetévedt ember, de könyörgöm, nem is 2500-an forumozunk. Aki itt van nem venné észre, az új látogató meg egyből :XD ??? Na mindenkinek egy kalappal!!

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#1962) DeltaPower válasza JoceeHunt (#1961) üzenetére


DeltaPower
őstag

a nyereményjáték arra is jó, hogy új tagokat toborozzon, még ha nem is maradnak aktívak. aki viszont multiregel a nyeremények miatt, az sz*rjon szögesdrótba tekert sünt.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#1963) Pancsermeste válasza Pubszon (#1950) üzenetére


Pancsermeste
őstag

"Én minimum őstag-okat engednék játszani, mint az egyedi avatar szerzéshez. "

Jó ötlet, támogatom... azzal a kiegészítéssel, hogy min. 2005-ben regisztráltak vehessenek részt a játékban.... ;) ;] :P

-= Pancsermeste® =-

(#1964) KaiotEch válasza Pancsermeste (#1963) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Miért pont 2005? Mert Te az előtt relegeltél? Baromság. Ezt úgy kéne, hogy aki a nyereményjáték kihirdetése előtt regelt.

(#1965) psn válasza skylaner (#1959) üzenetére


psn
tag

2003 előttiek? :DD

Attól, hogy sok ember mond hülyeséget, attól az még hülyeség marad!

(#1966) Szabaka válasza psn (#1965) üzenetére


Szabaka
tag

Vagy monitort csak azok nyerhessenek, akik CRT-ről töltötték ki a kérdéssort...

(de ezt hogy szűrjük? saját bevallás alapján....)

Vagy mondjuk:
-nekem LCD-m van, de anya a másik szobában crt-n töltötte ki! (igaz a szomszéd wifi-jén)

(micsoda összeesküvés elméletek vannak itt :)) ) Lehet írok majd egy könyvet! :DD

Ami nem oldódik meg magától, azzal nem érdemes foglalkozni.

(#1967) dízelracer válasza Pubszon (#1950) üzenetére


dízelracer
senior tag

,,Én minimum őstag-okat engednék játszani,"

Miért is? Mennyivel ,,több" egy őstag mint például egy lelkes újonc?

(#1966) Szabaka: ez esetben drasztikusan nőnének az esélyeim, itt figyel egy 2003-as ion ágyú az asztalamon. F702P :D

[ Szerkesztve ]

(#1968) Pancsermeste válasza KaiotEch (#1964) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Azért, hogy Pubszont bosszantsam... ;]

Igen, persze, hogy baromság.... volt itt valaki, aki szintén azt hangoztatta, hogy min. őstag... aztán persze alig 1 éves reggel volt őstag. Nem is értem, hogy lehet valaki 1 évesen őstag!?? Elég viccesen hangzik. :D
És persze van olyan újonc, aki 2001-ben regisztrált.
Mondjuk magam is 2001 óta nézelődök itt, csak jóval később regisztráltam.

-= Pancsermeste® =-

(#1969) Szabaka válasza Pancsermeste (#1968) üzenetére


Szabaka
tag

én 2007-es újonc vok :)

szerk: Azt hiszem akkor is egy játék miatt regeltem...

[ Szerkesztve ]

Ami nem oldódik meg magától, azzal nem érdemes foglalkozni.

(#1970) dízelracer válasza Pancsermeste (#1968) üzenetére


dízelracer
senior tag

Van aki alig 1évesen vagy talán még előbb már PH! Kedvence rangban volt. Vannak akiknek arra áll fel, hogy mi van a nevük alá írva. :))

(#1971) kzrca válasza eszterencs (#1712) üzenetére


kzrca
tag

hopp nem ide

[ Szerkesztve ]

(#1972) ftc válasza Pancsermeste (#1968) üzenetére


ftc
nagyúr

Elég sokan regelés után csak böngésznek....mivel ha felteszek pl 1 hónappal ezelőtt kérdést s netán volt aki váalszolt rá leordítják a fejüket..innen jön képbe minek kérdezni? jobb csendben maradni :U

(#1973) Szabaka


Szabaka
tag

Mondjuk távol álljon tőlem, hogy akárkit is megbántsak! Komolyan!

Szóval csak elméleti szinten:

Hirtelen egy rakás PH!-snak kedvet kap a családja, barátnője, hogy műszaki cikkeket nyerjen???

Nekem eszembe nem jutna beregisztrálni egy pórustisztító nyereményjátéra, vagy egy "szép leszel" tablettára, vagy egy tamponszettre.... Mert max odaadnám a barátnőmnek, vagy az ő barátnőjének, vagy mittudom én! Ergó Ő dupla eséllyel indulna.... De szóljatok, ha tévedek!

Ami nem oldódik meg magától, azzal nem érdemes foglalkozni.

(#1974) XbandX


XbandX
tag

Szerintem meg teljesen mindegy hányan játszanak egy gépről...
Ha hívő vagy akkor majd az Isten eldönti nyersz-e...
Ha nem akkor meg nem mindegy, hogy 1:1028-hoz vagy 5:1028-hoz az
esélyed? :D

sportszerűség ide vagy oda...

[ Szerkesztve ]

"Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a Földön: emberek és magyarok."- Isaac Asimov

(#1975) KaiotEch válasza Szabaka (#1973) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ez úgy van, hogy hú anyuka rájött, hogy az a csirkepörkölt nem néz ki túl jól, és kell neki egy új VGA amivel élesebbnek és jobbnak látja.

(#1976) dízelracer válasza Szabaka (#1973) üzenetére


dízelracer
senior tag

Tök egyszerű. A jövőben a félreértések elkerülése végett legyen: 1ip cím = egy játékos. Pont. Persze ez valamilyen szinten kiszúrás is mert pontosan tudom, hogy vannak itt aktívan fórumozó tagok egy háztartásból. Viszont ők simán megtehetik, hogy együtt egymást segítve felkutatják a helyes válaszokat ezt követően az egyikük átmegy egy haverhoz, barátnőhöz, net kávézóba és onnan vagy éppen a szomszéd wifi-jén keresztül küldi be a válaszokat 2perc alatt. Sőt még előnyben is vannak.

(#1977) HAYES válasza dízelracer (#1976) üzenetére


HAYES
csendes tag

Szerintem meg azért felesleges IP címre korlátozni, mert ha egy háztartásban többen be vannak regisztrálva, akkor megoldhatják úgy is hogy az egyik elmegy könyvtárba, stb. A másik meg az hogy haverok is megbeszélhetik a válaszlehetőségeket egymás között. Ha pedig más megbeszélheti, akkor mér pont az egy háztartásban élőkkel legyen kiszúrva?

Szerintem azt kéne visszakeresni, ha egy ip-címről több regisztráció történik a játék kezdete után.

(#1978) XbandX válasza HAYES (#1977) üzenetére


XbandX
tag

Ip címre azért hülyeség korlátozni, mert az ami kívülről is látszik,
nem marad sokáig ugyanaz (asszem 2-3 napig csak)...tudtommal a T-nél külön fizetni kell a fix ip-ért...Upc-nél
meg nem tudom...

"Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a Földön: emberek és magyarok."- Isaac Asimov

(#1979) KaiotEch válasza XbandX (#1978) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ha akarok akkor 5mp-ként tudok váltani :D

(#1980) Szabaka válasza HAYES (#1977) üzenetére


Szabaka
tag

Vissza van az keresve....

Laza péntek van most melóban.... (ráértem) :D

A,B,C,Cs,D kezdőbetűjűeket megnéztem, a kb 250-ből kb 25 a "gyanús".... Szóval minden tizedik. Szvsz tök mindegy, hogy 1029 vagy 929-en vagyunk a kalapban... Sok embert megmozgatott ez. :)

És szerintem ilyen számoknál teljesen korrekt módon ki lett szűrve a dupla reg!

Ami nem oldódik meg magától, azzal nem érdemes foglalkozni.

(#1981) KaiotEch válasza Szabaka (#1980) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

És ha még kiszűrtük volna azt aki a 400mbps-t pöttyintette be. Felére csökkenne :)

(#1982) treble84 válasza dízelracer (#1976) üzenetére


treble84
csendes tag

1ip cím = egy játékos, ez nem jó, mert így egész lakónegyedeket, utcákat zárnál ki a játékból. Tutibiztos megoldás nincs, régen adsl-es voltam, tudom hogy megy ez. ;]
Inkább az olyanok zavarnak, mint ami ide is be lett linkelve, hogy valaki a "biztonság kedvéért" azért csinált még egy accountot 22 perccel (!!!!!) a játék lezárása előtt és ő is ott van a kalapban.

(#1983) ArchElf


ArchElf
addikt

Végpontot (böngészőt) nem csak IP alapján lehet ám azonosítani. Nem is olyan rég olvastam egy cikket, hogy egy rendes végponti azonosítás akár 20-30 különböző technikát is felhasznál az azonosításhoz (HTML5 cache, flash, persistent cookie-k, cached file, java cache, stb...) Az IP csak egyike ezeknek a végpont azonosító technológiáknak (ráadásul általában azt is lehet tudni, hogy dinamikus, vagy fix tartományból kapsz IP-t).

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#1984) Diego2002


Diego2002
tag

Ti még mindig azon vagytok, hogy lehetne kizárni mindenkit? :DD

..::Diego::..

(#1985) Szabaka válasza ArchElf (#1983) üzenetére


Szabaka
tag

Ez viszont már lehet aránytalanul nagy ráfordítást jelentene....

Ez egy ingyenes nyereményjáték... Szerintem érthető, hogy nem álltak most neki a szervezők ilyen bonyolult(nak tűnő) azonosítási algoritmusokat legyártani/alkalmazni...

Ami nem oldódik meg magától, azzal nem érdemes foglalkozni.

(#1986) dízelracer válasza treble84 (#1982) üzenetére


dízelracer
senior tag

"nkább az olyanok zavarnak, mint ami ide is be lett linkelve, hogy valaki a "biztonság kedvéért" azért csinált még egy accountot 22 perccel (!!!!!) a játék lezárása előtt és ő is ott van a kalapban."

Nem követtem a hozzászólásokat. Valaki linkelje már be nekem ezt. Nincs kedvem 2000hsz-t végig böngészni.

(#1987) KaiotEch válasza dízelracer (#1986) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

(#1988) Dark Archon válasza dízelracer (#1976) üzenetére


Dark Archon
addikt

Te vagy tök egyszerű. Nem csak háztartások, de komplett cégek, háztömbök is ki lennének zárva. Arról nem is beszélve, hogy pont a háztartásokban baromi egyszerű új IP címet kapni.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#1989) ArchElf válasza Dark Archon (#1988) üzenetére


ArchElf
addikt

Ha csak IP alapján lenne zárva, akkor én biztos nem tudnák játszani. Tőlünk - szerintem - legalább fél tucatnyi játékos van :D

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#1990) radi8tor válasza KaiotEch (#1987) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az nem merült fel senkiben, hogy regisztrálás előtt kikereste a megoldásokat, amit abban a fél órában be kattogtatott?
Szerintem azért nem zárták ki, mert a moderátorok is így gondolkodnak.

Mivel a játék lapján is szerepelt a regisztráció link, ezért nincs értelme ezen puffognotok.
pH ajánlotta fel mindenkinek a regisztrációt. (gondolom a szponzorok annak függvényében fizetnek a reklámért ahány játékos volt, de csak tipp)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#1991) KaiotEch válasza radi8tor (#1990) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

De gondoltam erre is, de miért lenne ez jó? Józan paraszti ésszel én ált. regelek mielőtt elkezdem az egészet.

(#1992) dízelracer válasza KaiotEch (#1987) üzenetére


dízelracer
senior tag

Köszi. Se egy hozzászólás, se egy hirdetés, csak a játék miatt regisztrált. Nem semmi.

Dark Archon: Pedig amíg nem lesz ez beszabályozva addig sokaknak lehetőséget ad a csalásra. Nem fix ip-m van simán megtehettem volna, hogy csinálok három négy e-mail címet + reget és mindegyikkel beszállok a játékba. Soha senki rá nem jött volna.

Amúgy meg: [link]

(#1993) ftc


ftc
nagyúr

Kérdem a sok elégedetlnkedőtől:

Ha van játék xy oldalon s értékes nyeremények...akkor nem szoktál beregisztrálni?

Ennek a vége 1x az elsz, hogy: nem nyitnak iylen jellegű topikot ileltve nyitás után csírájában folytják el...vagy még ritkábban lesznek nyereményjátékok :U

(#1994) RootRulez válasza radi8tor (#1990) üzenetére


RootRulez
félisten

Mindenki ártatlan, amíg be nem bizonyosodik, hogy mégsem. :U

═════════════════════════════════════════

(#1995) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Mikor lesz a sorsolás?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#1996) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Én annak idején csak a játék kedvéért regeltem, aztán ittragadtam :K

Csak, hogy legyen egy jó példa is.

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#1997) lordjancso válasza ftc (#1993) üzenetére


lordjancso
senior tag

"Ennek a vége 1x az elsz, hogy: nem nyitnak iylen jellegű topikot ileltve nyitás után csírájában folytják el..."

Bárcsak már ott tartanánk... :U Aki nem fair módon játszik, vagy segít (akár egyet is, nincs pardon), azt ki kell zárni. Oké hogy játék, de szabályzat azért van... Nem vagyunk már 10 évesek. Aki meg annyi, vagy csak nem tudja felfogni, hogy is kell az ilyet csinálni, az megérdemli, hogy ne vehessen részt.
(Bakker diktátornak kellett volna mennem. Jó lennék benne. :DDD )

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#1998) radi8tor válasza Gergosz2 (#1995) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ma

⭐ Stella

(#1999) Gergosz2 válasza Johnny001 (#1996) üzenetére


Gergosz2
veterán

Szerintem nincs abban semmi ha valaki a játék vége előtt egy nappal regel.

A ph is felajánlotta.

Az már más dolog , ha dupla accról van szó.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#2000) Gergosz2 válasza radi8tor (#1998) üzenetére


Gergosz2
veterán

:R

az elmúlt napokban párszor alig jött be az oldal , meg 503 -as hibakódókat dobott ki.

A hiba az én készülékemben van :F

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.