Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) KaiotEch válasza Jim-Y (#1745) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

És hány olyan van, aki több accounttal játszik ezek között? Mondván, anyukáé, apukáé, kis tesóé, unokatesóé, nagymamáé, nagypapáé.

(#1752) Spet válasza KaiotEch (#1751) üzenetére


Spet
addikt

Eszterencs irta: Aki minden kérdésre helyesen válaszolt, de mégsincs a kalapban, azt többszörös regisztrációért kizártuk. Fórumban adott segítségnyújtásért meg trollkodásért végül nem zártunk ki senkit, mert nem voltak olyan nagyon súlyosak a vétségek, másrészt senki nem követte el az első törlés után többször.) Szerintem azért nézték az IP-ket meg hogy hány napja van regisztrálva az azonos IP-ről belépő személyek.

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#1753) mephi666 válasza Jim-Y (#1740) üzenetére


mephi666
nagyúr

de százalékról van szó, tehát szorozd meg aztat százzal ;)

ui: megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1754) Jim-Y válasza KaiotEch (#1751) üzenetére


Jim-Y
veterán

Őszintén? fogalmam sincs, gondolom az olyat nem tudják kiszűrni, hogy józsi benyögi, hogy a felesége is játszik, pedig csak szeretné növelni az esélyeit... nem tudom, pedig engem is érdekelne amúgy:D

(#1755) KaiotEch válasza Spet (#1752) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hány napja regisztrált? Pont 8 előtt fél órával? Ezzel senki se etessen.

(Ez most nem gyanúsítgatás csak megemlítem.)

[ Szerkesztve ]

(#1756) troland26 válasza KaiotEch (#1751) üzenetére


troland26
őstag

biztos sokan vannak..az első sorban kapásból 2 emberke van aki 10 napos újjonc ..0 hsz-al :DDD

(#1757) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Azért le a kalappal a BitDefender előtt, hogy ezt így felajánlotta (bár szvsz Ők sem számoltak ekkora létszámmal), mivel 1 gépes/1 éves BD2011 IS liszensz szorozva a nyertesek számával az egyenlő
9250 Ft (nettó)x1028=9,509,000 Ft +ÁFA

Ez azért durva. Fejet kell hogy hajtsak a BitDefender előtt :R

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1758) lordjancso válasza KaiotEch (#1755) üzenetére


lordjancso
senior tag

Ne viccelj, ő lesz a következő őstag. :D

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#1759) Palafi válasza Jim-Y (#1740) üzenetére


Palafi
tag

De ez nem százalék, amit Te írtál!
Százalékosan így néz ki: 0,097 %

[ Szerkesztve ]

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#1760) mephi666 válasza Fire/SOUL/CD (#1757) üzenetére


mephi666
nagyúr

letudják szerintem reklámköltségnek, mert bevallom: én sem hallottam még erről és sokan lehettek így vele :B ...és, ha most kiosztanak 1028 regisztrációt ingyen, akkor ezzel le van tudva a reklám és a mostani felhasználók lehet, hogy később is igényt tartanak rá... mert ahogy olvastam, csak nem olyan rossz cucc ez :K szerintem megéri nekik ez a befektetés és szoftverről van szó: pár regisztrációs kulcsot kiosztani nekik nem pénz... nem olyan, mintha mondjuk a merci ingyen kiosztana pár járgányt (ez esetben alapanyagköltség van)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1761) macikos


macikos
addikt

macikos - monitor

Mindkét szó m-mel kezdődik és mindkettő 7 betű. Ez jelent valamit... ;]

(#1762) Spet válasza KaiotEch (#1755) üzenetére


Spet
addikt

Hát ehhez a PH vezetősége tudna neked megfelelő válasszal szolgálni. Egyébként legközelebb tényleg belehetne vezetni egy x idős regisztrációs tagságot pl 1 hónap. Bár igaz akkor meg azokkal lenne igazságtalan akik tényleg nem rég találtak rá az oldalra a játékok elött. Az ilyen eseteket nem igazán lehet kiszűrni (szerintem).

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#1763) RexpecT válasza KaiotEch (#1755) üzenetére


RexpecT
addikt

Ennyi idő alatt nem könnyű jól megválaszolni az összes kérdést.Érdekes.... :U

(#1764) KaiotEch válasza Spet (#1762) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Azért aki a leadás előtt fél órával regel és minden válasza jó... annyi idő alatt ki sem lehet keresni a 16 kérdést... Ez tuti kamu!!!!

(#1765) lordjancso válasza Spet (#1762) üzenetére


lordjancso
senior tag

Szerintem ez minden esetben igazságos lenne.
Akinek nincs meg az x napos regisztrációja, az majd szépen részt vehet a következőn.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#1766) Fire/SOUL/CD válasza mephi666 (#1760) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Persze, teljesen egyetértek Veled, csak így kíváncsiságból "számosítva" a dolgot egy igen szép/méretes összeg.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1767) Szabaka válasza KaiotEch (#1764) üzenetére


Szabaka
tag

ez modjuk jogos...

Ami nem oldódik meg magától, azzal nem érdemes foglalkozni.

(#1768) robotjatek válasza KaiotEch (#1755) üzenetére


robotjatek
tag

Szerintem ezen kár fennakadni. Mindig lesz ilyen, és nyílván bosszantó ha esetleg egy ilyen emberke viszi el mondjuk az étékesebb nyeremények egyikét, de ez van:)

(#1769) KDavid17


KDavid17
aktív tag

És ha elvileg minden kérdésre helyesen válaszoltam akkor én miért nem vagyok a kalapban ? :B

[ Szerkesztve ]

(#1770) lordjancso válasza KaiotEch (#1764) üzenetére


lordjancso
senior tag

megjegyzem ezt a nicknevet (pusztán kíváncsiságból).
megnézem pár nap múlva, hogy bejelentkezett-e egyáltalán...

(#1769) KDavid17: szerintem sejtened kellene...

[ Szerkesztve ]

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#1771) mephi666 válasza KaiotEch (#1764) üzenetére


mephi666
nagyúr

a kérdések 80%-a olyan volt, hogy beírtad gugliba a megfelelő szavakat és már 100%-ig biztos lehettél abban, hogy jó :K fél óra alatt lazán meg lehet csinálni... nem verem magam, de kb 4 sorozatban adtam meg a válaszokat és kb 5 perceket töltöttem a keresgetéssel... meg lehet csinálni, de az is lehet, hogy az illető csak jó helyről kapott infót :B fene tudja... értékes nyeremények vannak és nyakam rá, hogy emiatt sok a szerencsehajhász is... (de hát ez kell is, mert reklám és az oldal népszerűsítése a cél... meg a szponzoroké)

az újonc-os dolgon meg kár lovagolni... ez van majdnem mindig, de erre is fogadnék, hogy ha egy 2napos regisztráció nyer, akkor a moderátorok még több soron lecsekkolják minden irányból :K történt már ilyen

#1766: igen, így méretes, de digitális úton terjeszthető szoftverről van szó :K semmi anyagköltsége/szállítási költsége nincs... maximum annyi, hogy kiküldik 1028 email-re a kulcsot...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1772) Torzi05


Torzi05
tag

Üdv!

Benne vagyok a kalapban :U :U :U :U Juhhi

Linux " Live free or die! "

(#1773) Aidan85


Aidan85
aktív tag

Asszem soha többé nem játszom a céges gépről... :((( Bele se gondoltam, h a proxy mögött más is lehet... :B :((

(#1774) 8zabi


8zabi
őstag

jujj de sokan vagyunk... ;]

egy kalappal srácok, ideje nyerni valamit

(#1775) parkr


parkr
őstag

nah, akkor számoljuk az esélyeket... ;)

(#1776) 655321 válasza troland26 (#1756) üzenetére


655321
csendes tag

Igen, pl. én! Read-only vagyok már jó ideje. Regelni nem akartam, mert minek... Nem tudok okosakat 'mondani', meg kedvem sem volt eddig... Aztán jött a játék! (És legalább már nem vagyok 0 hsz-es sem! :P)

(#1777) Piero89


Piero89
aktív tag

Sikerült nem elbénáznom :DDD örülök a BitDefender licensznek :C :C :C

Sok sikert mindenkinek a sorsoláshoz! :)

(#1778) tope


tope
addikt

Hinnye, de nagy kalap, sőt ez már inkább cilinder
BitDefender-nek köszönöm én is

[ Szerkesztve ]

(#1779) pcdeni


pcdeni
csendes tag

Ehhez az újoncos dologhoz hozzászólva, én is csak a nyereményjáték miatt regisztráltam, de gondolom ilyenkor egyeseknek lényegtelen, hogy több éve olvasgatok PH-s és mobilarénás ckkeket, és csak azért regisztráltam, hogy részt vehessek a nyereményjátékban, ez előtt pedig azért nem regisztráltam, mert nem volt rá szükségem, fórumban nem nagyon érdeklődtem, ha infóra volt szükségem akkor ismerősöket kérdeztem (gyorsabb, egyértelműbb), hülyeségen nem szoktam veszekedni, nyereményjátékot meg most jutott eszembe kipróbálni.

(#1780) Eddie141


Eddie141
senior tag

Nah kalapban. Az eddigi összes nyereményjátékon sikerült idáig eljutni. Jó lenne már továbblépni is :D :R
Köszönöm a BitDefendernek a felajánlott nyereményt :) Már ez sem semmi.

Mindenkinek sok sikert! Izgulok :D Jó azért ez a rekordszámú sikeres válaszadó! :)

[ Szerkesztve ]

(#1781) Mr.Herold válasza tope (#1778) üzenetére


Mr.Herold
tag

Igen, köszönjük, amennyiben tényleg hajlandóak kiosztani ennyi kulcsot :)
Vagy azt mondják hogy bocsi, de csak 50 áll rendelkezésetekre :P

{signature}

(#1782) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

655321 és pcdeni: Neharagudjatok de én ezt nem hiszem el, hogy több éve olvasók vagytok és pont most regeltek. Ezelőtti nyereményjátékokra miért nem regeltetek?

(#1783) DeskJeti


DeskJeti
tag

Na, már 1029? :D

(#1784) mg105


mg105
senior tag

sok sikert mindenkinek! én a NAS-ra utazom :P

(#1785) kenwood3 válasza Fire/SOUL/CD (#1757) üzenetére


kenwood3
őstag

A végén majd benyögik , hogy bocs srácok de nem kapunk semmit mert akkor csődbe megyünk :D :D
(#1761) macikos Azt jelenti sz@rt se fogsz nyerni ;]

:D :D

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1786) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Ennyi sikeres válaszadóból nyerni... azért reménykedem..

(#1787) pcdeni válasza KaiotEch (#1782) üzenetére


pcdeni
csendes tag

mondom most jutott eszembe kipróbálni

(#1788) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

+1 ember bekerült most a kalapba. Fura, hogy Ő így külön.

(#1789) lordjancso válasza Vasinger! (#1788) üzenetére


lordjancso
senior tag

történnek csodák :)

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#1790) treble84 válasza DeskJeti (#1719) üzenetére


treble84
csendes tag

Igazad van. Én lámultam, valamiért 3400Ft-tal számoltam, de ha az egy éves és egy gépre vonatkozó licenszet nézzük az 40 dodó, ami kb 7400Ft. Úgyhogy inkább 7,5 millió az.

(#1791) Barthezz2 válasza lordjancso (#1765) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Aztán akkor a mostani játék miatt regisztrált duplaregek a jövő évi nagy nyereményjátékon már nyugodt szívvel részt vehetnek nem? :D Ez sem megoldás..

Másrészről szerintem legtöbb játék után el lett mondva már, hogy az senkinek sem jó, ha x rangtól felfele lehet csak játszani. Egyrészt, ha csak őstagtól felfele lehetne mondjuk, akkor feltételezhetjük, hogy a résztvevők aktívak a PH oldalain, ergo van némi rálátásuk dolgokra, ismerhetik már a játékban résztvevő cégeket, nameg ugye a PH-t is. Ezeknek a játékoknak meg részben az a célja, hogy felhívja az emberek(új emberek) figyelmét az oldalra, a támogatókra, a résztvevő cégekre. Így lényegében, ha egy játékba több újonc kapcsolódik, az nekik csak jó, mintha csak a vén öreg rókák játszanának, akik már rég ismerik ezeket a cégeket és az oldalt.

Persze így meg teret ad a csalóknak, de bízzunk benne, hogy rendesen ki tudják szűrni őket :)

Everybody lies.

(#1792) 655321 válasza KaiotEch (#1782) üzenetére


655321
csendes tag

Nem vagyok több éve olvasó! Kb. 2-3 hónapja nézem az oldalt meg a fórumot, mivel új gépet akarok venni.

(#1793) rizso


rizso
addikt

Jajj gyerekek, ezek a vádaskodások, hogy így újonc, úgy 0 hsz-es :( Mindenkinek ugyanannyi joga van a játékhoz! Az, hogy valaki újonc, vagy éppen 0 hsz-es, nem jelenti, hogy kevesebbet érne egy nem tudom milyen, mondjuk őstag rangútól, aki jó ha van 10 éves, és mindenféle baromságok beírásával gyűjtögeti a hsz-eket...Annyira unalmas ez a hozzáállás, hogy minden újoncot utálni kell, mert elkezdett fórumozni. És igen, párom is csak olvasta néha a PH lapcsaládot, nem regisztrált, csak akkor, mikor mondtam neki, hogy próbáljon szerencsét a játékokban. Lehet támadni ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1794) lordjancso válasza Barthezz2 (#1791) üzenetére


lordjancso
senior tag

Hey. Én én nem mondtam ilyet...
Nem érdekel senkinek sem a rangja, csak az hogy mikor regelt. És nem azt kértem, hogy legyen 1 éves regisztrációja... Legyen 10 nap, vagy csak régebbi mint ahogy kihírdetnek egy nyereményjátékot. Szerintem ez nem nagy érvágás.
A dupla regeket alapból lehet ip vagy host alapján szűrni. De ha úgy nem is pontosan, azt észre lehet venni, hogy egy account csak a nyereményjátékok alkalmával jelentkezik be válaszokat kitölteni...

(#1793) rizso: Csak te újoncozol... Én (és még jópáran) a regisztrálás időpontjáról beszélünk...

[ Szerkesztve ]

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#1795) Barthezz2 válasza rizso (#1793) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ne értsd félre a dolgokat. Nem azzal van bajuk a többieknek, hogy újoncok, hanem azzal, hogy a 0 napos újoncoknál elég esélyes, hogy egy duplareg(akinek nem inge..) figyel be. Azt pedig már had ne nézzük jó szemmel ;)

Everybody lies.

(#1796) leviske válasza KaiotEch (#1782) üzenetére


leviske
veterán

Én sem tudom, hogy már mennyi ideje olvasgattam a Mobilarénát, mire regisztráltam a fórumba. Nem olyan elképzelhetetlen, hogy valakinek nem igénye regisztrálni, meg hozzászólogatni.

MOD: OFF

[ Szerkesztve ]

(#1797) Barthezz2 válasza lordjancso (#1794) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem véletlen volt a smile :)
De ha továbbolvasod az előző hsz-em, akkor ez sem megoldás. Mivel ha új embereket/olvasókat/fórumozókat/vásárlókat akarnak szerezni a játékokkal, akkor nem lehet tiltani, hogy játék kihirdetés után ne lehessen regelni. Érted? :)

Everybody lies.

(#1798) lorincmate


lorincmate
tag

Jó volt igaz h az utcsót véletlenül elrontottam (mínusz helyet plusz 10) remélem lesz jövőre is :))

F4 modul

(#1799) lordjancso válasza Barthezz2 (#1797) üzenetére


lordjancso
senior tag

Regisztrálni lehet a játék kihírdetése után is természetesen.
Csupán a válaszokra nem lehetne választ adni, ha friss a reg. Érted? :)

if($user['reg_datum'] < $jatek_kezdete) {
print $kerdesek;
}

[ Szerkesztve ]

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#1800) Spet


Spet
addikt

Már lassan kezdünk ezen a témán is annyit lovagolni mint hogy a 13. kérdés-nél megengedhető-e hogy 2db helyes válasz van. Most már nem tudunk/tudnak változtatni rajta majd talán a legközelebbi játéknál lesz valami megoldás erre.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.