Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) kenwood3 válasza picur220 (#2500) üzenetére


kenwood3
őstag

Csak meg :DDD az hd 5850 már célba ért [link]

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2502) moonguru válasza picur220 (#2500) üzenetére


moonguru
őstag

Én csak ilyen emailt kaptam:

Convert your BitDefender trial to year-round antivirus protection...

Igaz még pénzt kér érte!

Remélem meg jön a kód is, bár már uninstaláltam a triált (64 bites MPC HC nem működik miatta)!

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#2503) Źşë' válasza moonguru (#2502) üzenetére


Źşë'
addikt

hát ez tuti nem az amire várunk

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2504) DeskJeti


DeskJeti
tag

Megkapta már valaki? :F

(#2505) kenwood3 válasza DeskJeti (#2504) üzenetére


kenwood3
őstag

Szerintem még nem !

Mi az az ekezet dragasag??

(#2506) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

+1 aki még nem kapta meg. :(

(#2507) Tibi86


Tibi86
aktív tag

Én meg már nagy kétségbe esve jöttem a fórumra, mert azt hittem én vagyok az egyedüli, aki nem kapott még kulcsot! :B

[ Szerkesztve ]

(#2508) eszterencs


eszterencs
HÁZIGAZDA

Szolgálati közlemény!!!

A BitDefender kulcsokat még nem kaptuk meg a gyártótól, de rajta vannak az ügyön! Küldeni fogják hamarosan. Mivel nem lehetett előre elkérni (mert nem tudtuk, hány kalapos lesz), úgy fest, az 1031 kulcs legenerálása és táblázatba rendezése nem olyan egyszerű feladat nekik sem. :D

Amint megkaptuk a kódokat, megkezdjük az emailezését, beírom ide a fórumba, ha megvannak a kulcsok.

(#2509) Roxbury válasza eszterencs (#2508) üzenetére


Roxbury
őstag

Ez így nagyon korrekt! Köszi még egyszer a nyereményt! :R

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro LTE |

(#2510) kenwood3 válasza eszterencs (#2508) üzenetére


kenwood3
őstag

Ok köszönjük , gondoltam valami ilyesmi lehet a háttérbe :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#2511) DeskJeti válasza eszterencs (#2508) üzenetére


DeskJeti
tag

Ezek szerint, ez nem úgy megy, hogy a hasukra csapnak, írnak egy 20 karakterből álló sort, és elküldik? :D

(#2512) C0d3r válasza DeskJeti (#2511) üzenetére


C0d3r
addikt

De, csak ezt meg kell tenniük 1031x. 8 óra munkaidőbe biztos nem fér bele. :))

(#2513) sfdrakex válasza eszterencs (#2508) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Köszi a tájékoztatást.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2514) DeskJeti válasza C0d3r (#2512) üzenetére


DeskJeti
tag

Az én módszerem belefér 8 órába. :DDD

(#2515) róland válasza eszterencs (#2508) üzenetére


róland
veterán

Várjuk.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#2516) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Nem tudom elképzelni, mi lehet olyan hosszadalmas ezen. Legenerálnak 1024 kulcsot és elküldik a prohardvernek. :F

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#2517) moonguru válasza Inv1sus (#2516) üzenetére


moonguru
őstag

A papírmunka! :)

Meg az engedélyek beszerzése, pl. mire számolják PR?

Lehet hogy több értekezletet is tartanak és talán 1-2 embert felelősségre is vonnak!

Esetleg fordítási hiba történt, a "néhányt" "mindenkinek" fordították! :)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#2518) Źşë'


Źşë'
addikt

logitechnél csak pár kulcsot kellett legenerálni, és az is beletelt 2-3 hétbe

engedélyeket kell kérni gondolom felsőbb körökből - meglehet ennek is a maga szabályzata és 1031 kulcs nem kevés! és nem is olcsó

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2519) C0d3r válasza Źşë' (#2518) üzenetére


C0d3r
addikt

2-3 hét? Hmm... Sebaj, ha más nem, legfeljebb megkapjuk Karácsonyi ajándékként. :)

(#2520) DeskJeti válasza Źşë' (#2518) üzenetére


DeskJeti
tag

Maguknak keresték a "bajt". :D
Lehet kicsit elszámították magukat, lehet, hogy csak 100, legfeljebb 200 emberre számítottak. :D

(#2521) ftc válasza DeskJeti (#2520) üzenetére


ftc
nagyúr

Meg lett volna ennek a fele ha azt a bizonyos kérdésnél csak az egyik felet fogadjak el :D

(#2522) wwenigma válasza Źşë' (#2518) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Biztos sok aramot fogyaszt amig legeneraljak... amugy nem hiszem hogy valtok Avira Premiumrol. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2523) syberia válasza DeskJeti (#2504) üzenetére


syberia
veterán

Kitartóan várok a kulcsomra, addig kihúzom valahogy MSE-vel :DDD

https://howbad.info/

(#2524) Gergő_


Gergő_
őstag

A mai napon megérkezett a nyereményem, innen is köszönöm mégegyszer! :R

(#2525) DeskJeti válasza ftc (#2521) üzenetére


DeskJeti
tag

Ez is igaz. :D
Én még várok a nyereményemre! :U

(#2526) picur220 válasza ftc (#2521) üzenetére


picur220
veterán

Azon csodálkoztam, hogy hogy lehet 2-féle egy konkrét adat...

(#2527) sfdrakex


sfdrakex
nagyúr

Tegnap megérkezett a nyeremény egérpadom, köszönöm.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2528) sfdrakex válasza picur220 (#2526) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Úgy hogy az egyik a cég marketing anyagában szerepelt a másik pedig mérésen alapuló teszten. A cég pedig nyilván helyesnek tartja amit ő ír a saját anyagában.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2529) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Lehet, hogy türelmetlennek tűnök, de a játék vége óta az ígért BitDefender kulcsra várok. Azért nem telepítettem még a friss gépemre a (megvásárolt licenszű) Kaspersky-m, mert ki szerettem volna próbálni a BitDefendert.
Viszont ha nem képesek automatizálni a kulcsgenerálást (táblázatba rendezéssel, mindennel együtt), vagy ha nem kívánják betartani az ingyen kulcsos ígéretüket, akkor egy életre elbúcsúzom a cégüktől.

Skynet is real. It's called Google.

(#2530) DeskJeti


DeskJeti
tag

Én is várom a BitDefendert. :U

(#2531) myckie2


myckie2
őstag

Fehérholló a szívemből beszélsz! :)

(#2532) Zarbi


Zarbi
tag

Én már azzal is sokkal előrébb lennék, ha meg lenne mondva, hogy nem lesz kulcs, mert akkor nem várakoznék és akkor frissíteném a lejárt vírusirtóm licencét, De így szívás mert a vírus adatbázist se tudom frissíteni amíg jóhiszeműen várom a bitdefendert

(#2533) DeskJeti


DeskJeti
tag

Megkapjuk valaha? :F

(#2534) Źşë' válasza DeskJeti (#2533) üzenetére


Źşë'
addikt

úgy jobb lesz ha naponta írogattok ide be?! ha megjön úgyis értesülni fogtok róla... addig is szedtek le valami próbaidős vírusirtót ha annyira az életetek függ tőle :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2535) leviske


leviske
veterán

Most azért nézzetek kicsit magatokba. A Prohardvertől és a BitDefendertől ez egy ajándék licenc lesz, ha úgy érzitek, hogy nem éri meg türelemmel várni, akkor használjátok az eddig megszokottat. Nem kerül plusz pénzbe.

(#2536) zsigus


zsigus
őstag

Ma reggel megkaptam én is az egérpadot, köszönöm még egyszer a játékot és a nyereményt. :R

(#2537) ftc


ftc
nagyúr

Kérdés: jöv hétre van rá reális esély, hogy kézhez kapjuk a kulcsokat?

(#2538) FehérHolló válasza leviske (#2535) üzenetére


FehérHolló
veterán

Két hét alatt nem kerültek PH-hoz a kulcsok. Azért örülök, hogy te még bízol bennük.

Másrészt nem ajándék, hanem egy marketing kampány része ez a kulcsosztogatás. Ráadásul célmarketing.

[ Módosította: #65675776 ]

Skynet is real. It's called Google.

(#2546) picur220


picur220
veterán

Haladhatnának a bitdefenderrel... nem igaz, hogy nincs kéznél 1000 kód!

(#2547) janpier


janpier
tag

Nem kell türelmetlennek lenni...
Tudtommal nem volt leírva, hogy mikor kapjuk meg...
Szerintem 1-2 héten belül megkapja mindenki az értesítést.

Egy nap 24 óra, egy tálcában 24 sör... Ez nem lehet véletlen!

(#2548) myckie2 válasza janpier (#2547) üzenetére


myckie2
őstag

Ebben tévedsz mert le volt írva, de remélhetőleg még ebben a hónapban megkapjuk. :U

(#2549) Źşë' válasza myckie2 (#2548) üzenetére


Źşë'
addikt

van még majdnem 2 teljes hét, addig sok minden történhet

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2550) eszterencs


eszterencs
HÁZIGAZDA

BitDefender kódok!!!

Sajnálom a késlekedést, nem mirajtunk múlik, sőt nem is a forgalmazón, hanem a BitDefenderen, de mivel ők meg nem saját maguk ellenségei, nem fognak maguknak azzal negatív kampányt csinálni, hogy nem adják oda a megígért kódokat. Amúgy azt mondtuk nekik a játék előtt, hogy várhatóan 5-600 kalapos lesz, szóval azért számítottak a nagyszámú részvételre.

A másik dolog, hogy nem kell ilyen iszonyatosan türelmetlennek és követelőzőnek lenni...

Tegnap este megérkezett 500 db kód! Nem tudom, mennyi időbe fog telni a másik 531 kód előállítása nekik, lehet, hogy papírmunka van vele vagy ki tudja... mindenesetre addig is ezt az 500 kódot szétküldöm (hétfőn, mert most nekem is hétvége van), mégpedig az én excel táblámban az első 500 sorban szereplő kalapos olvasónak, ami nagyjából névsorban van, vagyis most azok számíthatnak a kódra, akik a kalap első felében szerepelnek. (Azért van csak nagyjából névsorban, mert a spec. karakterek néhol bezavarnak a listámba.) A többiektől további türelmet kérek szépen!!!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.