Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) SenorGrande válasza eszterencs (#2622) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Hinnye, meggyütt!
:R Köszipuszi! :D

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#2652) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

:R

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#2653) ddanee23


ddanee23
csendes tag

Köszi szépen a kódot, és a nyereményjátékot is! :DD :C

(#2654) norti


norti
addikt

Köszi, megjött a kód :)

(#2655) toldy


toldy
őstag

Megjött a mail, benne minden ami kell. köszönöm. :R

Az élet nem habostorta.

(#2656) scott_free


scott_free
senior tag

köszönöm, megkaptam én is.

erre vki esetleg? (BD tűzfal vs. Comodo tűzfal)

(#2657) racis


racis
tag

Köszönöm szépen én is a kódot, és a 64 bites linket is. :C

(#2658) LeslieG Jr.


LeslieG Jr.
őstag

Köszönöm én is a BitDefender kódot. :R Ha hazaérek ki is próbálom. :DD

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#2659) Petike1007


Petike1007
tag

Megjött a kódom! Köszöntem szépen...
És várjuk a további játékokat :)

Nem az a lényeg honnan jössz,hanem hogy mit iszol...

(#2660) Imi Csabi


Imi Csabi
tag

Tisztelettel Köszönöm a kódot :R

* * * * * * ibJ#team| IMi™ - NE idegesíts, MERT ideges leszek!! ® * * * * * *

(#2661) rizso


rizso
addikt

Tőlem is megy egy köszönet a kódért! :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#2662) picur220 válasza eszterencs (#2617) üzenetére


picur220
veterán

Köszönöm a kódot! :R

(#2663) Sósperec


Sósperec
tag

Köszönöm a kódot!!
Már vártam. :)
:R :R

(#2664) DeskJeti válasza scott_free (#2656) üzenetére


DeskJeti
tag

Nézd meg itt, és dönts! :U
Válasz a kérdésedre.

(#2665) grafmókus


grafmókus
tag

Köszöntem a kódot :)

msn: kriszpet@hotmail.com

(#2666) malwy


malwy
senior tag

Köszönöm a kódot!

(#2667) Bl@tty


Bl@tty
tag

Tegnap én is megkaptam. Köszönöm PH! (és persze Bitdefender...) :R

(#2668) DRB


DRB
senior tag

Én is megkaptam a kódot tegnap. Köszönöm! :R

(#2669) kali


kali
legenda

köszi a kódot!

(#2670) leviske


leviske
veterán

Köszönöm a munkátokat, egyelőre bejön a kis BD, szóval még akár célt is érhetett nálam az itthoni forgalmazó. :DDD

(#2671) hekkerman


hekkerman
tag

Én már egy ideje használtam a bitdefendert, mivel tudtam, hogy nyerni fogok hozzá kódot,addig meglátom milyen a cuccos.

Szóval a tapasztalataim nem jók sajnos.

Feltelepítésnél ugye le kell törölni a régit, gondoltam addig kihúzom a netet, megszokásból, meg elvből. Rögtön telepítésnél scanning, és kékhalál. Jólvan mondom, biztos a tuning, fesz vagy valami, de mégegyszer tolta. Nem mellesleg friss oprendszert dobtam alá. Ezt egy cancel-lel elintéztem, megy tovább, hibák ugranak fel, csak okézni tudom, ez kell neki, meg az kell. Oké, továbbmegy, felrakja, elakarom indítani, hibát ír ki.

Na mondom, újra, de most akkor netet is teszek alá. Így persze tökéletesen felment. De, amíg telepít, nuku védelme a gépnek. Érdekes, más programok felmennek net nélkül is...

Azóta, párszor már eldobálta a netet, kiirja, hogy új hálózatot észlelt, ma délután az istenért se tudtam netet csinálni, hiába nyomtam ki a tűzfalat. Jah a kijelentkezés az 20-SZOR tovább tart, mint eddig, márha kikapcsol a gép, mivel 10 perc kijelentkezés felirat utána inkább a resetet, vagy manuális kikapcsolást választom. (más programot nem telepítettem, direkt bitdefendert tesztelem csak ezen a rendszeren)
Akkor engedélyezek egy programot, utána ugyanúgy 3-4szer megkérdezni. Ideiglenesen nem lehet tiltani, vagy engeded vagy sem. Ezt nagyon hiányolom belőle.

És a végére hagytam a legtutibb dolgot. Meguntam a szórakozást, mondom letörlöm a csába az egészet. Oké, végigmegy, restart, és még mindig FENNTVAN. fut, jelenti, hogy frissít, persze vezérlőpultban azt mutatja, hogy nincs már fennt. Érdekes, hogy ezzel a fél-letörléssel viszont visszajött a net. :DDD
Még meglátom mit kezdek a kóddal, de látom más is ajándéknak szánja.

Szumma-szumma Bitdefender én így NEM szeretlek.

Persze ezek az én tapasztalataim, másnál tuti 100%-osan működik. :)

[ Szerkesztve ]

(#2672) tope válasza hekkerman (#2671) üzenetére


tope
addikt

Hát a milyen vírusírtó totyikban is lehúzzák, nem ép jó reklám a cégnek

(#2673) Prego válasza hekkerman (#2671) üzenetére


Prego
senior tag

Én is használtam egy hónapig próbaidőben, és pont egy nappal a kód érkezése előtt járt le.
Lejárat után egy dolog hogy kikapcsolja magát, cserébe a bdagen.exe folyamat miatt a windows elszáll (memória elfogyott) hibával (jelenleg 8GB van a gépemben).
Leszedéshez van egy Uninstall Tool, érdemes azzal csinálni.
Érdekességek:
Minden indításnál manuálisan kell elindítani az Antispam és Antiphising alrendszereket.
Néhány kékhalál utáni újraindítás után a tűzfallal is hasonló problémáim voltak.
Van egy 2047-ig aktiváló progi, de ugyanúgy lejárt 30 nap után, szal marad a legális verzió

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#2674) Debilon válasza Prego (#2673) üzenetére


Debilon
addikt

ma feltettem W7 64bit alá.. nem volt kékhalálom, minden megy mint a karikacsapás
AVG free van/volt előtte.. a telepítés vége felé szól, hogy uninstall, de rányomtam hogy skip és a first quick scan alatt is volt aktív AVG free, aztán kézzel letiltottam AVG-ben mindent, leállítás semmivel sem lassabb mint előtte

eddig gond nélkül üzemel a cucc, igaz 30 napos trialban hagytam egyenlőre..

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#2675) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Köszönöm szépen, megkaptam a kódot.

:R :R

(#2676) MarQs


MarQs
senior tag

Nagyon szépen köszönöm a játékot és a kódot! :R
Remélem lesz még hasonló a közel-, vagy legalább a távoli jövőben... :)

További kellemes hétvégét!

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#2677) fradi81


fradi81
veterán

Ez a kód meddig érvényes, akár 1-2 év múlva is lehet aktiválni? Már csak azért hogy meddig tudom árulni :D

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#2678) VW


VW
aktív tag

megjött,köszi.

20 éve a Prohardveren. Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#2679) C0d3r válasza fradi81 (#2677) üzenetére


C0d3r
addikt

Mivel a 2011-es verzióhoz szól, szerintem bármikor fel lehet használni, max. 1-2 év múlva ha megszűnik a 2011-es BF támogatása, kárba vész a licensz. :D
Na jó, ez persze nem biztos, majd valaki kijavít vagy megerősít ebben. :)

(#2680) 8zabi


8zabi
őstag

én már a méretétől elrettentem... igaz benne van a .net is, de 300 mega az x64-es verzió...

inkább maradok az ingyenes avast-nál és a szintén ingyenes comodo tűzfalnál, amiknek telepítője összesen 80 mega körül van, cserben még sosem hagyott egyik sem

(#2681) raziel01 válasza hekkerman (#2671) üzenetére


raziel01
veterán

"Na mondom, újra, de most akkor netet is teszek alá. Így persze tökéletesen felment. De, amíg telepít, nuku védelme a gépnek"

Nem vagy te egy kicsit paranoiás? Semmi baja nem lesz a gépnek attól, hogy pár percig nincs védelem.
Egyébként én évek óta Windows tűzfalat használok, vírusirtót nem is és még nem volt gondom. Félévente ha eszembe jut akkor felrakok egy víruskeresőt de sosem talál semmit.

(#2682) C0d3r válasza raziel01 (#2681) üzenetére


C0d3r
addikt

Teljesen így vagyok ezzel én is, elmúlt években nem sikerült egy vírust se benyelni. :)

(#2683) Roxbury válasza C0d3r (#2679) üzenetére


Roxbury
őstag

Honnan veszed, hogy csak ahhoz?

A letöltési linket csak segítségképpen linkelték bele a levélbe. Minden normális liszenszet át lehet vinni általában az új verziókra tudtommal. Én eleve 2012-ben fogom aktiválni, mert akkor jár le a mostani cuccos. És akkor egyértelműen a 2012-es verziót szeretném aktiválni vele egyértelműen, mint ahogy minden másnál is. Talán egyedül a Pandáéknál volt ez a hülye megszorítás, hogy csak az adott termékre/verzióra érvényes, dehát ezzel magukkal tolnak ki, mert akkor sokan az elavultat kell, hogy használják.

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro LTE |

(#2684) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Köszi a kódot! :)

(#2685) Petike1007


Petike1007
tag

Én 2 napja tettem fel,de kék halálról még szó se volt...w7 64bit amúgy...

Nem az a lényeg honnan jössz,hanem hogy mit iszol...

(#2686) Zarbi


Zarbi
tag

Én tegnap este raktam fel, eddig ess-t használtam.
Kék halálról szó se volt, viszont érdekes, hogy bejelentkezésnél az üdvözlő üzenet után nem egyből az asztal jelenik meg hanem fekete képernyő. Kissé zavaró a dolog. Néha érzem mintha döcögősebb lenne a net. Valakinek van valami beállítás tippje, hogy legalább gyorsabb legyen a bejelentkezés. Win 7 ultimate 64 bit

(#2687) inferno88


inferno88
őstag

A T510emre raktam fel,W7 x64 alá.Eddig Avast teljesített rajta a szolgálatot,az asztali gépen mellesleg nod32 van.Mióta felraktam,azóta a minden lassab:net,alkalmazások,stb..szóval a részemről a program megy a kukába,a license-t hagyom a fenébe és visszatérek az avast-ra.
Azért köszi szépen a lehetőséget!!

Semper fi!

(#2688) ruti válasza DeskJeti (#2664) üzenetére


ruti
Közösségépítő

köszi a linket CIS vs BD ügyben
jól elbizonytalanítottál, h átálljak-e :)

vannak itt CIS-ről átállók?

én a CIS mellett minden rendszeremen tartok +1 antispyware-t (SpyBot S&D vagy Terminator vagy valamit mindig próbálgatok)
BD mellé tettetek valamit?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2689) CoolBoy323 válasza DeskJeti (#2664) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ez szerintem nem igaz...

(#2690) b.lajos


b.lajos
tag

Ajánlott olvasmány, igaz a 2010-ről szól a fáma de biztosan van közös vonás a" fiatalabb testvérrel"
http://logout.hu/cikk/bitdefender_internet_security_2010/eloszo.html

b.lajos

(#2691) DeskJeti válasza CoolBoy323 (#2689) üzenetére


DeskJeti
tag

Itt a kulcsszó az, hogy "szerintem"...

(#2692) CoolBoy323 válasza DeskJeti (#2691) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nem az a kulcsszó, de fontos eleme a hsz-emnek!

minden oldalon más és más teszteredmények jönnek ki... nem hiszem el, h a "nagyágyúk" úgy le lennének maradva az ingyenesek mögött...

(#2693) DeskJeti válasza CoolBoy323 (#2692) üzenetére


DeskJeti
tag

Melyik tesztre gondolsz?
(Az, hogy valami ingyenes, még nem jelent semmit. :U )

[ Szerkesztve ]

(#2694) CoolBoy323 válasza DeskJeti (#2693) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

tegnap láttam egyet, ahol nem volt ilyen kiemelkedő...

de van sok-sok-sok, csak használd a guglit :)

olyan megoszló eredmények vannak, h öröm nézni :D

(#2695) DeskJeti válasza CoolBoy323 (#2694) üzenetére


DeskJeti
tag

Eddig nekem ez volt a leghihetőbb teszt. :D
Amúgy, tényleg minden teszten más jön ki. Ez benne a poén. :D Persze, attól is függ(het a dolog), hogy mennyivel támogat(hat)ták a tesztet végző labort. :U

(#2696) CoolBoy323 válasza DeskJeti (#2695) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

mitől volt ez hihetőbb, mint a másik 100? :D

ha az ESET tesztel, az a legjobb, ha az AVAST, akkor az....... vicc...

de én akkor is eset párti vagyok, nekem bejött :P

(#2697) DeskJeti válasza CoolBoy323 (#2696) üzenetére


DeskJeti
tag

Volt ESET-em, és borzalmas volt... Ellenben az avast!+Comodo tökéletesen működik, és végzi a dolgát! Az ESET-ről ez nem mondható el.

Ez a BitDefender pedig szokatlanul gyorsan működik, és alig eszi az erőforrásokat! Meg vagyok vele elégedve! :D

(#2698) CoolBoy323 válasza DeskJeti (#2697) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

mi volt borzalmas benne?

(#2699) DeskJeti válasza CoolBoy323 (#2698) üzenetére


DeskJeti
tag

Lassú, és vígan vírusos volt, gyakran fagyott a gépem mellette. :D Majd törlés, új program, egyből megtalálta, amit kellett, nem is egyet, és a gép hibátlanul - gyorsabban - ment tovább, mint új korában. :D
De ezt ne itt vitassuk meg. :D

(#2700) CoolBoy323 válasza DeskJeti (#2699) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nálam semmi lassulás nem volt soha... érdekes :D

lehet, h neked nem jogtiszta volt, és azért szarakodott? :P

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.