Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) mephi666 válasza Jim-Y (#1650) üzenetére


mephi666
nagyúr

#1633-ban ott egy szép nagy kalap :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1652) LeslieG Jr. válasza Jim-Y (#1650) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Ime itt van a kalap: A kalap :D

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#1653) Duree


Duree
veterán

Hát ahogy elnézem itt szinte mindenki azért játszott,hogy nyerjen(persze vannak kivételek) és ezért senkit sem lehet elítélni,a mai gazdasági helyzetben mindenkinek jól esik ha nyer valamit,mert megvenni nem biztos,hogy meg tudja venni és ez anyagi befektetést nem igényel .Viszont kíváncsi lennék azokra is akik nem nyernek semmit,hogy mit mondanak a sorsolás után.Vannak olyanok is akik csak a játék szeretetéért töltik ki a kérdésekre adott válasz helyeket,és abban látják a kihívást,hogy mennyire tudnak megfelelni saját maguknak,na ők vannak kevesebben.

duree54

(#1654) Fire/SOUL/CD válasza radi8tor (#1646) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akkor leegyszerűsítem a kérdést: a 3 tesztelt router-ből csak 1 open source, nevezetesen ez: [link] Ebből kifolyólag meg N150/N600 kizárva, a kérdés pedig az általatok tesztelt open source router-re vonatkozott, azon meg nem mértetek 400Mbps-t... ;]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1655) Mackósajt válasza Fire/SOUL/CD (#1654) üzenetére


Mackósajt
senior tag

#1173

(#1656) Inv1sus válasza Fire/SOUL/CD (#1654) üzenetére


Inv1sus
addikt

Így van. Ezért nem értem a 400-ast.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#1657) RexpecT válasza localhost (#1648) üzenetére


RexpecT
addikt

Te minek örülsz ennyire :DDD ?

(#1658) r4z


r4z
nagyúr

Nyertem BitDefender licenszet :DD Én is bent vagyok az agyvödörben.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#1659) Dolby válasza goodboy007 (#1583) üzenetére


Dolby
senior tag

Szvsz az szemét kérdés volt. (8-as) Persze hogy az itt olvasók 99%-a tisztában van az átváltásokkal, de én - is - átugrottam a szememmel a kérdésben hogy megabájtban kérik az adatot. Ott nem arra mentek hogy tudod-e, meg tudod-e keresni hanem ez spec pont olyan mint általános suliban mondjuk fizika órán hogy megadja az adatokat pl m-ben és sec-ben, aztán a feladat mellékesen m/órában kéri az eredményt. Még csak nem is km/h-ban, hátha a m miatt tovább ugrassz és nem váltod át...

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#1660) radi8tor válasza Inv1sus (#1656) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mert aki nem találta meg a másik megoldást az kikönyörögte a modiknál ;] :C

⭐ Stella

(#1661) Jocy


Jocy
aktív tag

Most néztem meg én is a válaszaimat,és úgy tűnik,hogy benne vagyok a kalapban!! :C

(#1662) lsebestyen


lsebestyen
addikt

jepp, nyertem:) egy liszenszt tuti:))

(#1663) Fire/SOUL/CD válasza Mackósajt (#1655) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ja értem, 350 + üveg :DDD

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1664) Mackósajt válasza Fire/SOUL/CD (#1663) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Abszolút támadhatatlanok akartak lenni (túl sokan írtak 400-at az open source figyelmen kívül hagyása miatt, és ez egy jó ürügy volt megmenteni őket).

Érthető lépés volt a szervezőktől :)

(#1665) syberia válasza r4z (#1658) üzenetére


syberia
veterán

Ezzel én is így vagyok, tetszett a játék! :D

https://howbad.info/

(#1666) Fire/SOUL/CD válasza Mackósajt (#1664) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Igen, így már teljesen világos, és valóban korrekt lépés volt a szervezőktől. :K

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1667) radi8tor válasza Mackósajt (#1664) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csak, akkor aki megtalálta a jó megoldást opensource miatt, az így hátrányba került.

⭐ Stella

(#1668) DeskJeti válasza Fire/SOUL/CD (#1666) üzenetére


DeskJeti
tag

Korrekt lépés a hibás a sokak által bejelölt eredményt megfelelőnek nyilvánítani, hááát... :F

(#1669) Szabaka válasza radi8tor (#1667) üzenetére


Szabaka
tag

ezen én is gondolkodtam :) :))

Ami nem oldódik meg magától, azzal nem érdemes foglalkozni.

(#1670) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

amúgy az L2-es cache-es kérdés teljesen egyértelmű volt, hogy megabájt. eleve hol láttatok már kb-ban kiírni cache-t?

(#1671) radi8tor válasza r3dsnake (#1670) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

L1 az kB szokott lenni :)

DeusHun: valamit elnéztél. L1 cache-et írtam:

[link]

The break down on the cache is as follows: there is a 64K L1 cache (32K Instruction, 32K Data) per core, 1MB of total L2 cache, and an impressive 8MB chunk of L3 cache that is shared across all the cores. That means that all Intel Core i7 processors have over 9MB of memory right there on the 45nm processor!

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#1672) DeusHun


DeusHun
őstag

Bakker, egyet elrontottam :( Átkozott 16-os kérdés! :(

[ Szerkesztve ]

Rainforest Alliance Certified signature

(#1673) ArchElf


ArchElf
addikt

Ja és Kalap (nyereményekre) és Kabát (hazafelé az esőre) :D

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#1674) r3dsnake válasza radi8tor (#1671) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

mert nem szokott 1 mega lenni. jól is nézne ki a 0,125MB L1 cache :D

(#1675) XbandX válasza r3dsnake (#1670) üzenetére


XbandX
tag

A régi Barton magos meg cerka prociknál még úgy volt megadva :P

Sőt azt hiszem néhány korai Atomnál is...

[ Szerkesztve ]

"Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a Földön: emberek és magyarok."- Isaac Asimov

(#1676) Barthezz2 válasza r3dsnake (#1670) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát pl én is úgy találtam rá, hogy 2x512kb, és majdnem beugrottam az 1024-nek.. :U :D

Everybody lies.

(#1677) radi8tor válasza Barthezz2 (#1676) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ennél jobb oldal nincs ilyen forrásokra:
[link]

Model; CPU Clock Speed; CPU Cores on Die; TDP; Total L2 Cache
E-350; 1.6 GHz; 2 cores; 18W; 1MB;

⭐ Stella

(#1678) psn válasza DeskJeti (#1668) üzenetére


psn
tag

Válasz az aláírásomban :))

Attól, hogy sok ember mond hülyeséget, attól az még hülyeség marad!

(#1679) C0d3r válasza Dolby (#1659) üzenetére


C0d3r
addikt

dupla, bocs.

[ Szerkesztve ]

(#1680) C0d3r válasza Dolby (#1659) üzenetére


C0d3r
addikt

Szerintem meg arra mentek, hogy az ember milyen pontosan olvassa/értelmezi a kérdést. Aki csak átrohan egy kérdésen és úgy adja meg a választ (és ezért hibázik), az így járt. Itt speciel semmit nem kellett átváltani, válasz lehetőségekben se szerepelt kB.
Megtalálni könnyű, ezért meg lett toldva ennyi "nehezítéssel".

(#1681) Kassadin válasza Diego2002 (#1536) üzenetére


Kassadin
addikt

A monitor kb 37 ezer forint. 50 ezerért dell 2311h-t veszek, nem ilyet(ez amúgy teljesen mellékes, nem is értem hogy jön ide). Csak nem értem egyesek álláspontját, akik támadják hogy a 400-as miért lett jó válasz, ez tipikus szarrágás már...Mintha olyan mértékben és drasztikusan csökkene az amúgy roppant kicsi esélyük azoknak akik a 130-ast jelölték be(köztük jómagam is).

[ Szerkesztve ]

(#1682) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Lassan akar kikerülni az a kalap lista...

Eszterencs
Pénteken a sorsolás mikor lesz, mert akkor úgy szervezem a napom. Reggel, du. vagy este?

(#1683) kenwood3 válasza Kassadin (#1681) üzenetére


kenwood3
őstag

És hol 37 k mert én 200 font alatt nem igazán találtam ?! :U

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1684) DeskJeti válasza Kassadin (#1681) üzenetére


DeskJeti
tag

Szerintem nem "sz.rrágás", teljesen jogos. Nem mindegy, hogy mondjuk 2000 vagy 1000 ember közül sorsolnak.

[ Szerkesztve ]

(#1685) Barthezz2 válasza Vasinger! (#1682) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ha lehet választani én a sorsolást holnap 16.00-20.00 között kérném :D

Everybody lies.

(#1686) DeFranco válasza DeskJeti (#1684) üzenetére


DeFranco
nagyúr

És bsszus tényleg mindenkinek az élete múlik ezen a kiba nyereményjátékon. Annyira kicsinyes dolog ez komolyan. Nekem is szükségem volna itt sok mindenre a felsoroltak közül, de bzmg aki azt mondja, hogy éhenhal a csálád ha nem nyeri meg a monitort, azt frankón körberöhögöm.

Itt egy fasza játék, móka, kacagás, szórakozás, és ezt jó troll módjára szét kell b*szni mert dögöljön csak meg a szomszéd tehene. Merhogynincsigazság. Megállokafejlődésben5830nélkül négy!. Tapossuk csak le a másikat két forintért, ez az...

Érdekes, én ki tudtam tölteni az összes kérdést, mindenféle trükk nélkül. Ja, hogy tudok olvasni és tudom, hogy figyelni kell az összes részletre? Hűűha...

[ Szerkesztve ]

(#1687) Kassadin válasza kenwood3 (#1683) üzenetére


Kassadin
addikt

Lehet hogy másik típust láttam ennyiért, meg van a lehetősége hogy rosszat árat írtam, de nem az ár a lényeg ebben az egészben.

DeskJeti: A mentalitásán kellene változtatni itt egy pár embernek... :U

[ Szerkesztve ]

(#1688) Vasinger! válasza Barthezz2 (#1685) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nekem jó. Jah és legyen élőben, a PH! TV helyéről. Meg persze mellé fullos bukszák akik segédkeznek a sorsolásban. ;]

DeFranco: Dettó így látom (csak hogy ne +1-et írjak :) )

Jhonny06: Eszterencs írta: katt Bár igaz csak tervezik...

[ Szerkesztve ]

(#1689) Jhonny06 válasza Vasinger! (#1682) üzenetére


Jhonny06
veterán

Az se biztos, hogy holnap lesz, 2-3 napot írtak, tehát a hétvégébe is belenyúlhat, nem szokták elsietni..

(#1690) Rottweiler89


Rottweiler89
aktív tag

A 13. kérdés nekem akkor sem tiszta...:U

Szerk:
Most látom hogy két választ is elfogadtak állítólag...

[ Szerkesztve ]

AeroCool Hexform, Gigabyte B550M K, AMD Ryzen 5 3600+Thermalright Assassin King 120 SE, 2x8GB Corsair Vengeance RED DDR4 3200Mhz, Sapphire Pulse RX 6600 8GB, Micron 2450 256GB, Micron 3400 512GB, Kioxia Exceria 960GB SATA3, Fractal Design Anode Bronze 650W, MEETION K9320 RGB, THE G-LAB Kult Helium

(#1691) DeskJeti válasza DeFranco (#1686) üzenetére


DeskJeti
tag

Engem nem nagyon zavar, mennyien vagyunk, (már így is nyertem a Bitdefenderrel, köszönet érte) csak megértem azt, akit zavar. Mert az a 400 nem nagyon van kőbe vésve...

Így, hogy többen vagyunk, még izgalmasabb is. :K

Igazából nem is értem, miért nekem címezted, de "kinek nem inge, ne vegye magára" alapon nem is érdekel. ;) Mellesleg, normálisan - káromkodás nélkül - is lehet ám fórumon írni...

(#1692) Diego2002 válasza DeFranco (#1686) üzenetére


Diego2002
tag

Rosszul értelmezed a dolgokat, mert pont nem arról van szó, hogy éhenhal a család, ha nem nyer az ember egy monitort, hanem inkább az a helyzet, hogy sokmindenkinek ez egy esély arra, hogy mondjuk egy ilyen monitor tulajdonosa legyen, és nem azért mert mondjuk "sajnálja rá" a pénzt.

Én szeretek játszani amúgy, de biztos maradi is vagyok, mert ha játszok, akkor azt úgy teszem, hogy betartom a szabályokat, és annak a híve vagyok, hogy győzzön a jobb. Ebből kiindulva nem teljesen látom igazságosnak, hogy elfogadnak egy olyan választ, ami konkrétan sehol sem szerepel.

"Érdekes, én ki tudtam tölteni az összes kérdést, mindenféle trükk nélkül. Ja, hogy tudok olvasni és tudom, hogy figyelni kell az összes részletre? Hűűha..." - DeFranco

Akkor ezt most nem értem, valószínüleg aki háborog, az szintén meg tudta oldani ezt a feladatot, épp ezért esik rosszul pár embernek, hogy aki nem volt elég figyelmes vagy túlbonyolította a dolgokat, az is kalapba kerül...

..::Diego::..

(#1693) toldy


toldy
őstag

A pólót vagy egérpadot dedikáljátok? :U

Egyébként köszönet a játékért, a kalapban már bentvagyok ( ha most nem csúsztam át valamin ellenőrzésnél). :R

[ Szerkesztve ]

Az élet nem habostorta.

(#1694) bAtt001 válasza DeFranco (#1686) üzenetére


bAtt001
addikt

"játék, móka, kacagás, szórakozás" szerintem mind megvolt, legalábbis nekem sőt még izgultam is kicsit. teljesen jó volt, nem lehet mindenkinek igaza meg már am sem tudtok rajta változtatni nem mindegy? :D inkább várjátok az üzenetet hogy nyertetek valamit :)

(#1695) DeFranco válasza DeskJeti (#1691) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Igazából nem is értem, miért nekem címezted, de "kinek nem inge, ne vegye magára" alapon nem is érdekel - helyes hozzállás, csak egy hsz-re lehet válaszolni, és a tied volt a "témában" a legfelső, de nem, vagy nem csak rád értettem. :R

Káromkodni amúgy nem szoktam, de most elfogyott a türelem.

@Diego2002: nem tudom, mennyire követted a fórumot, de az inkriminált kérdés eredeti formájában nem volt egyértelmű. Technikailag lehetséges, hogy valaki még arra válaszolt, és a fórumot nem követve nem tűnt fel neki, hogy a kérdés változott, így technikailag helyes válasszal jogosan háborodna most fel.
b) már a játék során, és már az első kérdéseknél jött a károgás, hogy "ne segíts", "ne vezesd rá", "hülye vagy, rontod az esélyeket" akkor is, ha az ember annyit írt, hogy "a kérdés ebben a formában nem egyértelmű", vagy "olvasd el a játék kiírását alaposan". Ez szerintem akkor is nettó kicsinyes marhaság.
Ez nem verseny. Ez játék.

[ Szerkesztve ]

(#1696) DeskJeti válasza DeFranco (#1695) üzenetére


DeskJeti
tag

"...tied volt a "témában" a legfelső..."
Gondoltam. :)
Mellesleg neked is igazad van, mert van olyan, aki tényleg azért nyavalyog, mert irigy, és mert "dögöljön meg a szomszéd tehene", és már az is baj, ha eggyel több az esélyes.Ezeket én sem szeretem.
De van olyan is, akinek azért nem tetszik, mert ő megkereste a választ, rendesen, míg a másik rosszat bizonytalant jelölt, majd azt is elfogadták, így gyakorlatilag csökkentek az esélyei... Meg tudom érteni őket is.

[ Szerkesztve ]

(#1697) Rottweiler89


Rottweiler89
aktív tag

Nekem egy óriási problémám akadt a játékkal kapcsolatosan...Végignézegettem a válaszaimat,és a 15-ösre is megadtam a helyes választ,de még is a nincs válasz megadva opció van bejelölve...
Korábban még mielőtt nem volt lezárva a játék,minden egyes választ végignéztem,és mindegyikre megadtam egy,az általam helyesnek vélt választ.
Most nem azért írtam,hogy kiharcoljak valamit magamnak,de elég sok időt töltöttem a helyes válaszok keresésével...:U Ráadásul szerettem volna a helyes választ adók táborában lenni.
Ha valamelyik házigazda tudna nekem segíteni,örülnék neki,ha mégsem,akkor így jártam sajnos :O ...

[ Szerkesztve ]

AeroCool Hexform, Gigabyte B550M K, AMD Ryzen 5 3600+Thermalright Assassin King 120 SE, 2x8GB Corsair Vengeance RED DDR4 3200Mhz, Sapphire Pulse RX 6600 8GB, Micron 2450 256GB, Micron 3400 512GB, Kioxia Exceria 960GB SATA3, Fractal Design Anode Bronze 650W, MEETION K9320 RGB, THE G-LAB Kult Helium

(#1698) DeskJeti válasza Rottweiler89 (#1697) üzenetére


DeskJeti
tag

Kiírták azoknak a játékosoknak a nevét, akik helyesen válaszoltak minden kérdésre!
1028... 1024 stílusosabb lett volna. :D

[ Szerkesztve ]

(#1699) Palafi válasza DeskJeti (#1696) üzenetére


Palafi
tag

Sziasztok!

Ez egy agyrém, ami itt megy! :W :W
"A nyereményjáték eredménye ellen nem lehet fellebbezni, jogi út kizárva."
Kinek nem világos az idézett mondat? Még meddig akartok rágódni rajta? :Y

Köszönet a játékért, és a nyereményekért! :R

[ Szerkesztve ]

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#1700) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Ez szép kis reklám lett a Bit Defendernek, 1000 fölötti helye válaszadó:). Sok sikert mindenkinek a sorsoláshoz(legalább már van egy fasza vírusíróm:)) )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.