Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) Źşë' válasza PainKiller69 (#2447) üzenetére


Źşë'
addikt

szerintem a kiadás dátumától, általában úgy szoktak lenni - legenerálják és a meghatározott ideig jók csak

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2452) BiP válasza scott_free (#2444) üzenetére


BiP
nagyúr

Köszi ezeket az érdekes adatokat.
Krynn73 kézügyességének meg külön gratula, vagy inkább az első regjének, hogy lebukás nélkül került bele a kalapba. Embalu meg biztos egy tibeti szerzetes, aki némasági fogadalmat tett (meg sem fordul a fejemben, hogy ő egy 10 éves másodreg. Bakker, előbb lett beregelve, mint én).

(#2453) wwenigma válasza BiP (#2452) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Eleg sokat dob rá a google, szoval le lehet nyomozni kinek a kije. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2454) bul07 válasza BiP (#2452) üzenetére


bul07
nagyúr

Dehogy tibeti szerzetes ő egy Gyűjtő a Androméda sorozatból
Gyűjtők - A Közösség adattárát őrző és gyarapító titkos csoport.
Csak gyűjti az információkat és senkivel nem oszt meg semmit , mert még megoszlik a tudás :)) :DD És csak játékok alkalmával bújik elő a rejtekhelyéről

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2455) bozont válasza scott_free (#2444) üzenetére


bozont
veterán

Huh, látom még mindig erről megy a vita. Esetleg megoldás lehetne, ha bevezetnének egy külön validációt amihez személyi ig. másolata szükséges és csak e validáció megléte esetén lehetne részt venni a játékban. Ezzel szerintem többé-kevésbé kizárható lenne a dupla regisztráció. Persze ez plusz munka lenne és jogilag nem tudom kivitelezhető-e, na meg abban is biztos vagyok, hogy ezzel kapcsolatban is menne a sírás. :D

(#2456) B1T3


B1T3
addikt

Gratulálok a nyerteseknek! :) Eléggé impozáns nyeremények voltak.

(#2457) XbandX válasza Źşë' (#2397) üzenetére


XbandX
tag

Már értem, miért vagy őstag...
Óvatosan az észosztással...a végén még nem marad semmi
:U

[ Szerkesztve ]

"Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a Földön: emberek és magyarok."- Isaac Asimov

(#2458) ArchElf válasza Źşë' (#2417) üzenetére


ArchElf
addikt

Talán először meg kellene kérdezni a népet, hogy mit szeretne (elárulom: duplaregelni, meg nyereményjátékon nyerni). Szóval nem kell játszani az önjelölt igazságosztót, mert még azoknak sem jön be ez, akik amúgy egyertértenének veled...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#2459) Alexios válasza ArchElf (#2458) üzenetére


Alexios
veterán

Azért ne essünk túlzásba, persze mindenki nyerni akar, de ettől ne lehessen már duplaregelni. Bár az is igaz, hogy most sem szabad, aki meg nem bukik le mázlija van..

(#2460) e=mc²


e=mc²
őstag

Mi a fenet kell ezen gorcsolni?

Ha valaki szkizofrent jatszik, akkor majd helyreteszik az adminok. Ha nem teszik helyre, akkor ne a skizora haragudj, hanem az adminokra es ne vegyel reszt a kovetkezo jatekon.

Meg gondoljatok, hogy az elet mas teruleten nem fogtok csalokkal talalkozni?

Ambulimax Provider

(#2461) edemke007


edemke007
tag

Sziasztok!

Az volna a kérdésem az összes kérdést eltalálókhoz, hogy valaki már megkapta a Bitdefenderhez a nyeremény licenszt? :D
Előre köszi! :D

Ádám

(#2462) Źşë' válasza XbandX (#2457) üzenetére


Źşë'
addikt

mivagy te? visszahang? elárulom, nem, tehát legyél szíves nem fűteni a tüzet ami a szememben ég a hozzád hasonlók iránt :U

(#2458) ArchElf még azoknak sem jön be ez, akik amúgy egyertértenének veled... ezt nem értem - nem értesz egyet, akkor regelj duplán, és szia

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2463) andras888


andras888
aktív tag

elfelejtettem válaszolni az utsóra:((((((((((((((((((((((((
veri szomorú:((((((((

(#2464) sfdrakex válasza edemke007 (#2461) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Még nem kapta meg szerintem senki, de a héten küldik szét mailben a kulcsokat.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2465) edemke007 válasza sfdrakex (#2464) üzenetére


edemke007
tag

Köszi! :D

(#2466) XbandX válasza Źşë' (#2462) üzenetére


XbandX
tag

Én befejeztem. Majd kinövöd.

"Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a Földön: emberek és magyarok."- Isaac Asimov

(#2467) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Beszéltem modival, a licenszkódokat emailben kapjuk meg, hamarosan szétküldik őket.
Ezt az ostoba vitát abbahagyhatnátok, mert mindig is lesznek csalók, akik átmennek minden rostán, semmi értelme ezen agyalni...A PH! mindent megtett azért, h ne a csalók nyerjenek, de ez van...Nekem is most van először szerencsém ilyen játékban!:)

(#2468) ruti válasza scott_free (#2444) üzenetére


ruti
Közösségépítő

a leggyorsabb kezű versenyző Krynn73, aki a játék lezárása előtt mindösszesen 5 perccel (!) regisztrált, és még játszani is volt ideje.

háát ez nagyon nagy... :(((

attól függetlenül, hogy második reg, megadta (valakinek) a nevét

a gugli ezt dobta elsőnek, ctrl+F,

ez alapján tehát akár simán megválaszolhatta 5 percen belül a 16 kérdést ;]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2469) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ne háborogjatok, ez ilyen dolog. Nem kötelező játszani.

Én sem játszok már évek óta itt, pont az ilyenek elkerülése végett. Szóval, ha játszol fogadd el így, vagy hagyd a csudába az egészet.

(#2470) tikodi válasza antikomcsi (#2469) üzenetére


tikodi
tag

Én is inkább csak olvasom csak a ph-t, nem kommentelgetek, meg harveraprozom, szal nekem pl nincs szófosásom! :)

(nem reply akart lenni, bocs)

[ Szerkesztve ]

(#2471) Prego válasza antikomcsi (#2469) üzenetére


Prego
senior tag

Ügyes volt hogy így kitalálta, legközelebb majd ez is szűrve lesz valahogy. Én is most raktam össze egy HTPC-t mutternak, jól jött volna egy + vírusirtó/tüzifa liszensz, de hát nem jutott eszembe ez a trükk, nem is ezen agyalok egész nap. :)

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#2472) gyugyi_hu válasza ruti (#2468) üzenetére


gyugyi_hu
csendes tag

de miért krynn73 az account-ja egy 10B-snek?
Mondjuk szellemi diákolimpia győztes...

(#2473) Krynn73 válasza gyugyi_hu (#2472) üzenetére


Krynn73
újonc

5 perc elég sok.. még ki is ugrottam közben egy sörért :)
Az a 10B-s névrokon akár a fiam is lehetne.. persze akkor a 6. helyért letörtem volna a derekát :) hány induló volt? 5?

[ Szerkesztve ]

(#2474) Źşë' válasza Krynn73 (#2473) üzenetére


Źşë'
addikt

ha idősebb vagy, feltételezem hogy komoly ismerettel rendelkezel az oldallal kapcsolatban :U megérte új nevet regisztrálni? csak a nyereményjáték miatt?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2475) Krynn73 válasza Źşë' (#2474) üzenetére


Krynn73
újonc

pfff.. bár olvasó vagyok, nem voltam regelve ide eddig. Gondolom nem nézel ki belőlem komolyabb szellemi teljesitményt, de hidd el ha második néven regisztrálok akkor lehet h mondjuk a nedudki@friimél.hu cimemet használnám inkább, hogy jól átverjek mindenkit.. Természetesen a válaszok megvoltak (gondolom ezzel nem vagyok egyedül).

(#2476) Źşë' válasza Krynn73 (#2475) üzenetére


Źşë'
addikt

hogy értve h megvoltak?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2477) Krynn73 válasza Źşë' (#2476) üzenetére


Krynn73
újonc

úgy, hogy ki voltak jegyzetelve, és kitöltés már igy gyorsan megy.

(#2478) gyugyi_hu válasza Krynn73 (#2477) üzenetére


gyugyi_hu
csendes tag

Szerintem hihetetlen taktikai húzás volt.:))
Egyébként irigylem azokat akiknek ez bármi módon is problémát okoz... hihetetlen, hogy ez esemény valakinek az életében.

(#2479) bul07 válasza Krynn73 (#2477) üzenetére


bul07
nagyúr

Ezzel csak az a gond hogy amíg nem lépet be az ember addig nem láthatta a válaszlehetőségeket.
Így ez a ki volt jegyzetelve dolog elég érdekes

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2480) Altbrucke válasza bul07 (#2479) üzenetére


Altbrucke
tag

Ott a pont :C

(#2481) Inv1sus válasza Krynn73 (#2477) üzenetére


Inv1sus
addikt

Áh, nem szóltam semmit...

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#2482) pschio válasza bul07 (#2479) üzenetére


pschio
őstag

úgy érti a másik regjévvel :D

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#2483) ruti válasza bul07 (#2479) üzenetére


ruti
Közösségépítő

neki nem kellettek a válaszlehetőségek, elég volt a kérdés, megválaszolta, feljegyzetelte,
beregisztrált, kérdésenként megkereste a felajánlott lehetőségek közül, bejelölte, ENNYI :)

ezért ne is idegesítsük magunkat tovább...

ami egyértelműen dupla (multi?) reg, az is sajna bent maradhatott a kalapban...
és lehet, hogy a tárgynyereményesek között ki is húztak ilyen valakit
:((

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2484) Mikeee89


Mikeee89
senior tag

Most, hogy vége, eláruljátok, hogy mik voltak a helyes megoldások?
Ha már vki leírta, pls adjatok linket hozzá.

(#2485) PhoenixK válasza Mikeee89 (#2484) üzenetére


PhoenixK
őstag

Katt a kérdésre, vastaggal ki van emelve a helyes válasz...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#2486) BiP válasza Krynn73 (#2475) üzenetére


BiP
nagyúr

Igaz, hogy nem tiltja a szabályzat, hogy havertól megkapd a válaszokat, de valljuk be, nem is túl szép. (de erről a véleményem már leírtam a barátodnak is)
Az pedig nem mentesít senkit (tök mindegy, milyen terület) hogy biztos sokan csinálják így. (sokan lopnak, sokan állnak a sarkon, sokan bliccelnek a buszon, engem ez nem jogosít fel semmire)
Én pl. sosem adtam meg haverjaimnak. Játszon szépen ő is, úgy izgalmas.
Persze, ha ezen az 5percen múlna, elég nagy morális dilemma lenne, és lehet, hogy én is megléptem volna, hogy a haver ne maradjon ki, nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#2487) myckie2 válasza BiP (#2486) üzenetére


myckie2
őstag

Én pl el se mondtam havernak, hogy van most nyereményjáték. :D

[ Szerkesztve ]

(#2488) Skynet258


Skynet258
veterán

Srácok, mikor várható a Bitdefender kulacs? Mert a mostani vírusirtóm mondjuk úgy hogy lejárt, és nem frissít a nyomorult. :DDD

https://geekpulse.hu

(#2489) DeltaPower válasza BiP (#2486) üzenetére


DeltaPower
őstag

szerintem az a hülye aki megadja a válaszokat a haverjának :)

X: játék van PH-n, itt vannak a válaszok, töltsd már ki te is
Y: oké bejelölgetem, úgyse nyerünk de hátha
X: ok ha nyerünk felezünk

Y: jeeeezsírkirályatom nyertem egy huszonszázcsilliót érő izét!!!44négy!4
X: nyertÜNK, úgy beszéltük hogy felezünk
Y: nyertEM, az én regemmel, amúgy is magamtól is meglett volna

problem? :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#2490) myckie2 válasza DeltaPower (#2489) üzenetére


myckie2
őstag

De NEM MA! :DDD

(#2491) DeskJeti válasza Skynet258 (#2488) üzenetére


DeskJeti
tag

Nekem meg ez elkezdte lassítani a netet. :D

(#2492) kenwood3


kenwood3
őstag

Már árulják a licencet [link] :U
Egyébként van akinek már kiküldték ?

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2493) dízelracer válasza kenwood3 (#2492) üzenetére


dízelracer
senior tag

Szerintem még senkinek. A BitDefender-nél meglátták hányan válaszoltak helyesen a játékon és a kardjukba dőltek. :D Elméletileg mindenki azt tesz a nyereményével amit akar. Mondjuk azt pofátlanságnak tartom, hogy pont itt hirdeti meg...

[ Szerkesztve ]

(#2494) bul07 válasza dízelracer (#2493) üzenetére


bul07
nagyúr

Az ilyeneket kitiltanám az összes további játékból.
Elég lenne csak egy két ilyen hirdetővel megtenni és tanulnának belőle.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2495) kenwood3 válasza dízelracer (#2493) üzenetére


kenwood3
őstag

Nem csak itt láttam hanem a lokálban is meghirdette már más is :DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#2496) djculture válasza dízelracer (#2493) üzenetére


djculture
félisten

Én örülök nagyon a 5850 kártyának eszembe se jut hogy eladjam. :R

(#2497) róland


róland
veterán

BitDefender licensz mikor várható?

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#2498) picur220 válasza róland (#2497) üzenetére


picur220
veterán

Ja, erre én is kíváncsi lennék. Ki fogja megadni a kódot, és hol, és mikor?

(#2499) kenwood3 válasza djculture (#2496) üzenetére


kenwood3
őstag

Ne add el hanem add nekem ;] :DDD
(#2498) picur220 Elvileg az e-mail címére fogja megkapni mindenki úgy volt, hogy a héten :U

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2500) picur220 válasza kenwood3 (#2499) üzenetére


picur220
veterán

Remélem is, hogy megkapjuk...:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.