Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Thusor válasza robchy (#950) üzenetére


Thusor
őstag

Viszont, hogy most független szoftvert tettél rá akkor semmilyen ovi vagy pc suite programot ne használj frissítésre...mert a rendszer elmenti milyen kódról frissítesz...és függetlennél más a kód..és ezt a szervízben látják.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#952) robchy válasza Thusor (#951) üzenetére


robchy
csendes tag

Igen, tudom. Azért akarom felrakni majd a t-mobile-os frissítést, ha megjelenik végre. :)

(#953) Bluegene


Bluegene
addikt

kéne egy dokumentum *.doc olvasó, ehhez A telóhoz kolléganőmnek kéne

tudtok valamit ajánlani?

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#954) sultiii


sultiii
tag

Hello

Nekem ugyan ez a mobilom van és t-mobile-os, és a 03.35-s szoftver van a telefonon.
A kérdés, hogy hányas szoftvert tehetem a telefonra ( mert hallottam hogy szolgáltatóknál eltérőek a szoftverek az enyém T-mobileos) és adatkábel nélkül miként tudok szoftver frissíteni ?

Ha privátot kapsz, vedd a fáradtságot és válaszolj :))

(#955) bigdady válasza sultiii (#954) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én a telefonbeállitásokon belül frissitettem wifin keresztül

(#956) robchy válasza sultiii (#954) üzenetére


robchy
csendes tag

Szia!
T-mobile-nál még a 4.60-as van, de reméljük hamarosan kijön az újabb (7.20) is.
Frissíteni tudsz telefonon keresztül is vagy szervizben.

(#957) PierNight válasza bigdady (#955) üzenetére


PierNight
aktív tag

azt, hogy sikerült? mert én is próbáltam de adatkapcsolattal próbál csatlakozni és azt írja nincs hálózati kapcsolat. A letöltés nem indítható el.

(#958) sultiii válasza bigdady (#955) üzenetére


sultiii
tag

én most próbáltam a telefonbeállításokon keresztül frissíteni, de azt írja nincs újabb letölthető szoftver pedig nekem a 03.35 van a telefonon amit 05.15-én adtak ki. honnan tudom leszedni a 4.60 as verziót ??

Ha privátot kapsz, vedd a fáradtságot és válaszolj :))

(#959) kamumailcim válasza Bluegene (#953) üzenetére


kamumailcim
csendes tag

Hi, S40-re ha jól tudom nincs használható .doc olvasó. Txt formátumot olvas(+szerkeszt) a telefon, ill a docs.google.com is elérhető róla. Talán a legjobb html-ben valahova feltölteni aztán opera mini-vel elmenteni, viszont szerkeszteni így sem lehet...

(#960) bigdady válasza PierNight (#957) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem tudom nekem 4.60 ról 7.20 ra frissitett telefonon keresztül.
Vodás vagyok. Mobilnetem le van tiltva és wln nem kérdez rá.ra van állitva.
Igy felmentem a wlanomra majd frissités és ment minden magától.
Én is meglepődtem :)

(#961) sultiii válasza bigdady (#960) üzenetére


sultiii
tag

A mobil netet hol lehet letíltani? és ha le van tiltva akkor mindenhova csak wifivel lép fel és nem használja a mobil netet ???

Ha privátot kapsz, vedd a fáradtságot és válaszolj :))

(#962) Thusor válasza sultiii (#961) üzenetére


Thusor
őstag

Feltöltőkártyás előfizunál a 1270-re kell elküldeni az XADAT szót. Nem tudom, hogy ez működik-e előfizetésnél is. Ha nem működik akkor ügyfélszolgálati irodában, vagy a 1270 ügyfélszolgálatisánál is le tudod mondatni.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#963) sultiii válasza Thusor (#962) üzenetére


sultiii
tag

és ez T-mobilnál is így van az a 1270 ???

Ha privátot kapsz, vedd a fáradtságot és válaszolj :))

(#964) Thusor válasza sultiii (#963) üzenetére


Thusor
őstag

Nem ez csak vodánál van így. T-mobilnál nem tudom , hogyan kell...gondolom ott is ügyfélszolgálaton kell intézni. Felhívod őket és az ügyfélszolgálatis letiltja neked.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#965) sultiii válasza Thusor (#964) üzenetére


sultiii
tag

rendben kösz a segítséget!! :R :R :)

Ha privátot kapsz, vedd a fáradtságot és válaszolj :))

(#966) Fred23


Fred23
nagyúr

Jó fülessel próbálta már valaki? A gsmarena tesztje szerint szuper jól kéne szólnia, az egyik legjobb zenei mobil lett, pedig nem is ez volt a fő cél. A másik pedig: a szoftfrissítések javítottak valamit azokon a szürnyű 2MP-s fotókon -akár egy hajszállal is?!

(#967) dorika87 válasza Fred23 (#966) üzenetére


dorika87
őstag

Én egy sony fülessel szoktam használni. Egy alap sony füles, vannak sokkal spécibbek, de szerintem ezzel is nagyon jól szól. Gondolom a jobbakkal (pl sennheiser) bizots máshogy szólna, de nincs rá panaszom. A külső hangszorója nem a legjobb, de csengőhangoknak tökéletes, viszont külső hangszoróval nem ajánlatos zenét hallgatni mert azzal nem adja meg azt az élményt. Fényképekkel kapcsolatban nem tudok reagálni, egy-két képet készítettem az elején még vásárlás után, de csak azért, hogy jól műkdöik-e a képkészítés. Fényképezésre és digitális gépet használok, mert amit egy telefon 2MP-es kamerája tud nyujtani az szinte semmi. Nem hinném, hogy szoftverfrissítéstől el lehetne várni, hogy javítson a képkészítésen. Az a 2megapixeles kamera még 10 frissítés után is szerintem ugyanazt fogja nyújtani.

(#968) -NOKIA- válasza Fred23 (#966) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Eddig minden mp3 lejátszós Nokia mobilom marha jól szólt Sony, vagy Panasonic fülessel!

[ Szerkesztve ]

(#969) PierNight válasza bigdady (#960) üzenetére


PierNight
aktív tag

nekem még mindig a 3-as van fennt és csatlakozok wlan-ra de utána mobilnettel akar kapcsolódni a szoftver letöltéshez és visszadobja, mert nincs net. Máshol nincs probléma minden megy wifivel...mind1 szereznem kéne egy adatkábelt

(#970) robchy válasza PierNight (#969) üzenetére


robchy
csendes tag

Hozz létre saját hozzáférési pontot és állítsd be alapértelmezettnek, akkor mennie kellene. Ha meg amúgy sincs mobilnet, akkor törölheted a t-mobilos csatlakozásokat is, ne kavarjanak be.
Egyébként nekem is t-mobilos, de nem ajánlotta fel anno, hogy van újabb szoftver a 3.36-osnál. :S

(#971) norbertb88


norbertb88
tag

Hali!

T-mobilos c3-nál én is megcsináltam a személyes konfigurációt, azóta jól működik a wifi, viszont mms-t nem tudok küldeni, mert azt írja ki, h hiba......! :(
Mit kell beállítanom????

(#972) norbertb88 válasza norbertb88 (#971) üzenetére


norbertb88
tag

Esetleg ha valaki segítséggel fordulna hozzám, akkor részletes segítséget kérnék,mert nem értek annyira a telefonokhoz.....:D

(#973) sultiii


sultiii
tag

Hello

Akinek még lennének WIFIS problémái, hogy mindig rákérdezzen a wifire és ne a fránya mobilnetet használja véletlen is a telefon :)
Ezt egy Régebbi hozzászólásból másoltam ide csak hogy ne kelljen keresgélnetek, én ugyan ezt a leírást követve meg csináltam és működik.
Sok sikert.

A LEÍRÁS:

1. A beálítások>csatlakozások>wlan>internet csatlakozás menüpontban a kérdezzen rá lehetőséget állítsa be.
2. A beállítások>konfiguráció>személyes beállítások menüpontban hozzon létre egy új web profilt. Ennek tartalma lényegtelen
3. A beállítások>konfiguráció>alapértelmezett konfigurációs beálíltásokban válassza a fent létrehozott személyes konfigurációt.
4. A beállítások>konfiguráció>alapértelmezett aktiválása az alkalmazásokban>igen.
5. csatlakozoon a wlan-hoz, lépjen be a web menüpontba. A rendszer ekkor felajánlja a választási lehetőséget. Válassza wlant.

Ha privátot kapsz, vedd a fáradtságot és válaszolj :))

(#974) norbertb88 válasza sultiii (#973) üzenetére


norbertb88
tag

mms beállításra nincs tipped???

(#975) PierNight válasza robchy (#970) üzenetére


PierNight
aktív tag

bevan állítva minden rendesen :) de én vodás vagyok nem t-s.

(#976) Mindy-Lee válasza norbertb88 (#974) üzenetére


Mindy-Lee
tag

Szia, próbáld ki a honlapon lévő gyorsbeállítót, vagy esetleg nézd meg googleben a konfigot T-re. Fent van, meg fogod találni, vagy 1430-on kérd le!

(#977) robchy válasza norbertb88 (#974) üzenetére


robchy
csendes tag

Próbáltad az üzenetek/beállítások/multimédia üzeneteknél a konfigurációt beállítani a t-mobilosra?

(#978) Thusor


Thusor
őstag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a Nokia C3-at, hogyan tudnám úgy összepárosítani a Nokia bh-503 fülessel, hogy az A2DP gombok is működjenek rajta?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#979) sultiii válasza norbertb88 (#974) üzenetére


sultiii
tag

ezt a pár kommentet olvasd el ezen a címen: http://prohardver.hu/tema/re_nokia_c3_jo_otlet_rossz_megvalositas/keres.php?stext=mms&submit=

Itt talán meg találod ami neked kell.
Ha nem akkor menj fel a NOKIA.HU-ra és írj nekik egy levelet ők tuti tudják a megoldást !

Üdv.

Ha privátot kapsz, vedd a fáradtságot és válaszolj :))

(#980) sultiii válasza Thusor (#978) üzenetére


sultiii
tag

Helyi adatátviteli kapcsolatok, csatlakozások
WLAN: IEEE 802.11 b/g
Infra: nincs
Bluetooth: 2.1
Bluetooth profilok: DUN, FTP, GAP, GOEP, HFP, HSP, OPP, PAN, PBAP, SAP, SDAP, SPP
A2DP: nincs

hát nem tudom segítettem-e neked de talán

Ha privátot kapsz, vedd a fáradtságot és válaszolj :))

(#981) Thusor válasza sultiii (#980) üzenetére


Thusor
őstag

Hmm...ez érdekes. Az itteni teszt végén a specifikációkban azt írják, hogy van A2DP és sok külföldi tesztben is említik. Na akkor nem értem, hogy most akkor van benne, vagy sem?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#982) sultiii válasza Thusor (#981) üzenetére


sultiii
tag

azt nem tudom hogy mi az igazság én ezt a tesztet a nokiaprogramok.hu ról másoltam ide.

Ha privátot kapsz, vedd a fáradtságot és válaszolj :))

(#983) bigdady


bigdady
nagyúr

Mi az az a2dp?

(#984) Thusor válasza bigdady (#983) üzenetére


Thusor
őstag

Bluetooth-on kapcsolódó fejhallgatók sztereóban szólnak A2DP-vel, illetőleg a fejhallgatón bizonyos gombok ettől működnek.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#985) trassher


trassher
addikt

Sziasztok!
A gyári fóliát hogy a viharba lehet leapplikálni a telefonról? Darabokban is épphogy csak jön, de olyan mintha dupla vastag lenne. Vastagabb és keményebb az átlagosnál. Please valaki segítsen.

Redmi Note 7

(#986) trassher válasza trassher (#985) üzenetére


trassher
addikt

(#987) kamumailcim válasza trassher (#986) üzenetére


kamumailcim
csendes tag

Nekem ilyen nem volt rajta, csak a képernyővédő fólia.
Az én kérdésem, h nem lehet beállítani, h mennyi idő után sötétedjen el a képernyő? Néha elég zavaró egy hosszú cikk olvasásakor...

(#988) Thusor válasza trassher (#986) üzenetére


Thusor
őstag

Ilyen nekem sem volt a telefonomon. Csak képernyővédő fólia van rajta jelenleg is.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#989) sultiii válasza trassher (#985) üzenetére


sultiii
tag

ilyen nekem se volt a telón...

Ha privátot kapsz, vedd a fáradtságot és válaszolj :))

(#990) trassher


trassher
addikt

Muszáj leszek rákérdezni a dologra jövő héten az egyik nokia szervízben.

Redmi Note 7

(#991) lator34


lator34
csendes tag

sziasztok

C3

kb 2.5 hónapja vettem, 9.900ft-ért a budaörsi Telenor központban a hosszú hűségem és persze újabb 2 év rendszerben.

Első kérdésem:
ugye nem fog magától csatlakozni az internethez? válasz: nem, dehogy.

Meggyőztek, h milyen szuper, mert ugye sokmindent tud.

Sokminden, amit én használok: - fényképező, -névjegyzék, -legalapok,

Gondoltam megpróbálom a wifi-re csatlakozást (facebook-ot kipróbáltam), jelezte, h ok -siker.

De, hihetetlen lassú volt, ezért letettem még erről is. Majd amikor a facebook folyamatosan bejelentkezett, ill az opera mini önállósította magát, bementem a Telenorhoz és megkérdeztem, mi ez?!

Azt mondták, h az lehetetlen és megnézték a számlám, adatforgalom nulla. Ez 2 héttel a vásárlás után történt. Hóvégi számlám 25.000.Ft adatforgalmat mutatott, megmondtam, h ezt nem fizetem ki. Addig ment a huza-vona, míg + 7000 Ft-ra megbüntettek.

Következő számlám magasabb lett, pedig RÁBESZÉLTEK, -h ilyen ne fordulhasson elő- egy alapcsomag megvásárlásra is. Ugyanaz!

Most panaszleveleket irogatok, telefonom egyirányúsítva, stb.

Maga a készülék szoftverhibás, nem kétséges, de azóta ezt már mindenki tudja.

Szummaázva:
-az alkalmazások idegesítően lassúak,
-nekem folyton lefagy,
-önálló életet él az internet,
-a hangszórója hol rendesen működik-hol nem
-végül a fényképező képminősége kritikán aluli.

Hatalmasat csalódtam benne, hozzáteszem világ életemben nokia telefonjaim voltak, erre esküdtem.

A Telenor hozzáállását nem részletezem, nem ide tartozik.

Ui: 2 haveromnak és a barátnőmnek szintén ez van, folyamatosan falhoz akarják vágni.

Üdv: Lator34

(#992) trassher


trassher
addikt

Sziasztok!

Biztonsági mentést csinálnék szoftverfrissítés előtt de nem akarja. Azt írja hogy kevés a lemezterület, szabadítson fel. Perpill 6giga szabad hely van a partíción ahová menteném. Eddig minden telóm kb picsafüstnyi biztonsági mentést csinált, nem hinném hogy pont ennek a telefonnak kellenének gigák.

Redmi Note 7

(#993) trassher válasza trassher (#992) üzenetére


trassher
addikt

Közben megoldódott végül.

Redmi Note 7

(#994) sultiii válasza lator34 (#991) üzenetére


sultiii
tag

Hello.

Én nem akarok ezeken a hibákon veled vitatkozni, de ha kicsit tájékozottabb vagy és olvasol a neten ezek a "hibák" nem fordulnak elő.
Nem tudom hogy lehet hogy sokatoknak lassú a wifi, de nekem minden weboldalt ugy 2 másodperc alatt betölt a telefonom.
(és ha lassú valakinek akkor ne 1 megás nettel erőlködjön...)
Nem él önálló életet a netem, minden böngésző megkérdezi, hogy mit használjon mobilnetet vagy wifi-t. A kamera a 2 megapixelhez képest igen csak jó képet csinál.
a telefon lassúsága meg egy szoftver frissítéssel orvosolható....

[ Szerkesztve ]

Ha privátot kapsz, vedd a fáradtságot és válaszolj :))

(#995) Kötike


Kötike
tag

Megvettem én is a telót a vodától!
A v04.60 verzió van rajta, és én is tapasztalom a hívás előtt hallható halk pattanó hangot! A hangszórót ez nem károsíthatja?

(#996) robchy válasza Kötike (#995) üzenetére


robchy
csendes tag

Ettől félek én is, de reméljük nem. Sajna az új szoftverben is maradt így.

(#997) kitzz


kitzz
tag

Sziasztok!

Már évek óta egy rossz, ütött-kopott Nokia 2680-asom volt, aztán lett munkám, és eldöntöttem, hogy beruházok egy telefonba.

Tegnap sikerült megvennem ezt a telefont, és ahogy szokás nekem sem ment rajta semmi. Mindenféle kommunikációs hibát írt ki, de itt sokat olvasgattam előtte, és mielőtt kivette volna a kezemből a nehezen megkeresett forintjaimat az eladó a Vodánál, rákérdeztem erre a wifi dologra, és megnyugtatott, hogy frissítik a szervízben a szoftvert ingyen, ha kérem. Belementem. Másnap (=ma) bevittem a szervízbe, ahol elküldtek egy Nokia márkaboltba, ahol igyen, bérmentve, garanciára megcsinálták (az ottani srác elmondása szerint nem én voltam egy első ezzel a problémával)

3 óra múlva átvehettem,és csodák-csodájára a srác letiltotta az összes mobilnetes hozzáférést nekem, anélkül, hogy szólt volna :DDD

Nagy köszönet a szolnoki Nokia márkaboltnak :)

Azóta a teló hibátlanul működik (most lekopogom), mindenre felmegy, ha van wifi (OVI store, e-mail, böngésző, közösségek) a 3-as billentyűvel kapcs-os problémámra itt már választ is kaptam. :D

mivel nekem ez az első igazán jó telefonom, totál beleszerettem! Ez a negyedik Nokiám :)

mégy egy dolog, annak, aki szidja a kamera minőségét. Egy barátnőmnek BlackBerry-je van, és az még ennél is kakább képet csinál, de a teló kb 3-szor ennyibe kerül.

[ Szerkesztve ]

(#998) sultiii


sultiii
tag

ÉN tegnapig az alap 3.35-s szoftverrel használtam a telómat...
És amíg az volt a telefonon szuper volt, minden alkalmazás a wifi egy szóval minden ment és hozzáteszem gyors is volt a wifi.
Tegnap este fel tettem a v04.60 as szoftver verziót azóta a wifim egy rohadt oldalt nem képes betölteni... most megpróbálom vissza tenni a 3.35-s verziót de azt tudom többet így nem frissítek...

[ Szerkesztve ]

Ha privátot kapsz, vedd a fáradtságot és válaszolj :))

(#999) dorika87 válasza sultiii (#998) üzenetére


dorika87
őstag

Hogy próbálod meg visszatenni a 3.35-ös verziót? Nekem pont a 4.60-as verzióra lenne szükségem. Azt szeretném visszatenni, mert ezzel a v07.20-assl minden csak szívás mióta feltettem, és nálam 4.60-al nem volt semmi gond, az nekem bevállt. Vodafone-es vagyok. Ha tudsz bármi megoldást arra, hogy lehet visszatenni régebbi szoftokat azt megköszönném, vagy bárki másnak ha van ötlete erre vonatkozóan, nem szeretném Nokia szervízbe vinni csak emiatt.

(#1000) Kötike


Kötike
tag

Sziasztok! Ha belemegyek az alkalmazások menübe azon belül a galéria-memóriakártya-és ott mappán kívül nekem egyre több BGSA_upload nevű fájl található. Ezek mire szolgálnak, és törölhetőek-e? Előre is köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.