Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) k. válasza luke. (#97) üzenetére


k.
őstag

Gyakorlatilag te megkaptad 5 percre a telefont, ebböl te levontál egy olyan következtetést ami szembemegy azzal, hogy rusi 3 vagy 4 napig használta. Neharagudj de én továbbra is rusinak hiszek jobban.

(#102) hemaka válasza Karma (#41) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ja tényleg, benéztem eléggé. :U

(#103) luke. válasza Bog (#88) üzenetére


luke.
aktív tag

Amit írtam a 84. hozzászólásként az helytálló és építő jellengű volt. Olvasd el ismét és látod nem igaz az amit írtál, hogy mindenbe belepróbálnák kötni! Az első cikk vonalát kellene továbbvinni és nem azt ami a második cikktől van.

Három dolog lett kifogásolva a cikk stílusa ami nagyban eltér az elsőtől, ami jó lett és ezt úgy mondom, hogy a tapasztalataim alapján rühellem a Samsungot! A második a fölösleges föltételezések a bevezetőben és NEM a bevezetőt, a harmadik a billentyűzet megnevezése (erről vitatkozhatunk).

Ezen kívül egyetértettem, hogy elszúrták a hardware és software részt, a WiFi lassú, a fényképezőgép szar, és a hang is akadozik. Akinek nem tetszik a hajtott plexi az LCD-n az ne vegye, de én néztem/gépeltem rajta és nem torzított szemből. A készülék háza szép, és ez a szín is, azt hiszem ebben is egyetértettem Rusival.

:(((

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#104) luke. válasza k. (#101) üzenetére


luke.
aktív tag

Ha nem tünt föl olyanról nem írtam véleményt amit nem tapasztaltam a 30 perc alatt amit nálam volt!

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#105) Zolesz007 válasza luke. (#103) üzenetére


Zolesz007
őstag

én kb nem értem most mi a gond... ha mindenben egyet értesz vele?
Nem csodálom, hogy negatív a cikk ha egyszer a felsorolt hibákat te is elismered akkor te használnál egy ilyen telefont??

[ Szerkesztve ]

Fold 5

(#106) k. válasza luke. (#103) üzenetére


k.
őstag

"cikk stílusa ami nagyban eltér az elsőtől, ami jó lett "
Aha, tehát ha neked nem jön be, akkor az nem is jó!. Értem.... :U

(#107) AKHook1


AKHook1
tag

Nokia C3!
Igen Tanarur?!
Ülj le fiam, 1-es!

Hisz nyakas gaz fajtánkra bitófa vár....Igyunk hát pajtás yo ho!

(#108) luke. válasza k. (#106) üzenetére


luke.
aktív tag

Ha elolvasod a feltételezéseit és általánosításait kritizáltam, és a billentyűzet helytelen megnevezését. Ki irta, hogy nem jó?? Azt írtam, hogy "Rusi, tudsz te ettől jobbat!"

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#109) aram01


aram01
nagyúr

20k környékén még jó lehet valakinek

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#110) luke. válasza Zolesz007 (#105) üzenetére


luke.
aktív tag

Sajnos nem mindenben értek vele egyet! A kijelző plexije szerintem nem probléma, én nem oldalról szoktam nézni SMS írás közben, és ettől dizájnosabb a ház, valamint szemből nem torzít én nem tapasztaltam ilyet.
Ha software-esen javítják a WiFi-t, és mondjuk a hangszoró dolgait akkor IGEN használnám, mert tetszik ebben a színben. ÉN külön ki is emeltem a magyar QWERTY kiosztású billentyűzetet, mert sajnos elég kevés telefonnak van! A magyar software a NOKIA-nál természetes szerencsére, de nálam az is nagyban kizáró ok, annak ellenére, hogy angolul is elkezelek egy mobilt és annyira tudok.
Szintén egy olyan 20K-ért akár vennék is, de a kínai TEO-ra is ezt mondtam mert annyira az sem rossz.

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#111) k. válasza luke. (#108) üzenetére


k.
őstag

Az elöbb irtad, hogy az első ma-s cikke lett jó a második nem és ez sem. Tehát röviden leirtad, hogy mivel neked -1 azaz 1 olvasó a sok ezerből- nem jön be ezért szar.
Megjegyzés:
A specifikációkba rusi is qwertz billentyűzetet írt....

[ Szerkesztve ]

(#112) luke. válasza k. (#111) üzenetére


luke.
aktív tag

Igen, de nem! Az első cikk nem volt elfogult, míg a második és ez már igen, és ezt mások is írták úgy, hogy túlságosan le lett húzva a mobil, mint amilyen! Hol olvasál olyat, hogy szar? Igen egyszer én is láttam a QWERTZ billentyűzetet, de hagyjuk!
Történelem: A QWERTZ az angol billentyűzetkiosztásból ered, ha ránézel látod! Pont ezért híbás a magyar kiosztású billentyűzetet ennek nevezni. De, hagyjuk...

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#113) luke.


luke.
aktív tag

A lényeg aki akar ilyet venni, persze a HW és a SW hibák javítása után az nézze meg az üzletben bekapcsolt állapotban, hogy neki tetszik-e az ívelt plexi a kijelzőn és neki mennyire torzít!

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#114) k. válasza luke. (#112) üzenetére


k.
őstag

Nem irtad le, hogy szar de nem kell Eisteinnek lenni, hogy kitaláljuk mit akarsz irni.
A de, hagyjuk részt pedig nem vágom, 99%-ban azt irják, hogy magyar QWERTY billentyűzet.
De, hagyjuk...

(#115) unomomento


unomomento
csendes tag

E71-em van...imádom, de lecserélném. Blackberry nem kell, az E72 nem tetszik...egy E73mode jó lenne de azt soha nem hozzák be...sztem. Ezmeg...elvagyok keseredve. Sosem lesz mire lecserélnem. :( :W

(#116) Elpresidente válasza luke. (#113) üzenetére


Elpresidente
tag

igen, körülbelül minden átlagos vásárló ezt fogja tenni :)

Xbox gamertag: goserHU

(#117) >-48-<


>-48-<
aktív tag

Kedves Rusi!
Írtad, hogy nehezen, de belőtted a mail fiókokat. Elárulnád hogy sikerült?

(Anyum vett egy ilyen telót magának és nem igazán tudja beállítani rajta a t-email fiókját. A mail menü alatt valami ovi mail kezelő cucc indul csak el. Néztem neten manual-t, de abban olyan leírás van, ami itt valamiért nem játszik. Én még nem láttam, nekem régi nokiás időkből a beállítások-konfiguráció-egyéni konfiguráció-email kézibeállítása útvonal rémlik)

#!

(#118) Elpresidente válasza unomomento (#115) üzenetére


Elpresidente
tag

pedig nagyon jó kis telefon az E72, bár igaz, hogy az E71-et nem feltétlenül érdemes lecserélni rá.

Xbox gamertag: goserHU

(#119) Foxnose


Foxnose
csendes tag

Külsőre tényleg nagyom eltalálták ;) De mi a garancia rá, hogy adnak ki hozzá frissítést és az javítani fogja a hibáit? Sok Nokia modellhez (pl. E75) a mai napig nem adtak ki frissítést :(

(#120) Forestjo


Forestjo
senior tag

Hogy én is beleszóljak már (unom, ha valahol nélkülem vitatkoznak :) ), nekem is tetszett Rusi tesztje. Szerintem (mondom "szerintem") csak annyira volt kritikus ezzel a telóval, amennyire kellett. Nekem elég tárgyilagosnak tűnt.
Persze meghallgatom azoknak a véleményét is, akik pár napja friss tulajdonosai ennek a (kívülről) tüneménynek, volt aki csak a WLAN problémát emelte ki, mert neki más nem nagyon jelentkezett. Viszont Rusi sem kitalált gondokról írt, sajnos nagyon is valósak azok!

Nagy csalódás, mert azért ezt még én sem feltételeztem volna egy Nokiáról, pedig nem vagyok egy naiv gyerek! Ha 20 évvel ezelőtt a vásárban 200 Ft.-ért vettem volna a fiamnak egy "keleti import" műanyag "fényképezőgépet", hogy játsszon valamivel, lehet hogy szebb képet produkált volna. Ezen szoftveresen szerintem nem sokat tudnak javítani, legalábbis annyit nem, hogy a hardveres gyengeségeket ellensúlyozzák. Kamerában még egy Alcatel OT800-at sem tud megközelíteni, pedig arról fél éve azt hittük, hogy az abszolút mélypont.
Ehhez képest a kis Alca. valóságos művész, igaz festőművész, de tehetséges.

Én gondoltam, hogy lecserélem az Alcatelem erre, de ilyen áron és ennyiért nem.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#121) Forestjo válasza Foxnose (#119) üzenetére


Forestjo
senior tag

Miért, az E 75-nek voltak jelentősebb gondjai?
Szerintem nem engedheti meg a Nokia magának, hogy ne javítsa - hosszú távon nagy presztízs veszteség lenne.
Nem értem, néztem a napokban a képes beszámolót Indonéziából, ott korábban bemutatták, és több ezres sorban várták, hogy megvehessék. Milyen blamázs lenne, ha az elsők mindenkit lebeszélnének, hogy ezért kár várni fél napokat, mert egy elcseszett masina. Vagy az, amit ott árultak, nem volt ilyen?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#122) fozolac


fozolac
csendes tag

Vettem egy ilyen telefont, persze még azelőtt minthogy olvastam volna a fórumot.
Már 07.02. óta megvan, így nem 30 percig próbálgattam :)

Belekerült jó pár száz forintba, amíg rájöttem a WLAN hiba félig-meddig megoldására. Kitöröltem a telefonból a szolgáltató mobilinternetes beállításait, így minden netes alkalmazásnál megkérdezi, hogy mihez szeretnék csatlakozni. Persze ez tényleg csak félmegoldás a szoftver frissítésig, de addig legalább használható minden funkció.

A hang akadozást szerencsére még nem tapasztaltam. Remélem nem is fogom. A böngészőt pedig tényleg érdemes lecserélni. A rádiót nem lehet kihangosítani, a számológép nem ismeri a 3-as gombot... És van még néhány idegesítő kis szoftveres baki a nagyok mellett.

Különben használható, jól egyben van a borítása, jól bírja az aksi is.

A teszt pedig tényleg jó, nem elfogult. Vegyetek sokan C3-at, talán akkor előbb adnak ki frissítést a sarware-re ;] :DD

(#123) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Láttam egy eladó darabot az egyik lokál topicban, 23K-ért. Annyiért nem tartom drágának, éppen, jó vétel, bár többet nem adnék érte.

Nem tudom, mennyire éri meg zárt oprendszerre fejleszteni ilyen készülékeket, bár az olcsó kategóriát megfoghatja 1-2 jó darab.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#124) luke.


luke.
aktív tag

Eldöntöttem azt fogom tenni, hogy amelyik tesztelés alatt lévő mobilt nem nyomogaton Rusinál annak elolvasom a tesztjét, amelyiket nyomogattam annak nem! Ennyi! Így csak kérdések lesznek tőlem, és a főszerkesztőnek sem probléma a negatív kritika... Amúgy annak örültem, hogy sok dolgot amit tanácsoltam az évek alatt abból volt amit megfogadott a Rusi...

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#125) Bog válasza luke. (#124) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mindenkinek jobb lesz így.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#126) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Igazából ha a WLAN tényleg nem akkora ütés,akkor sajnos a Nokia (már megint) rossz helyen próbálkozik.

A T-Mobile Vairy Text nagyon rég az árával hódít és igaz hogy kicsit butább de a Nokia új árából majdnem 3 újat vehetünk ebből.

Aztán ott van az Alcatel OT-880,amibe nincs Wi-Fi de megint csak olcsóbb (sokkal),és azon tényleg nagyon jó gépelni.

A Koreai gyátóknak meg már rég ott a Corby TXT-jük és a KS360-uk ami megint kicsit olcsóbb és nincs benne wifi.

De ha ez a WiFi dolog olyan,amilyennek Rusi leírta,akkor kérdem én minek bele?

(#129) tjb007 válasza szentkuti11 (#126) üzenetére


tjb007
nagyúr

És hamarosan jön két Wifis Alcatel (amelyik közül az egyik Androidos lesz).

Bog:
SE Aspen és Nokia C6 teszt mikorra várható ?

[ Szerkesztve ]

(#134) luke.


luke.
aktív tag

Ki lett törölve, de ezt visszaszúrom!
Bocsánat az olvasóktól a téma eltérítéséért!

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#135) magyarattila


magyarattila
tag

ÉÉÉS IGEN! A harmadik cikk tökéletes lett, ahogy elgondoltam :) Köszönöm Rusi :)

A telefon az első 2 oldalon kifejezetten tetszett, amíg a hibákig el nem jutottam.... :U
Ha szoftveresen jó lenne már megvettem volna, de így elestek egy lehetőségtől :DDD

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#136) mrlujoak válasza tjb007 (#129) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nagyon off (de offba is van :P )

SE Aspen

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#137) tjb007 válasza mrlujoak (#136) üzenetére


tjb007
nagyúr

Köszi de ezt már ismerem :)

(#138) meroly


meroly
veterán

Jó lett a cikk, kár ezért a kis kütyüért, bár én sose rajongtam a qwerty-ért, de egész vállalható lenne.

Rusi-t csak én nem ismerem? :F

Impossible is nothing

(#139) piskota


piskota
csendes tag

Sziasztok!

Én is C3ast használok kb egy hete. A WLAN csatlakozás nekem sem ment egyszerűen, valóban először a csomagkapcsolt (fizetős) kapcsolattal akart mindig felmászni a netre, még akkor is ha volt wifi. Azonban a beállítások, konfiguráció menüpontban mindenhol kilőttem a vodafone-t és saját konfigurálást, saját elsődleges kapcs, pontot adtam meg és így már működik rendesen.

Azt is beállítottam, hogy amikor netre akar mászni, akkor rákérdezzen, hogy milyen módon csatlakozzon. Ebben az esetben mindig látom, ha van elérhető WLAN, és úgy tudok kapcsolódni. Tuti, hogy semmilyen fizetős adatforgalmat nem generál, mert a névjegyzék -> napló listában nyomon lehet követni ezeket a dolgokat. A gyári operát használom, nekem egyáltalán nem tűnik lassúnak, persze viszonyítási alapom nincsen. Nekem a lényeg az volt, hogy Gmailt, facebookot és alkalom adtán egyéb oldalakat meg tudjak nézni. Erre pedig kiválóan alkalmas. Persze ha van elérhető WLAN.

Nem a saját közösségi alkalmazásait használom, mert azt valahogy nem sikerült még működésre bírnom. Ez helyett ajánlom az ebuddyt valamint a snaptu mobil alkalmazást, amit ovi-ból le lehet tölteni ingyé! :))

Valahol olvastam, hogy a rádiót sem lehet kihangosítani, ami nem igaz. Bár kicsit körülményes valóban, de ha bent vagyunk a rádióban, akkor opciók->beállítás és ott a lejátszásnál nem a fejhallgatót, hanem a hangszórót kell megadni.

Én eddig teljesen meg vagyok elégedve vele. 27 ezer forintért pont ennyit vártam. Egy szoftver frissítés még jön majd rá, de teljesen használható a készülék.

uff én beszéltem

[ Szerkesztve ]

(#140) _Roy_ válasza piskota (#139) üzenetére


_Roy_
tag

Mi a helyzet a telefonálás közbeni hanggal. Írták már páran, h nincs vele gond, remélem azért ez így is lesz.
Illetve valaki talált már olyan programot, v vmi lehetőséget (widgetet) ami az időjárást mutatja, engem ez érdekelne. Ja meg java szótár és térkép.

(#141) Sick Boy


Sick Boy
őstag

Én megrendeltem vodától céges előfizuval 8.000-ért.
Remélem, annyit megér :)

Szerintem is egy kicsit talán le lett húzva a teló a cikkben, de addig nem mondok semmit, amíg a kezemben nincs a cucc.
Remélem, jövő héten megjön.

A kijelző minőségéről még nem esett szó. Milyen? Mert pl. az 5130-ban meg az X3-ban hányadék volt, remélem, ebben nem olyan. Persze az etalon nekem az 5610-esem meg az 5310-es, de pl az új 7230-at vettük főnökömnek, abban jó a kijelző. Persze nem 16 M (mint az 5310, 5610), de azért használható.
A bajom az, hogy ha igazán szép kijelzőt akar az ember fia a Nokiától, akkor mindenképpen 50 K-t kell nála hagynia. Persze egy kicsit újabb teló esetében. Ez szemétség. Persze biztos picit több a gyártási költség egy 16 M-es kijelző esetén, de sokkal-sokkal jobb. Na ennek azért aránytalanul megkérik az árát. Azért a 7230 kijelzőjével már kibékültem (ez 262K). Főleg annyiért ,amennyiért megszavazta nekünk a Voda flottában.

A C3 névjegyzéke valóban csak 1000? Mert az újabb S40-eseken (Pl. 7230) mind 2000 férőhelyes. Megdöbbentő lenne, ha visszafejlődést tapasztalnék ebben. Nekem nem kell Symbian, viszont kell egy WiFi-s QWERTY-s céges cucc ez pont jó nekem szerintem. De kellne a nagyobb címjegyzék a jövőre nézve, mert lassan elhagyom az 1000-ret. Jó a SIM-en még lehet tárolni 250-et, de mégis jobb lenne a teló belsejében tárolni ezeket a cuccokat.

Az új S40-es egyébként szerintem nagyon jó lett. Pont ez kell nekem! Óriás betűk és számok, jól olvasható minden, nagy ikonok, csak rápillantok és mindent látok. Szerintem sokat fejlődött az S40 az utóbbi években, Főleg, hogy már egy csomó dolgot le is lehet tölteni rá, ez zseniális.

Na szóval én nagyon várom a C3-at. Beszámolok, hogy mik voltak a tapasztalatok.

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#142) piskota válasza _Roy_ (#140) üzenetére


piskota
csendes tag

Üdv.

Nekem eddig semmi problémám nem volt a hanggal. Még kihangosítva, fél hangerőn is teljesen jól szól, annak ellenére, hogy a hátoldalon van a hangszóró.

Időjárás widgetet nem tudok, de az általam említett snaptu alkalmazásban van egy jópofa időjárás program, ami összevetve a netes adatokkal meglehetősen pontos. Még műholdképet is mutat.

Térképet hirtelen nem nagyon tudok, nekem a google térképe van fent, asszem az is oviból, teljesen friss magyarországi műholdképekkel. Nekem bejön.

Szótár passz, még nem kerestem.

Kijelzője teljesen rendben van, tiszta éles, mondjuk videót még nem sokat néztem rajta.

(#143) Forestjo válasza piskota (#142) üzenetére


Forestjo
senior tag

Helló!
Hogy kötözködjek egy kicsit, arról is írt valaki, hogy a világítás erejét nem lehet állítani - neked mi a meglátásod, mert lehet, hogy így, ebben a formában, ez sem teljesen igaz?
Meg a számológép 3-as számát nem veszi be, és ilyesmi apróság, ami valószínű szoftverhiba lesz. Nálad minden megy?
Ja és a hang, kihangosítva milyen hallgatni? Azért érdekel, mert a most használt Alcatel OT800-on az átlagnál sokkal szebb a kihang. Valami viszonyítási alapod biztos van mobilos berkekből, mert pár éve már egyes telókba ritka szép hangzású külső hangszórót raknak.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#144) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Nem tudom elképzelni hogy bármivel is rosszabb legyen mint egy e51-es, amit 1 évig használtam, és az nagy szó nálam! :)

(#145) Karma válasza -NOKIA- (#144) üzenetére


Karma
félisten

Ez abszolut semmit se jelent sajnos.
Az E51 egy nagyon jo eresztes volt.

“All nothings are not equal.”

(#146) -NOKIA- válasza Karma (#145) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Valahol holnap kipróbálom, addig nem nyugszom. ;]

(#147) iCook


iCook
csendes tag

Ebben a készülékben már volt fantázia, jó ötletek, jó ár..........gagyi megvalósítás de legalább már nem kell "photoshoppolni" a képeket, van itt minden lol :DD

(#148) Lall válasza luke. (#99) üzenetére


Lall
veterán

Ébresztő! 2010-et írunk. A Rusi által leírt hibáknak ha igazak (márpedig miért ne lennének azok), egy alap készüléknél sem kellene előfordulni, nemhogy ennél. Telefonálás, Facebook, E-mail, Böngészés főleg erre tervezték ezt a telefont és pont ezek amik nem működnek kielégítően. Ahogy azt már többen írták ez nem egy kínai gagyi hanem elvileg egy Nokia. Senki ne jöjjön azzal, hogy majd jön a frissítés. Ne jöjjön frissítés, adják ki normális soft-al. Régen sem jött hetente. Ez a minimum ami egy ilyen cégtől elvárható. Próbálnak a múltból élni, amikor még mindenki Nokiával szaladgált (többek között én is), mert gyors volt, egyszerű és megbízható (sw frissítés nélkül). Ha nem vigyáznak elrobog mellettük a világ és úgy járnak mint a Motorola és elkezdhetnek kapkodni. Ezt pedig szerintem senki nem szeretné. Én drukkolok nekik, de ez a drágán szart üzletpolitika nem jön be senkinek.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#149) FecoGee


FecoGee
őstag

Nem néz ki rosszul, kár az elrontott belsőért...

(#150) McLarenF1 válasza piskota (#139) üzenetére


McLarenF1
csendes tag

Jó napot! piskota jól beszélt.

A teszt megjelenése előtt rendeltem meg a telefont, a teszt elovasásakor el is ment a kedvem tőle. Ma érkezett meg. Most kipróbáltam amit piskota írt és működik. Wifire kapcsolódok. Beállítások -> Konfiguráció -> Szem. konfig. beáll.-nál létrehoztam egy saját fiókot, Utána Alap. konf. beáll.-ok-nál a személyest kiválasztom, és attól kezdve megy az Opera, a közösségi cucc, e-mail, és mindíg rákérdez, hogy Wlan-t, vagy VF Live!-t akarok használni. Minden stimmel. A hang tökéletes, mint minden eddigi Nokiámnál, a kijelzővel nincs semmi gond, talán lehetne egy kicsit gyorsabb a telefon, de ez van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.