Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) sultiii válasza dorika87 (#999) üzenetére


sultiii
tag

Hát hogy-hogy oldom meg az még számomra is rejtély, de meg oldom valahogy nekem sincs kedvem elvinni szervizbe... ha meg tudok valamit, miként kell meg csinálni le írom

Ha privátot kapsz, vedd a fáradtságot és válaszolj :))

(#1002) robchy


robchy
csendes tag

Nem akarlak elkeseríteni, de nem lesz egyszerű dolgod...
Itt van némi leírás: [link]
Én inkább szervizbe vinném.
A BGSA_upload fájlok, rendszer log fájlok, minden bekapcsolásnál generálódik.

(#1003) sultiii


sultiii
tag

Miért van az hogy tegnap este csináltam egy szofver frissítést 3.35 ről 4.60 ra és amíg a 3.35-s verzió volt a telefonomon addig rendesen ment minden alkalmazás tudtam wifin keresztül netezni és még gyors is volt. Mióta a 4.60 as van a telefonon egy oldalt nem tud betölteni a wifi, tölt...tölt és azt írja ki "" Nem sikerült kapcsolódni az internetre"".
Valaki valami ötlet ?? ja és Hardresetet is csináltam úgy se jó.. :(:(:(

Ha privátot kapsz, vedd a fáradtságot és válaszolj :))

(#1004) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Ma vettem egy ilyen telefont... Gondolom elég sokan kezdik így a hozzászólást.
Végigolvastam elég sok hozzászólást és rengeteget segítettetek velük. :) Kezdve a netbeállításoktól...a készenléti állapotban történő óra megnézéséig...stb. stb.
Remélem nem lesz vele gondom, eddig nagyon jól üzemel és nagyon tetszik külsőre is. Az akksi idejére leszek kíváncsi.
Egyébként ez azon telefonok egyike amely jobban néz ki élőben, mint a képeken. :D

üdv,Dani

(#1005) kamumailcim válasza sultiii (#1003) üzenetére


kamumailcim
csendes tag

Nekem mikor megvettem alapból a 4.60-as volt rajta, a főmenüben lévő böngésző [Internet] alapból nem ment, lehúztam az opera mini 5.1-et, és az tökéletesen működik. Az én kérdésem, h nem tud valaki valamilyen térképet hozzá? sokmindent próbáltam, de semmi nem akart működni...

(#1006) Thusor


Thusor
őstag

Ti tapasztaltatok olyat, hogy nem a gyári fülessel maxon hallgatva a zenét, néha a jobboldali hangszóró mintha időnként recsegne? Több fülessel próbáltam, és bluetooth fülessel is, és mindnél megfigyelhető volt ez a dolog.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#1007) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Ma reggel nyomkodtam a telefont, neteztem is wifi-n keresztül. Párszor bevillant a G betű és azóta is néha-néha bevillan. Teljesen random módon, valamikor 5mp-ként villog...valamikor 1percig nem. Létrehoztam már személyes netbeállítást, eddig működött is..csak wifi volt. Ma reggel hülyült meg.
Még ha csak villogna nem érdekelne...de pl. bekapcsolt hangszóró közelében folyamatosan hallani ahogy próbálkozik...

Régebbi kártyámat tettem bele, amin nincs pénz. Így nincs mit leszedni róla,de ha feltöltöm...nem szeretném ha a feltöltött pénzt 'titokban' 10perc alatt leszívná.

[ Szerkesztve ]

(#1008) hdanesz válasza hdanesz (#1007) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Végre megoldódott, csak még egy kis türelem kellett hozzá. :)

(#1009) ktgida


ktgida
csendes tag

Nektek működik a csevegés funkció?

(#1010) dorika87 válasza hdanesz (#1007) üzenetére


dorika87
őstag

Hogy oldódott meg a G betűs problémád? Mert én is nagyon szeretném már eltűntetni a kijelző bal felső sarkából. Nálam szerencsére anyagilag nem történik ilyenkor semmi változás, csak egy részt zavar, hogy ott figyel a kijelző sarkában, villog is ahogy te is említetted, és néha én is hallom bekapcsolt hangoszórónál, hogy folyton keres...

(#1011) dorika87 válasza sultiii (#961) üzenetére


dorika87
őstag

Szolgáltatón keresztül tudod letiltani a mobilnetet. Akár telefonos ügyfélszolgálaton keresztül is szerintem. Vagy ha bemész személyesen az üzletben. Ha már le van tiltva akkor autómatikusan wifire fog csatlakozni, illletve megtalálja az elérhető wifit és meg fogja kérdezni, hogy szeretnél-e csatlakozni.

(#1012) dorika87 válasza ktgida (#1009) üzenetére


dorika87
őstag

Nekem személy szerint működik a csevegés opció. Vodafone-os vagyok, v07.20 szoftver van a készüléken (legújabb). Így most csak ez email alkalmazás nem működik, (de úgy hallottam ez szoftver hiba, mert másnál is jelentkezett ez a probléma) de a csevegés, közösségek, wifi, böngésző, youtube... ilyesmikkel nincs gondom.

(#1013) -NOKIA- válasza dorika87 (#1010) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

G betű eltüntetése:

Beállítások -> Kapcsolatok -> Csom. alapú kapcs. -> ha szükséges.

(#1014) Ati3120 válasza trassher (#986) üzenetére


Ati3120
tag

Nekem is van egy ilyen fólia a telón de csak azóta látszik mióta elejtettem és felgyűrődött ,minden c3-on kell hogy legye ilyen .Ez egyébként a kijelzőfólia alatti plusz egy réteg ami az egész előlapot beborítja és szerintem ez kölcsönöz csillogós hatást az előlapnak .

(#1015) dorika87


dorika87
őstag

MMS beállíáts vodafone:
Még nem volt alkalmam kipróbálni, de remélem így már működik.

MMS beállítások Nokia C3 (vodafone):

o Beállíátsok/Konfiguráció
 Személyes konfigurációs beállítások
· Hozzáad
o Saját multimédia üzenet
 Fiók neve
· Vodafone MMS
 Szerver címe
· http://mms.vodafone.hu/servlets/
mms
 Elsődleges hozzáférési pont használata
· Nem
 Hozzáférési pont beállításai:
· Proxy
o Engedélyezve
· Proxycím
o 080.244.097.002
· Proxyport
o 8080
· Adatvivő beállításai:
o Csomagalapú kapcsolat
hozzáférési pontja:
 mms.vodafone.net
o Hálózattípus:
 IPv4
o Azonosítás típusa:
 Normál
o Felhasználó neve:
 -üres-
Jelszó:
 -üres-

· Üzenetek
egyeb
o Üzenetbeállítások
 Multimédia üzenetek
· Konfigurál. beállítások
o Konfiguráció
 Vodafone (nálam alapértelmezett és személyes konfiguráció van mivel az elején kitöröltem a vodafone saját beállításait. Feltételezem, hogy a személyes konfigurációt kell választani, mivel előzőleg a beállíásokat azon belül kellett elvégezni.)
o Fiók
 Vodafone MMS

(#1016) dorika87


dorika87
őstag

Megtaláltam a többi szolgáltatóra vonatkozó mms beállításokat is, remélem működnek.

http://mgsm.hu/other_html/wap_mms.html

(#1017) hdanesz válasza dorika87 (#1010) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Töröltem a vodás internet profilt.
Igaz, így nem akar belépni az ovi store-ba vagy facebook-ra pl. a menüből, de a böngészőből megoldom. De legalább eltűnt a G. :) És nem aggódom a költségek miatt.

(#1018) dorika87 válasza -NOKIA- (#1013) üzenetére


dorika87
őstag

Sajnos ezt már számtalanszor próbáltam így eltűnteni. Nekem mindig is a "Ha szükséges" beállításra volt téve, és nem orvosolja a problémát. Ha neked ez orvosolta annak örülök, akkor ezek szerint az is számít, hogy ki milyen szolgáltatónál van, vagy már nem tudok mire gondolni.

(#1019) dorika87 válasza hdanesz (#1017) üzenetére


dorika87
őstag

Talán megoldás a problémádra, sultiii 2010-12-08 22:06:53 hozzászólása!
Wifis beállításokat írja le, és használható vele többek közt a böngésző, email alkalmazás, csevegés, közösségek... stb.
Viszont megnyugtatás képpen a G betű elvileg nem generált semmilyen adatforgalmat.
Augusztus közepe óta van meg a készülékem. Mobilnet le van tiltva, és azóta szenvedek a G betű random szerű megjelenésével. Nekem még nem sikerült eltűntetnem, viszont szerencsére nem jár költséggel, csak kicsit zavar, hogy néha felbukkan, de egyébként nincs más gond vele.
Kiváncsi lennék arra, mitól függ, hogy valakinél elég ha szükségesre állítja a csomag kapcsolatot és másnál mint pl nálam ez egyáltalán nem oldotta meg a problémát, de amint már korábban írtam, lehet számít a szolgáltató is, mert én vodafone-s vagyok és előfizetéses.

(#1020) hdanesz válasza dorika87 (#1019) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Olvastam, azt már megcsináltam tegnap este. Akkor nem is volt G betűm. Ma reggel sem, csak miután az ovi store-ba beléptem wifi-n keresztül. Utána maradt ott a G betű villogva.
Vodás vagyok, vitamaxos.Pénzt tuti nem vesz le a kártyáról, mert nincs rajta pénz. Nem is a villogó betű zavar, hanem az,h. folyamatosan próbálkozik (a hangszórós 'tesztből' gondolom) amivel az akksit is meríti.

Majd szeretnék venni adatkábelt hozzá és akkor frissítem a szoftvert. Bármilyen usb-micro usb-s kábel jó hozzá? Vagy valamilyen speciális kell?

[ Szerkesztve ]

(#1021) norbertb88


norbertb88
tag

Nekem még a 4.60-as sw van fent a telomon és nem működik sem az e-mail sem a facebook alkalmazás!!! :(
Miért van ez????
Ezt azóta tapasztalom amióta megcsináltam a konfigurációban a wifi-s dolgot!

Szerk.: ja és t-mobilos vagyok....

[ Szerkesztve ]

(#1022) sultiii


sultiii
tag

Nos hát nekem meg oldódott a tegnapi problémám.. :)
A routeremnek volt baja és azért nem tudtam wifivel netezni, ma meg lett csinálva és ugyan úgy hibátlanul és villám gyorsan tudok netezni :):)

u.i: Dorika kösz a segítséget már meg oldottam a mobilnetes problémát is , t-mobile üzletben le tiltattam.

[ Szerkesztve ]

Ha privátot kapsz, vedd a fáradtságot és válaszolj :))

(#1023) ritbaba24


ritbaba24
csendes tag

Sziasztok!Vásároltam egy C3-at.Nem működik a wi-fi. A csatlakozás sikerül,de se az Operában se a böngészőben sikertelen a netezés!
Segítsen már valaki ! Köszi szépen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#1024) szferike


szferike
csendes tag

sziasztok nem tudom hogy vegyek nokia c3-at mert nem igazán tudok róla vm sokat például mi az a wlan, vagy hogy mekkora a képernyő,van e benn wifi

(#1025) sultiii válasza ritbaba24 (#1023) üzenetére


sultiii
tag

Hello asszem ha ugy 1 vagy 2 oldallat vissza olvasol megtalálod a "hibádra" választ

Ha privátot kapsz, vedd a fáradtságot és válaszolj :))

(#1026) sultiii válasza ritbaba24 (#1023) üzenetére


sultiii
tag

amúgy lehet neked is az a problémád mint nekem volt .
http://mobilarena.hu/tema/re_nokia_c3_jo_otlet_rossz_megvalositas/hsz_1022-1022.html
Csinálj egy router/net resetet. meg nézd meg minden jelszó/falhasználó müxik-e ...

Ha privátot kapsz, vedd a fáradtságot és válaszolj :))

(#1027) ritbaba24


ritbaba24
csendes tag

Köszönöm szépen a válaszokat! Csak nem igazán tudom,hogy hogy kell a routert beállítani!! :(

(#1029) ritbaba24


ritbaba24
csendes tag

Ebben a routeres témában ha valaki tud segítsen már ! Köszi. :R

(#1030) sultiii válasza ritbaba24 (#1029) üzenetére


sultiii
tag

szerintem kérdezz körbe az ismerőseid között aki ért a gépekhez , kéne egy net resi meg ellenőrizni hogy a routered nem-e "felejtette" az adatokat ( jelszó.... stb..)nekem ezek voltak a hibák de én se értek hozzá nekem is úgy csinálták meg.

Ha privátot kapsz, vedd a fáradtságot és válaszolj :))

(#1031) ritbaba24


ritbaba24
csendes tag

Oké,köszönöm! :))

(#1032) fixedgear


fixedgear
tag

SOS!
valaki aki tud ilyen telefont függetleníteni olcsón budapesten az írjon PÜ-t kérem!
SÜRGŐS!!
vagy ha nem akkor turbosim kompatibilis?
:RKöszönöm!!!

LG Optimus 2X P990

(#1033) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Wifi-n keresztül sikerült szoftvert frissítenem, 4.60-ról 7.20-ra. Talán annyi különbséget érzek, hogy picit gyorsabb a telefon. Mást eddig (kb. 5perc) nem vettem észre, minden úgy működik ahogy eddig.

(#1034) dorika87 válasza szferike (#1024) üzenetére


dorika87
őstag

Ez a fórumot ha végigolvasod elég sok mindent megtudhatsz a készülékről.
Kérdezted, hogy mi az a wlan. A következő kérdéseddel már szinte meg is adtad a választ, hogy van e benne wifi? Válaszom igen van benne wifi. Wlan=Wifi

(#1035) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Ááá, ezt nem hiszem el. Örültem itt tegnap, hogy eltűnt a G betű. Erre most szoftverfrissítés után ismét itt van. És ami a legrosszabb, hogy a korábbi backspace-es megoldásra azt írja ki a telefon, hogy nem törölhető...:( Mármint a vodás beállítás...

(#1036) tami92


tami92
aktív tag

Sziasztok!!
Tegnap vettem én is 1 ilyen telót.minden szép és jó.örülök mint állat de mikor ma feltölttöttem és bekapcsoltam akartam volna zenét hallgatni.rámegyek a zenére amit akartam hallgatni elindítja de a zeentár helyet 1 fekete háttér van és annyi.
remélem tudtok segíteni h mi lehet a probléme
előre is köszi

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#1037) tami92


tami92
aktív tag

köszi közben megoldott a problémám

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#1038) dorika87 válasza hdanesz (#1035) üzenetére


dorika87
őstag

Hogy frissítettél? Otthon vagy szervízben? Csak azért kérdezem, mert én otthon frissítettem, és nekem nem állt vissza gyári beállításra, úgy értem nem kellett ismét törölnüm a vodát meg hasonlók, meg eleve szoftverfrissítést ha otthon végez az ember előtte érdemes egy biztonsági mentést végrehajtani, és miután kész a frissítést azt visszatölteni a telóra.

(#1039) fixedgear válasza fixedgear (#1032) üzenetére


fixedgear
tag

ERRE valaki??

LG Optimus 2X P990

(#1040) hdanesz válasza dorika87 (#1038) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Itthon frissítettem. De most már nincs G betű, sikerült 'kiölnöm' a vodanet törlése nélkül. Az elsődleges hozzáférési pontot is átírtam személyesre. Így már nem próbálkozik. :)

(#1041) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

A G betűs problémához visszatérve. Ismét előjött, azután, hogy használtam a közösségek menüpontot facebook-ozni. Ott villogot a kis mocsok. Rájöttem, hogy ki kell jelentkezni a facebook-ról vagy bármiről ami 'állandó' netkapcsolatot igényelne...és akkor nem fog ott villogni a G betű.

(#1042) sultiii válasza fixedgear (#1032) üzenetére


sultiii
tag

be mész egy gsm-be és meg csinálják neked 3-4 ezerért

Ha privátot kapsz, vedd a fáradtságot és válaszolj :))

(#1043) kitzz


kitzz
tag

Ha megjelenik a G betű (akár egy másodpercre is) akkor von is le pénzt a számláról? Vagy csak próbálkozik?

(#1044) hdanesz válasza kitzz (#1043) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Nálam csak próbálkozik az tuti, mert nincs pénz a kártyán. De mások azt írták, hogy akkor nem feltétlen von le pénzt, csak jelzi, hogy képes lenne GPRS-el kapcsolódni.

(#1045) ktgida válasza kitzz (#1043) üzenetére


ktgida
csendes tag

Ha bekereteződik akkor kapcsolódott és onnantól számlázza az egységeket.
Ugyanez igaz E betűnél is.

(#1046) fixedgear válasza sultiii (#1042) üzenetére


fixedgear
tag

kössz:R

LG Optimus 2X P990

(#1047) dorika87 válasza ktgida (#1045) üzenetére


dorika87
őstag

Ha bekereteződött onnantól kezdve sem számláz semmit. Legalább is nálam, nem számlát most sem és eddig soha nem számlázott amikor be van keretezve. Vodafone-s vagyok előfizetéses, mobilnetem le van tiltva, és csak is wlannal kapcsolódok az internetre. Már 4hónapja vagyok tulajdonosa egy ilyen készüléknek, minden hónapban figyelemmel kísérem számláimat, hívásrészletezőimet, és nem tapasztaltam, hogy számoltak volna fel valamit amikor bekeretezett G betűm van, pedig ez elég sokszor fordul elő: közösségeknél, csevegéseknél, böngészés stb... de ilyenkor azt is jelzi, hogy wifi-vel vagyok kapcsolódva, sőt többször rá is kérdez, hogy mivel szeretnék kapcsolódni.
Nem tudom másnál hogy van, de én biztosan tudom állítani, hogy nem vesz le pénzt a bekeretezett G betű.

(#1048) dorika87 válasza hdanesz (#1040) üzenetére


dorika87
őstag

Hogy érted azt, hogy átírtad személyesre az elsődleges hozzáférési pontot?
személyes konfiguráción belül létrehoztál egy elsődleges hozzáférési pontot?
Mit lehet érteni azon, hogy átírtad, mert ezt nem tudom értelmezni, kérlek írd le pontosabban a beállítás menetét. Köszi

(#1049) hdanesz válasza dorika87 (#1048) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Igen, a személyes konfiguráción belül létrehoztam egy személyes elsődleges hozzáférési pontot tetszőleges adatokkal.

Így: Menü/Beállítások/Konfiguráció/Szem.konfig.beáll. --> Opciók/Új hozzáadása/Hozzáférési pont (ide írtam be a tetszőleges adatokat) Majd Beállítások/Konfiguráció/Elsőd. hozzáférési pont--> Saját hozzáférési pont

Azért írtam le ennyire részletesen, hátha mást is érdekel. :)

UI: Szerintem ez jobb megoldás, mert így nem kell törölni a Vodás/T-s/Telenor-os beállításokat, csak át kell állítani személyesre. Ha pedig később szükség lenne a szolgáltatói beállításokra, csak vissza kell állítani.

[ Szerkesztve ]

(#1050) sultiii válasza ktgida (#1045) üzenetére


sultiii
tag

Ez ÍGY IGAZ én egy kicsit nem figyeltem oda és lehúzott 5ezer forintot örömömre :@ :W :W

Ha privátot kapsz, vedd a fáradtságot és válaszolj :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.