Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Domxc válasza dorika87 (#300) üzenetére


Domxc
senior tag

nem... :O

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#302) bigdady


bigdady
nagyúr

Nálam meg az e-mail szolgáltatás nem megy csak, minden más wifin rendben (voda 3.36). Érthetetlen :( (nokián bejelentettem másfél hete, azt mondták jelzik ha takáltak rá megoldást eddig nem sikerült)
Nem frissti be az email szolgáltatók listáját :(

(#303) dorika87 válasza bigdady (#302) üzenetére


dorika87
őstag

Na, nálam is pont ugyanez most a probléma. Viszont nekem az email az elején ment pár napig, aztán egyszer csak nem frissült és kommunikációs hibát ír ki. Nálad milyen hibát jelez?

(#304) Domxc válasza bigdady (#302) üzenetére


Domxc
senior tag

mondjuk ezek kis hibák ennyi pénzért asszondom elmegy :D ha letöltöm az ebuddy-t akkor az megy wifivel :DD

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#305) dorika87 válasza bigdady (#302) üzenetére


dorika87
őstag

Én a fiókjaimat látom amiket még akkor állítottam be amíg ment a szolgáltatás, most már nem tudok belelépni egyik fiókomba se. Viszont ha jön levelem jelzi ikonnal is (@) meg hangjelzés is van. Csak éppenséggel sehogy sem tudom megnyitni és így le sem jönnek a levelek. Úgyhogy ez számomra is érthetetlen:(

(#306) dorika87 válasza Domxc (#304) üzenetére


dorika87
őstag

Ebben igazad van, akinek nem megy msn simán tud ebuddy-t is használni, mert az helyettesíti az msn-t. Aki nem tud emailezni arra tud valaki valami jó kis java-s email klienst?

(#307) Domxc válasza dorika87 (#305) üzenetére


Domxc
senior tag

vidd vissza... :((( mást nagyon nem tudsz csinálni

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#308) Domxc válasza dorika87 (#306) üzenetére


Domxc
senior tag

te nem tudod, hogy hol találom a e-mail-t :F tudom gáz de ez az első nokiám :U

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#309) dorika87 válasza Domxc (#308) üzenetére


dorika87
őstag

A menüben találsz egy olyat, hogy Email

(#310) Domxc válasza dorika87 (#309) üzenetére


Domxc
senior tag

ennyire figyelek :DDD

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#311) dorika87 válasza Domxc (#307) üzenetére


dorika87
őstag

Szerintem is ennyi pénzt simán megér. Az ember ne is várjon többet ennyiért, hisz nem egy symbianos okostelefon, ebből adódik, hogy kicsit lassúcska. Viszont a rengeteg szolgáltatás amit belepakoltak kárpótol minket, ha sikerül mindent jól beállítani. Egyébként azt mondom, hogy megéri az árát, mert nagyon jól össze van rakva és még a hátlapja is fém, + a quertz billentyűzet is dob rajta.
Én nem viszem vissza, mert nincs rá biztosíték, hogy jobbat kapok. Ezen már megszenvedtem a beállításokkal, és amire használom nekem teljesen megfelel, mail zavar kicsit, de weben is lehet nézni, ha ez a dolog nem oldódik meg.
Viszotn szerintem minden majd a következő szoftvertől függ majd, nem a készüléken múlik, ezért is nem vinném vissza ha már egyszer megvettem. Ez persze csak az én személyes véleményem.

(#312) Domxc


Domxc
senior tag

viszont rásekérdez hogy Wlan vagy EDGE :Y mind1 megnézem wifin böngészőn...mindenre van megoldás :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#313) dorika87 válasza Domxc (#310) üzenetére


dorika87
őstag

Neked mit hoz be ha rmász az emailre?

(#314) dorika87 válasza Domxc (#312) üzenetére


dorika87
őstag

Beállítások<kapcsolat<wlan<internetkapcsolat<rákérdez

(#315) Domxc válasza dorika87 (#313) üzenetére


Domxc
senior tag

tudom nekem a emalire simán rámegy :D

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#316) dorika87 válasza Domxc (#315) üzenetére


dorika87
őstag

le is jönnek a leveleid miután beállítottad a postafiókodat?

(#317) dorika87 válasza dogesz (#292) üzenetére


dorika87
őstag

Dogesz: MIlyen szolgáltatónál vetted a készüléket? Le tudnád nekem írni, hogy milyen beállításokat hajtottál végre, hogy neked pl az emailozás is megy rendesen?

(#318) Domxc válasza dorika87 (#316) üzenetére


Domxc
senior tag

igazából nem bírom ki hogy szívja a számlám leállítottam...szerintem sokkal egyszerűbb ha felmész a böngészőre Opera Mini Wlan és kész is én így facebookoztam ha nemis egy IPhone 3GS de tisztességes volt :DDD

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#319) dorika87 válasza Domxc (#318) üzenetére


dorika87
őstag

Értem. Nálam a facebook megy a közösségeken belül, Email ha nagyon akarok akkor meg nézek weben keresztül amíg meg nem javul az alkalmazás esetleg. Számlámat nem szívja mert nem eleve le van tiltva a mobilinternet és a személyes Konfigurációs beállításokból kitöröltem a szolgáltató által létrehozott internetet. Ezért már soha nem is akar csatlakozni mobilinternetre, csak wifin megy minden.
Beállítások > Konfiguráció > Alap. konf. beáll.-ok > BACKSPACE billentyű > IGEN
és létre hoztam egy saját webet, ugyanitt a személyes konfiguráción belül, utána alap konfigurációs beállításoknál a személyes konfigurációt kell választani, aztán az alap. akt. alk.-okban (aktiválja az alapértelmezést alkalmazásaiban) <IGEN
Neked is mind így vannak ezek beállítva?
Legalább is ha csak a wifit szeretnéd használni és a mobilnetet nem, akkor érdemes ezeket megcsinálni és nem fogja leszívni a számlád. Vagy a szolgáltatón keresztül (ügyfélszolgálatot felhívni) letiltani a mobilnetet és akkor véletlenül se akar majd arra csatlakozni

(#320) Domxc válasza dorika87 (#319) üzenetére


Domxc
senior tag

isten vagy sikerült 3. próbálkozásra iiiiiigen :C :R :DD

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#321) dorika87 válasza Domxc (#320) üzenetére


dorika87
őstag

Na, ennek igazán örülök. Igazán nincs mit. Viszont ezek a beállítások eddig is le voltak ide írva, csak lehet egy-két oldallal hátérbb.

(#322) Domxc válasza dorika87 (#321) üzenetére


Domxc
senior tag

de most nekem se megy a mail :DD az akkor a mobilnethez van kötve

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#323) dorika87 válasza Domxc (#322) üzenetére


dorika87
őstag

Biztos nincs a mobilnethez kötve, mert nekem nincs mobilnetem és pár napja még ment a mail is. Milyen beállításaid voltak amikor ment a mail?

(#324) Domxc válasza dorika87 (#323) üzenetére


Domxc
senior tag

az alapok :))

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#325) bigdady válasza dorika87 (#303) üzenetére


bigdady
nagyúr

nálam homokórázik és nem is jön le a lista. (előtte sem jött le soha)

(#326) dorika87 válasza bigdady (#325) üzenetére


dorika87
őstag

Értem. Nálam is most ugyanezt csinálja. Csak én azért nem értem, mert nekem az elején ment és most hirtelen valamiért meggondolta magát. Ezen küzdök... jelzem ha jutottam valamire.

(#327) bigdady válasza dorika87 (#326) üzenetére


bigdady
nagyúr

visszaállitottam mindent gyárira és előlről kezdtem de úgy sem megy, sőt most már az ovi áruház sem megy.
pedig nokia fiókba bejelentkezik, msn, opera, ytube minden megy.

(#328) bigdady válasza dorika87 (#326) üzenetére


bigdady
nagyúr

Neked a konfigban az elsődleges hozzi pontok listája üres? nálam igen.
Illetve a saját web milyen hozzáférési pontot használ? elsődlegest?

(#329) dogesz válasza dorika87 (#317) üzenetére


dogesz
csendes tag

én a T-nél vettem, és miután .36-osra frissítettem a szoftvert, ment további beállítások nélkül az email (mobilnet nálam is letiltva). csak a wifit kellett belőni de annak lépéseit már mindenki tudja. :) ami viszont érdekes, hogy az indamail-es fiókomba azzal a jelszóval enged csak be ami az első belépésemnél volt használatban. azóta volt jelszócsere, de ez a C3-at nem zavarja. :Y

http://halszem.wordpress.com/

(#330) dorika87 válasza bigdady (#328) üzenetére


dorika87
őstag

Nekem a konfigurációs beállításon belül üres az elsődleges hozzáférési pont. Már próbáltam úgy is, hogy létrehoztam a személyes konfigon belül egy saját hozzáférési pontot, de úgy sem ment. A saját web szintén elsődleges hozzáférési pontot használ. Azt is átállítottam nem-re, de úgy sem javult semmi. Te milyen szolgáltatónál vagy? Én voda-s vagyok.

(#331) bigdady válasza dorika87 (#330) üzenetére


bigdady
nagyúr

én is

(#332) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok! Úgy érzem ezt meg kell osztanom a fórummal is. Már hétvége óta azzal szenvedek, hogy nem megy az email szolgáltatás (vodafone), de előtte amíg itthon voltam működött. Na most én ma értem haza és csatlakoztam az itthoni wifink-re, hozzá se nyúltam a telefonhoz és csatlakozás után hangjelzés... és már jöttek is le az új leveleim. Szóval azt gyanítom, hogy a wifi lehetett a ludas, vagy is nem mindegy, hogy milyen eszközre (routerre) csatlakozik a teló. Mert így, hogy hazajöttem minden úgy megy mint előtte. Szóval minden alkalmazás és szolgáltatás fut a készüléken, úgy ahogy kell neki. Ezek szerint a már régen lezongorázott beálíltásokkal nincs semmi gond, tehát jónak kell lennie (legalább is voda hálózatban biztos)
Azt még hozzá tenném, hátha segít ez valakinek valamit, hogy én itthon egy SMC WBR14T típusú routert használok, amivel tökéletesen megy minden alkalmazásom. Hétévégén pedig egy Senao (En-Genius) routerre voltam csatlakozva, és ott emailen kivül minden más alkalmazás működött tapasztalataim szerint. Ahhoz már nem értek, hogy esetleg milyen beállításai lehettek a routernek ami miatt egyik helyen ment a mail a másikon pedig nem (majd lehet megkérdezek egy hozzáértőt ezzel kapcsolatban, hátha tud valami okosat mondani)
Szóval ez még egy nagy érdekesség, és tényleg mással nem tudom összekötni a jelenséget csak a routerrel, így hogy itthon működik és ahol hétvégén voltam ott nem működött. Ha van rá módotok próbáljátok ki több wifivel... hát ha nem csak nálam van ez így.

(#333) bigdady válasza dorika87 (#332) üzenetére


bigdady
nagyúr

a másik wlan hálózatot is elmentetted vagy csak úgy rácsatlakoztál?

(#334) dorika87 válasza bigdady (#333) üzenetére


dorika87
őstag

El van mentve mindkettő. Tehát biztos nem ettől függ.

(#335) Sztif


Sztif
aktív tag

Kapkodom a fejem,és próbálom követni a fórum hsz-eket, de látom h mindenhol gond van. Bár az etalon a voda és a T, de van olyan, aki a Telenornál vette a készüléket, ugyanezek a problámák vannak? Éppen készülékvásárlás előtt állok, és hát nem szakadt rám az OTP, szal ez lenne árban és tudásra a nekem való...

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#336) Domxc válasza Sztif (#335) üzenetére


Domxc
senior tag

a wifi probléma megoldódott(Beállítások > Konfiguráció > Alap. konf. beáll.-ok > BACKSPACE billentyű > IGEN)...érdemes megvenni a készüléket, nekem is ez van nagyon szeretem...egy két- hiba van benne, de az áráért elnézhető, szerintem vedd meg! :) viszont, azért nem érdemes a Telenornál venni, mert letiltotta a wifit :( nincs mindelhol gond de egy fórumon nagyrészt segítséget kér mindenki :U ha nem feltétlenül kell Telenor akkor T-mobile vagy Vodafone egyértelműen, de ha Telenoros kell várj egy kicsit a kártyafüggetlenig( nem jött sehol ki, néztem :( ) mert wifi nélkül :(

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#337) bigdady válasza dorika87 (#334) üzenetére


bigdady
nagyúr

Otthoni és a másik wifi milyen titkosítást használ?
(telefon is kiirja a wlan kapcsolat adatainál)

(#338) zcsucs válasza Domxc (#336) üzenetére


zcsucs
csendes tag

Húúha, mostmár én is összekeveredtem Domxc.
Azt mondod, hogy a Telenoros telonál nem lehet megoldani a wifit???

A forum elején telenorosok írták, hogy megy, vagy rosszul emlékeszem?
Telenorosok? Mik a tapasztalatok? Mi sikerült beállítani, mit nem?

Nekem muszáj ott vennem.

Az valóban elszomorító, hogy megveszel egy telcsit és görcsölni kell vele, hogy minden funkcióját használni tudd, és hogy a nokia így reagál, az kimondottan kiábrándító, pont, hogy a fórumon írnak életszerű tapasztalatokat.

Na sebaj nekem tetszik ez a 'fon.

(#339) dorika87 válasza Domxc (#336) üzenetére


dorika87
őstag

Az alap. konfig. beállítások eddig is adottak voltak, úgy értem már rengetegszer megbeszéltük, hogy így lehet megoldani a wifi problémát. El kell tűntetni onnan az adott kiszolgálót és akkor véletlenül sem akar majd a mobilnetre csatlakozni. Érdemes egy kicsit visszaolvasni a hozzászólásokat, mert már nagyon sok minden meg lett itt beszélve. Lényeg, hogy már megy. Örülök neki.

(#340) bigdady válasza zcsucs (#338) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nehogymár ne menjen a wifi a telenorosnál. mindjárt elhiszem. :))

(#341) dorika87 válasza bigdady (#337) üzenetére


dorika87
őstag

Sajnos azt már én is megnéztem:( Ugyanazt a titkosítást használja mindkét wifi (WPA-PSK)

(#342) bigdady válasza dorika87 (#341) üzenetére


bigdady
nagyúr

Érdemes lenne megkérdezni a nokia ügyfélszolgálatot

(#343) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Egy ismerőshöz is került egy ilyen telefon, majd beszámolok a tapasztaltakról. Wifihez még nem jutottunk, így a net még nem lett kipróbálva, de az első benyomások kimondottan pozitívak.

(#344) PierNight


PierNight
aktív tag

Sziasztok én is megvettem ezt a csodát :)
nagyon tetszik meg minden de a net nálam is gubancos...
se böngésző se semmi. siekresen csatlakozik a saját jelszóval védett wlanomra és egyszerűen amikor bármit szeretnék csinálni hibát jelez..böngészőnél meg h nincs net. a vodá szarságot kitöröltem szóval nem tudom mi lehet a gond...

(#345) dorika87 válasza PierNight (#344) üzenetére


dorika87
őstag

Létrehoztál saját webet a személyes konfigban? Alapértelmezetté tetted? Megcsináltad azokat a beállításokat amikről ezen az oldalon is beszéltünk még.

(#346) PierNight válasza PierNight (#344) üzenetére


PierNight
aktív tag

sikerült rendesen beállítanom. Megy minden frankón. netezés közben amikor betölt pl 1 oldalt a jobb felső sarokban forog 1 földgömb meg ugye megy a wlan ez nem azt jelenti h mobilneten keresztül megy ugye? csak jelzi, hogy épp forgalom van. Nyugtassatok meg pls :)
Esetleg van valami adatforgalmi számláló ami jelzi h mennyit használtam?Nem akarok több tíz ezres számlát.

(#347) dorika87 válasza PierNight (#346) üzenetére


dorika87
őstag

Számlálóról nem tudok, annak még nem járatam utána, ha valaki esetleg tudja, hogy hol lehet megnézni az adatforgalmat az jelezze légyszíves, mert fontos lehet és engem is érdekelne. Ha viszont tényleg kitörölted a vodafone-t a konfig. beállításokon belül nem tud mobilnetre csatlakozni, mert ugye nincs hova. Tehát elvileg és gyakorlatilag is csak a wlan-t tudja használni. Én mondjuk emelett még bebiztosítottam úgy magam, hogy ügyfélszolgálaton keresztül letíltattam a mobilnet szolgáltatás, tehát még véletlenül se tudott soha se felcsatlakozni semmilyen netre, gprs-re, semmire...

(#348) PierNight válasza dorika87 (#347) üzenetére


PierNight
aktív tag

Szerintem én is ezt fogom tenni. Ha a böngészőt használod vagy esetleg youtube-ot akkor neked is forog felül egy földgömb? Engem már csak ez aggaszt mert ugye az alkalmazásoknál nincs ott mert nem is látszik a felső értesítési sor.

szerk: még annyit, hogy tudok msnre felmenni? mert regisztráltam az ovira ugye és csak az ovis mail címemmel tudok belépni a csevegőbe az eredeti msn címemmel pedig nem (direkt azzal regeltem be az oviba) meg írja, hogy az ovi-n belül kell hozzá adnom fiókokat szolgáltatásokat a rendszerhez. De sehol sem találom.

[ Szerkesztve ]

(#349) dorika87 válasza PierNight (#348) üzenetére


dorika87
őstag

Igen nekem is forog a földgömb közben. Szerintem ez normális.
Msn: Már nem emlékszem, hogy az elején, hogy csináltam, de elvileg: csevegés<opciók<tovább<szolgáltatások kiválasztása. Ezen belül 4 alkalmazás közül tudsz majd választani (google talk, msn, ovi, yahoo).
Remélem tudtam segíteni és menni fog.

(#350) Domxc válasza zcsucs (#338) üzenetére


Domxc
senior tag

jó bocs akkor tévedtem :D ("de tévedni emberi dolog")

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.