Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) joelke HU


joelke HU
senior tag

Igen necces, hogy két fajta szoftverfrissítés létezik. gondolom nem akarják, hogy a felhasználó ottthon valamit elbénázzon azért nem engedik a teljes szoftcserét. Régi sonyericsonomnál vagy 20 perc volt a szoftverfrissítés és az komplett volt minden eltűnt a teló memóriájából. Ennél meg alig három perc és kész a telefonszámok és minden megmarad csak annyi, hogy kiírja az új szoft sorozatszámát. Nekem is sajna majd be kell vigyem vagy a vodához vagy a nokiához, mert amióta itthon frissítettem azóta a bekapcsolási animáció (a nokiás két kéz) kétszer indul el. Másnál is van ilyen gond? A számológép meg nálam is y. Ez így elég gáz.

Ja és még valami. Nálatok sincs analog óra a telefonban? Mert a gyári témájában van olyan háttérkép, ami ahhoz kell, meg a 240x320-as nokiákban tudom hogy van analog óra is, de ennél nincs a beállítások között.

Motorola G51

(#752) nagyzoliph


nagyzoliph
csendes tag

Sztem egyáltalán nem zavaró a 3as gomb hibája! Én ugyanolyan gyorsan tudok számolni így is.. De nemrég feltett kérdésemre továbbra sincs válasz: "m.youtube illetve flash" .Valakinek mennek a vdeók youtubon? Mert nekem kis töltés után kidobja, hogy "nincs válasz". Egyik oldalon aki tesztelte ezt a mobilt neki működött ez az opció!

(#753) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok

kérdésem az lenne, mert kicsit meg vagyok kavarodva, erre a készülékre, akkor pl n0k1aprogramokpont huról nem is tudok feltenni rá programokat? nem tudom azt megtenni, hogy na jaj de jó ez a program durr kell :D és akkor felpakolom rá? azért mert nem okosteló? vagy azért vannak erre is programok csak nem olyan sok mondjuk

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#754) sokahtemen válasza zsolt19900 (#753) üzenetére


sokahtemen
csendes tag

java programokat tudsz rá feltelepíteni.

(#755) zsolt19900 válasza sokahtemen (#754) üzenetére


zsolt19900
őstag

ennyi? semmi mást :( az sajnálatos köszönöm

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#756) dorika87 válasza nagyzoliph (#752) üzenetére


dorika87
őstag

Persze, nem annyira zavaró a 3-as gomb hibája, inkább csak azért problémás mivel működhetne rendesen is mint ahogy a többi querty-s, telefonon, attól, mert ez egy quertz billentyűs telefon kijavíthatnák a hibát, hogy tökéletesen működjön.
Meg lehet szokni nem arról van szó... de azért nem ártana ha egyszer jól működne.
Youtube: Beállítások/kapcsolatok/személyes konfigurációs beállítások/opciók/új hozzáadása/folyamatos letöltésű.
Aktiválni az alapértelmezést az alkalmazásokban.
Alap konfigurációs beállításoknál a személyes konfiguráció legyen kiválasztva.
Neked ezek be voltak állítva eddig? Mert már nagyon sokszor le lett ide írva a fórumba, hogy hogyan kell youtube videót lejátszani. Más videós oldalak elvileg nem nagyon mennek, legalább is én egyszer próbáltam ki egy másik honlapon a videó lejátszást és nem indult el, ezért feltételezem, hogy főként csak a youtube megy. De azzal nincs probléma ha ezeket a beállításokat alkalmazod, legalább is vodafone-nál biztos, de elvileg a többi szolgáltatónál is működnie kell így.

(#757) zsolt19900


zsolt19900
őstag

és javas programok is vannak olyan használati értékkel bíróak mint egy simbaimes program

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#758) Hoffer válasza zsolt19900 (#757) üzenetére


Hoffer
őstag

Azért az túlzás, hogy vannak olyan jók! Mutass nekem egy GPS progit ami olyan jó mint egy opredszeres telóra! Sőt ez a c3 meg fel sem ismeri a külső NOKIA gps vevőmet, amit az E51 simán kezelt!
Ugy látszik elteszem jó mélyre ezt a c3-mast....!

(#759) zsolt19900 válasza Hoffer (#758) üzenetére


zsolt19900
őstag

kérdés volt :) ha nem látszott volna a mondatból :)

add el inkább :d nekem ne tedd el méylre

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#760) nagyzoliph


nagyzoliph
csendes tag

Köszönöm, hogy leírtad dorika, így mostmár jó. Egyébként én olvastam sok régebbi hsz-t itt, csak pont nem futottam bele a youtube-s témába. Más: Kellene nekem utvonaltervező progi. Vmi offline dolog érdekelne, tehát magyarorszég térkép megvan neki, és 2 pontot beírva leírja az utvonalat! Wifi-t használót már találtam, de ha épp nincs wifi a közelbe, akkor az nem segít! Vmi ötlet?

(#761) sokahtemen válasza dorika87 (#756) üzenetére


sokahtemen
csendes tag

ez a qUert honnan jött? mert marha nagy hülyeség :) az qwert. nézz rá a billentyűzetre és meglátod miért qwerty a qwerty. (ill qwertz magyarországon)

(#762) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok láttam a forum elején meg közepén :d meg stb hogy elég sok softveres gond van volt a telefonnal az lenne a kérdésem hogy ezek nagy bakik hibák vagy javítva lettek már? lehet őket javítani? vagy csak nagyjából a netes részére vonatkozik a telefonra a softver miatti gyengesége? a kijelzője milyen? köszönöm

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#763) Hoffer


Hoffer
őstag

Sziasztok!

Akkor mi is az a beállítás, hogy ha netezek akkor ne menjen át mobilt internetre, hanem a wifit használja kizárlóag? bocsi ha nem nézem vissza csak nagyon sok hozzászolás van!
:R :R

(#764) dorika87 válasza Hoffer (#763) üzenetére


dorika87
őstag

Én vodafone-s vagyok, és ezt úgy oldottam meg amikor még a 3.36-os szoftver volt a telefonom, hogy letiltottam a mobilinternetet, és így véletlenül se akart mobilnettel csatlakozni. Most már állítólag az újabb szoftver (4.60) tudja azt, hogy rákérdez melyik internet kapcsolatot szeretnéd használni. Ezt előtte is tudta, de nem mindig volt megbízható. Lényeg, hogy a beállítások<kapcsolatok<csomag alapú átvitel< csak szükségesre legyen állítva. A wlan beállítások pedig amit szeretnél ha akarod, hogy rákérdezzen melyik wlan-t szeretnéd használni akkor állítsd kérdezzen rá-ra. Ha nem szeretnéd akkor ne kérdezzen rá. Viszont a mentett wlan beállításoknál van olyan lehetőség is, hogy beállíthatod egyenként, hogy melyik wlan-ra kérdezzen rá és melyikre kapcsolódjon autómatikusan ha észleli a hálózatot. Remélem tudtam segíteni.

(#765) somogyi23


somogyi23
csendes tag

Beállítások -> Konfiguráció -> Szem. konfig. beáll.-nál létrehoztok egy saját fiókot, Utána Alap. konf. beáll.-ok-nál a személyest kiválasztod, és attól kezdve megy az Opera, a közösségi dolgok, e-mail, és mindíg rákérdez, hogy Wlan-t, vagy VF Live!-t (TelenorWap, stb.) akarsz használni. Röviden ennyi!

Ja és javaslom, hogy töltsd le Ovi Store-ból a 5.1-es Operát. Sokkal jobb, képeket lehet letölteni, van egér, több tab a böngészőben stb.

(#766) sradani


sradani
csendes tag

sziasztok. holnapután jön meg kb a telóm netről rendeltem, vodafonos
azt szeretném kérdezni, hogy honnan tudom meg hogy melyik szoftver van rajta illetve hogyan tudom majd frissíteni, a frissítés után meg marad-e a garancia.
az ovi store-ból a programok letöltése ingyenes?
valamint hogy megoldódott-e már véglegesen(be lehet-e állítani hogy a wapra egyáltalán ne tudjon felcsatlakozni) a wifi kérdés
előre is köszi a segítséget és bocsi ha egyszerre sokvolt

(#767) dorika87 válasza sradani (#766) üzenetére


dorika87
őstag

1. Szoftververzió lekérdezése: *#0000#
2. Frissíteni adatkábelen keresztül, nokia pc suiten programmal könnyen és egyszerűen tudod otthonról a számítógépen frissíteni, illetve akár egy Nokia szervízbe beviszed és ott is megcsinálják ingyenes, mivel ez garanciális, tehát nem vész el a garancia, akár otthon akár szervízben frissítesz.
3. Ovi store-ból a programok letöltése ingyenes.
4. A wifi kérdésre pedig fentebb már válaszoltak.

(#768) sradani válasza dorika87 (#767) üzenetére


sradani
csendes tag

köszi a segítséget,
még egy a mobilinternetet( ez ugye wap) hogyan lehet a telefonban letiltani?
vagy azt csak vodafone szervízben lehet?
még egyszer köszi

(#769) Mindy-Lee válasza sradani (#768) üzenetére


Mindy-Lee
tag

Szia!

Ha nincs semmilyen mobilnetes szolgáltatás az előfizetésen, nem fog tudni csatlakozni a készülék. És/Vagy törölheted/átálljthatod a profilt. Vagy amiket itt már írtak....

(#770) dorika87 válasza sradani (#768) üzenetére


dorika87
őstag

Azért tanácsolnám a biztonság kedvéért azt, hogy tiltsd le a mobilinternetet amit szolgáltatón keresztül tudsz megtenni, telefonos ügyfélszolgálaton vagy akár személyesen is, mert hallottam már olyanról, hogy hiába nem volt az előfizetéshez mobilinternet rendelve akkor is kapcsolódott és vette le havonta az x összegeket. Persze ez nem mindenkivel eshet meg, de jobb félni mint megijedni. Mellesleg ha letiltod szolgáltatónál, de később meggondolod magad, ugyanolyan egyszerűen vissza is mondhatod a tiltást.

(#771) devpetx


devpetx
csendes tag

Valaki nem tud valami képfeltöltő progit rá, ami twitterhez jó?

(#772) Mindy-Lee válasza dorika87 (#770) üzenetére


Mindy-Lee
tag

Akkor ott valami biztos mégis aktiválva volt. Pl. egy Start-csomag, aminek nincs havidíja, de ha netezel, vagy frissítés vagy szinkronizálás miatt fellép a teló, akkor minden megkezdett 10 Kbyte tizenakárhány Ft, Telenornál 13 pl...szóval érdemes úgy jelezni szolgáltató felé, hogy semmilyen nethozzáférést nem akarsz az előfizetésen, mondjuk még a percdíjas wapot sem, ha van még ilyen, előfordulhat...

(#773) Mindy-Lee


Mindy-Lee
tag

Nekem ma jött üzenet, hogy van szoftverfrissítés a Nokia C3-hoz. Letöltöttem telón keresztül (djuice netezz mobilon 100 Mb-tal, meg amúgy is kártyás vagyok.). Viszont telepíteni már nem hagyja, pedig lehetne....ötletek? Próbáljam meg számítógépen keresztül vagy inkább vigyem be Nokia-üzletbe?

(#774) somogyi23


somogyi23
csendes tag

Én is ma kaptam SMS-t és tudtam is frissíteni 4.60-ra. Tényleg sokkal jobb a mobil, gyorsabb minden rajta. A 3-mas billentyű továbbra sem megy a számológépben mondjuk ez a legkevesebb.

(#775) dorika87 válasza Mindy-Lee (#773) üzenetére


dorika87
őstag

Javaslom, hogy próbálkozz vele számítógépen keresztül, mert hallottam már olyat is, hogy bevitték Nokia szervízbe szoftverfrissítésre és két hetet kellett várni a telefonra. Nem tudom, hogy azért, mert sok problémás készülék volt és amiatt kellett várni, de számítógépen keresztül gond nélkül megy a frissítés, úgyhogy szerintem nyugodtan kipróbálhatod.

(#776) Mindy-Lee válasza dorika87 (#775) üzenetére


Mindy-Lee
tag

Köszi!

Közben tegnap este jómagam is vettem a bátorságot. Megcsináltam gépen keresztül, nekem is 4.60-as lett végül. Ha jól hallottam, még az indítódallam is változott, de lehet, hogy ezt már csak behaluztam... :DD

(#777) dorika87 válasza Mindy-Lee (#776) üzenetére


dorika87
őstag

Jól hallottad, valóban új az indító dallam, és nekem így sokkal jobban tetszik:) Viszont tényleg gyorsabb lett tőle a teló. A számológép hiba talán a következő szoftverrel javítva lesz, de egyébként nem nagy tragédia, meg lehet szokni, hogy az y a 3-as és ennyi.

(#778) housemdr


housemdr
csendes tag

Valakinél még előfordul az ha újraindítja a telefont a memóriakártyán létrehoz egy BGSA_upload.log fájlt?-ha vkinél igen van ötlet h mi az?

(#779) NTH


NTH
csendes tag

Üdv!
Nézegetem ezt a telefont egy ideje (3 napja, amióta közölték velem, hogy sok a kedvezményem, és vehetnék valamit telót.. )
A kérdésem egyszerű...
Utálok telefonra költeni, mert van telefonszámla is...
Ezt a készüléket most 4500Ftért tudnám megvenni.
Annyit persze adok egy telefonért.
Na de megérné e inkább egy Samu Galaxy 3 22000ért, vagy egy HTC touch 2 35ért.

Tudom hogy ez nem a milyen telót vegyek fórum, csak annyi rosszat olvasok a C3ról, hogy nem biztos hogy jó vétel (4500ért biztos..)
Ami nagyon fontos: wifi, nagyon sokáig működő aksi, dokumentum kezelés (tud már ilyet?) (olvasás elég lenne, txt meg xls)
Illetve mik azok a programok (tudásra) amiket fel tudok rá rakni.. tudom hogy nem összehasonlítható egy Androidos telefonnal (igaz arról sem tudok sokat milyen lehetőségek vannak + programok terén az utóbbi esetén)
Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#780) sagesz93 válasza NTH (#779) üzenetére


sagesz93
addikt

Nekem megérné az a + a galaxy 3 -ért. Bár ez 4500-ért, az nem rossz. Az igényeidtől függ.
Sokkal jobb az android, csak ki kell ismernie az embernek.
Csak ezeket a telókat tudod megvenni kedvezményesen?

(#781) NTH válasza sagesz93 (#780) üzenetére


NTH
csendes tag

Nem, nagyon sok telót tudok, tudsz ajánlani valamilyet?
Olvastam, hogy szarakodik a wifije a C3nak azért nem tartom nyerőnek.

[ Szerkesztve ]

(#782) sagesz93 válasza NTH (#781) üzenetére


sagesz93
addikt

Hát még olyanokat megnézhetnél, hogy LG GT540, és Sony E. X8.
Ezek is galaxy 3 félék, csak annál szerintem olcsóbban kijönnek.

(#783) dorika87 válasza housemdr (#778) üzenetére


dorika87
őstag

Nálam is előfordult már, többször is. Egyszer kitöröltem és semmi változást nem észleltem, tehát kárt nem tettem a telefonban:)

(#784) NTH válasza sagesz93 (#782) üzenetére


NTH
csendes tag

Ezek közzül egyik sem elérhető a telenornál, onnan tudnék.
pl. van még a Samu Monte 7000ért, az ugye nem Android, a kérdés csak az, hogy mit érek az Androiddal :D jelenlegi telóm egy Nokia 6120c, tehát még kicsit le vagyok maradva, de már szét van használva úgyhogy cserére érett...

[ Szerkesztve ]

(#785) dorika87 válasza NTH (#779) üzenetére


dorika87
őstag

Txt tud kezelni, viszont xls-t sajnos nem, és nem is fog tudni. Java alkalmazások vannak rajta, és azokat is tudsz rá telepíteni. Beépített email kliens található benne, Közösségek: twitter, facebook, Csevegés opció: Google talk, yahoo, msn messenger, szóval elég fiatalos készülék, úgy értem, hogy célcsoportnak a fiatalokat szánták. Viszont wifijét szépen be lehet lőni, legalább is voda-soknál igen, tapasztalatból mondom, mert én is az vagyok. Nekem nincs vele gondom, főleg, hogy már az új szoftverrel használom. Csak jót tudok róla mondani ennyi pénzért megéri. Tényleg kérdés, hogy milyen telefonra van szükséged és mennyit adnál érte, mert a 4500ft ezért a készülékért nudli. A többi készülékről nem tudok nyilatkozni inkább nokiás vagyok.

(#786) NTH válasza dorika87 (#785) üzenetére


NTH
csendes tag

Az alaptulajdonságai nem rosszak, a txt még éppen megfelel, majd az xlsből csinálok jpg-t aztán azt nézegetem.. :)
A + programokkal mit tudnék elérni?
Olvastam, hogy nincs frissítés pl telenornál, dehát ha beviszem a nokiához akkor rárakják a 4.60át nem?

(#787) sagesz93 válasza NTH (#784) üzenetére


sagesz93
addikt

sorry, vodában gondolkoztam, a telenor készülék listáját nem ismerem, most nézegetem, de úgylátszik galaxy 3 érné meg a legjobban.
Hát az androidot ki kell ismerni, és akkor nem lehet letenni :D
Hála a marketnek és a ~100.000 app-nek ami rajta van, rengeteg dolgot meg lehet rajta csinálni.
xls, pdf, txt, és társait még szerkeszteni is tudnád, ha olyan programot szerzel be. Elég sok lehetőség van.

(#788) NTH válasza sagesz93 (#787) üzenetére


NTH
csendes tag

Igen nézegettem is, egy hibáját tudtam felróni az árán kívül (mert nekem annyit se ér egy telefon..) hogy mocskolódik nagyon.. :(
Azon gondolkoztam még, hogy eladok egy ilyen jó áron vett telót, és veszek belőle bármit :D
Nem tudom a 22ért vett Galaxy 3ból mennyit tudnék kihozni, vagy 4500ért vett C3ból :D
Mert ilyen alapon lehet jobban járok ha eladom valamelyiket és olcsóbb lesz egy HTC touch 2 :D

[ Szerkesztve ]

(#789) sagesz93 válasza NTH (#788) üzenetére


sagesz93
addikt

Egy idő után megszokja az ember :D
Touch 2-t még 22k-ért se vennék.

(#790) NTH


NTH
csendes tag

Lehet maradok enél, aztán az egyiket berakom tartalékba (sajnos több telefont használok) aztán ha látok valami jobbat, akkor ez lesz a tartalék.
Még egy fontos: láttam hogy bika az aksi.
Namost valóban az?
Mennyit bír?

(#791) sagesz93 válasza NTH (#790) üzenetére


sagesz93
addikt

mutterom 1 hétig el van vele
bár ő nem telefonál, csak sms, de abból azért küld egy párat naponta.

(#792) NTH válasza sagesz93 (#791) üzenetére


NTH
csendes tag

Aha..nekem főleg hívni kell, meg néha zenélni, bár arról leszektam mert egyre többet vezetek..

(#793) NTH válasza sagesz93 (#791) üzenetére


NTH
csendes tag

Írtam egy privátot dorikának, de mivel még nem válaszolt így ide is kiírom, ha már ilyen aktív vagy és van időd :)

1. Mennyit bír az aksi?
Nem akarok 2 naponta tölteni.
2. Elég hangos e telefonálás közben a telefon, hangosan hallom e a másik felet, illetve kihngosítás megfelelő e, a csengőhang hangos éppen hangos, vagy nagyon hangos?
3. milyen letöltött programokat használsz és mire jók?
4. a kijelző előtti üveg lesarkítása tényleg zavaró?
5. mióta van meg, ehhez képest a gombok eredeti állapotúak e?
Az elsőre már kaptam választ :)

(#794) sagesz93 válasza NTH (#793) üzenetére


sagesz93
addikt

ráérek.. :))
2 nap alatt biztos nem fekszik meg.
Telefon részét nem használjuk, lévén anyukám hallássérült, én meg a saját telómon telefonálok :)
Opera van rá téve netezésre. Meg talán 1-2 játék, de igazából semmi, mert semmi hasznos nincs / nem ismerek javára. Én androidon elvagyok, mutternak meg jó így.
Nem zavaró, ha oldalról nézed, látszódik, de nem halálos.
A gombok aktív használatba vannak, semmi nem látszódik rajtuk, teljesen gyári.

(#795) NTH válasza sagesz93 (#794) üzenetére


NTH
csendes tag

Köszi az infókat, még mindig gondolkoz a Galaxy 3on, alszok rá 1et :) ha jól tudom annak is erős aksija van.

(#796) sagesz93 válasza NTH (#795) üzenetére


sagesz93
addikt

hát kérdezősködj a topikjában, biztos válaszolnak.

(#797) NTH válasza sagesz93 (#796) üzenetére


NTH
csendes tag

igen, rajta vagyok az ügyön :)
azt hallottam, mivel a telenornál még korábbi verzió van szoftverben, így ott a wifi még nem túl okés a C3nál.

(#798) NTH


NTH
csendes tag

még 1 kérdés.
mivel telenorosan venném, mivel leszek szegényebb a régi w verzióval?
Köszi!

(#799) Mindy-Lee válasza NTH (#797) üzenetére


Mindy-Lee
tag

Szia!

Igaz, hogy a 3.36-ossal adják el, de már a Telenornál is elérhető a 4.60-as frissítés. Én tegnapelőtt este tettem rá.

(#800) Thusor


Thusor
őstag

Szeretnék venni egy ilyen készüléket. Vodafonos kártyafüggő telefonként is lehet rajta frissíteni a szoftvert a Nokia honlapjáról letölthető szoftverrel vagy erre más progi van? Mennyire használhatóbb a wifis netezés a gép gyorsasága az új szoftverrel?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.