Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) PierNight válasza dorika87 (#349) üzenetére


PierNight
aktív tag

nem nekem ilyen nincs..amikor rámegyek a csevegésre akkor rögtön bedob a bejelentkezéshez és ilyen ovi chat-en vagyok vagy mi fene ez...:S

(#352) Domxc válasza PierNight (#346) üzenetére


Domxc
senior tag

különös ez akkor csak a vodásoknál van? :((( és Tés vagyok és semmi földgömb :( :(((

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#353) Domxc


Domxc
senior tag

hogy szedhetem ki azt a sz*** kezdőképernyőt? :W idegesít hogy mindig kezetfognak előttem :)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#354) bigdady válasza PierNight (#351) üzenetére


bigdady
nagyúr

nyomdjobbra balra mikor kéri a bejelentkezést az ovi-ba.
Nálad az email alkalmazás a főmenüből bejön?

(#355) PierNight válasza bigdady (#354) üzenetére


PierNight
aktív tag

nyomom de semmi csak az oviba akar bejelentkezni...:S
igen a főoldalon van. miért neked nem?

(#356) dorika87 válasza Domxc (#353) üzenetére


dorika87
őstag

Nem tudok róla, hogy azt ki lehet-e szedni. Nekem elég sok nokiám volt (mondjuk sosem zavart, mert hamar eltűnik) szerintem ez alapból benne van a készülékben, a gyártó védjegye vagy valami ilyesmi.

(#357) Domxc válasza dorika87 (#356) üzenetére


Domxc
senior tag

Oks, csak én ezeket nem szoktam meg, mert volt Motorolám,Samum,SE-m de egyik se csinálta :( mindegy, majd hozzászokom :U

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#358) bigdady válasza PierNight (#355) üzenetére


bigdady
nagyúr

űzenetkezelés majd csevegés ott jobbra balra van a msn stb

(#359) PierNight válasza bigdady (#358) üzenetére


PierNight
aktív tag

igen én is arról beszélek de nekem nincs msn se semmi csak ez az ovi chat :S

(#360) bigdady válasza PierNight (#359) üzenetére


bigdady
nagyúr

nálam (voda): msn, google talk, yahoo messenger meg ovi

(#361) bigdady válasza dorika87 (#356) üzenetére


bigdady
nagyúr

Neked van ilyened?

http://www.vodafone.hu/uzleti/mobilemail/nokia_messaging_hu.html

(#362) dorika87 válasza PierNight (#359) üzenetére


dorika87
őstag

Ha bemész a csevegésbe, ott nincs opció menüpont (elvileg jobb választógomb) mert azon belül kéne lennie olyannak, hogy tovább és azon belül szolgáltatások kiválasztása. Mindenképp valahogy a szolgáltatások kiválasztását kéne megtaláni mert azon belül lehet választani a 4 alkalmazás közül (google talk, msn, ovi, yahoo)

(#363) PierNight válasza dorika87 (#362) üzenetére


PierNight
aktív tag

de van de a szolgáltatások kiválasztása az nincs...:S holnap fogok képeket csinálni mert ez nagyon érdekes:S a voda mail-es dologra meg csak annyit h nemár pénzbe kerüljön h alapból használhassak különböző szolgáltatásokat a telefonon:S lehet független szoftvert kéne rátenni és akkor nem lenne ilyen.

(#364) dorika87 válasza PierNight (#363) üzenetére


dorika87
őstag

Hát nem tudom... majd megnézem az havi számlámat. Mert ha pénzbe kerül nálam csak is a hívásokhoz vagy sms-ekhez mehet ennek a díja, mivel le van tiltva a mobilnetem, szóval le van tiltva a csomag alapú átvitelem, úgyhogy én ezért nem hiszem, hogy pénzbe kerül. Meg látszólag is a wifit használja, mivel nem tud másra felcsatlakozni csak arra.

(#365) PierNight válasza dorika87 (#364) üzenetére


PierNight
aktív tag

sikerült!!! nem tudom hogyan újra rámentem a csevegésekre (kb ma 20x) és kiirta h nincs elérhető szolgáltatás, újra rámentem erre beadta ezt a 4 választható szolgáltatást amiket ki kellett pipálni :) és most már ott van mind. na csak megoldódik itt minden :D

(#366) bigdady válasza dorika87 (#364) üzenetére


bigdady
nagyúr

Náad az ovi áruház alkalmazás megy most hogy törölve lett a voda?

(#367) dorika87 válasza PierNight (#365) üzenetére


dorika87
őstag

Na remek. Visszagondolva az elején valahogy nálamis így volt, hogy előszőr csak ez az ovi chates dolog jött bé, emlékszem még regeltem is hátha jobb lesz attól:) de nem lett. aztán kitettem kezdőképernyőre és én is többször rámentem menüből meg egyszer kezdőképernyőről és egyszer csak ott volt a 4 szolgáltatás. Onnantól kezdve nem volt gondom és megy, úgyhogy elvileg már neked is mindig ott fognak maradni ezek a szolgáltatások:)

(#368) dorika87 válasza dorika87 (#367) üzenetére


dorika87
őstag

Nálam se megy az Ovi Áruház. Most néztem csak meg, mert nekem erre eddig nem volt szükségem, és szerintem nem is nagyon lesz. Elképzelhető, hogy a voda kitörlése gátolja a csatlakozást, de ez azért nem világos számomra mert a 2. pont arról ír, hogy wlan-al is lehet csatlakozni... vagy most akkor mi van?:)

(#369) PierNight válasza dorika87 (#368) üzenetére


PierNight
aktív tag

nálam megy az ovi, már töltögettem le ezt azt :)
a snaptu-t tudom ajánlani egész jó kliensek vannak benne (flickr, picasa stb)
nekem már csak az emailekkel vannak gondjaim. nem szedi le magától őket csak ha belemegyek a mailbe. (be van állítva h böngészés módban is csekkolja.)

(#370) dorika87 válasza PierNight (#369) üzenetére


dorika87
őstag

Nekem a mailokat egyből leszedi wlanon keresztül ha van új levelem. Nem állítottam be semmit. Alapból így csinálta. Az ovi áruházba ha bemegyek, hibát ír ki és kér, hogy próbáljam újra, aztán leírja pontokba szedve (talán kettőbe) hogy nézzem meg, hogy van-e internet kapcsolatom és a GPRS-t és a WLAN-t is felsorolja, úgyhogy nem értem. Elvileg wlanon is kell mennie. Te mivel használod?

(#371) Domxc


Domxc
senior tag

nekem az a hiba, hogy mindig az adja ki Email-nél, hogy rossz a jelszó :F ...pedig jól írom be a jelszavam de beleköt :W

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#372) dorika87 válasza Domxc (#371) üzenetére


dorika87
őstag

Huh ebben sajnos nem tudok segíteni. Nálam még nem fordult elő ilyen. A kis és nagy betűkre kell odafigyelni a jelszónál, Jobb ötletem nincs miért nem fogadja el. Van esetleg több email címed? (freemail, gmail vagy citromail) próbáltad már többel is vagy csak egy bizonyossal?

(#373) Domxc válasza dorika87 (#372) üzenetére


Domxc
senior tag

igen Gmailesen és Freemailesen, mindkettőn próbáltam :(

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#374) ati1993


ati1993
csendes tag

Lehet hülye kérdést teszek fel de uncsim kapott egy ilyen telefont és arra lennék kíváncsi hogy lehet-e gps-t rakni rá? Ha lehet leírnátok hogy hogy kell előre is köszönöm.

(#375) dorika87 válasza ati1993 (#374) üzenetére


dorika87
őstag

http://www.nokia.hu/termekek/tartozekok/regi-tartozekok
Ezen a linken utána nézhetsz. Nokia hivatalos odala, tehát szerintem lehet neki hinni. Itt két Nokia Bluetooth GPS modul is fel van tűntetve (LD-4W, LD-3W) és a kombatibilitásnál megnézve a Nokia C3 nem támogatott készüléktípus. Sajnálom:(

(#376) dorika87 válasza ati1993 (#374) üzenetére


dorika87
őstag

Ez a link jobb, ezt használd. (A másikban több tartozék is megtalálható, itt már csak a navigációs tartozékok szerepelnek.)
http://www.nokia.hu/termekek/tartozekok/regi-tartozekok/navigacio

(#377) ati1993


ati1993
csendes tag

köszi a gyors választ

(#378) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Ismerős próbálgatja a telefont, de eddig minden remekül működik. Mondjuk a WLAN kontra Mobilnet dolgot még nem nagyon sikerült tesztelni, mivel olyan helyen volt leginkább, ahol csak WLAN van és térerő nincs, de elég jó kis telefon ez. Jól össze van rakva.

(#379) bigdady válasza Arthuro_Adam (#378) üzenetére


bigdady
nagyúr

email alkalmazás megy?

(#380) abcukistván


abcukistván
tag

Sziasztok!

PDF file-okat megnyitása, office dok-ok szerkesztése lehetséges a készüléken?

Köszönöm!

(#381) dorika87 válasza abcukistván (#380) üzenetére


dorika87
őstag

Szia. Nem lehetséges, alapból nem kezeli az ilyen kiterjesztésű fájlokat. Annak még nem néztem utána, hogy esetleg lehetne-e rá valamilyen java alapú progit telepíteni amivel megoldható lenne az ilyen doksik kezelése. Én azt hiszem egyébként csak txt-t kezel.

(#382) abcukistván válasza dorika87 (#381) üzenetére


abcukistván
tag

Köszi, akkor ilyen telóm se lesz...

Nem hiszem el, hogy nem lehet összerakni egy olyan gépet ami az én igényeimet kielégíti, és nem kerül 100k-ba.

(#383) bigdady válasza abcukistván (#380) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nálam nyitja a pdf-et

(#384) bigdady válasza bigdady (#383) üzenetére


bigdady
nagyúr

leaglábbis bögészön keresztül emailben kaptam és úgy ment

(#385) Domxc válasza abcukistván (#382) üzenetére


Domxc
senior tag

100k alatt vegyél egy Pulse mini-t vagy LG Optimus-t az még Androidos is :) ....de ettől függetlenül ez is megéri a pénzét :K

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#386) gebra


gebra
csendes tag

nokia c3 tulajdonosként nem értek egyet több ponton a cikk írójával.
egyrészt az a rész, egyáltalán nem igaz, h a wlan és mobil hálozat közötti választási lehetőséget nem ajnálja fel, nem veszi figyelembe. nekem minden egyes alkalommal megkérdezi, hogy melyiket akarom használni.
aztán szoftveresen is jól lehúzta a mobilt, főleg a böngészőjét, hogy lassú, kezelhetetlen. ezek persze szubjektív kérdések, de megint csak mások a tapasztalataim. nyilván azt a sebességet nem éri el, amit mondjuk egy szuper pc, de én a csigalassút nagyon durva kifejezésnek tartom. napi rendszereséggel böngészek vele, és most megpróbáltam betölteni vele a mobilaréna oldalát is, gondolván, hátha azon próbálgatta a cikk szerzője, de nekem sem az általam rendszeresen látogatott oldalak (blogok, tumblr, google reader, stb.) sem a fenti oldal betöltésénél nem volt gondom a sebességet illetően (sem).

mielőtt megvettem a készüléket, utána olvastam, többek között itt is. ha csak az itt talált infókra támaszkodtam volna, tuti nem vettem volna meg, pedig most, hogy már itt van a kezemben, használom, tökéletesen elégedett vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

rock'n'roll

(#387) k850 válasza bigdady (#384) üzenetére


k850
addikt

Szia! :)
Az Opera Mini megnyitja a PDF fájlokat, de ha képeket és hangot tartalmaz azt nem, de erre figyelmeztet is a Opera.
Az egyik ismerősömnek feltettem az újabb Opera Mini 5.0 Hu, az is jól működik, ráadásul nem is tapasztaltam a tesztben szereplő akadozást. Az 5.0 számos előnye van pl. jelszómentés, Opera Link (könyvjelzők szinkronizálása), szöveg másolás-beillesztés stb.
Egyébként van java PDF fájl olvasó, én a Zesium által készített MobilePdf alkalmazást ismerem. Itt is az a gond, hogy képeket nem jeleníti meg, ráadásul 300-400 KB fájl-nál nagyobbal nem is igen birkózik meg, ezért szerintem fölösleges felrakni a telóra.
Az S40 Nokiában ráadásul nem lehet beállítani, hogy ne kérdezze állandóan felhasználó adatok olvasására tett engedélyezési eljárást.
Ahogy dorika87 is mondta, marad a jól bevált txt formátum.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#388) B1T3


B1T3
addikt

Egy darabig gondolkodtam egy ilyenen, de aztán az 5230-asra esett a választásom. (Na meg a C5 is játszott.) Azért ilyet még életemben nem láttam, hogy van WLAN, de nem igazán lehet használni. :N

(#389) Domxc válasza B1T3 (#388) üzenetére


Domxc
senior tag

lehet használni, én mindent azon nézek(Facebook,Msn, weblapok) nem tudom, hogy honnan vetted :F teljesen jó...az az egy baj hogy néha mobilnetre kezd csatlakozni, de már arra is van megoldás... :K (a gyorsasága meg :U van akinek gyors a net, van akinek lassú, speciel nekem gyors :) )

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#390) B1T3 válasza Domxc (#389) üzenetére


B1T3
addikt

Pont ez az. A témaindító cikkből. :) Tehát nem értem a logikáját, hogy miért mobilinternettel csatlakozna fel automatikusan.

(#391) Domxc válasza B1T3 (#390) üzenetére


Domxc
senior tag

Hát igen, fogós kérdés, de ennyi pénzért, megéri a telefon még a pár hiábájával együtt is :U

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#392) B1T3 válasza Domxc (#391) üzenetére


B1T3
addikt

Azt mondtad, van erre megoldás. Hogyan lehet megoldani? :) Egy ismerősöm ilyen telefont szeretne venni, gondolom, hasznos lenne számára az információ. :)

(#393) PierNight válasza B1T3 (#392) üzenetére


PierNight
aktív tag

lentebb már vagy 300x levan írva...
kikell törölni a vodás mobilnet beállításokat.

(#394) Lauro


Lauro
csendes tag

Ma érkezik az én készülékem is.Kár ,hogy csak a megrendelés után olvastam végig ezt a topikot.Remélem azért nem lesz annyira szörnyű ez a telo.

(#395) Lauro


Lauro
csendes tag

Na meg is érkezett a készülék.Wlanra simán csatlakozott.A már töbször leírt beállításoknál minden alkalommal kérdezi,hogy mivel szeretnék csatlakozni,így nem kellett törölnöm a vodafone-s profilt.Az internet böngészése megfelelő sebességű.Problémák azért adódtak ,mert a youtubos videókat nem hajlandó lejátszani.Msn-t nem találtam rajta ebuddy-n keresztűl próbáltam ott jól működött.Nem tudom a cikk írója miből indult ki,de a kollegám n97-je se pörgött ennél jobban.Arról nem is beszélve,hogy amióta megvette szerintem már 10 alkalommal legalább volt szervízbe vele.És akkoriban azért az 150 ezres telo volt.Én ebből kiindúlva azt gondolom,hogy a telefon minden kis defektje ellenére jó vétel lehet.A billentyűzet számomra újdonság eddig csak hagyományos készülékeim voltak.Sokkal gyorsabban tudok vele sms-t írni és a honlap címeket sem tart fél óráig bepötyögni.Pedig eleinte aggódtam,mert bányász kezem van és nem tudtam,hogy menni fog e majd az apró gombok kezelés.A kamera rész az olyan amilyen sokmindent nem lehet vele kezdeni.Én digit gépet használok fotózáshoz,de azért nem bántam volna ha a zsebemben is lapul 5mpixel ha esetleg nincs nálam a fotómasinám.A kasztnival szemből nincs problémám viszont a hátúlja nem lett a legjobb.A nagy műanyag akksi fedő és a brutális méretű kamera ami még egy jó nagy króm keretet is kapott nem a legesztétikusabb látvány.A hangszórója valóban nem a legjobb minőségű,de szerintem komolyabb gond nincs vele.A menürendszer egyszerű áttekinthető nincs róla nagyon mit írni.A neten talált infok láttán sokkal rosszabat vártam.Szerintem az a probléma ,hogy általában felsőbb kategóriáju telefonokhoz akarják hasonlítgatni,de ez közelsem az.Sokan árulják már most és 1 hónapos készülékeket 20 ezerért 2 év garival meg lehet kapni(az enyém 17 volt memkari nélkül).Ebben az árkategóriában gondolkozva kell vetélytársat keresni neki,de nem hiszem ,hogy akárki is találna.

(#396) dorika87 válasza B1T3 (#388) üzenetére


dorika87
őstag

Arra reagálnék, hogy ne keverjük ide se a Nokia 5230as érintőkijelzős készüléket se a C5-öt. Mert mindkettőn symbian operációs rendszer fut és mindkettőben van gps. Tehát a C3 ehhez képest egy S40-es készülék. Tehát semmiképp nem szabad összehasonlítani a nagyobb tudású ráadásul op. rendszeres telefonokkal. A C3 egy alacsonyabb kategóriás telefon. Viszont az árához képest, úgy gondolom megfelel a tudása.

(#397) dorika87


dorika87
őstag

Segítséget szeretnék kérni abban, hogy mit jelent a kijelző tetején a bekeretezett G betű. Előfordult már áthúzva is, de általában bekeretezve jelenik meg. Elég sok alkalommal csinálja ezt, néha eltűnik aztán visszajön. Vodafone ügyfélszolgálaton nem tudtak nekem segíteni. Mindenfélét mondtak, hogy adatkapcsolat van, gprs szolgáltatás aktív. Amikor mondtam az ügyintézőnek, hogy az lehetetlen, mert nekem le van tiltva a gprs szolgáltatás és wifi éppen nincs is a közelben, már azzal jött, hogy lehet csak azt jelzi a készülék, hogy gprs-re lenne képes. Szóval nem tudta megmondani a frankót. Közületek esetleg erre tudja valaki a pontos választ, hogy mit is jelent ez igazán és ha szeretném ki tudnám-e kapcsolni és ha igen hol. Ha nincs különösebb jelentőssége akkor viszont nem zavar, de így, hogy nem tudom miért van ott kicsit szúrja a szemem. Előre is köszi a segítséget.

(#398) k850 válasza dorika87 (#397) üzenetére


k850
addikt

Szia! :)
Több mint valószínű, hogy a GPRS v. EDGE adat kapcsolatot jelzi, nem mernék megesküdni rá, de 99%.
Egyébként nekem inkább az a furcsa, hogy azt írod, hogy gyakran áthúzva jelenik meg. Ez azt jelenti, hogy gyengén lefedett területen tartózkodol, vagy ezen a téren gyenge a vételi képesség. GPRS lefedettség mind a három szolgáltatónál a legjobb, gyakorlatilag a lakott területek többsége le van fedve.
Nem összetévesztendő a 3G adatátvitellel, ez valóban nem minden hol elérhető, de szerencsére fokozatosan bővül ez is.
A GPRS az én telefonomon nem lehet kikapcsolni, de szerintem ha van ilyen lehetőség, akkor is fölösleges. A 3G adatátvitelt ki tudom, de a Nokia C3 ezen funkció nincs, úgy hogy ezt nem tudod kikapcsolni.
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#399) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Képzeljétek nálam olyan hibák vannak, hogy a számológépben nem működik a 3-as gomb.
És néha mikor smst írok, egyszer csak elkezd számra váltani, illetve jön egy hosszú sms, és nem bírja frissíteni, és csak a fele jelenik meg az üzenetnek...
Szerintetek szervíz, vagy szoftver?

(#400) -NOKIA- válasza Lauro (#395) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

youtube nekem sem megy, a msn pedig az üzenetek főmenü, csevegés menüpontja alatt van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.