Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9201) Kubica1984


Kubica1984
csendes tag

Sziasztok. az miért van hogy a kezdoképernyon nem mennek az ikonok meg a tárcsázó el indító billentyuzet sem jó koszonom elore is

Nokia 5800

(#9202) rin02 válasza Kubica1984 (#9201) üzenetére


rin02
aktív tag

Szia. Én erre a hibára azt a megoldást találom itt a fórumon mindig, azt írják, hogy hard reset, ami az előtted lévő hsz-ben van. Ez lenullázza az egészet, és töröl mindent, így az esetleges hibákat is törli.

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#9203) blt.62 válasza Karma (#9187) üzenetére


blt.62
őstag

Szio!
Szerinted most ez a legjobb érintőképernyős nokia? Hisz az N97 csak a külön billenytyűzet miatt más.
A samsung symbiános HD-ről mi a véleményed?

MegtorloXp

(#9204) Karma válasza blt.62 (#9203) üzenetére


Karma
félisten

Nekem?

[OFF]Szerintem az érintőképernyős Nokia és a két egymást kizáró fogalom :) A Samsung cuccos nem rossz, de csak ha tényleg S60-ra van szükséged valami miatt.

Tényleg az igények számítanak. Ha a netezés, a PDF-ek, a könnyen menedzselhető és kezelhető zenehallgatás, vagy a játék a fontos, vagy pusztán az, hogy ne kelljen menük ezreit bejárnod, ha be akarsz valamit állítani, akkor jelenleg (sajnos?) két készülék van az európai piacon, ami ezeket nevetve hozza, sőt.[/OFF]

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#9205) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Sziasztok!

Mivel a topik amiben elsőként keresgéltem nem túl aktív, ezért hozzátok fordulok! Nokia 5530-at szeretnék vásárolni, ami kialakításában és igen sok dologban hasonlít az 5800-hoz. A kérdésem az volna, hogy ezeknek a készülékeknek a jack dugója mennyire tartós?? Nem kopik ki hamar??

A válaszokat, észrevételekt előre is köszönöm! :R

when the sun shines, we'll shine together

(#9206) Kubica1984 válasza rin02 (#9202) üzenetére


Kubica1984
csendes tag

koszi errol már tudtam elobb isw mert már volt ilyen hibám csak akkor a névjegysávval volt probléma és arra volnák kíváncsi hogy mi csinálja ezt a hibát

Nokia 5800

(#9207) jety91 válasza mexicanraven (#9205) üzenetére


jety91
őstag

Tartósnak tartós, de ugye minden anyag kopik.
Bajod nem hiszem lesz vele.

Én a helyedben 5800 vennék: olcsóbb, többet tud pár dologban

(#9208) peugeotmate válasza jety91 (#9207) üzenetére


peugeotmate
őstag

+1
Én is 5800-t vennék!

Egyébként egyik haverom vett egy 5530-at, és elég jól néz ki! :K És annak az összeszerelési minősége elég jónak tűnik! Viszont a hátlapja nagyon könnyen karcolódik! Már a friss egynapos telóján látszottak a karcok!
Egyébként azóta oltom a gyereket, hogy miért vette meg 60-ért, miközben én 50-ért vettem a Nokia garis telóm! ;]

meg

(#9209) blt.62 válasza Karma (#9204) üzenetére


blt.62
őstag

Szio!
A két készülék amire gondoltál a piacon az 5800-as és a samsung HD? Vagy az N97 és a HD?

MegtorloXp

(#9210) Karma válasza blt.62 (#9209) üzenetére


Karma
félisten

Dehogy is. A HTC Hero és az iPhone-ok - az utóbbiak három generációját egy kalap alá vontam.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#9211) mexicanraven válasza peugeotmate (#9208) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Miben tud többet az 5800, illetve hol lehet kapni ennyiért hivatalos Nokia garival?

when the sun shines, we'll shine together

(#9212) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Illetve: úgy értettem, h az 5800-hoz képest milyen "hátrányokkal" bír az 5530?

when the sun shines, we'll shine together

(#9213) ben11 válasza mexicanraven (#9212) üzenetére


ben11
őstag

Az 5530ban nincs gps,kicsit kisebb a kijelzője,viszont jobb a görgetőrutin és 434 MHz-en ketyeg benne a proci,míg az 5800-ban 369 MHz-en..
Ez csak pár dolog ami hiretelen eszembe jutott..
Részletesebb összehasonlítás
Barátnőmnek 5530-sa van és nagyon szereti,én is szívesen kapom a kezembe ha a közelben van,tényleg szerethető darab..
Az persze megint más,hogy itthon még mindig 50 fölött van az 5530,azaz pár ezrest ráraksz és ott vagy az 5800-nál..
Barátnőm 43ért vette Angliában pár hónapja,az tényleg megérte szerintem..

[ Szerkesztve ]

(#9214) mexicanraven válasza ben11 (#9213) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Tehát számomra csak előnyei vannak. Nem használom ki a GPS-t és ha gyorsabb az csak jó! :D

when the sun shines, we'll shine together

(#9215) peugeotmate válasza mexicanraven (#9211) üzenetére


peugeotmate
őstag

Jah én használtan vettem (pár hónaposan), de olyan, mintha új lenne/lett volna! :K

meg

(#9216) GodHeart válasza ben11 (#9213) üzenetére


GodHeart
senior tag

Nem akarok beleszólni, de a kettővel ezelőtti software frissítés után az 5800procija is 434MHz-en ketyeg.. :U

Legalábbis neten ezt írták.. ha valaki tud valami programot ami kiírja a proci sebességét.. annak örülnék.Ugyanis a JBak nevű taskmanager kiírja... de az meg 194MHztír ki :F

[ Szerkesztve ]

(#9217) ben11 válasza GodHeart (#9216) üzenetére


ben11
őstag

Akkor bocs,nem követem úgy az 5800 topicot,lehet hogy az újabb szoftverrel kiengedték az istállóban maradt paripákat,nem tudom..
Az Xplore kiírja a proci órajelét,az újabb már az e52 600MHz-ét is felismeri.

(#9218) Karma válasza ben11 (#9217) üzenetére


Karma
félisten

Tényleg így van.
Lásd itt, a General szekcióban.

Jó tudni, eddig én se tudtam :) Viszont ez azt is jelenti, hogy a 20-asban nem optimalizáltak semmit, ugyanolyan szar mint volt, csak nagyobb az órajel.

“All nothings are not equal.”

(#9219) GodHeart válasza Karma (#9218) üzenetére


GodHeart
senior tag

jó hát én nem bánnám, ha még húznának rajta, meg véletlenül egy 3D chip is megjelenne :D

(#9220) GodHeart válasza ben11 (#9217) üzenetére


GodHeart
senior tag

Na most viszont ezt magyarázza meg valaki, h X-Plore is azt írja ki, h 192MHz-en megy a processzorom.. :U

(#9221) Blizzard.9 válasza GodHeart (#9220) üzenetére


Blizzard.9
tag

Nekem is ezt írja de könnyen lehet hogy energiatakarékosságból veszi vissza az órajelet ennyire.

(#9222) GodHeart válasza Blizzard.9 (#9221) üzenetére


GodHeart
senior tag

Utánna olvastam angol fórumokon és arra jutottak, h nem a proci sebességét nézik ezek az alkalmazások, hanem valami codejelet rajta, és abból jutnak erre a következtetésre. Szóval figyelmen kívül kell hagyni és ennyi.. :U

(#9223) henesa


henesa
aktív tag

Hi !!!
A kijelzőről a " Keres:Intern.és Saját.Tart " el tudom tüntetni zavar belelóg a lányom Arcába :)

[ Szerkesztve ]

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#9224) blt.62 válasza Karma (#9210) üzenetére


blt.62
őstag

Szio!
A HTC Hero-ról jó a véleményed? Én nem szeretem a Windos telcsiket, az S60-as jön be mert nekem több előnye van. PL.: A naptár bejegyzéseknél riasztást állítok be és ha nem hallanám meg elsőre akkor többször riaszt utánna.Amíg nem törlöm ki addig mutatja. Persze ezt te is tudod. Ilyen apróságok is számítanak. Nekem kell a jó naptár, jegyzet, szép kijelző, szép kép és videó, Mp3-as zenék legyenek állíthatók csengésnek,naptár riasztásnak,sms hangnak,legyen benne GPS (Garmin). Internetezni is jó lenne rajta, mondjuk megnézném a freemaileket, iwiw, msn. Nem tudom a HTC Hero tudja ezeket?

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#9225) Karma válasza blt.62 (#9224) üzenetére


Karma
félisten

Inkább privátban válaszolok, mint ahogy már először Neked is kellett volna...

“All nothings are not equal.”

(#9226) Willie válasza peugeotmate (#9196) üzenetére


Willie
őstag

Szia!

Köszönöm szépen a válaszod, most már világos. Még olyan kérdés vetődött fel bennem hogy mi az hogy szignózás? Ez miként nyúl bele a telefonba? Ez a garancia elvesztésével jár(hat)?

Előre is köszönöm.

Üdv,
Pityu

(#9227) atee89


atee89
csendes tag

PDF-et elfogadja?

(#9228) kaller1 válasza atee89 (#9227) üzenetére


kaller1
veterán

Nem. :N
Ha csak azóta el nem készült rá a megfelelő program.

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#9229) Quasi_modo válasza Willie (#9226) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

mi az hogy szignózás
Tanusítvánnyal való ellátás. Nem nyúl bele a telefonba. Viszont enélkül nem telepíthető az adott program. (Csak hack segítségével)

[ Szerkesztve ]

valami

(#9230) atee89


atee89
csendes tag

Remélem van valahol hozzá PDF.
Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy mi az a Python és mi az hogy szignózni kell v.mit?

(#9231) kp78 válasza atee89 (#9230) üzenetére


kp78
addikt

Szerintem kezdésként olvasd el itt az első oldalt, és sokkal tisztábban fogsz látni. :)

(#9232) Willie válasza Quasi_modo (#9229) üzenetére


Willie
őstag

Értem, köszönöm de ha hack akkor ez a garancia elvesztésével jár, nem?

(#9233) kp78 válasza Willie (#9232) üzenetére


kp78
addikt

Mikre képes a kereső: szignózásról
Valamint további infok: [link1] [link2] :))
A hack pedig nem jár garanciavesztéssel, mert a telefon formázása után tudtommal nem fog látszani.
Nekem nincs hackelve, ezért biztosra nem tudom. :U

[ Szerkesztve ]

(#9234) Boha


Boha
aktív tag

mi a különbség az 1. két fólia között ???
link

[ Szerkesztve ]

OBORZIL

(#9235) vscotina válasza Boha (#9234) üzenetére


vscotina
aktív tag

Szia
az egyik fényes a másik tartalmaz egy tükröződésmentesítő felületet. (anti reflection réteg, mint a szemüvegeken.)

[ Szerkesztve ]

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#9236) Boha válasza vscotina (#9235) üzenetére


Boha
aktív tag

a tükröződés mentes a 2. ???

OBORZIL

(#9237) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szisztok...

akinek van tapasztalata LCG Jukebox-ban, kérem kressen meg privát üzenet formájában.. nagyon köszönöm:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9238) Soot


Soot
csendes tag

Cső all!
Tegnap vettem egy ilyen telefont, kérdéseim:
-Tudnátok valami jó tokot ajánlani hozzá?
-Ti milyen böngészőt használtok?
-Milyen konventáló progit használtok?
Egyelőre ennyi, előre is kössz! :R

(#9239) peugeotmate válasza - = Zk = - (#9237) üzenetére


peugeotmate
őstag

Ment egy privát!

meg

(#9240) GodHeart válasza Soot (#9238) üzenetére


GodHeart
senior tag

Nem feltétlen ide kapcsolódik a dolog.. de a beépített böngészővel kinek megy illetve kinek nemmegy a youtube.. nem a mobilos változatra gondolok, hanem a simára.. ugyanis nekem van hogy elindul.. de inkább nem.. pedig a legújabb Flash Lite 3.1 van fenn, továbbá a Java 2.0.2(?) is fellett téve. Az opera mini az abszolút nem viszi, javara hivatkozva. Csak nem értem, h egyszer eltudja indítani.. másszor meg nem. Jó lenne rá pl a Skyfire böngésző, de az csak s60v3-ra van (talán ezen is mehet? ki kéne próbálnom:) ). Bolt az kacat volt már nekem s60v3-on is, nem tudom minek istenítik. De persze a fenti kérdésre mindig nem találtam egzakt választ.

[ Szerkesztve ]

(#9241) GodHeart válasza GodHeart (#9240) üzenetére


GodHeart
senior tag

opera virtualkey-el kezelhetetlen.. elindul, szép, de nem úgy reagál a virtualkeyre ahogy kéne neki :U sajna..

(#9242) mexicanraven válasza Soot (#9238) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Ez a tokos dolog engem is érdekelne!

when the sun shines, we'll shine together

(#9243) dipeti


dipeti
senior tag

Engem is! :))

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#9244) jety91 válasza GodHeart (#9240) üzenetére


jety91
őstag

Nekem eddigi pályafutása alatt (~7 hónapja) 1x fagyott ki a youtubetol

(#9245) dscholtz


dscholtz
tag

Sziasztok! Tudna valaki esetleg valami jó kis wifis TVnéző és rádióhallgató programot ajánlani? Nokiaprogramoknál körbenéztem, de semmi... Előre is köszönöm...

Bzzz

(#9246) GodHeart válasza jety91 (#9244) üzenetére


GodHeart
senior tag

de a mobilos vagy a nem mobilos verzióról beszélsz? le nekem se fagy.. csak nem hozza be a flash fájlt, ha a nem mobilos verziót nézem.. :U

(#9247) GodHeart válasza dscholtz (#9245) üzenetére


GodHeart
senior tag

a TV nézőnek csak az SPBTV programot tudom ajánlani.. rádióhoz meg elvileg van a nokiának is egy.. de meg nem mondom a nevét.

(#9248) atee89


atee89
csendes tag

Engem is érdekelne milyen tokot kéne ehhez használni.
Láttam valahol, hogy van karcálló fólia hozzá!!! Remélem már magyarországon is van olyan. :)
Hol lehet leszedni ezt a TV-t?

(#9249) atee89


atee89
csendes tag

A védőfólia neve: Invisible Shield
Viszont egyelőre horrorisztikusan drága.

(#9250) jety91 válasza GodHeart (#9246) üzenetére


jety91
őstag

Mobilosról :)
A nem mobilost én még lusta voltam elővarázsolni... :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.