Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#757) -KP- válasza VirsLee (#753) üzenetére


-KP-
addikt

1 évvel el vagy tájolva. Milyen 2016 Q3??? A Zen1 2017 márciusában jelent meg. Legalább az alapvető dátumoknak néznél utána.... Innen kell számolni a 4 évet. Belinkeltem fentebb egy cikket az AMD-től, ami szépen mutatja a cég hozzáállását. Mi kell még neked? Mindegy, én vagyok a hülye eleve, hogy leállok egy fanboy-al vitázni. []xygen és Fücsök is képes volt felfogni mi a szitu és hoztak 2 tökéletes példát.

Egyébként az AMD-vel szembemenve az Asrock hozott olyan béta biost egyes lapjaira, amivel ment a Zen3 a régebbi lapokon, de az AMD eltávolíttatta. Ez pedig még bőven azelőtt volt, hogy az AMD engedélyezte volna széleskörben a Zen3 supportot az első genes chipsetekre. Az első pillanatban, amikor pár százalékkal övék volt a legjobb cucc,átmentek Intelbe... Azok akik megették a bullshit dumát, miért nem működik a Zen3 a régebbi lapokon, legalább ekkor rájöhettek volna, hogy meg lettek vezetve. De ami egyszer a netre felkerül ugye.... Illetve még az MSI egyes lapjaira elérhető volt olyan bios, ami engedélyezte a Zen3-at, szintén még az AMD engedélye előtt, és még a Gigabyte-nál is volt szó róla. Az agyon ajnározott Asusod az utolsók között volt és amíg nem volt hivatalos AMD engedély/parancs, addig a fülük botját nem mozdították.

Az pedig, hogy kikerültek az Athlon/Phenom architektúrára épülő 2 utas fostalicska modellek a supportból, szerintem nem egy hatalmas érvágás.

Közben mindezek után pedig elérkeztünk a 100 ezres B650-es lapok korszakába. Fantasztikus.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.