Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Kérdés feltevése előtt kérlek olvasd át figyelmesen az alábbi leírást!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16125) interstate76 válasza #79335424 (#16124) üzenetére


interstate76
addikt

Igen, sztem is a vas kevés hozzá: minden alkalommal 100%-ra ugrik a CPU-használat, ha megpróbálok kinagyítani egy indexképet, és mobilon csak akkor sikerül neki, ha előtte már megtettem böngészőben. :W Ez így még LAN-on belül is teljesen használhatatlan szint, pedig nekem fontos lenne, hogy elérjük a képeket LAN-on kívülről is (másutt élő családtagoknak/ismerősöknek szeretnék hozzáférést adni hozzá, hogy meg tudják nézni). Azt természetesen tudtam, hogy a Plex az NSA310-esen nem fog filmeket transzkódolni (nem is kell neki), de azt hittem, képek megosztására gond nélkül tudom majd használni - nem olvastam olyat, hogy ez is ilyen nehezen megy.

Na mindegy, lépjünk túl a Plex-en. Milyen egyéb módon tudok LAN-on kívülről hozzáférni a NAS-on tárolt dolgokhoz? Bocs, ha full amatőr a kérdés, de eddig nem volt ilyesmire szükségem.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.